Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Co sądzicie o tym screenie? Dyskusja z [GM]Tengielka


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
59 odpowiedzi w tym temacie

#1 synthesia

synthesia

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów
  • Dołączył czw, 08 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:synthesia
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 05 październik 2012 - 20:59

Witam :)

W nocy 25-26.09 miala miejsce ciekawa sytuacja. zreszta zobaczcie sami na screenie. co o tym myslicie? a tak dla jasnosci chwile wczesniej Tengielka byla na swojej zwyklej postaci w grze i bila na spocie, na ktorym wywiazala sie klotnia miedzy innymi graczami. jednym z nich byl hmmm "kolega" Tengielki

Dołączona grafika

Użytkownik synthesia edytował ten post 05 październik 2012 - 21:13


#2 destroyer24

destroyer24

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 186 postów
  • Dołączył czw, 24 maj 12

Napisano 05 październik 2012 - 21:03

ciekawe a niby mowia ze gm nie jest stronny a tu? coz za niespodzianka spotkala nas... gm jest stronny, to jest karygodne...
Sura WPKrólestwo ChunjoGildia MrokRodzina SynthesiaLevel 254Dołączona grafika

#3 ♥Wąż♥

♥Wąż♥

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Dołączył pią, 13 kwi 12

Napisano 05 październik 2012 - 21:03

1. Nie kłóć się lub nie podważaj zdania GM. Są to na ogół mądre osoby o bezstronnych poglądach.

Regulamin .

#4 destroyer24

destroyer24

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 186 postów
  • Dołączył czw, 24 maj 12

Napisano 05 październik 2012 - 21:05

Regulamin .


regulamin? patrz jak pisze ze ona jest stronna oto chodzi;) gm nie powinien byc stronny to po 1
Sura WPKrólestwo ChunjoGildia MrokRodzina SynthesiaLevel 254Dołączona grafika

#5 Guest_Zawik_*

Guest_Zawik_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 05 październik 2012 - 21:08

Kogo to interesuje... to że nie znasz regulaminiu to nie nasza wina

#6 destroyer24

destroyer24

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 186 postów
  • Dołączył czw, 24 maj 12

Napisano 05 październik 2012 - 21:11

Kogo to interesuje... to że nie znasz regulaminiu to nie nasza wina


no jak to kogo to obchodzi? pomysl co ty teraz napisales;] widac bedzie trzeba sie zglosic gdzies wyzej z tym ze gm jest stronny bo tu najwidoczniej nie rozumie nikt tego iz gm nie powinien byc stronny tyle powiem
Sura WPKrólestwo ChunjoGildia MrokRodzina SynthesiaLevel 254Dołączona grafika

#7 ♥Wąż♥

♥Wąż♥

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Dołączył pią, 13 kwi 12

Napisano 05 październik 2012 - 21:13

Widze, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem .

1. Nie kłóć się lub nie podważaj zdania GM.

mam po niemiecku napisać ?

#8 Dymek

Dymek

    Members

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Dołączył czw, 05 lip 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:PanDymek
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 05 październik 2012 - 21:14

kazała Ci tylko lognąć ...
taaki problem ;x

#9 synthesia

synthesia

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów
  • Dołączył czw, 08 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:synthesia
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 05 październik 2012 - 21:17

Widze, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem .

mam po niemiecku napisać ?

Skoro GM jest na zwykłej postaci to jest wtedy dla mnie zwykłym graczem jak każdy inny i nie mam obowiązku wiedzieć, że to GM, prawda? i skoro po kłótni z jej prywatną postacią wlogowuje się na GMa, żeby ogarnąć to jak dla mnie to jest zwykłe nadużywanie tego, że jest adminem. po przypomnieniu jej regulaminu o bezstronności GMa zaprzecza mówiąc "jestem stronna" to sorki dla mnie to ani inteligentne ani sprawiedliwe zachowanie

Użytkownik synthesia edytował ten post 05 październik 2012 - 21:21


#10 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 05 październik 2012 - 21:43

Po raz pierwszy widzę takiego ss, rzeczywiście sytuacja taka absolutnie nie powinna i nie może mieć miejsca. Screen przedstawiający postawę GM w całej tej sytuacji zostanie jak najszybciej wyjaśniony.

virtualmt21516717016__769671423939699945


#11 ™SIVY™

™SIVY™

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1179 postów
  • Dołączył pon, 26 gru 11

Napisano 05 październik 2012 - 21:56

Ha ... w ogóle co to za odzywki ... Gm ... powinien inaczej się zwracać do gracza , a po 2 dlaczego w ogóle zaszła taka sytuacja .... Karygodne.

#12 Acanti

Acanti

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Dołączył pon, 11 lip 11
  • MiastoZadupie City
  • Płeć:Kobieta

Napisano 05 październik 2012 - 22:06

Niewiem co chciales zdzialac wklejajac niepelną rozmowe? poza tym tam gdzie jest napisane " a jestem stronna " braklo znaku zapytania. Wklej cala rozmowe jaka byla poniewaz na samym poczatku jasno wyjasnilam dlaczego pojawil sie tam GM.
Przypomniec Ci ? Twoj kolega oraz ktos jeszcze zaczeli miesem rzucac i dostali blok czatu.

a Wiec czekam na ss calutkiego zajscia , od momentu jak sie pojawiles swoja postacia na spocie , powienienes takiego miec a nie wyskakujesz tu z czyms wyrwanym ze srodka.

A teraz opisze jak to wygladalo ( szkoda , ze Zwierz obecnie neta nie ma - rowniez przedstawil by swoja wersje)

A wiec expie sobie w spokoju na mapie 130 az tu nagle wbija pan destroyer i zaczyna bic metki , podjechalam do niego jednak nie uderzylam ani nic.. zrobil to zwierz . wdales sie z nim oczywiscie w dyskusje .. po paru minutach gdy ja podjechalam z prosba o relog oznajmiles , ze sprawdzasz sobie jakies eq ( chyba helm ale nie pamietam dokladnie ).
Nie uderzylam Cie ani razu tylko ciupales sie z Zwierzem olewajac moje prosby . Po paru minutkach pojawila sie ninja( nicku nie pamietam) i naparzaliscie sie z Zwierzem . Kolejny raz podjechalam i POPROSILAM o relog , za przyczyne podalam - lagi . Ninja wyskoczyla , ze powinnam sobie neta zmienic... niewiem co net ma do lagow ale ok.
Zaczelam Was zabijac bo ilez mozna patrzec jak bijecie kolege :) Duzo nie braklo by sie doczekac kolejnych osob na spocie co zreszta widac na zalaczonym przez Ciebie obrazku :) ( godzina byla pozno-nocna)

Wszystko bylo ladnie pieknie( cale zdarzenie trwalo ponad godzine-gratuluje :) dyskusja trwala dopoki pewien osobnik o nicku : lordFlash nie zaczal rzucac miesem a po paru sekundach przylaczyl sie Zwierz ktory rowniez dostal wtedy bloka- na 3,5 godziny jezeli Was to interesuje :)

Dodam jeszcze , ze owe zdarzenie mialo miejsce okolo 2/3 tygodni temu.. wiec nie wiem i pytam po raz kolejny - co chcesz zdzialac? Poza tym gdybys byl madrzejszy , wszedl bys na ts i ze mna porozmawial tak jak ja to zrobilam z Vanadis i ktorej opowiedzialam od czego sie zaczelo -i sama przyznala, ze wchodzac na spota napisalam jasno i wyraznie - lordFlash blok czata a nie - prosze wylogowac sie ze spota ^^

#13 destroyer24

destroyer24

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 186 postów
  • Dołączył czw, 24 maj 12

Napisano 05 październik 2012 - 22:11

Niewiem co chciales zdzialac wklejajac niepelną rozmowe? poza tym tam gdzie jest napisane " a jestem stronna " braklo znaku zapytania. Wklej cala rozmowe jaka byla poniewaz na samym poczatku jasno wyjasnilam dlaczego pojawil sie tam GM.
Przypomniec Ci ? Twoj kolega oraz ktos jeszcze zaczeli miesem rzucac i dostali blok czatu.

a Wiec czekam na ss calutkiego zajscia , od momentu jak sie pojawiles swoja postacia na spocie , powienienes takiego miec a nie wyskakujesz tu z czyms wyrwanym ze srodka.

A teraz opisze jak to wygladalo ( szkoda , ze Zwierz obecnie neta nie ma - rowniez przedstawil by swoja wersje)

A wiec expie sobie w spokoju na mapie 130 az tu nagle wbija pan destroyer i zaczyna bic metki , podjechalam do niego jednak nie uderzylam ani nic.. zrobil to zwierz . wdales sie z nim oczywiscie w dyskusje .. po paru minutach gdy ja podjechalam z prosba o relog oznajmiles , ze sprawdzasz sobie jakies eq ( chyba helm ale nie pamietam dokladnie ).
Nie uderzylam Cie ani razu tylko ciupales sie z Zwierzem olewajac moje prosby . Po paru minutkach pojawila sie ninja( nicku nie pamietam) i naparzaliscie sie z Zwierzem . Kolejny raz podjechalam i POPROSILAM o relog , za przyczyne podalam - lagi . Ninja wyskoczyla , ze powinnam sobie neta zmienic... niewiem co net ma do lagow ale ok.
Zaczelam Was zabijac bo ilez mozna patrzec jak bijecie kolege :) Duzo nie braklo by sie doczekac kolejnych osob na spocie co zreszta widac na zalaczonym przez Ciebie obrazku :) ( godzina byla pozno-nocna)

Wszystko bylo ladnie pieknie( cale zdarzenie trwalo ponad godzine-gratuluje :) dyskusja trwala dopoki pewien osobnik o nicku : lordFlash nie zaczal rzucac miesem a po paru sekundach przylaczyl sie Zwierz ktory rowniez dostal wtedy bloka- na 3,5 godziny jezeli Was to interesuje :)

Dodam jeszcze , ze owe zdarzenie mialo miejsce okolo 2/3 tygodni temu.. wiec nie wiem i pytam po raz kolejny - co chcesz zdzialac? Poza tym gdybys byl madrzejszy , wszedl bys na ts i ze mna porozmawial tak jak ja to zrobilam z Vanadis i ktorej opowiedzialam od czego sie zaczelo -i sama przyznala, ze wchodzac na spota napisalam jasno i wyraznie - lordFlash blok czata a nie - prosze wylogowac sie ze spota ^^

pisalem ze sprawdzam helm i ide ale jak zwierz zaczal mnie bic to nie wyszedlem, pozniej zaczal pisac ze nie mam wychowania itp to nie bylo mile. troche bezsensowne podejscie do graczy ale ok. szkoda ze gm tak podchodza do graczy :) mam nadzieje ze wiecej razy takie cos nie bedzie mialo miejsca
Sura WPKrólestwo ChunjoGildia MrokRodzina SynthesiaLevel 254Dołączona grafika

#14 destroyer24

destroyer24

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 186 postów
  • Dołączył czw, 24 maj 12

Napisano 05 październik 2012 - 22:14

cytuje Poza tym gdybys byl madrzejszy teraz gm mowi ze jestem nie mady? dla mnie to obraza jest ze strony gm... nie zycze sobie takiego zwracania sie co do mojej osoby
Sura WPKrólestwo ChunjoGildia MrokRodzina SynthesiaLevel 254Dołączona grafika

#15 synthesia

synthesia

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów
  • Dołączył czw, 08 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:synthesia
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 05 październik 2012 - 22:15

Niewiem co chciales zdzialac wklejajac niepelną rozmowe? poza tym tam gdzie jest napisane " a jestem stronna " braklo znaku zapytania. Wklej cala rozmowe jaka byla poniewaz na samym poczatku jasno wyjasnilam dlaczego pojawil sie tam GM.
Przypomniec Ci ? Twoj kolega oraz ktos jeszcze zaczeli miesem rzucac i dostali blok czatu.

a Wiec czekam na ss calutkiego zajscia , od momentu jak sie pojawiles swoja postacia na spocie , powienienes takiego miec a nie wyskakujesz tu z czyms wyrwanym ze srodka.

A teraz opisze jak to wygladalo ( szkoda , ze Zwierz obecnie neta nie ma - rowniez przedstawil by swoja wersje)

A wiec expie sobie w spokoju na mapie 130 az tu nagle wbija pan destroyer i zaczyna bic metki , podjechalam do niego jednak nie uderzylam ani nic.. zrobil to zwierz . wdales sie z nim oczywiscie w dyskusje .. po paru minutach gdy ja podjechalam z prosba o relog oznajmiles , ze sprawdzasz sobie jakies eq ( chyba helm ale nie pamietam dokladnie ).
Nie uderzylam Cie ani razu tylko ciupales sie z Zwierzem olewajac moje prosby . Po paru minutkach pojawila sie ninja( nicku nie pamietam) i naparzaliscie sie z Zwierzem . Kolejny raz podjechalam i POPROSILAM o relog , za przyczyne podalam - lagi . Ninja wyskoczyla , ze powinnam sobie neta zmienic... niewiem co net ma do lagow ale ok.
Zaczelam Was zabijac bo ilez mozna patrzec jak bijecie kolege :) Duzo nie braklo by sie doczekac kolejnych osob na spocie co zreszta widac na zalaczonym przez Ciebie obrazku :) ( godzina byla pozno-nocna)

Wszystko bylo ladnie pieknie( cale zdarzenie trwalo ponad godzine-gratuluje :) dyskusja trwala dopoki pewien osobnik o nicku : lordFlash nie zaczal rzucac miesem a po paru sekundach przylaczyl sie Zwierz ktory rowniez dostal wtedy bloka- na 3,5 godziny jezeli Was to interesuje :)

Dodam jeszcze , ze owe zdarzenie mialo miejsce okolo 2/3 tygodni temu.. wiec nie wiem i pytam po raz kolejny - co chcesz zdzialac? Poza tym gdybys byl madrzejszy , wszedl bys na ts i ze mna porozmawial tak jak ja to zrobilam z Vanadis i ktorej opowiedzialam od czego sie zaczelo -i sama przyznala, ze wchodzac na spota napisalam jasno i wyraznie - lordFlash blok czata a nie - prosze wylogowac sie ze spota ^^

po pierwsze temat zalozylam ja a nie Destroyer i po drugie nie milam czasu zrobic tego wczesniej :] kolejna sprawa żaluje właśnie, że nie posiadam pełnej rozmowy. hmmm nie wiem czy Zwierz faktycznie dostal bloka na chat skoro nawet na tym ss widac ze nadal pisze. pozatym wlogowujac sie na GMa faktycznie mowilas ze blok chat itd, ale czy po zablokowaniu nie powinnas wrocic na swoja postac i kontynuowac rozmowe o spocie z prywatnej postaci?? nastepna sprawa lagi maja duzo do neta :] przypomnij sobie kiedy zaczelasnas bic? hmm... bo to nie bylo od tak sobie tylko po tym jak powiedzialam ze wylogujemy jak zwierz przeprosi ze bil bez powodu, zamiast poprzec wolalas nas lac, ok rozumiem inne krolestwo itd, no ale z tym lognieciem na GMa i dalsza rozmowa to bylo przegiecie z twojej strony




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych