Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

HUSAN najwiekszy zlodziej na servie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ango

Ango

    Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 110 postów
  • Dołączył pią, 15 lip 11

Napisano 22 sierpień 2011 - 10:47


Husan to najwieszu noobek na servie naciaga ludzi i oszukuje ich jest zwyklum dzieciakiem ma 20lat a oszukuje ludzi jest smierdzacym zlodziejem ukradl mi szamanke 140lv zmieni³ passy i klamie ze dalem mu zle zlodziej zasrany . Chcia³em tyllko was poinformowac zebyscie uwazali na niego bo i was oszuka jest zwyklum glipim zlodziejm dzieciakim heh co ma 20lat tylko powiem wam jedno uwazajcie na niegoo to jest ten typ
Nick: Hasun
Lvl: 134 i ro¶nie
Gildia: Brak
Klasa: Wojownik<------
Profa: Body
GG : 36793711

tutaj macie link do strony jego napisa³êm do niego i co oszukal mnie uwazac http://www.forum.vir...oo-place-104lvl

Użytkownik AnGo edytował ten post 22 sierpień 2011 - 11:06


#2 Arexel

Arexel

    Senior Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 104 postów
  • Dołączył pon, 04 lip 11

Napisano 22 sierpień 2011 - 11:02

Faktycznie kole¶ mo¿e byæ dzieciakiem, w koñcu ma TYLKO 20 lat. Dla Twojej informacji tacy ludzie na serwie to ¿adko¶æ, bo zwykle kraj± tu 10-latki, a z Twojego be³kotu wynika, ¿e nale¿ysz do tej wiêkszo¶ci. Muszê niestety pozbawiæ Ciê Twoich marzeñ, bo nie masz ¿adnych dowodów, link nie dzia³a, nikt Ci nie uwierzy.

#3 Ango

Ango

    Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 110 postów
  • Dołączył pią, 15 lip 11

Napisano 22 sierpień 2011 - 11:05

pisa³êm z nim na gg pis±³o ze ma 20lat haha a okradl a link dzia³± jest zwyklym dzieciakiem wejdz se na gg i zapisz se jego numer i zobaczysz ile ma lat

#4 Arexel

Arexel

    Senior Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 104 postów
  • Dołączył pon, 04 lip 11

Napisano 22 sierpień 2011 - 11:07

1. W³ó¿ w pisanie trochê pracy, by inni mogli Ciê zrozumieæ 2. A wiêc wierzysz mu na s³owo, ¿e ma 20 lat ? Je¶li jest taki jak Ty to z pewno¶ci± tylu nie ma.

#5 Ango

Ango

    Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 110 postów
  • Dołączył pią, 15 lip 11

Napisano 22 sierpień 2011 - 11:12

nie rusza mnie twoja krytyka, ktora mnie nie dotyka, myslisz ze mnie to boli?? chyba Ci sie w glowce Pier...tylo ostrzegam was ze to zlodziej i mssz cos wiecej tu do powiedzenie bo ja nie

#6 Arexel

Arexel

    Senior Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 104 postów
  • Dołączył pon, 04 lip 11

Napisano 22 sierpień 2011 - 11:22

Ledwo Ciê rozumiem przez to Twoje piêkne i staranne pisanie, my¶lisz, ¿e mi zale¿y na tym, by Ciê bola³y moje s³owa ? Muszê Ciê zmartwiæ, ale nie, jestem po prostu szczery w przeciwieñstwie do wiêkszo¶ci ludzi. Bez dowodów to ka¿dy mo¿e na ka¿dego powiedzieæ, ¿e to z³odziej, k³amca, dziecko i nie wiadomo co jeszcze, daj ss'y, to uwierzê.

#7 Ango

Ango

    Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 110 postów
  • Dołączył pią, 15 lip 11

Napisano 22 sierpień 2011 - 11:26

moj nick to
AnGo
Dołączona grafika moj nick z gry szammana to AnGo ale ta postac nie jest juz moja bo okradli powiem ci tak po co go bronisz??? nie wiesz to sie nie udzuekaj co bylo midzy nami aaa rozumiem sobie tylko posty nabijasz

#8 Arexel

Arexel

    Senior Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 104 postów
  • Dołączył pon, 04 lip 11

Napisano 22 sierpień 2011 - 11:30

Cz³owieku wykszta³cony, nie broniê osoby, której nie znam, tylko mówiê Ci, ¿e bez dowodów nic nie zdzia³asz, poza tym w Spamowisku da siê nabiæ postów, ogarnij siê.

#9 Ango

Ango

    Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 110 postów
  • Dołączył pią, 15 lip 11

Napisano 22 sierpień 2011 - 11:32

sam sie ogarnij przeczytaj sobie jeszce raz moj temat tylko ostrzegam was zebysciie wy sie nie na brali i uwazali na niego i idz spamic gdzie indziejj nie w moim temacie

#10 Arexel

Arexel

    Senior Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 104 postów
  • Dołączył pon, 04 lip 11

Napisano 22 sierpień 2011 - 11:38

sam sie ogarnij przeczytaj sobie jeszce raz moj temat tylko ostrzegam was zebysciie wy sie nie na brali i uwazali na niego i idz spamic gdzie indziejj nie w moim temacie

Mo¿e najpierw przeczytaj dok³adnie moje posty, hm ? Mówiê, ¿e w taki sposób mo¿na ka¿dego nazwaæ z³odziejem, nie masz dowodów to nikt Ci nie pomo¿e i bardzo ma³o ludzi uwierzy. Widzê, ¿e bardzo siê wci±gn±³e¶ w t± rozmowê i popisujesz siê jak¿e to s£iIta¶s¦nYMiI tekstami typu "sam sie ogarnij"... Nie p³acz ju¿, da³e¶ passy koledze i Ci ukrad³ konto, bo nie umie sam do czego¶ doj¶æ, trudno, zacznij grê od pocz±tku i na przysz³o¶æ nie dawaj has³a ka¿demu kogo napotkasz.

#11 Ango

Ango

    Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 110 postów
  • Dołączył pią, 15 lip 11

Napisano 22 sierpień 2011 - 13:24

ale nie chodzi o to to nie moj kolega chcia³ kupic konto tylko konto bylo puste bez eq mi na nim nie zalezy ale sam fakt ze ukradl

#12 kabanos1212

kabanos1212

    Junior Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył pon, 22 sie 11

Napisano 22 sierpień 2011 - 13:59

AnGo masz racje tez mi ukradl konto takim sposobem co ty i twn sam koles zledziej smierdzacy

#13 Ninjowata

Ninjowata

    Junior Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Dołączył nie, 03 lip 11

Napisano 22 sierpień 2011 - 14:01

hejka

#14 Arexel

Arexel

    Senior Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 104 postów
  • Dołączył pon, 04 lip 11

Napisano 22 sierpień 2011 - 14:11

Je¶li robisz zamiany na konta lub sprzedajesz konto musisz liczyæ siê z tym, ¿e najprawdopodobniej ten, który kupuje/zamienia siê z Tob± kontem Ciê oszuka, bo nie masz od niego ¿adnej gwarancji. Przecie¿ to proste - dajesz komu¶ passy i my¶lisz, ¿e da Ci za to kase ? -,- Jak ju¿ ma te passy to to mu wisi i powiewa, mog³e¶ najpierw od niego wzi±æ kase lub zrobiæ tak, ¿e po³owa przed po³owa po.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych