Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika


Zdjęcie
- - - - -

Turniej PVP



  • Zamknięty Temat jest zamknięty
47 odpowiedzi w tym temacie

#31 M4TIS

M4TIS

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 211 postów
  • Dołączył wto, 04 lip 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:.
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:M4TIS


Napisano 24 marzec 2024 - 19:49

Nagrode dostajesz za umiejętności
Ale jakie umiejętności jak przynajmniej na naszym przedziale lvlowym to był festiwal kto ma wiecej hp i pierwszy walnie skilla a na innych to nie wiem 
  • Mansoon lubi to

#32 krzysior

krzysior

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
  • Dołączył śro, 24 maj 23
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:.
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:.

Napisano 24 marzec 2024 - 19:58

Piszecie coś o trudności w robieniu ekwipunku, gdzie większość z tego przydziału 255 miała pożyczone ekwipunki. Jakie Wy chcecie nagrody jak taki Lati00 dostał po miesiącu latania WW przy Dropie Itemów, skupowania KD Wit +0, nagrodę która mu dała być może lekki zarobek. Tutaj zwykły turniej dla zabawy a Wy się czepiacie że po 2h PvP dostaliście TYLKO KDKI +10. Liskowa robi te eventy ale pewnie będzie ich coraz mniej przez ten płacz. 


  • Waro lubi to

#33 ♥ Czokuś ♥

♥ Czokuś ♥

    Komentator

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1014 postów
  • Dołączył wto, 06 sie 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Rafał
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Howl
  • Gildia:♥ Vixa ♥
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:💉💪


Napisano 24 marzec 2024 - 20:15

Piszecie coś o trudności w robieniu ekwipunku, gdzie większość z tego przydziału 255 miała pożyczone ekwipunki. Jakie Wy chcecie nagrody jak taki Lati00 dostał po miesiącu latania WW przy Dropie Itemów, skupowania KD Wit +0, nagrodę która mu dała być może lekki zarobek. Tutaj zwykły turniej dla zabawy a Wy się czepiacie że po 2h PvP dostaliście TYLKO KDKI +10. Liskowa robi te eventy ale pewnie będzie ich coraz mniej przez ten płacz. 

Ale to był drop itemów a nie skupowanie, dropiło się na ww i żeby dropić na ww wystarczy mieć smocze EQ +9 i broń 150 +9 da rade zrobić to, czyli można powiedzieć, że podstawowe. 

 

Ja nie rozumiem po co wypowiadaja się osoby których nawet nie dotyczy temat, fajnie, że macie własne zdanie itd ale dzięki poradzimy sobie sami, z GM LiseQ doszliśmy do porozumienia, że zrobie temat gdzie wyrażą swoje zdanie 2 osoby które zajęły 2-3 miejsce. Spodziewałem się, że robiąc temat znajdzie się paru takich przykrych ludzi pokroju DonAnonima ale następnym razem przeczytajcie uważnie temat i nie wypowiadajcie sie nieproszeni.


  • Mansoon, SakuraxD i Risne lubią to

virtualmt21668965827__lambo_dif.gif


#34 krzysior

krzysior

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
  • Dołączył śro, 24 maj 23
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:.
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:.

Napisano 24 marzec 2024 - 20:25

Ale to był drop itemów a nie skupowanie, dropiło się na ww i żeby dropić na ww wystarczy mieć smocze EQ +9 i broń 150 +9 da rade zrobić to, czyli można powiedzieć, że podstawowe. 

 

Ja nie rozumiem po co wypowiadaja się osoby których nawet nie dotyczy temat, fajnie, że macie własne zdanie itd ale dzięki poradzimy sobie sami, z GM LiseQ doszliśmy do porozumienia, że zrobie temat gdzie wyrażą swoje zdanie 2 osoby które zajęły 2-3 miejsce. Spodziewałem się, że robiąc temat znajdzie się paru takich przykrych ludzi pokroju DonAnonima ale następnym razem przeczytajcie uważnie temat i nie wypowiadajcie sie nieproszeni.

Tak czy siak czy skupował czy nie, to latał te WW cały czas i tracił czas przez miesiąc. To jest cięższe aniżeli za 2h PvP w pożyczonym ekwipunku zarobić 600kb. Ale dobra niech się wypowiadają osoby które zajęły te TOP3 w Evencie  :)  



#35 lFurial

lFurial

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 72 postów
  • Dołączył pon, 23 maj 22
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:MRX
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Furek

Napisano 24 marzec 2024 - 20:41

Ale to był drop itemów a nie skupowanie, dropiło się na ww i żeby dropić na ww wystarczy mieć smocze EQ +9 i broń 150 +9 da rade zrobić to, czyli można powiedzieć, że podstawowe. 
 
Ja nie rozumiem po co wypowiadaja się osoby których nawet nie dotyczy temat, fajnie, że macie własne zdanie itd ale dzięki poradzimy sobie sami, z GM LiseQ doszliśmy do porozumienia, że zrobie temat gdzie wyrażą swoje zdanie 2 osoby które zajęły 2-3 miejsce. Spodziewałem się, że robiąc temat znajdzie się paru takich przykrych ludzi pokroju DonAnonima ale następnym razem przeczytajcie uważnie temat i nie wypowiadajcie sie nieproszeni.




To jako 3 osoba z przedziału 255 mam się wypowiadać jak dla mnie nagrody są okej tak jak są rozpisane, jeżeli zaniżasz komuś nagrodę to potem ta osoba ma problem do następnej potem do następnej robi się z tego zaś gowono burza. Ja nie wiem czego wy się czepiacie tych nagród, Zinanek robił temat odnośnie eq pvp że nie jest używane, turniej był eq było użyte i dalej nie pasuje to po 1, po 2 ktoś wam kazał to eq pvp robić i wydawać miliony ? No nie, wydajecie 5 kb tego wpisowego na turniej wygrywacie go dostajecie nagrodę o wartości z pół bani i dalej afera, jak dla mnie nagrody powinny być takie jak są rozpisane
  • Amudiel i Ethernity lubią to

#36 Wossner

Wossner

    Początkujący

  • Globtroter
  • PipPip
  • 182 postów
  • Dołączył wto, 20 lis 18
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Mikołaj
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Wossner
  • Gildia:Tornado
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:! ŴỖŜŜŇẸŘ


Napisano 24 marzec 2024 - 20:41

" Post jest skierowany do przedziału 255 miejsc 1-3 po konsultacji z GM LiseQ. "
Czego wy nie rozumiecie, że w tym temacie mają wypowiadać się osoby, które mają 1/2/3 miejsce w przedziale 255lvl (tak chciala GM LiseQ), wiec nie wiem po co robicie spam.

Ja jako osoba, która ma 2 miejsce uważam zeby to była sprawiedliwa nagroda patrząc na to, że mając 2 miejsce dostaje mniej niż osoba z miejsca 3. Porównując nagrode z ostatniego turnieju pvp to troche słabo, że przedział 100-145lvl dostaje zdecydowanie wiecej a 255 dużo dużo mniej. :/


Użytkownik Wossner edytował ten post 24 marzec 2024 - 20:42


#37 lFurial

lFurial

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 72 postów
  • Dołączył pon, 23 maj 22
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:MRX
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Furek

Napisano 24 marzec 2024 - 20:44

Miałem się wypowiedzieć to się wypowiedziałem, mi nagroda odpowiada, chcecie sapcie się dalej żebym wam coś dorzuciła bo niższe lvl mają podobne nagrody co większe

#38 lFurial

lFurial

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 72 postów
  • Dołączył pon, 23 maj 22
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:MRX
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Furek

Napisano 24 marzec 2024 - 20:50

" Post jest skierowany do przedziału 255 miejsc 1-3 po konsultacji z GM LiseQ. "
Czego wy nie rozumiecie, że w tym temacie mają wypowiadać się osoby, które mają 1/2/3 miejsce w przedziale 255lvl (tak chciala GM LiseQ), wiec nie wiem po co robicie spam.
Ja jako osoba, która ma 2 miejsce uważam zeby to była sprawiedliwa nagroda patrząc na to, że mając 2 miejsce dostaje mniej niż osoba z miejsca 3. Porównując nagrode z ostatniego turnieju pvp to troche słabo, że przedział 100-145lvl dostaje zdecydowanie wiecej a 255 dużo dużo mniej. :/



W jaki sposób mam nagrodę więcej warta niż ty ? Twoim zdaniem X jest więcej wart niż kd 9 i Metal 25?

#39 DukeSxPompa

DukeSxPompa

    Początkujący

  • Globtroter
  • PipPip
  • 152 postów
  • Dołączył śro, 02 mar 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Krzysiek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:DukeSxPompa
  • Gildia:GanjaMafia
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Dukesik


Napisano 25 marzec 2024 - 03:17

" Post jest skierowany do przedziału 255 miejsc 1-3 po konsultacji z GM LiseQ. "
Czego wy nie rozumiecie, że w tym temacie mają wypowiadać się osoby, które mają 1/2/3 miejsce w przedziale 255lvl (tak chciala GM LiseQ), wiec nie wiem po co robicie spam.

Ja jako osoba, która ma 2 miejsce uważam zeby to była sprawiedliwa nagroda patrząc na to, że mając 2 miejsce dostaje mniej niż osoba z miejsca 3. Porównując nagrode z ostatniego turnieju pvp to troche słabo, że przedział 100-145lvl dostaje zdecydowanie wiecej a 255 dużo dużo mniej. :/

 

 

Ale wciaz nie ogarniam tego placzu o nagrode bo lvl 100-145 ma latwiej. TO NAGRODY ZA ZDROBYCIE ODPOWIEDNIEGO MIEJSCA NA PODIUM, A NIE ZA STAZ GRY CZY BYCIE 255 LV.  Nagrody sa adekwatne do zajetego miejsca na podium, czy tez nie. Skonczcie juz plakac serio, bo nastepny turniej bedzie w 2030 bez nagrod i tylko ox nam zostana....



#40 Hayatashi

Hayatashi

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Dołączył śro, 24 paź 18
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPoznań
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Imię:Patryk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ryota
  • Gildia:Amarena
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Robyn

Napisano 25 marzec 2024 - 07:08

Ja jedynie mogę narzekać na nagrody pocieszenia w kategorii I

Łza/Kupon 50 zł mogli by już dać te kd +9 ewentualnie zmienić ta Łzę ze względu na ilość jaka jest na serwerze tego jak i niezbyt przyjemne zarobkowo.



#41 Kondo

Kondo

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Dołączył wto, 12 mar 24
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lVIPlGruI3y
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 25 marzec 2024 - 07:32

Jak dla mnie zabrać nagrody wszystkim i nie robić konkursów... Bo to powinien być fun z zabawy a nie że on dostanie to samo co ja.. Bo każdy z was jest nauczony że jak jest event to powinny być nagrody wyj3b..e w kosmos..

To samo co na ox nie będzie nagrody za każde pytanie to już płaczą.



#42 lSlawek

lSlawek

    Początkujący

  • Globtroter
  • PipPip
  • 256 postów
  • Dołączył czw, 05 kwi 18
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto-
  • Województwo:Z.pomorskie
  • Imię:Sławek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Gildia:-
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:ѕℓαωєк ツ
  • Gadu-Gadu:-
  • Hobby:Afczyć muszę bo się uduszę !!


Napisano 25 marzec 2024 - 13:06

Ale to był drop itemów a nie skupowanie, dropiło się na ww i żeby dropić na ww wystarczy mieć smocze EQ +9 i broń 150 +9 da rade zrobić to, czyli można powiedzieć, że podstawowe. 

 

Ja nie rozumiem po co wypowiadaja się osoby których nawet nie dotyczy temat, fajnie, że macie własne zdanie itd ale dzięki poradzimy sobie sami, z GM LiseQ doszliśmy do porozumienia, że zrobie temat gdzie wyrażą swoje zdanie 2 osoby które zajęły 2-3 miejsce. Spodziewałem się, że robiąc temat znajdzie się paru takich przykrych ludzi pokroju DonAnonima ale następnym razem przeczytajcie uważnie temat i nie wypowiadajcie sie nieproszeni.

Czemu tylko Osoby które zajęły  2-3 miejsce? 

 


 



#43 ♥ Czokuś ♥

♥ Czokuś ♥

    Komentator

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1014 postów
  • Dołączył wto, 06 sie 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Rafał
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Howl
  • Gildia:♥ Vixa ♥
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:💉💪


Napisano 25 marzec 2024 - 13:23

 

Czemu tylko Osoby które zajęły  2-3 miejsce? 

 


 

 

Tak uzgodniliśmy z GM LiseQ, że wyraża swoje zdanie osoby które zajęły 1-3 czy nagrody im pasują i tyle. Czy chodzi Tobie może o to, że ci co maja pocieszenia tez powinni się wypowiedzieć, bo nie bardzo rozumiem :)


virtualmt21668965827__lambo_dif.gif


#44 DukeSxPompa

DukeSxPompa

    Początkujący

  • Globtroter
  • PipPip
  • 152 postów
  • Dołączył śro, 02 mar 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Krzysiek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:DukeSxPompa
  • Gildia:GanjaMafia
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Dukesik


Napisano 25 marzec 2024 - 14:03

Dac 255 po secie nowego eq +9/20 za wygrany turniej a pozneniej niech placza znow ze nikt nie gra i nic ze sklepow nie moze zejsc... Przez takie mendy jak wy i narzekanie na nagrody dla niskich lv znow bedzie tak ze gracze beda odchodzic z serwera, a my zostaniemy z 30 graczami na serwie... BRAWO... Pogratulowac rozumu...

 Wg mnie nagrody sa dobre dla kazdego miejsca w kazdej grupie praktycznie to samo, wiec sprawiedliwie. Biorac pod uwage ze to nagroda za miejsce w turnieju, a nie za staż czy pożyczanie eq 


Użytkownik DukeSxPompa edytował ten post 25 marzec 2024 - 14:06

  • DLwoj:), Ethernity i DonAnonim lubią to

#45 ♥ Czokuś ♥

♥ Czokuś ♥

    Komentator

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1014 postów
  • Dołączył wto, 06 sie 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Rafał
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Howl
  • Gildia:♥ Vixa ♥
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:💉💪


Napisano 25 marzec 2024 - 15:01

Dac 255 po secie nowego eq +9/20 za wygrany turniej a pozneniej niech placza znow ze nikt nie gra i nic ze sklepow nie moze zejsc... Przez takie mendy jak wy i narzekanie na nagrody dla niskich lv znow bedzie tak ze gracze beda odchodzic z serwera, a my zostaniemy z 30 graczami na serwie... BRAWO... Pogratulowac rozumu...

 Wg mnie nagrody sa dobre dla kazdego miejsca w kazdej grupie praktycznie to samo, wiec sprawiedliwie. Biorac pod uwage ze to nagroda za miejsce w turnieju, a nie za staż czy pożyczanie eq 

Dziękuje Krzysiu za wyrażenie swojej opinii, wystarczyło, że raz napisałeś co cie boli. Na pewno wezmę sobie wasze wypociny do serca i mało tego zapisze w notesiku żeby następnym razem przypadkiem cie nie urazić niepotrzebnymi postami, które de facto ciebie nie dotycza, ciesz się nagroda i tyle, nie musisz sie już produkować, proponuje założyć swój temat i tam możesz dyskutować do woli, tutaj twoje wywody są niepotrzebne.  

 

Pozdrawiam .l.


Użytkownik ♥ Czokuś ♥ edytował ten post 25 marzec 2024 - 15:07

  • Mansoon i ¢яιєℓℓ lubią to

virtualmt21668965827__lambo_dif.gif






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych