Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Jak zdobyć posty na loteriadę?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 --Patryk--

--Patryk--

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Dołączył sob, 23 mar 13
  • Nick w grze:RevVip
  • Gildia:Enigmatyczni
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 04 sierpień 2013 - 19:37

Jak każdy zauważył nie ma już licznika postów na pytaniach i problemach a to było największym źródłem postów. Więc moje pytanie jest takie jak bez spamu zdobyć posty bo nie ogarniam już tego?

PS. Levy można by zmiejszyć trochę ilość wymaganych postów do ok. 100 by nowsi forumowicze mieli szanse zagrać w loteriadę?

PPS. To nie jest nabijanie postów, bo pytania i problemy są co do gry a nie związane z forum.



#2 Lord InQuisitOR

Lord InQuisitOR

    Active User

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2206 postów
  • Dołączył pon, 01 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLublin
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:LordOfNight
  • Gildia:BuriedAlive
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Vitiate

Napisano 04 sierpień 2013 - 19:44

Domyśl się ...

Jak w spamowisku i w Pytaniach i Problemach ie otrzymuje się postów ...


Użytkownik ѕιтн ιηqυιѕιтσя edytował ten post 04 sierpień 2013 - 19:47


#3 SuperFuture

SuperFuture

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 200 postów
  • Dołączył wto, 05 mar 13
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 sierpień 2013 - 19:45

Po co? Nagrody w loteriadzie forumowej są liczone w ogromnych ilościach SM [za 5kk SM masz 500 medali a to już dużo, licząc nawet po 50 od sztuki masz 25kb], więc to nie musi być dla wszystkich, załóżmy trafia jakiś koleś z 1szym lvl w grze, w teorii ma ustawiony start, w przeciwieństwie do tych, którzy na swoją postać pracowali długo, a to trochę niesprawiedliwe, co nie?


Użytkownik ☤☣IduN☣☤ edytował ten post 04 sierpień 2013 - 19:48

Bo granie samemu sprawia zabójczą satysfakcję... :D

#4 --Patryk--

--Patryk--

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Dołączył sob, 23 mar 13
  • Nick w grze:RevVip
  • Gildia:Enigmatyczni
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 04 sierpień 2013 - 19:53

Ok ale to nie jest sprawiedliwe że gracz który pomaga innym w rozwiązaniu ich problemów nie może dostać jakiegoś wynagrodzenia za to. Po za tym czemu połowa tego serwera to za przeproszeniem chytrusy które nie chcą aby ktoś inny miał możliwość zdobycia yangów? Jaka kolwiek propozycja z większym zarobkie dla każdego nawet 1lvl to już lecą hejty co? To tak jak by na OX gracz 90lvl nie dostał nagrody bo 254 piszą że mu się nie należy bo polecieli na pół na pół i są zazdrosni?

 

 


Po co? Nagrody w loteriadzie forumowej są liczone w ogromnych ilościach SM [za 5kk SM masz 500 medali a to już dużo, licząc nawet po 50 od sztuki masz 25kb], więc to nie musi być dla wszystkich, załóżmy trafia jakiś koleś z 1szym lvl w grze, w teorii ma ustawiony start, w przeciwieństwie do tych, którzy na swoją postać pracowali długo, a to trochę niesprawiedliwe, co nie?

Co do tego że jest to niesprawiedliwe to czy życie jest sprawiedliwe czy to jest fair że ktoś ma lepszy start niż inni (nawet a w szczególności w realu)? 


Użytkownik patry6123 edytował ten post 04 sierpień 2013 - 19:56


#5 SuperFuture

SuperFuture

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 200 postów
  • Dołączył wto, 05 mar 13
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 sierpień 2013 - 20:03

Ok ale to nie jest sprawiedliwe że gracz który pomaga innym w rozwiązaniu ich problemów nie może dostać jakiegoś wynagrodzenia za to. Po za tym czemu połowa tego serwera to za przeproszeniem chytrusy które nie chcą aby ktoś inny miał możliwość zdobycia yangów? Jaka kolwiek propozycja z większym zarobkie dla każdego nawet 1lvl to już lecą hejty co? To tak jak by na OX gracz 90lvl nie dostał nagrody bo 254 piszą że mu się nie należy bo polecieli na pół na pół i są zazdrosni?

Przeczytaj to bardzo uważnie, bo nie po to się pracuje na postać, by nic z niej nie mieć... Masz poziom, masz bryłki, a 90lvl który spamuje na OX by po 5b od pytania to sie za przeproszeniem rzygać chce... Poza tym masz wiele innych sposobów zarobku niż loteriada, rozumiem, że chcesz się pobawić, ale ogranicznik nie został wprowadzony bez powodu... Pseudo pomaganie tych, co nic nie wiedzą o tym serwerze to nie pomoc, a perfidne nabijanie postów, bo powiedz mi co np 140lvl wie o bossach z zaginionej V1 i V2? To nie jest hejt na 1sze lvle, tylko np ja nie dostałem nigdy nic na start, zapracowałem sobie na słabiutką postać, którą rozwijam ciągle... Nic chcę ażeby ktoś miał łatwiej przez kilka cyferek, które w 20 sekund namaże na forum, bo Ci oprócz mnie co grają 2 lata nie spali po nocach by cokolwiek mieć. To jest jak z filmami dla dorosłych, papierosami, bądź alkoholem, niektóre rzeczy uzależnione są od pewnej cyfry, nie sądzisz?


Bo granie samemu sprawia zabójczą satysfakcję... :D

#6 --Patryk--

--Patryk--

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Dołączył sob, 23 mar 13
  • Nick w grze:RevVip
  • Gildia:Enigmatyczni
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 04 sierpień 2013 - 20:10

W pełni się z Tobą zgadzam co do spamu ale w takim razie czy może powstać odzielny dział na forum co do problemów technicznych ale nie coś typu support tylko gracze pomagają graczą np. z komputerem i tego typu sprawami. Coś typu pomoc techniczna. Wczoraj na PW wymieniłem z 30 wiadomośc z graczem który miał problem z ts-em. A gdyby był taki dział na forum to można by tam sobie nawzajem pomagać. Bo ja np. nie mam takiej wiedzy co do gry. Swoje wiem ale nie powiem nic o mapach 180+ bo tam nie byłem ale moge pomóc w sprawach typowo informatycznych.


Użytkownik patry6123 edytował ten post 04 sierpień 2013 - 20:12


#7 SuperFuture

SuperFuture

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 200 postów
  • Dołączył wto, 05 mar 13
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 sierpień 2013 - 20:22

W pełni się z Tobą zgadzam co do spamu ale w takim razie czy może powstać odzielny dział na forum co do problemów technicznych ale nie coś typu support tylko gracze pomagają graczą np. z komputerem i tego typu sprawami. Coś typu pomoc techniczna. Wczoraj na PW wymieniłem z 30 wiadomośc z graczem który miał problem z ts-em. A gdyby był taki dział na forum to można by tam sobie nawzajem pomagać. Bo ja np. nie mam takiej wiedzy co do gry. Swoje wiem ale nie powiem nic o mapach 180+ bo tam nie byłem ale moge pomóc w sprawach typowo informatycznych.

Google nie boli, a jeśli uważasz forum o grze za forum o komputerach, to ja Cię serdecznie pozdrawiam... ;p Jest peb i wiele innych forów o tej tematyce, także tam szukaj swojej loteriady, jeśli Twoje zainteresowania są związane z informatyką... :)


Bo granie samemu sprawia zabójczą satysfakcję... :D

#8 --Patryk--

--Patryk--

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Dołączył sob, 23 mar 13
  • Nick w grze:RevVip
  • Gildia:Enigmatyczni
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 04 sierpień 2013 - 20:28

Google nie boli, a jeśli uważasz forum o grze za forum o komputerach, to ja Cię serdecznie pozdrawiam... ;p Jest peb i wiele innych forów o tej tematyce, także tam szukaj swojej loteriady, jeśli Twoje zainteresowania są związane z informatyką... :)

Dobra odpuśćmy sobie bo to leci w złą stronę. Ja mam swoje zdanie, Ty masz swoje.



#9 Guest_GangreL01_*

Guest_GangreL01_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 04 sierpień 2013 - 20:53

Pisz duzo tematow, postow, oczywiscie bez spamu a kiedys dozbierasz odp ilosc. To ze jest 250 postow to zabezpieczenie przed noobkami z multikontami.

#10 --Patryk--

--Patryk--

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Dołączył sob, 23 mar 13
  • Nick w grze:RevVip
  • Gildia:Enigmatyczni
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 04 sierpień 2013 - 20:56

Pisz duzo tematow, postow, oczywiscie bez spamu a kiedys dozbierasz odp ilosc. To ze jest 250 postow to zabezpieczenie przed noobkami z multikontami.

OK ale można by przywrócić licznik postów w pytania i problemy



#11 xKondzio

xKondzio

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1107 postów
  • Dołączył pią, 03 maj 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Konrad
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Aussie
  • Królestwo:Jinno


Napisano 05 sierpień 2013 - 06:54

Spamuj  :D



#12 Madara0083

Madara0083

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 296 postów
  • Dołączył pon, 08 lip 13

Napisano 05 sierpień 2013 - 07:21

załóż 1 teamt byle gdzie naspamuj tam z 200 razy i git :D oczywiscie jak sie komus chce


Użytkownik Madara0083 edytował ten post 05 sierpień 2013 - 07:23

[color=#0000ff;]NeCroManTuS[/color]
[color=#b22222;]LvL 165+[/color]
[color=#ff0000;]Shinsoo[/color]
[color=#008000;]Szaman Smok[/color]
G[color=#b22222;]ł[/color][color=#ff0000;]ó[/color][color=#ffa07a;]w[/color][color=#800000;]n[/color][color=#a52a2a;]y [/color][color=#000080;]P[/color][color=#00ffff;]r[/color][color=#ee82ee;]e[/color][color=#00ff00;]z[/color][color=#006400;]e[/color][color=#a52a2a;]s F[/color][color=#008080;]a[/color][color=#696969;]b[/color][color=#000000;]r[/color][color=#8b4513;]y[/color][color=#800080;]k[/color][color=#ff8c00;]i [/color][color=#0000cd;]M[/color][color=#800080;]e[/color][color=#008000;]m[/color][color=#ff8c00;]ó[/color][color=#ff0000;]w [/color][color=#a52a2a;]D[/color][color=#000080;]l[/color][color=#ee82ee;]a [/color][color=#dda0dd;]V[/color][color=#ffa500;]i[/color][color=#000080;]r[/color][color=#ff0000;]t[/color][color=#00ff00;]u[/color][color=#daa520;]a[/color][color=#4b0082;]l[/color][color=#000000;]M[/color][color=#800080;]t[/color][color=#2f4f4f;]2[/color]


#13 Mlecyk

Mlecyk

    Senior Member

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1742 postów
  • Dołączył pon, 08 sie 11
  • MiastoKsiężomierz


Napisano 05 sierpień 2013 - 08:49

Ok ale to nie jest sprawiedliwe że gracz który pomaga innym w rozwiązaniu ich problemów nie może dostać jakiegoś wynagrodzenia za to. Po za tym czemu połowa tego serwera to za przeproszeniem chytrusy które nie chcą aby ktoś inny miał możliwość zdobycia yangów? Jaka kolwiek propozycja z większym zarobkie dla każdego nawet 1lvl to już lecą hejty co? To tak jak by na OX gracz 90lvl nie dostał nagrody bo 254 piszą że mu się nie należy bo polecieli na pół na pół i są zazdrosni?

 

 


Co do tego że jest to niesprawiedliwe to czy życie jest sprawiedliwe czy to jest fair że ktoś ma lepszy start niż inni (nawet a w szczególności w realu)? 

wiesz dlaczego jestesmy chytrusami bo aby cos osiągnąc musilismy przesiedziec z 100h na mapce metin 1 a wy macie to co my kiedys teraz w 2 dni



#14 `Majestatyczny!

`Majestatyczny!

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Dołączył sob, 30 mar 13
  • MiastoObojetnie. ♥
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 sierpień 2013 - 09:28

Pisanie odpowiedziu typu "tak jak up" to jest pomaganie? nie sadze to jest po prostu nabijanie postów.


`Z szyi zerwę każdą smycz z ust wypluje każdy knebel.!
Dołączona grafika


#15 Kyniu

Kyniu

    Junior Member

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 380 postów
  • Dołączył pon, 05 wrz 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Zenobi
  • Gildia:Brak
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 05 sierpień 2013 - 19:27

Jestem na nie , jest dobrze :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych