Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

VirtualMT2


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
72 odpowiedzi w tym temacie

#31 Narcyzek

Narcyzek

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
  • Dołączył śro, 17 lip 13

Napisano 10 sierpień 2013 - 08:27

moim zdanie propozycja Vampiego jest glupota, bo jeszcze kilka miechow temu cena zaginionej byla taka jak teraz, ze szkaty mumi lecialy brylki, a ceny byly jakos nizsze. wg mnie jesli administracja wprowadzi zmiany zaproponowane w temacie to bedzie utrudnienie dla graczy, bo bedziemy zarabiac duzo mniej, a ceny i tak sie nie zmniejsza az tak bardzo. dlatego jestem na NIE


  • Indi lubi to

#32 Indi

Indi

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 766 postów
  • Dołączył śro, 13 lut 13

Napisano 10 sierpień 2013 - 08:30

Czyli podobają wam sie te ceny co są? O_o

 

Kolejny gracz użalający się nad swoją grą .. Oj jak Ci ciężko..  :D

 

Tylko zauważ że dla każdego są takie ceny. 


  • Maricha-michał i Gangre<3 lubią to

#33 SzokuSss

SzokuSss

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 755 postów
  • Dołączył nie, 24 cze 12
  • MiastoObojetnie / Merion TOP 1 Boczek top 0
  • Płeć:Mężczyzna
  • Hobby:SzokuSss jestę koksę

Napisano 10 sierpień 2013 - 08:42

ale kur. czy to moja wina albo indiego i innych ze ceny drogie to nie dawajcie po 2k bryl tylko dajcie 1,5 i tyle macie problemy..


[color=#00ffff;]Nick : Merion[/color]

[color=#0000ff;]Klasa Sura [/color]

[color=#ee82ee;]Lvl :254[/color]

[color=#00ff00;]Krolestwo:shinsoo[/color]

[color=#ffd700;]Gildia :...[/color]

[color=#ff0000;]Rodzina : ....[/color]

Dołączona grafika/p><<<


#34 Guest_★MAHARADZA★_*

Guest_★MAHARADZA★_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 10 sierpień 2013 - 08:45

moze i pomysl dobry ,ale to ludzie podbijaja tak ceny zeby sie czego kolwiek dorobic.

 

jezeli nawet by to przeszlo to wprowadzone by bylo za jakies 2 tygodnie z pewnego powodu :P



#35 Vampired

Vampired

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Dołączył śro, 17 sie 11
  • Płeć:Kobieta

Napisano 10 sierpień 2013 - 09:05

Na NIE.

 

Ceny ulepek maja isc w dol? Nie, to ceny ogolne maja pojsc w dol. Zaginiona ma kosztowac jak kosztowala wszystko ma kosztowac jak kosztowalo tylko jest 1 rzecz coby moznabylo poprawic. Mowie o riperze... i przywroccie perly do sklepu bo wlasnie przez te perly ceny poszly w gore perly zniknely na 2 dzien byl spam " kupie perly , kupie perly" a w m1 ch1 jinno perly czerwona 1b nieb 250kk biala 100kk to chyba jakies zarty... i przez to wlasnie przez perly i ripera ceny poszly w gore ... riper 10-60b        perly spowrotem do sklepu medale spowrotem po 45-55b bo teraz sobie rzycza za medale portalu 65 b o.O kolejna paranoja...

 

Skoro ceny ulepszaczy oraz bryłek na zaginioną zredukujemy o 50% to jaka jest dla Ciebie różnica? Jeśli chodzi o rozpruwacza to więcej zarabiam dropiąc sztabki aniżeli miałbym chodzić na mapę którą robi się 10 minut dla marnych 50b, więc ripper nie ma Tu nic do rzeczy.



#36 Lord InQuisitOR

Lord InQuisitOR

    Active User

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2206 postów
  • Dołączył pon, 01 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLublin
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:LordOfNight
  • Gildia:BuriedAlive
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Vitiate

Napisano 10 sierpień 2013 - 09:09

Jestem nieco przeciwny co do ulepek u beak go. Niektorzy tylko na tym zarabiaja i to nie wiele w porównaniu do tych co są teraz. Zmniejszając o połowę ceny u beak go czy jak to tam pewnie i ceny spadną o połowę więc to będzie dla nie ktorych to samo, chyba że jeśli ceny spadną jak i te ceny ulepek u beak go i krew znow bedzie chodzic po 1k b i jak juz te ceny opadna znów ulepki zostaną ich ceny powiększone o połowę, bez żadnych skutków to jestem na Tak, ale jeśli nie podwyższy się po ich spadku o połowę to jestem na Nie i jeśli się zmniejszy a potem zwiększy ceny ulepek u beak go o połowę i jak ceny znów pójda w gore to tez na Nie. Ale zeby nie bylo tak ze wszystko zostanie obnizone ze mniej sie bedzie zarabiać a za krew zechcemy dać 1k brył i żeby nie było że nadal będą chcieć 2k brył. Na razie jestem na Nie bo wątpie żeby ten sposób coś dał, choć żeby ceny spadły jestem na Tak. Zacytuj ten post Vampired i jakoś lepiej mi "wytłumacz" co i jak będzie się działo. A tak już dodam iż ceny poszły w górę to może i niech ludzie na czymś zarabiają, dajmy żeby zrównali się z tymi cenami. Przykład : 2x więcej za ulepu u beak go albo u ripa dropniecie od 20 do 200 brył. Możliwie sami będziemy napędzać te ceny że samo powiedzenie "1k brył w eq" będzie w niczym w porównaniu do tych cen co będą. Zła propozycja nie cytujcie xd
  • KaMyK0S lubi to

#37 Ventual

Ventual

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 257 postów
  • Dołączył wto, 25 cze 13

Napisano 10 sierpień 2013 - 09:15

A może po prostu zamiast na OX i innych eventach dawać bryłki, to jakieś ulepszacze? Po prostu rzecz w tym, że bryłek jest za dużo w obiegu. Więcej ich przybywa niż ubywa. Ostatnio została wprowadzona lotteriada, bilet chyba za 25b - to jest walka z cenami. A nie zmniejszanie dropu...

 

 

A tak w ogóle, to nie wiem w czym wy widzicie problem. Serwer się rozwija, wszystko idzie w górę. Co z tego, że kupujecie drożej niż, np. rok temu, przecież  sprzedajecie też drożej niż rok temu.


Ventual - Sprzedany


#38 WinnerSS

WinnerSS

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 967 postów
  • Dołączył wto, 10 lip 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:WinnerSS / Dignity
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Qmp3l / 4Mi

Napisano 10 sierpień 2013 - 09:18

Ventual niż miesiąc temu :D


CZEKAM NA VIRTUALMT2 S2


#39 kokoo

kokoo

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Dołączył nie, 16 gru 12

Napisano 10 sierpień 2013 - 09:22

Skoro ceny ulepszaczy oraz bryłek na zaginioną zredukujemy o 50% to jaka jest dla Ciebie różnica? Jeśli chodzi o rozpruwacza to więcej zarabiam dropiąc sztabki aniżeli miałbym chodzić na mapę którą robi się 10 minut dla marnych 50b, więc ripper nie ma Tu nic do rzeczy.

Z tego co wiem to Dt robi się z 30min xD



#40 Ventual

Ventual

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 257 postów
  • Dołączył wto, 25 cze 13

Napisano 10 sierpień 2013 - 09:23

Dolicz godzine czekania na metka.


Ventual - Sprzedany


#41 ♥CudaQ♥

♥CudaQ♥

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Dołączył pon, 25 lut 13
  • Miasto$îedzî@ł@ n@ lîpîe g®zeb@ł@ $e w ©îpîe ludzîe t• głupîe myślelî Że w dupîe

Napisano 10 sierpień 2013 - 09:24

Za



#42 Furaxowaty

Furaxowaty

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Dołączył sob, 23 lut 13

Napisano 10 sierpień 2013 - 09:53

Jestem za , ale drop bryl z antyków mógł by zostać żeby jakoś troche na + wyjść jak medal nie dropnie.


Użytkownik Furaxowaty edytował ten post 10 sierpień 2013 - 09:53


#43 Stelkor !

Stelkor !

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 165 postów
  • Dołączył wto, 04 gru 12

Napisano 10 sierpień 2013 - 09:56

za


ELO! Puste słowa pozostaną bez wartości,Życie w samotności będzie życiem bez radościZamiast oddać dusze diabłu, zostaw ją dla siebie,Zejdź na ziemie, jeśli nie chcesz być w prywatnym niebieWarto marzyć, warto wierzyć, warto działać,Tylko praca własnych rąk tak serce rozpalaNie trać czasu, nie trwoń go na marneDałeś sobie wmówić, że ten jeden raz tak bezkarnieŻe to normalne, bo robią tak wszyscy,Ściecha, bomba jacy oni są towarzyscySchodami do piekła schodzisz powoliZaczynasz biadolić, jesteś w niewoliBóg Twoim panem, złe korzenie wycinaj,Jego dobroci nigdy nie zapominaj, niech Cie chroniOjca ręka silna, a Twa uwaga niechaj będzie pilna, Jeśli wolność, to prawdziwa do końca,Niech Ciebie zapowiada każdy wschód słońca,Ty znasz naszych serc doliny, nie bez przyczyny do Ciebie krzyczymyWarto z życia czerpać pełna garścią i wtedy zadowolony stanę nad przepaściąZa mną wszystko, przede mną tylko śmierć,Na końcu drogi tę myśl warto mieć !

#44 ★ᴼᴿᴵᴳᴵᴺᴬᴸ★

★ᴼᴿᴵᴳᴵᴺᴬᴸ★

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 81 postów
  • Dołączył pią, 09 sie 13

Napisano 10 sierpień 2013 - 10:07

jak najbardziej za :)



#45 Lasencjaxxxx

Lasencjaxxxx

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Dołączył wto, 23 lip 13

Napisano 10 sierpień 2013 - 10:18

ZA !!!!!! Te ceny to już przesada ;/ kilka dni dropu by kupić 1 itemek !!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych