Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

Ying-Yang, Rzymska cyfra, Wartościowa moneta, Korona króla -WYMIANA


  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: Wymiana itemów ze smoka i elfa (60 użytkowników oddało głos)

Czy wprowadzić wymianę itemów?

  1. Głosowano Tak (42 głosów [70.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 70.00%

  2. Nie (18 głosów [30.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 30.00%

Głosuj
55 odpowiedzi w tym temacie

#31 Necrom13/Krystian

Necrom13/Krystian

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1282 postów
  • Dołączył wto, 01 sty 13
  • MiastoKujawsko Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 maj 2013 - 13:43

obojetne

[font="'comic sans ms', cursive;"][color=#000000;]Pomogłem ? Daj Lubię To[/color][/font]  :wub:


#32 SindBad

SindBad

    KS Soraka

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1022 postów
  • Dołączył śro, 20 lut 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoEuforia
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 maj 2013 - 13:54

Niektórzy mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem ale ok ^^

Rzymska cyfra 4 wymienia się na czerwony ying-yang

Rzymska cyfra 3 wymienia się na zielony ying-yang

Rzymska cyfra 2 wymienia się na niebieskie ying-yang oraz wartościowa moneta 600

Rzymska cyfra 1 wymienia się na pomarańczowy ying-yang oraz na wartościowa moneta 200 oraz korona króla

 

 

To dla tych mało rozumiejących ^^

 

 

I nie chodzi tu o przepalanie bo ja potrzebuję np ying-yang a mam 200 rzymska cyfra 2 i już mógłbym wymienić nią na niebieski ying-yang i biolog do przodu prawda? A tak mam cyfry i są one bezużyteczne...

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Moderator forum a daje tak powalone pomysły.

 

z tego co się orientuje 6 osób ma skończone czerwone ying-yang, ze 40 niebieskie i z 20 zielone.

 

z twoje propozycji realne jest wprowadzenie tylko wymiany z małą modernizacją:

 

Rzymska 2x cyfra 2 wymienia się na niebieskie ying-yang oraz wartościowa moneta 600

Rzymska 2x cyfra 1 wymienia się na pomarańczowy ying-yang albo na wartościowa moneta 200 albo korona króla

 

co do reszty wymiany jestem na nie a dlaczego bo by było za łatwo każdy zrobił nowego biologa, a dlaczego ponieważ po skończeniu niebieskich mamy wydropić bądź zrobić rzymska cyfrę 3 ( dropi ona z tygrysów). Drop rzymskiej cyfry jest 2-3 na 30 min czyli w 1 dzień każdy by zrobił biologa do czerwonych Ying-yang. Wiec jeżeli już dajemy jakoś propozycje to zastanówmy się 2 razy. 

 

A co do całej wymiany u Beak-Go (Yu-Hwan) jak każdy chyba już wie jest 50% taniej niż u graczy


Użytkownik SindBad edytował ten post 25 maj 2013 - 13:55


#33 ღ мιχ™

ღ мιχ™

    Junior Member

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2779 postów
  • Dołączył sob, 12 lis 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lMIXl
  • Gildia:Vixa
  • Nick na TS:ღ мιχ™

Napisano 25 maj 2013 - 14:26

Nie, kolejne ułatwienia? Nie lepiej się pomęczyć trochę? tymbardziej jest to nie fair dla osób, które część już mają oddane



#34 Mσяfєυѕz™

Mσяfєυѕz™

    Mistrz Eventów

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3099 postów
  • Dołączył pią, 24 sie 12
  • Miasto☞ Pσℓαи∂ ☜
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Mσяfєυѕz ™
  • Gildia:NєνєяFσяgινє
  • Królestwo:Shinsoo
  • Gadu-Gadu:Aиσиумσυѕ™


Napisano 25 maj 2013 - 14:39

Na NIE .


Użytkownik ★lмσяfєυѕzl★ edytował ten post 25 maj 2013 - 17:37

Dołączona grafika


#35 ღ кєиѕнι ღ

ღ кєиѕнι ღ

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 335 postów
  • Dołączył śro, 02 sty 13
  • Miasto♥ Obojetnie ♥

Napisano 25 maj 2013 - 14:41

na nie :rolleyes: skoro inni dali radę to Ty też napewno dasz :P
 


  • ღRBDღ lubi to

[color=#40e0d0;]ღ[/color][color=#800080;][font="'comic sans ms', cursive;"]Kenshi [/color][/font][color=#40e0d0;]ღ[/color]

[color=#ff8c00;][font="'comic sans ms', cursive;"]♥[/color][/font][color=#0000cd;][font="'comic sans ms', cursive;"] Obojętnie[/color][/font][color=#ffa500;][font="'comic sans ms', cursive;"]♥[/color][/font]

[color=#ff0000;]♥ ღ [/color][color=#ff0000;][font="'comic sans ms', cursive;"]♥[/color] Ten Najlepszy[/font] [color=#ff0000;]ღ[/color] [color=#ff0000;]♥[/color]


#36 levy80

levy80

    Sławny Pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Dołączył czw, 21 lip 11

Napisano 25 maj 2013 - 14:45

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Moderator forum a daje tak powalone pomysły.

 

z tego co się orientuje 6 osób ma skończone czerwone ying-yang, ze 40 niebieskie i z 20 zielone.

 

 

 

co do reszty wymiany jestem na nie a dlaczego bo by było za łatwo każdy zrobił nowego biologa, a dlaczego ponieważ po skończeniu niebieskich mamy wydropić bądź zrobić rzymska cyfrę 3 ( dropi ona z tygrysów). Drop rzymskiej cyfry jest 2-3 na 30 min czyli w 1 dzień każdy by zrobił biologa do czerwonych Ying-yang. Wiec jeżeli już dajemy jakoś propozycje to zastanówmy się 2 razy. 

 

Więc tak Były GM-e:

do textu "powalony" mógłbym się doczepić gdyż nie wydaje mi się to takim pomyslem (raczej normalnym niż sprzedawanie 30kd których nikt nigdy nie widział i nigdy nie zobaczył i się nie doczekał - to było POWALONE)

 

Do tych po ying-yang (6/40/20) to źle się orjentujesz oj źle źle

 

 

I tu "rzymska cyfrę 3 ( dropi ona z tygrysów)" chłopie nie wypowiem się na ten temat już wcale...

 

Więc mamy wyjaśnione prawda???


thumb_virtualmt21507660714__1503259965_h

#37 мєѕмєяιzιиg

мєѕмєяιzιиg

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 227 postów
  • Dołączył wto, 23 kwi 13
  • MiastoEuforia ♥
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gadu-Gadu:mesmerizingshN@gmail.com
  • Hobby:Smoke weed and fly ♥

Napisano 25 maj 2013 - 15:00

Najlepiej iść na łatwiznę jak Ty to piszesz w każdej propozycji .



#38 Cz0-kapik

Cz0-kapik

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 633 postów
  • Dołączył pon, 22 kwi 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoBielsk Podlaski
  • Województwo:Podlaskie
  • Imię:Marcin
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:*****
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Viagrus
  • Hobby:Obijanie się <3 i narzekanie na wszystko ^^


Napisano 25 maj 2013 - 15:03

Jak najbardziej ZA ! 


2e3mxyf.gif


#39 ღRBDღ

ღRBDღ

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 78 postów
  • Dołączył pon, 11 lut 13

Napisano 25 maj 2013 - 15:04

Zacznijmy od tego że same lapsy serwera Ci przytakują nikogo konkretnego tu nie widzę

dodam jeszcze że poza pomarańczowym pewnie żadnego na oczy nie widzieli ale oczywiście

zgodzić się trzeba bo propozycja od modka Mmm cudownie <3


  • ღ кєиѕнι ღ lubi to
Nick:RBD Lvl:254 Klasa:Szaman Gildia Euforia Kochanie : Powiedziałbym że Kochanka <3

#40 мєѕмєяιzιиg

мєѕмєяιzιиg

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 227 postów
  • Dołączył wto, 23 kwi 13
  • MiastoEuforia ♥
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gadu-Gadu:mesmerizingshN@gmail.com
  • Hobby:Smoke weed and fly ♥

Napisano 25 maj 2013 - 15:07

Większość osób, które oddały głos na tak nigdy w życiu nie mieli styczności z tą misją i z yy i dali tak bo " MODERATOR " założył temat.

Pozdrawiam



#41 SindBad

SindBad

    KS Soraka

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1022 postów
  • Dołączył śro, 20 lut 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoEuforia
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 maj 2013 - 15:12

Więc tak panie "Alfa & Omega" naszego Forum :

 

Chłopię tylko ja już mam oddane czerwone ying-yang ^^ i chyba wiem co z czego dropi.

Co do skończonych czerwonych znam 5 osób które skończyły nie licząc mnie.

 

Co do kd sprzedałem wszystko a nie będę sprzedawał jakimś "pro" graczowi który przez całe swoje czas ma serwerze chodzi na ww na 2 konta. Jeżeli juz miałbym tobie sprzedać to lepiej wyszedł bym sprzedając u psychiatry.

 

A wracając do tematu to są misje na 250-252 i według naszego moderatora powinny one być dostępne u Beak-Go. Bo sam Nasz kochany "Moderator Levy " nie potrafi ubić biednego Azraela :) ^^

 

 


  • Rosierek lubi to

#42 Soderis © Graphic

Soderis © Graphic

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 674 postów
  • Dołączył czw, 03 sty 13
  • MiastoLaVictoria :)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gadu-Gadu:Yahoo ❤
  • Hobby:Gяαfιкα кσмρυтєяσωα , яαρ , мσтσячzαcנα ❤

Napisano 25 maj 2013 - 15:14

Jestem tego zdania iż mogą ulepszacze staniec np. Rzymska stanieje i każdy będzie sobie wymieniał rzymskie na np. Ying yangi i przez to nie będzie lub będzie bardzo mało rzymskich i będzie zbyt łatwy zarobek . (Rzymskie i Ying Yangi podałem dla przykladu)
Jeśli źle zrozumiałem propozycje to przepraszam
PS: było by to też nie fair względem osób które juz te misje uczonczyly i wiele trudu w to włożyły

Użytkownik By_Ostry edytował ten post 25 maj 2013 - 15:18

[font="'comic sans ms', cursive;"][font="georgia, serif;"][color=rgb(255,0,0);]S[/color][/font][color=rgb(218,105,36);]o[/color][color=rgb(182,192,72);]d[/color][color=rgb(145,244,109);]e[/color][color=rgb(109,252,145);]r[/color][color=rgb(72,214,182);]i[/color][color=rgb(36,137,218);]s[/color][/font]
[font="georgia, serif;"][color=#ff0000;]M[/color][/font][color=#ef2f0f;]a[/color][color=#df5d1f;]k[/color][color=#cf872f;]e[/color] [font="georgia, serif;"][color=#afcd4f;]S[/color][/font][color=#9fe65f;]o[/color][color=#8ff66f;]m[/color][color=#7ffe7f;]e[/color] [font="georgia, serif;"][color=#5ff39f;]N[/color][/font][color=#4fe0af;]o[/color][color=#3fc6bf;]i[/color][color=#2fa5cf;]s[/color][color=#1f7ddf;]e[/color][color=#0f52ef;]![/color]                                                                                                       


#43 levy80

levy80

    Sławny Pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Dołączył czw, 21 lip 11

Napisano 25 maj 2013 - 15:16

Jak zawszę ci co wszystko robią sami są przeciw :P

ying-yang też robicie wszyscy dla jednego? :P

 

Dobrze zamilczmy i dajmy tą "propozycję" zaankietować innym bo nie potrzebnie "gdybamy" kto ma kto widział kto komu robi eq kto ma ile kd na sell i takie tam . Wypowiedzieliśmy się więc AMEN. Oddajmy głos innym...


thumb_virtualmt21507660714__1503259965_h

#44 Zarkosik

Zarkosik

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 69 postów
  • Dołączył czw, 30 sie 12
  • MiastoGniew

Napisano 25 maj 2013 - 15:16

ta



#45 levy80

levy80

    Sławny Pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Dołączył czw, 21 lip 11

Napisano 25 maj 2013 - 15:27

Więc tak panie "Alfa & Omega" naszego Forum :

 

Chłopię tylko ja już mam oddane czerwone ying-yang ^^ i chyba wiem co z czego dropi.

Co do skończonych czerwonych znam 5 osób które skończyły nie licząc mnie.

 

Co do kd sprzedałem wszystko a nie będę sprzedawał jakimś "pro" graczowi który przez całe swoje czas ma serwerze chodzi na ww na 2 konta. Jeżeli juz miałbym tobie sprzedać to lepiej wyszedł bym sprzedając u psychiatry.

 

A wracając do tematu to są misje na 250-252 i według naszego moderatora powinny one być dostępne u Beak-Go. Bo sam Nasz kochany "Moderator Levy " nie potrafi ubić biednego Azraela :) ^^

 

 

 

Oj były GM-e były GM-e widzę jesteś daleko w plecki za murzynami z informacjami. Zmień informatora kolego bo wprowadza Cię w błąd...

 

A z tymi kd to jakoś dziwne dla mnie jest robić w dziale sprzedam temat i nie posiadać takowych itemów. To była proba pokazania się jaki to nie fajny jestem. (pogadaj z Adminem na temat tych kd - z tego co mi wiadomo nikt nigdy nie miał tylu kd na sobie co Ty chciałeś sprzedać więc komu ty tu mydlisz oczy że wszystko sprzedałeś? Kłamiesz w żywe oczy - były GM kłamie!!!!)

 

 

i juz zamilcz bo zrobisz pauzę za spam w temacie na jakiś czas (i mogę to zrobić bo co ^^)

Daj się wypowiadać innym a Ty jak masz problem do mnie to na PW "kolego"


thumb_virtualmt21507660714__1503259965_h




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych