Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie
- - - - -

Kilka propozycji..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mangekyou

Mangekyou

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Dołączył wto, 23 maj 23
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:GTSy
  • Gildia:TyTyRyTy
  • Królestwo:Jinno

Napisano 21 styczeń 2024 - 19:45

Witam wszystkich, wiem ze niektore propozycje byly walkowane 2354 razy ale warto probowac dalej.

1. Wyszukiwarka przedmiotow w sklepach, po co sprawdzac wszystkie sklepy skoro szukam jednego itemu? Dla tych ktorzy napisza ze to zniszczy rynek powiem ze to zniszczy jedynie monopol paru ludzi ktorzy wystawiaja w tym samym miejacu po zawyzonej cenie ( dla tych ktorym nie chce sie szukac po sklepach).

2. Dodanie do npc funkcji "oddaj wszystko". Robiac biologa oddajac 300 itemow z 50% szansa na oddanie musze przeklikac to 600 razy+ po kazdym oddaniu jest bodajze 5 s przerwy .

3. Zaktualizowanie cen w is. Pet 1kk hp za okolo 800zl? Przykladow znajdzie sie wiecej.

4. Naprawa szybkiej zmiany ekwipunku.

5. Odswiezenie bs. Moglo by wiazac sie to z podniesieniem ceny zmianek u npc.

6. Odbugowanie mobow w atlantydzie od 180 i 200 lvl (nie wiem jak te mapy konkretnie sie nazywaja v5 i v6 ? ) po zlurowaniu mobow 50 % z nich stoi pod postacia i nie mozna ich zabic , po ok. 5-10sec mozna je zabic.

To chyba wszystko, najlepiej prosze o wypowiedz kogos z administracji, pozdrawiam.



#2 robsonKOX

robsonKOX

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Dołączył pią, 25 sty 13

Napisano 21 styczeń 2024 - 20:06

1.Jestem za, jeśli ktoś chce kupić jakiś item i tak przejrzy wszystkie sklepy wiec myślę ze to jest spoko opcja nie dla leniwych tylko oszczędza czas.

2.Biologa robi sie raz wiec akurat w tym przypadku nie ma to wiekszej roznicy

3.Nie mam zdania

4.Jesli cos jest dodane do gry i nie działa to albo to wyrzucic albo naprawic.

5.Nie mam zdania

6.Zgadzam się



#3 jagodak

jagodak

    Nowy

  • Płeć Piękna
  • Pip
  • 11 postów
  • Dołączył nie, 02 lip 23
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubuskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:alicjak
  • Gildia:TyTyRyTy
  • Królestwo:Jinno

Napisano 21 styczeń 2024 - 20:18

Zgadzam się, to wszystko jest do poprawy ☺️

#4 xKondzio

xKondzio

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1107 postów
  • Dołączył pią, 03 maj 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Konrad
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Aussie
  • Królestwo:Jinno


Napisano 21 styczeń 2024 - 21:08

1.Jeśli chodzi o wyszukiwarke itemów na sklepach to moim zdaniem jest to średni pomysł. Może same strzałki nad sklepami jeszcze by przeszły, ale taka wyszukiwarka gdzie masz filtr cen i wybierasz te najtańsze to definitywnie na nie. Nie wyobrażam sobie, że ktoś kto jest leniwy stoi w kole i tylko sobie wybiera itemy z najniższa ceną.

Teraz rynek jest na tyle zróżnicowany, że jak ktoś chce kupić cos najtaniej to musi pochodzić i poszukać i to jest fajne. Zawsze można też wystawic przykładowo rudę o te 5-10b wiecej , bo ktoś akurat szuka, wpadnie do m1 , znajdzie pierwszy lepszy sklep i kupuje, mimo, że gdzies dalej sa po 10b taniej.

Ja na przykład lubie sobie rano po zalogowaniu pospacerować i popatrzeć wszystkie sklepy , bo ceny codziennie sie zmienają i od razu wiem co ile kosztuje.

2.Tutaj jestem na nie, ewentualnie żeby tylko usunąć czas pomiedzy oddawaniem , to masz max 5 minut klikania wtedy. Kiedyś oddawało sie biologa klikajac kilka razy i czekajac az biolog powie co ma powiedzieć XD , wiec polepszenie tego na 'oddaj przedmiot' nawet z czasem pomiedzy to i tak duże ułatwienie.

 

Reszta na tak. :gc: 



#5 Mangekyou

Mangekyou

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Dołączył wto, 23 maj 23
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:GTSy
  • Gildia:TyTyRyTy
  • Królestwo:Jinno

Napisano 21 styczeń 2024 - 21:38

1.Jeśli chodzi o wyszukiwarke itemów na sklepach to moim zdaniem jest to średni pomysł. Może same strzałki nad sklepami jeszcze by przeszły, ale taka wyszukiwarka gdzie masz filtr cen i wybierasz te najtańsze to definitywnie na nie. Nie wyobrażam sobie, że ktoś kto jest leniwy stoi w kole i tylko sobie wybiera itemy z najniższa ceną.

Teraz rynek jest na tyle zróżnicowany, że jak ktoś chce kupić cos najtaniej to musi pochodzić i poszukać i to jest fajne. Zawsze można też wystawic przykładowo rudę o te 5-10b wiecej , bo ktoś akurat szuka, wpadnie do m1 , znajdzie pierwszy lepszy sklep i kupuje, mimo, że gdzies dalej sa po 10b taniej.

Ja na przykład lubie sobie rano po zalogowaniu pospacerować i popatrzeć wszystkie sklepy , bo ceny codziennie sie zmienają i od razu wiem co ile kosztuje.

2.Tutaj jestem na nie, ewentualnie żeby tylko usunąć czas pomiedzy oddawaniem , to masz max 5 minut klikania wtedy. Kiedyś oddawało sie biologa klikajac kilka razy i czekajac az biolog powie co ma powiedzieć XD , wiec polepszenie tego na 'oddaj przedmiot' nawet z czasem pomiedzy to i tak duże ułatwienie.

 

Reszta na tak. :gc: 

1. Chodzilo mi wlasnie tylko o strzalki gdzie jest dany item, ewentualnie podswietlenie przejzanych sklepow innym kolorem nawet po restarcie clienta.

2. Co to zmienia, kto odda ten odda chodzi o czas.


  • xKondzio lubi to

#6 xKondzio

xKondzio

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1107 postów
  • Dołączył pią, 03 maj 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Konrad
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Aussie
  • Królestwo:Jinno


Napisano 21 styczeń 2024 - 21:56

1. Chodzilo mi wlasnie tylko o strzalki gdzie jest dany item, ewentualnie podswietlenie przejzanych sklepow innym kolorem nawet po restarcie clienta.

2. Co to zmienia, kto odda ten odda chodzi o czas.

Nie no, najlepiej zrobić wszystko jednego dnia i sie nudzic .. takie rzeczy jak biolog na tym serwerze to już tradycja.. nie skracajmy tych misji do godziny roboty.

Wyobraź sobie, ze kupujesz biologa od jeczmieni do dajmy na to yy i klikasz oddaj, dropisz kamien, klikasz oddaj, dropisz kamien. Godzina i masz biologa skonczonego.. bez sensu



#7 Mangekyou

Mangekyou

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Dołączył wto, 23 maj 23
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:GTSy
  • Gildia:TyTyRyTy
  • Królestwo:Jinno

Napisano 21 styczeń 2024 - 22:14

7. Dodanie opcji nie zamykania okna ulepszania itemu ( irytuje gdy cos ulepszasz bez ulepszaczy z szansa 30% )



#8 MefedronVIP

MefedronVIP

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Dołączył sob, 18 lis 23
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:K-pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:ImMefedronek
  • Gildia:REBELION
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Bombelek

Napisano 22 styczeń 2024 - 03:39

Jestem jak najbardziej za ale dołozyl bym jeszcze też funkcję "auto podnoszenie dropu" bo na niektórych mapach zbieranie dropu jest męczące i niszy się klawiatura od szybkiego klikania np v2 plus do tego często drop znika

#9 Vartos

Vartos

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 159 postów
  • Dołączył sob, 04 lut 12

Napisano 22 styczeń 2024 - 07:42

Jestem jak najbardziej za ale dołozyl bym jeszcze też funkcję "auto podnoszenie dropu" bo na niektórych mapach zbieranie dropu jest męczące i niszy się klawiatura od szybkiego klikania np v2 plus do tego często drop znika

albo chociaz w jakis sposob zakup "trzeciej ręki" która by podnosiła drop przez np 30 minut ,albo w sklepie albo w IS, mysle ze wiele osób by na to poszło 



#10 Tennin.

Tennin.

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Dołączył pon, 18 gru 23
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Tennin
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Tennin

Napisano 22 styczeń 2024 - 07:47

jestem za 1 propozycja .

#11 xSkorpionSx

xSkorpionSx

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 97 postów
  • Dołączył sob, 11 lip 15
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLublin
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TekariniO
  • Gildia:BRAT3RSTWO
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 22 styczeń 2024 - 08:46

albo chociaz w jakis sposob zakup "trzeciej ręki" która by podnosiła drop przez np 30 minut ,albo w sklepie albo w IS, mysle ze wiele osób by na to poszło


Jestem za. Na V2 byłoby w sam raz

#12 MefedronVIP

MefedronVIP

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Dołączył sob, 18 lis 23
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:K-pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:ImMefedronek
  • Gildia:REBELION
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Bombelek

Napisano 22 styczeń 2024 - 10:56

Jestem za. Na V2 byłoby w sam raz


Nie tylko na v2 na inne mapki tak samo czy to drop redek na atlantydzie czy v1 czy ww
Tylko żeby nie było tak że wyjdzie taką rękawica która podnosi drop np na 1h i ona będzie warta 100zł w is
  • xSkorpionSx lubi to

#13 Telefon BOSSU

BOSSU

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 65 postów
  • Dołączył czw, 06 sty 22
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:BOSSU
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:BOSSU

Napisano 22 styczeń 2024 - 12:42

1 propozycja giga na + pewnie nigdy to nie wejdzie ale spoko opcja

#14 xSkorpionSx

xSkorpionSx

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 97 postów
  • Dołączył sob, 11 lip 15
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLublin
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TekariniO
  • Gildia:BRAT3RSTWO
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 23 styczeń 2024 - 13:18

Nie tylko na v2 na inne mapki tak samo czy to drop redek na atlantydzie czy v1 czy wwTylko żeby nie było tak że wyjdzie taką rękawica która podnosi drop np na 1h i ona będzie warta 100zł w is


Nawet na lochu pająków przy dropieniu itemów na klucz było by pomocne

#15 Larz

Larz

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 55 postów
  • Dołączył sob, 19 lis 22
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Nasz
  • Gildia:Chunjo
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Robienie kd na virtualu

Napisano 24 styczeń 2024 - 13:04

A  ja jestem za poprawieniem pelerynki nich ustawia żeby miała 100% na przywołanie bo aktualnie ma z 75%






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych