Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Odnośnie nagród...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#16 Guest_★MAHARADZA★_*

Guest_★MAHARADZA★_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 04 styczeń 2013 - 11:43

proste nie umiesz grac/przegrywac nie graj ;)
jak to sie mowi "miej wyje*ane a bedzie ci dane "
pozderko

#17 Kazuyoshi

Kazuyoshi

    Junior Member

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 612 postów
  • Dołączył sob, 02 kwi 11

Napisano 04 styczeń 2013 - 13:12

juz ci cos nie pasuje ty się ciesz ze cokolwiek dostaniesz.Pazerne te ludzie jak nie wiem

Zadałem zwykłe pytanie i oczywiście pojawiają się głosy osób, którym to nie odpowiada. Forum służy do dyskusji i wymiany zdań, w twoim mniemaniu służy ono do wyładowania swojej frustracji na innych nie znanych ci osobach? Konkurs to konkurs, słowo konkurs kojarzy mi się z nagrodą, która można otrzymać po wykonaniu określonej pracy. Ja siedząc tych parę godzin w m2 dropiąc te kamyki nie robiłem tego z dobrego serca, ba nie ma możliwości oddania ich na cel charytatywny czy inną akcje. Skoro konkurs w grze ma dla ciebie inne znaczenie i robisz to z innych powodów to jesteś dość dziwną osobą. Dropienie kamyków wydaję mi się ciekawszą alternatywa dla siedzenia w v2 i farmienia kasy...

Nie podoba się Wam miejsce, które zajęliście? Trzeba było dropić więcej kd, albo nie brać udziału w konkursie. A jak Was boli, że nie dostaniecie petsa, to zawsze możecie sobie w grze kupić :)

Twój nick dobrze odzwierciedla mój stosunek do ciebie i kolegi wyżej po waszych postach. Co do tego waszego "petsa" jak zobaczyłem wynik 400 kd od razu pogodziłem się że go nie dostane, czasem miałem takie przebłyski "a może będę mieć najwięcej", chociaż niezbyt w to wierzyłem...


No Robert jak im nie pasują takie eventy to nie rob im ; )

Sami widzicie , że ciągle ktoś ma problem o NAGRODĘ ...
Jakby nie mogli ogarnąć się ... tylko cały czas problemy...
Jak im nie pasuje to niech nie biorą w tym udziału , a nie takie bezsensowne tematy zakładają bo się o nagrodę będą kłócić ..

Dokładnie xd

Najśmieszniejsze jest to, że osoby które maja najmniej do powiedzenia krzyczą najgłośniej. Nie bierzesz udziału w konkursach. Twa obecność na tym forum sprowadza się do bycia jako tako maskotką? bo nic ciekawego do powiedzenia nie masz. Jednocześnie podburzasz kotka, który wpadł dość na dobry pomysł urozmaicenia gry.

proste nie umiesz grac/przegrywac nie graj ;)
jak to sie mowi "miej wyje*ane a bedzie ci dane "
pozderko

Zdefiniuj słowo przegrywać. Każdy dostaje nagrodę, więc kto ma coś tu przegrać? Zgodnie z postem kotka każdy otrzyma nagrodę adekwatną do włożonego w farmienie czasu. W zasadzie takiej odpowiedzi oczekiwałem. Nie zmienia to faktu, że zżera mnie ciekawość jakie będą te nagrody.


SS otrzymałem co prawda nie w temacie, ale kolega Vagner przyszedł na TS zapytać się czy może mi ss za chwile podesłać ponieważ miał tam jakieś problemy no i tyle w temacie co do kolorów nie liczcie na identyczne nagrody każdy ma inną nagrodę kolory to takie grupy dla mnie aby się nie pomylic z 1 dodatkiem do nagrody więc nie róbcie szumu który robicie zawsze tylko wejdź na ts , zapytaj, podziękuj i wsio

I to jest jak najbardziej ok, chociaż tak na prawdę nie interesowała mnie ta cała sprawa z Vagnerem.
Co do nagród jak wyżej napisałem - bardzo dobrze, że nie jesteśmy podzieleni na grupy tymi kolorami.
Każdy otrzyma to na co sobie "zapracował" lub kupił :P

Dyskutować tu nie będę, więc to mój ostatni post w tym temacie. Nagrody w 1 konkursie były jakie były, w 2 takich nie będzie. Wiem że chodzi Ci o PETA, jeżeli nie chcesz to nagrody nie musisz odbierać a kd sprzedaj sobie w grze :)
Po takich postach chyba nie odbędzie się 3 runda konkursu, wrócimy do zwykłych ox, krzyżówek to co zawsze....
Nie chcecie nowości to nie, dla mnie to lepiej bo mam mniej roboty . POZDRAWIAM !

Mimo wszystko liczę, że jednak się odbędzie. Poza tym nagrody "ewoluują", prezenty były pierwszym takim eksperymentem, który wypadł dość średnio. Małże za to cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Skoro administracja widzi, że coś się ludziom podoba to normalne że próbują to udoskonalać. Nie wiem dlaczego pojawiają się tak skrajne opinie dt. eventu...


Dowiedziałem się czego chciałem, a na drugi raz nie będę czegoś takiego wywlekać na forum. Mimo wszystko jest to zwykły temat który miał za zadanie znaleźć odpowiedz na pytanie związane z eventem, a ludzie zaczęli szukać tutaj drugiego dna - za wszystkim stoi amber gold, które tylko czeka na wasze kd. Można zamknąć.

Postać Kazuyoshi już do mnie nie należy.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych