Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

Propozycja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 FaakYou

FaakYou

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 865 postów
  • Dołączył nie, 15 sty 12

Napisano 24 grudzień 2012 - 00:04

Jak wszystkim wiadomo , duzo osob nabywa nowe konta z podowu lenistwa . Konta te maja nick ktory nie podoba sie nowemu wlascicielowi . Sa tez tacy ktorzy graja i nudzi im sie dany nick wlasnej postaci . Moja propozycja jest dodanie jakiegoś zwoju bądź innego itemku, dzięki któremu można by było zmienić nick. Mozna by go bylo nabyc z IS- u za jakas mala kwote , Lub wygrac w jakims evencie .Nazwę postaci można by było zmieniać np raz na pól roku , na rok zeby złodzieje itp nie mogli sie ukrywać . Mam nadzieje ze bedzie mało hejtow ;x
Pozdrawiam
Oczywiście wszystkie zmiany byłyby zapisywane na jakimś dysku lub gdzieś , tak zeby było wiadomo kim jest dany gracz

Użytkownik FaakYou edytował ten post 24 grudzień 2012 - 00:05

Nick : HannibaL1337 LvL : 204 Profa : Wp Płeć : Pan Gildia : Brak Miasto : Jinno Słowo "kocham" kry­je za sobą ty­siące in­nych słów, na które trze­ba zapracować.

 

Postać ImFirst nie należy już do mnie. Została zamieniona za sure HannibaL1337 . Nie odpowiadam za czyny poprzedniego właściciela sury i aktualnego ninjy . Dziękuję dobranoc

 


#2 ♥Verrine♥

♥Verrine♥

    I hate Jóleg

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1521 postów
  • Dołączył sob, 16 cze 12
  • MiastoBRAT3RSTWO
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 grudzień 2012 - 00:19

jestem na tak z tym ze mialoby to kosztowac nie malo, a duzo

[color=#008000;]Nick: Verrine[/color]
[color=#008000;]Klasa: Sura [/color]
[color=#008000;]Profa: WP [/color]
[color=#008000;]Gildia: BRAT3RSTWO [/color]


#3 мєтαχє

мєтαχє

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Dołączył śro, 31 paź 12
  • MiastoAnglia<3
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 grudzień 2012 - 00:36

Tak jak Ifan jestem na tak :D

Dołączona grafika


#4 Mälstrom

Mälstrom

    Inteligent

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1806 postów
  • Dołączył sob, 19 maj 12
  • MiastoDom starców
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Malstrom
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 24 grudzień 2012 - 07:17

ja na nie, ludzie, już chyba siódmy raz w tym miesiącu -.- zdecydowanie NIE możecie mieć 1kkkkkk głosów na tak, ja jak i administracja na pewno będzie na NIE!! a dlaczego? znowu to samo.....
modziarze!!!! mamy na nich ss'y, ale co z tego, skoro sobie zmienią nick?!! ruszajcie trochę głową nie tylko spacją i lpm

[color=#a9a9a9;][font="georgia, serif;"]Don't expect for others help. In the end we are always alone. There will survive only those who know how look themselves after.[/color][/font]


#5 FaakYou

FaakYou

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 865 postów
  • Dołączył nie, 15 sty 12

Napisano 24 grudzień 2012 - 08:47

ja na nie, ludzie, już chyba siódmy raz w tym miesiącu -.- zdecydowanie NIE możecie mieć 1kkkkkk głosów na tak, ja jak i administracja na pewno będzie na NIE!! a dlaczego? znowu to samo.....
modziarze!!!! mamy na nich ss'y, ale co z tego, skoro sobie zmienią nick?!! ruszajcie trochę głową nie tylko spacją i lpm

Ty tez rusz trochę mozgownica . Napisałem wyraźnie NP RAZ NA PÓL ROKU/ROK. Mogliby tez wprowadzić takie cos ze można tylko raz na danej postaci . Wyjść jest wiele

Użytkownik FaakYou edytował ten post 24 grudzień 2012 - 08:48

Nick : HannibaL1337 LvL : 204 Profa : Wp Płeć : Pan Gildia : Brak Miasto : Jinno Słowo "kocham" kry­je za sobą ty­siące in­nych słów, na które trze­ba zapracować.

 

Postać ImFirst nie należy już do mnie. Została zamieniona za sure HannibaL1337 . Nie odpowiadam za czyny poprzedniego właściciela sury i aktualnego ninjy . Dziękuję dobranoc

 


#6 YodaOfSkun

YodaOfSkun

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 846 postów
  • Dołączył sob, 14 lip 12

Napisano 24 grudzień 2012 - 10:37

obojetne ..

[font="'comic sans ms', cursive;"][color=#000000;]Nick : YodaOfSkun  Lvl: nie znany : gildia : brak ( poszukuje)[/color][/font]


#7 Morganax

Morganax

    [GM]LiseQ

  • Game Master
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1839 postów
  • Dołączył śro, 02 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoDaleko :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Monika
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:[GM]LiseQ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:LiseQ


Napisano 24 grudzień 2012 - 11:27

Nie...

“ Żyjemy w skażonym świecie [...] dlatego jeśli widzisz coś pięknego, czujesz prawdziwe wzruszenie , spotykasz dobrego człowieka – bierz to. Oglądaj, dotykaj, słuchaj. Choćby kwadrans, choćby jeden błysk światła, choćby jedna rozmowa. ”

 

 

virtualmt21614385352__86.gif


#8 flastozi

flastozi

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 74 postów
  • Dołączył śro, 24 paź 12

Napisano 24 grudzień 2012 - 11:31

Na nie. Wiele osob kradnie i potem beda zmieniac nicki lub znamy jakas postac a on nagle zmienia nick i co wtedy? Wgl nie potrzebne.

#9 levy80

levy80

    Sławny Pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Dołączył czw, 21 lip 11

Napisano 24 grudzień 2012 - 11:45

Był setki razy i nie przeszło więc myślę że nadal nie przejdzie bo kilka dni temu zamykałem takowy temat i nic się nie zmieniło więc...
thumb_virtualmt21507660714__1503259965_h




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych