Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Zaginiona V1


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
19 odpowiedzi w tym temacie

#16 Sacrize

Sacrize

    Wredny

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3382 postów
  • Dołączył wto, 24 lip 12
  • Państwo: Country Flag
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GM]Sacrize
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 08 kwiecień 2013 - 15:21

A wyłączyłeś Switchbota? Bo może to jest przyczyną tego zajścia. 

 

 

PS: Wymień kartę graficzną bo aż bolą oczy od tych artefaktów.

I jeśli się nie mylę to na paseczku KM siedzi.

Po tych tekstach w nazwach fotek stanowczo stwierdzam, że jesteś niespełna rozumu.


Użytkownik НАИИІВАL edytował ten post 08 kwiecień 2013 - 15:57

Dołączona grafika

Zawsze i wszędzie VirtualMT2.


#17 AFK

AFK

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 203 postów
  • Dołączył pon, 14 sty 13

Napisano 08 kwiecień 2013 - 18:42

dobra... przed chwila bylem 3x razy na zaginionej v1... niby wszystko ok za pierwszym razem, pozniej 2 i 3 raz bylo tak ze pisze ze do konca pozostalo 5 min i po chwili pisze ze juz zakonczylem wyprawe mimo to ze ubilem dopiero 3 elfy..


Konto xLastTimex nie należy już do mnie :) Konto P0LifeN nie należy już do mnie / 24.09.13 Konto iDoska - na sprzedaz 227 szaman Konto MrRasta na sprzedaz 180 lv do oddania Nici


#18 APOSTOW

APOSTOW

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Dołączył wto, 20 lis 12

Napisano 10 kwiecień 2013 - 10:24

WOW waz :D haha no i co ze widoczny Switch Bot a czy usunalem SS'a ukrywam jego istnienie ? nie a powiem wiecej pol serwera lata na switch bocie i co czy bylem kiedykolwiek banowany za jego uzycie ? Nigdy gdyz go nie uzywam , jesli bys pomyslal i zauwazyl nie ja jeden korzystam z wlasnego komputera faktem wiadomym jest takze ze Switch bot nie jest uzywany tylko do gry w Metina, zarowno do innych typow gier... nie chce mi sie rozwijac tego tematu dalej ;)) ale widac ze parowy na serwerze poznac mozna po wypowiedziach wiesz stary tylko Ty sie wypowiedziales na ten temat zauwazam ze jestes zwykla bita pala ;) Inni sie nie wypowiedzieli gdyz jak mniemam byc moze uzywaja Switch bota na pulpicie widnieje ikonka folderu ze Switch Botem lecz jak juz wojtek zauwazyl na SS'ie mam problem z karta graficzna sciagnalem kiedys Switch Bota lecz na nieszczescie nie moglem go uruchomic bo musialbym zmienic komputer gdyz na moim sprzecie ten oto Switch Bot sie nie uruchamoia ;) 

 

DZIEKI MIMO WSZYSTKO ZE TO ZAUWAZYLES, gdyz pomogles mi w lepszym postrzeganiu osoby o nicku DzikiWonz ktory jako jedyny polecial z postem na Forum by zaalarmowac administracji ze gracz APOSTOW ma folder ze Switch Botem na pulpicie :D hehe z Mojej strony to tyle ;)) dzieki i pozdrawiam !!!

 

 

A LAMUSY DUPA CICHO !! 

 

 

nick > APOSTOW

LvL> 254

gildia > YouLoser

krolestwo > Chunjio


  • Albańczyk lubi to

#19 APOSTOW

APOSTOW

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Dołączył wto, 20 lis 12

Napisano 10 kwiecień 2013 - 10:26

HANIBAL kretynie nie mialem zadnego Switch Bota odpalonego bo mi on nie dziala ... zreszta Admin sprawdzil w czym mam problem z zaginiona osobiscie, a i chyba moze sprawdzic czy uzywam Switch Bota wiec jak sprawdzi niech sprawdza takze u panow ktorzy tak bacznie pilnuja co sie znajduje na mym puplpicie piona ! ;)



#20 APOSTOW

APOSTOW

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Dołączył wto, 20 lis 12

Napisano 10 kwiecień 2013 - 10:27

1 okno jest to odpalony VirtualMt2 <patch> 2 ikonka jest to odpalony VirtualMt2 <nopatch>

 

 

TAK DLA WYJASNIENIA 2 PAROWKOM OBSERWUJACYM BACZNIE MOJ PULPIT ;))






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych