Skocz do zawartości

Loteriada - click Dołączona grafikaZasady eventów - click Dołączona grafika Vanwoo - click Dołączona grafika EUEFA EURO 2024 - click


Czeeeeść ;D


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Loozer_*

Guest_Loozer_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 23 luty 2013 - 13:17

Dobra xd Z nudów zrobie powitanie od nowa :D Pewnie wielu mnie już zna z gry ale przedstawię się od nowa.... Mam na imię Konrad,jestem z Kielc (woj.Świętokrzyskie)Mam 16 lat (rocznikowo ale jest xd)...Czym się interesuje ?  :D Przede wszystkim dziewczynami xd...ale po za tym siatkówką,komputerami,tworzeniem stron i for :D (doświadczenie jakieś tam mam xd),grafiką komputerową.Czego słucham ? :D Rapu polskiego i zagranicznego ;3 

Ulubieni artyści/zespoły:PFK,RPK,Larkin,BRX,KR,Eminem,50 cent,Dr Dre(nie wiem czy dobrze napisałem)

Ulubione kawałki: Chwile ulotne,Nowiny,Priorytety,Nie ma mnie dla nikogo,2 kilo,poznaj moje zasady,w*******y dzieciak,artysta kombinator,Nie smuć się,Ona i On,Nie żyje by być,Nie zwalniamy tempa,Zyciem się ciesz,Nie lubimy robić,Trwam w tym ( co do Eminema i tych innych jest tego sporo więc nie bd opisywać :D)

Jeśli chodzi o grę to tak od początku mojej gry grałem na takich postaciach jak:

MeineWojek-->Netron-->SfOrA-->Loozerek-->Ricon-->Atoix-->SliwaTHC-->TS-->GangstaStyle....

Dobra to jeszcze raz Czeeeeść wam  :wub: nupki 



#2 Albańczyk

Albańczyk

    No Life

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3358 postów
  • Dołączył pon, 02 kwi 12
  • MiastoPomorskie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 luty 2013 - 13:17

Elo xd


[font="'trebuchet ms', helvetica, sans-serif;"][color=#000000;]Pomogłem ? Daj [/color][color=#d3d3d3;]Lubię To.  [/color][/font]


#3 Guest_★MAHARADZA★_*

Guest_★MAHARADZA★_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 23 luty 2013 - 13:29

Witaj  ;)



#4 Dymek

Dymek

    Members

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Dołączył czw, 05 lip 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:PanDymek
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 23 luty 2013 - 14:12

Noo cześć ^.^



#5 Guest_Loozer_*

Guest_Loozer_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 23 luty 2013 - 14:19

Hue hue hue :D 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych