Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

najmy! :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
83 odpowiedzi w tym temacie

#1 rapciooo

rapciooo

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 260 postów
  • Dołączył czw, 03 sty 13

Napisano 08 kwiecień 2013 - 19:01

Witam, chciałbym wam przedstawić cudowną gildie SpiritGhost, 8 w rankingu dzięki najmowaniu ludzi z innych gildii, oto ss :

Lider gildii SpiritGhost, Meroo odezwał się do mnie na pw w sprawie wojny z nimi, odpowiedziałem: "czemu nie",w tym samym czasie przypadkiem teleportowałem się na pustynie i moje oczy ujrzały dwóch członków gildi DevastatioN. Dodam, że ostatnio z soboty na niedziele mieliśmy własnie z nimi wojne, była taka sama sytuacja, na wojnie zastaliśmy Casanowe, wojna trwała przez prawie 3 godziny, nikt się nie poddawał ale niestety zakończyliśmy wojnę przegraną, nie rozumiem takiego zachowania ze strony innych i po jaka cholerę komuś najm, gildi jak gildia, liczy sie dobra zabawa.

Jestem tego zdania.

 

Tyle ode mnie, pzdr. 



#2 Chilleq

Chilleq

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 57 postów
  • Dołączył wto, 14 lut 12
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 kwiecień 2013 - 19:07

Poprostu LUMPY!!! Tak sie nierobi, ponieważ jak Rapisher wspomniał to zabawa a nie gra o złote majtki. :D

Gldia wykoksiła się w rankingu dzięki najmu innych graczy z takich gildii jak DevastatioN i tego typu.

Podzdo:Chilleq :D


  • rapciooo i Edd lubią to

Chilleq /\ lvl:140+ /\ AsOne /\ Shinsho


#3 Allsside

Allsside

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Dołączył wto, 18 gru 12

Napisano 08 kwiecień 2013 - 19:08

Potwierdzam ^^ Lider jest po prostu śmieszny pisze że chce wojne więc ok. Wchodzimy na wojne i co ? Już siedzi Najm z devastation (Casanowa), po wojnie już członkowie śmiesznej gildii SpiritGhost piszą teksty typu "ahaha noby przegrały " i inne tego typu obelgi co jest naprawdę żałosne. Lider Merooo jest chyba każdym znany szczeka o byle co potrafi wyzywać i kłamać. Moim zdaniem śmieszna jest taka gildia która zdobywa ranking tylko przez zbieranie najmów.

 

Boski pingwin nawet dobrze zdań składać nie potrafi ^^


Użytkownik Allsside edytował ten post 08 kwiecień 2013 - 19:11

  • Dymek lubi to

[color= rgb(0, 0, 205);]Fufu_Lvl:254+_Gildia:ZakonSyjonu_Shinsoo[/color]


#4 ✫ sNtr ✫

✫ sNtr ✫

    Kombinator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1747 postów
  • Dołączył sob, 23 cze 12
  • MiastoPołczyn-Zdrój
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Pomogłem ? Like :)

Napisano 08 kwiecień 2013 - 19:15

o koles też miałem z nimi wojnę najpierw wpadł lider szaman potem woj ninja i szaman same noobki a po chwili wpada WidziszMnie najm a przed wojna pisali ze najmow nie mają więc ja z liderem mojej gildi postanowilismy utrudnic im win no i tak bowiem zrobilidmy po 2h ponad wygralismy wojnę z ta zjeb.... gildia najgorsza gildia w red nic sami zdobyć nie umia tylko najmy robią to za nich



[font="'comic sans ms', cursive;"][color=#33ff99;]SntRr
<3[/color][/font]

 


#5 Kosheen

Kosheen

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 233 postów
  • Dołączył pią, 27 lip 12

Napisano 08 kwiecień 2013 - 19:17

Nie lumpy człowieczku. Poprostu będe ich tępił Gdzie sie tylko da. W m2 dt dk i inne bajery. Człowiek jest poprostu śmieszny na ts zachowuję Się jak Dziecko z pieluszką. Takich ludzi nie będe tolerował i tępił do końca mojej edukacji tutaj. Zbyt pewni oni Siebie są, kiedyś im tyłów zabraknie.

 

 

 

                                                                                                   HeadHaders


Dołączona grafika

#6 Kosheen

Kosheen

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 233 postów
  • Dołączył pią, 27 lip 12

Napisano 08 kwiecień 2013 - 19:19


                    Napisano dziś, 09:08

                


                
                
                    

Potwierdzam ^^ Lider jest po prostu śmieszny pisze że chce wojne
więc ok. Wchodzimy na wojne i co ? Już siedzi Najm z devastation
(Casanowa), po wojnie już członkowie śmiesznej gildii SpiritGhost piszą
teksty typu "ahaha noby przegrały " i inne tego typu obelgi co jest
naprawdę żałosne. Lider Merooo jest chyba każdym znany szczeka o byle co
potrafi wyzywać i kłamać. Moim zdaniem śmieszna jest taka gildia która
zdobywa ranking tylko przez zbieranie najmów.


 


Boski pingwin nawet dobrze zdań składać nie potrafi ^^

 

Mhm gruby siedz Tam cichutko Bo na ts nie jesteś aż tak gadatliwy. A będe dochodził do każdej gildi która będzie miała z tb wojne


Dołączona grafika

#7 Allsside

Allsside

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Dołączył wto, 18 gru 12

Napisano 08 kwiecień 2013 - 19:20

Nie lumpy człowieczku. Poprostu będe ich tępił Gdzie sie tylko da. W m2 dt dk i inne bajery. Człowiek jest poprostu śmieszny na ts zachowuję Się jak Dziecko z pieluszką. Takich ludzi nie będe tolerował i tępił do końca mojej edukacji tutaj. Zbyt pewni oni Siebie są, kiedyś im tyłów zabraknie.

 

 

 

                                                                                                   HeadHaders

 

 

Ty za to jesteś dorosły Boski Pingwinie hahahah Z tą swoją smieszną gildią Devastation ^^ Wchodzicie do nas na kanał i zaczynacie nas tyrać a mieliśmy sprawę do Re4lnego to wbiłeś ze śmiesznymi kolegami i zaczynasz wyzywać ^^


[color= rgb(0, 0, 205);]Fufu_Lvl:254+_Gildia:ZakonSyjonu_Shinsoo[/color]


#8 CasaNova

CasaNova

    YouTuber

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 244 postów
  • Dołączył pią, 13 lip 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGdańsk
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Łukasz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CasaNova
  • Gildia:Euforia
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:CasaNova

Napisano 08 kwiecień 2013 - 19:22

Jak macie coś do mnie to dawajcie na ts3 cwaniaczki wszystko wyjaśnimy VIP 7. A nie się żalicie ze my najmy -_-. Pomagam staremu koledze i tyle ;] 

 

 

Pozdr: CasaNowapro

 

A grubego będe tępił zawsze i wszędzie jak będzie ktoś chciał z nimi wojne pisać !!!!


Użytkownik Casanowa17 edytował ten post 08 kwiecień 2013 - 19:25


#9 rapciooo

rapciooo

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 260 postów
  • Dołączył czw, 03 sty 13

Napisano 08 kwiecień 2013 - 19:22

Edukacje to ty zakończyłeś w gimnazjum, kto tu się zachowuje jak dziecko i wbija do nas na kanał ze sprutą, już Ci powiedziałem kilka razy Ja nie twoja mama, niestety nie przytulę Cie gdy Ci ciężko gdy Ci źle, niestety. Jedyne miejsce gdzie możesz się wyżyć to metin/ts, nie wspomnę o wyżyciu się przy kolegach bo oni tam Ci z pewnością rozdaja karty. 



#10 Kosheen

Kosheen

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 233 postów
  • Dołączył pią, 27 lip 12

Napisano 08 kwiecień 2013 - 19:22

Mhm Wszedłem Duży człowieczku na Ts słuchałem co potraficie Jechaliście równo, więc co ja mam siedzieć cicho No chyba śmiesznie zabawny jesteś. Gruby Love Chudy Yeee


Dołączona grafika

#11 Necrom13/Krystian

Necrom13/Krystian

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1282 postów
  • Dołączył wto, 01 sty 13
  • MiastoKujawsko Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 kwiecień 2013 - 19:22

potwierdzam to. Bedac w gildi StillAlive tez nas wyzwali a w gildi byl szanowny Casanowa boski blazej ( HeadHaders) i merrick ( ResideN). Po 1 wojnie odnieslismy porazke ale gdy chcielismy rewa to dopiero za 30 min lider przyja bo wczesniej wymienieni juz odeszli z gildi i lider znowu musial ich dodawac. Jak dla mnie to jest smieszne, taka gildia nie powinna wogole istniec

[font="'comic sans ms', cursive;"][color=#000000;]Pomogłem ? Daj Lubię To[/color][/font]  :wub:


#12 rapciooo

rapciooo

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 260 postów
  • Dołączył czw, 03 sty 13

Napisano 08 kwiecień 2013 - 19:25

Pomagam staremu koledze i tyle ;] 

________________

Pomóc to my Ci możemy w rozwinięciu się, jaki chojrak "Jak macie coś do mnie to dawajcie na ts3 cwaniaczki wszystko wyjaśnimy VIP 7. " 

Jestem ciekaw co mi tam powiesz, to co zawszę?, bedziesz mi sie użalał nad sobą? ... 



#13 Kosheen

Kosheen

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 233 postów
  • Dołączył pią, 27 lip 12

Napisano 08 kwiecień 2013 - 19:25


                    Napisano dziś, 09:22

                


                
                
                    

Edukacje to ty zakończyłeś w gimnazjum, kto tu się zachowuje jak
dziecko i wbija do nas na kanał ze sprutą, już Ci powiedziałem kilka
razy Ja nie twoja mama, niestety nie przytulę Cie gdy Ci ciężko gdy Ci
źle, niestety. Jedyne miejsce gdzie możesz się wyżyć to metin/ts, nie
wspomnę o wyżyciu się przy kolegach bo oni tam Ci z pewnością rozdaja
karty.

 

 

Wzruszyła mnie twoja Historia z dzieciństwa Co ty tam masz to w życiu Realnym mi to lotto. Twoje hobby Chodz na tyranie się potyramy po co mam iść skoro wpadasz na kanał i mogę cię na nim ztyrać. Więc misiaczku Twoje śmieszne ss Są boskie


Dołączona grafika

#14 Kosheen

Kosheen

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 233 postów
  • Dołączył pią, 27 lip 12

Napisano 08 kwiecień 2013 - 19:26

potwierdzam to. Bedac w gildi StillAlive tez nas wyzwali a w gildi byl
szanowny Casanowa boski blazej ( HeadHaders) i merrick ( ResideN). Po 1
wojnie odnieslismy porazke ale gdy chcielismy rewa to dopiero za 30 min
lider przyja bo wczesniej wymienieni juz odeszli z gildi i lider znowu
musial ich dodawac. Jak dla mnie to jest smieszne, taka gildia nie
powinna wogole istniec

 

 

 

 

Skoro nie akceptujecie Wyzwania od Gildi DevastatioN Skoro to gra to są inne sposoby Aby wpaść na wojne Znalazłem gildie wpadam i bum cyk cyk Proste.


Dołączona grafika

#15 Kosheen

Kosheen

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 233 postów
  • Dołączył pią, 27 lip 12

Napisano 08 kwiecień 2013 - 19:28


                    Napisano dziś, 09:25

                


                
                
                    

Cytat

Pomagam staremu koledze i tyle ;] 

________________


Pomóc to my Ci możemy w rozwinięciu się, jaki chojrak "Jak macie coś do mnie to dawajcie na ts3 cwaniaczki wszystko wyjaśnimy VIP 7. " 


Jestem ciekaw co mi tam powiesz, to co zawszę?, bedziesz mi sie użalał nad sobą? ...

 

 

 

Uzalaż to ty się ciągle i opowiadasz mi swoją Historię z dzieciństwa. Poprostu koleś masz z banią. Była sytuacja że niby kogoś okradłem wpadasz plujesz się cały Potem wpadasz przepraszasz Potem znowu cały mokry jesteś I tak w kółko więc idz po rozum Do głowy ale sądze że już zapóźno.


Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych