Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Odp. na temat ,,ipko , xlxWPxlx oraz cala gildia Lachon .''


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Halux

Halux

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 162 postów
  • Dołączył czw, 04 paź 12

Napisano 16 grudzień 2012 - 12:37

Z tym co o mnie napisano sie nie zgadzam.
Po pierwsze nie ksułem, lecz sobie przejąłem spota. Nie ma takiej osoby co by nie wbiła i nie powiedziała, ze to moj spot ;p sam zostałem nie raz rozwalany na wlasnym spocie. Nie robiłem z tego takiej afery jak oni. Tak to jest jak ktoś sobie nie radzi.
Po drugie, ksuł to Zwrotny nie mogąc pogodzić się z tym, że stracił spota ;P [dowod 1ss]
Po trzecie, nie wyzywałem gildi, lecz Zwrotny zaczął mnie non stop przezywać 'Frajeze' popełniając błędy.
Po czwarte ;] dlaczego tak wcześnie został zamknięty jego temat? ;\
Po piąte ;p i nie wiem co chcecie od ipko, czepiacie sie bo was koxil...

[nawalilem punktów]

Użytkownik Halux edytował ten post 16 grudzień 2012 - 12:57


#2 Guest_Loozer_*

Guest_Loozer_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 16 grudzień 2012 - 12:52

Powiem tak...Zachowałeś się jak noobek...Skoro widziałeś,że on tam expi a ty mu odbiłeś spota -.-

#3 Halux

Halux

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 162 postów
  • Dołączył czw, 04 paź 12

Napisano 16 grudzień 2012 - 12:55

zapomnialem dodac ze oni nie expili tylko stali i komus nie dali expic ;]
czyli polowa serwa to noby wedlug ciebie ??

#4 Zwrotny

Zwrotny

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 96 postów
  • Dołączył śro, 18 sty 12

Napisano 16 grudzień 2012 - 12:59

Sprostowaniem do tego co powiedziales jest fakt iz :
Ty wbileś się na spota i co ? Człowieku zaczoleś ksuć jednym słowem , piszesz że odebraleś nam spota normalnie? Jak normalnie . Expilismy godzine a ty wielki pan i wladzca wbil sb. na spota i sadzi ze jest jego ?! Pozatym jaki ty masz dowod ze ksulem ? Ze co jade sb na końu i pisze ''wypad'' ? ! Hah , weź zalosne ..
a to ze ''ipko'' nawet 1 raz nas nie dednol . Nwm o co Ci chodzi ziomuś ale Ty powiesz prawde jak się pomylisz.
Ziom , jak Cię prosze. Gdybyś nam wgl. mial ''odbić'' spota to byś kogos zawolal czy coś. Ty sie poprostu wjeb. i zaczoles bić to co ja i sie ciesz ze nie zrobilem wtedy ss bo myslalem ze Ty jesteś jakis normalny itd. i ze zaraz przeprosisz i logniesz. Weź .. watki masz wbij na ts'a to pogadamy !!

#5 Guest_Loozer_*

Guest_Loozer_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 16 grudzień 2012 - 12:59

Em...Nie mogłeś się go pytać czy bd expić ? Spotkałem się z nobami ale też normalnymi graczami,którzy zamiast wjeżdżać na wolnym albo coś,pytali jak długo spot bd zajęty...Nie mogłeś go zapytać ? tylko od razu zabierać spota ?

#6 Zwrotny

Zwrotny

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 96 postów
  • Dołączył śro, 18 sty 12

Napisano 16 grudzień 2012 - 13:00

Zgadzam się z Tb w 100% :)

#7 Zwrotny

Zwrotny

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 96 postów
  • Dołączył śro, 18 sty 12

Napisano 16 grudzień 2012 - 13:04

Ziom , to co on mówi mija się z prawdą ! My expilismy czlowieku !! -.- Co za koleś , on powie prawde jak się pomyli :|

#8 Halux

Halux

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 162 postów
  • Dołączył czw, 04 paź 12

Napisano 16 grudzień 2012 - 13:05

napisałem, że przejąłem ;p
nie płakałem dla jasności, a sam nasprowadzałeś nwm kogo, nawet z jinno jakiegos typa co na 2-3 skile padał ;D
a do mnie wpadł tylko ipko ^^

#9 Zwrotny

Zwrotny

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 96 postów
  • Dołączył śro, 18 sty 12

Napisano 16 grudzień 2012 - 13:09

Jak nie wiadomo kogo , czlowieku tam bylem ja , buff i kolega z ktorym expilem , a to ze koles z niebieskich wbil to nie moja wina lol ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych