Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Mój osobisty rekord dmg ;D

virtualmt2 metin rekord dmg chmurka ninja dagger

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 PETERSON

PETERSON

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Dołączył pon, 17 cze 13

Napisano 20 czerwiec 2013 - 15:15

Siema. Chciałbym zaprezentować wam mój nowy rekord dmg z serwera VirtualMT2 ;D Będę nagrywał serie let's play'ów z tego serwera, oraz rekordów dmg. Rekord jest całkiem dobry jak na mój lvl. Pewnie padną pytania w czym biłem, otóż biłem w eq klasa 10/15 oraz 250/15 (woj), skaraby +5 -,- all 7 um 17, hw vit 8 dex 6 uch 8. Na biologu stoje na jęczmieniach ;d. Myślę, że w ciągu tygodnia wykatuje ten rekord do 900k +. Tak więc zapraszam do oglądania, najlepiej na youtube, możecie też komentować dawać łapki i subskrybować mój nowy kanał (co mnie bardzo zmotywuje do dalszej pracy). Tak, wiem, że mój rekord nie umywa się do rekordów dobrych graczy typu PATOLODZI, Vampired, Rosierek, lecz myślę, że z małymi kroczkami dobije też do takich rekordów 20kk + ;p. Oprócz rekordów dmg nagrywane będą też wojny naszej gildii (PedoBears) do której serdecznie zapraszam, oraz seria let's play i wypady na inne królestwa ;D

 

TAK WIĘC, ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA    sub, like, comment pls

 


Nick: PETERSONLevel: 130+Gildia: PedoBearsKrólestwo: JinnoKlasa: Ninja daggerStan cywilny: singiel XD

#2 Donek

Donek

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 276 postów
  • Dołączył nie, 05 maj 13

Napisano 20 czerwiec 2013 - 15:16

No nawet ładnie ;) Brawo.



#3 PETERSON

PETERSON

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Dołączył pon, 17 cze 13

Napisano 20 czerwiec 2013 - 15:16

Siema. Chciałbym zaprezentować wam mój nowy rekord dmg z serwera VirtualMT2 ;D Będę nagrywał serie let's play'ów z tego serwera, oraz rekordów dmg. Rekord jest całkiem dobry jak na mój lvl. Pewnie padną pytania w czym biłem, otóż biłem w eq klasa 10/15 oraz 250/15 (woj), skaraby +5 -,- all 7 um 17, hw vit 8 dex 6 uch 8. Na biologu stoje na jęczmieniach ;d. Myślę, że w ciągu tygodnia wykatuje ten rekord do 900k +. Tak więc zapraszam do oglądania, najlepiej na youtube, możecie też komentować dawać łapki i subskrybować mój nowy kanał (co mnie bardzo zmotywuje do dalszej pracy). Tak, wiem, że mój rekord nie umywa się do rekordów dobrych graczy typu PATOLODZI, Vampired, Rosierek, lecz myślę, że z małymi kroczkami dobije też do takich rekordów 20kk + ;p. Oprócz rekordów dmg nagrywane będą też wojny naszej gildii (PedoBears) do której serdecznie zapraszam, oraz seria let's play i wypady na inne królestwa ;D W next filmikach będzie lepsza obróbka :)

 

TAK WIĘC, ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA    sub, like, comment pls

 


Nick: PETERSONLevel: 130+Gildia: PedoBearsKrólestwo: JinnoKlasa: Ninja daggerStan cywilny: singiel XD

#4 PETERSON

PETERSON

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Dołączył pon, 17 cze 13

Napisano 20 czerwiec 2013 - 15:17

No nawet ładnie ;) Brawo.

dzięki wielkie :)


Nick: PETERSONLevel: 130+Gildia: PedoBearsKrólestwo: JinnoKlasa: Ninja daggerStan cywilny: singiel XD

#5 Kormirifeneszenko

Kormirifeneszenko

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1098 postów
  • Dołączył nie, 29 sty 12
  • MiastoTak

Napisano 20 czerwiec 2013 - 15:45

Dosyć dosyć



#6 Herlik

Herlik

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Dołączył śro, 19 cze 13

Napisano 21 czerwiec 2013 - 11:31

Ładnie :)



#7 ✫ sNtr ✫

✫ sNtr ✫

    Kombinator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1747 postów
  • Dołączył sob, 23 cze 12
  • MiastoPołczyn-Zdrój
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Pomogłem ? Like :)

Napisano 21 czerwiec 2013 - 11:37

Na tym lvl 700k ponad ładnie :)




[font="'comic sans ms', cursive;"][color=#33ff99;]SntRr
<3[/color][/font]

 






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: virtualmt2, metin, rekord, dmg, chmurka, ninja, dagger

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych