Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Uwaga na jednego gracza ! (Stelkor)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 SueAmor

SueAmor

    Dawca.

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2135 postów
  • Dołączył nie, 26 sie 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubuskie
  • Imię:Krystian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:BBX
  • Gildia:Brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Piłka nożna
    Forza Juve!


Napisano 13 sierpień 2013 - 21:54

Nieaktualne .
Jutro kolega wszystko napisze.
Do zamknięcia .

Użytkownik krychajdm32 edytował ten post 13 sierpień 2013 - 22:05

Dołączona grafika


#2 Polski

Polski

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 541 postów
  • Dołączył nie, 13 sty 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:PolskiMental

Napisano 13 sierpień 2013 - 21:58

a kiedy go okradł niby? i czy masz jakieś dowody?

Kontakt w grze : PolskiMental lub PolskiSurek


#3 SueAmor

SueAmor

    Dawca.

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2135 postów
  • Dołączył nie, 26 sie 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubuskie
  • Imię:Krystian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:BBX
  • Gildia:Brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Piłka nożna
    Forza Juve!


Napisano 13 sierpień 2013 - 22:02

a kiedy go okradł niby? i czy masz jakieś dowody?

Możliwe, że ten okradziony ma SS .
Kolega spyta się go jutro, może jutro będą .
Kiedy został okradziony ? Hmm, no miło już troszkę czasu .

Użytkownik krychajdm32 edytował ten post 13 sierpień 2013 - 22:03

Dołączona grafika


#4 Ragerr & Southpaw♥™ツ

Ragerr & Southpaw♥™ツ

    Ragerr™

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2090 postów
  • Dołączył śro, 24 sie 11
  • MiastoZamość
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 sierpień 2013 - 22:15

Stelkor to nòb -.-

[color=#ff0000;]Nick: :ph34r:[/color][color=rgb(255,0,0);font-size:18px;] [/color][color=#ff0000;]Ragerr™ :ph34r:[/color][color=rgb(255,0,0);font-size:18px;]  / Commando[/color]

[color=#0000ff;]Lvl: 255 / 255[/color]

[color=#00ffff;]Krolestwo: Chunjo / Chunjo[/color]

[color=#00ff00;]Gildia: Bajlandoo [/color]

[font="'courier new', courier, monospace;"][color=#696969;] :wub:[/color][/font][color=rgb(105,105,105);font-size:18px;font-family:'courier new', courier, monospace;] [/color][font="'courier new', courier, monospace;"][color=#696969;]GOOD BYE!!!!!! :wub:[/color][/font][color=rgb(105,105,105);font-size:18px;font-family:'courier new', courier, monospace;] [/color]


#5 Stelkor !

Stelkor !

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 165 postów
  • Dołączył wto, 04 gru 12

Napisano 13 sierpień 2013 - 23:40

ahahahah i co lalusiu jeba.. nic nie widzialeś nic nie cos tam ci BAD glupot na opowiadał , ahhaha zalosna dzieciarnia po prostu powiedz w prost zal ci dupe sciska ze ja cos moge miec a wy nie :) taka jest prawda daj dowód ze cos ukradem wszyscy czekaj :) a i jeszcze jedno pozdrów kolege BAD'a i zapytaj jak sie czuje po nie udanej milosci :D dziekuje dobranoc . a i jeszcze jedno jak amsz problem co do mojej osoby zapraszam na ts 


Użytkownik UjaranyNinia/Stelkor edytował ten post 13 sierpień 2013 - 23:42

ELO! Puste słowa pozostaną bez wartości,Życie w samotności będzie życiem bez radościZamiast oddać dusze diabłu, zostaw ją dla siebie,Zejdź na ziemie, jeśli nie chcesz być w prywatnym niebieWarto marzyć, warto wierzyć, warto działać,Tylko praca własnych rąk tak serce rozpalaNie trać czasu, nie trwoń go na marneDałeś sobie wmówić, że ten jeden raz tak bezkarnieŻe to normalne, bo robią tak wszyscy,Ściecha, bomba jacy oni są towarzyscySchodami do piekła schodzisz powoliZaczynasz biadolić, jesteś w niewoliBóg Twoim panem, złe korzenie wycinaj,Jego dobroci nigdy nie zapominaj, niech Cie chroniOjca ręka silna, a Twa uwaga niechaj będzie pilna, Jeśli wolność, to prawdziwa do końca,Niech Ciebie zapowiada każdy wschód słońca,Ty znasz naszych serc doliny, nie bez przyczyny do Ciebie krzyczymyWarto z życia czerpać pełna garścią i wtedy zadowolony stanę nad przepaściąZa mną wszystko, przede mną tylko śmierć,Na końcu drogi tę myśl warto mieć !

#6 Madara0083

Madara0083

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 296 postów
  • Dołączył pon, 08 lip 13

Napisano 13 sierpień 2013 - 23:46

ahahahah i co lalusiu jeba.. nic nie widzialeś nic nie cos tam ci BAD glupot na opowiadał , ahhaha zalosna dzieciarnia po prostu powiedz w prost zal ci dupe sciska ze ja cos moge miec a wy nie :) taka jest prawda daj dowód ze cos ukradem wszyscy czekaj :) a i jeszcze jedno pozdrów kolege BAD'a i zapytaj jak sie czuje po nie udanej milosci :D dziekuje dobranoc . a i jeszcze jedno jak amsz problem co do mojej osoby zapraszam na ts 

Zakładam że udawałeś dziewczyne i okradłeś typka , no brawo naprawde i ty masz czelność mówić do niego dzieciarnia ? to jest dopiero żałosne , i co ma zaciesz że udało ci sie okraść kolesia ? no brawo pochwal sie swoim kolegą i mamie jaki jestes sprytny...

 

(nie wiem dokonca czy dobrze zrozumialem , poniewaz tresc została zmodyfikowana , ale nie moglem sie powstrzymac)


[color=#0000ff;]NeCroManTuS[/color]
[color=#b22222;]LvL 165+[/color]
[color=#ff0000;]Shinsoo[/color]
[color=#008000;]Szaman Smok[/color]
G[color=#b22222;]ł[/color][color=#ff0000;]ó[/color][color=#ffa07a;]w[/color][color=#800000;]n[/color][color=#a52a2a;]y [/color][color=#000080;]P[/color][color=#00ffff;]r[/color][color=#ee82ee;]e[/color][color=#00ff00;]z[/color][color=#006400;]e[/color][color=#a52a2a;]s F[/color][color=#008080;]a[/color][color=#696969;]b[/color][color=#000000;]r[/color][color=#8b4513;]y[/color][color=#800080;]k[/color][color=#ff8c00;]i [/color][color=#0000cd;]M[/color][color=#800080;]e[/color][color=#008000;]m[/color][color=#ff8c00;]ó[/color][color=#ff0000;]w [/color][color=#a52a2a;]D[/color][color=#000080;]l[/color][color=#ee82ee;]a [/color][color=#dda0dd;]V[/color][color=#ffa500;]i[/color][color=#000080;]r[/color][color=#ff0000;]t[/color][color=#00ff00;]u[/color][color=#daa520;]a[/color][color=#4b0082;]l[/color][color=#000000;]M[/color][color=#800080;]t[/color][color=#2f4f4f;]2[/color]


#7 BAD

BAD

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Dołączył sob, 24 gru 11
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 sierpień 2013 - 03:19

ahahahah i co lalusiu jeba.. nic nie widzialeś nic nie cos tam ci BAD glupot na opowiadał , ahhaha zalosna dzieciarnia po prostu powiedz w prost zal ci dupe sciska ze ja cos moge miec a wy nie :) taka jest prawda daj dowód ze cos ukradem wszyscy czekaj :) a i jeszcze jedno pozdrów kolege BAD'a i zapytaj jak sie czuje po nie udanej milosci :D dziekuje dobranoc . a i jeszcze jedno jak amsz problem co do mojej osoby zapraszam na ts 

 

Jakiej miłości , co ty człowieku piszesz, ja wiem że ukradles boska branse zipso , mi to zwisa czy mam na to dowody , wiem o tym i tyle , dla mnie będziesz złodziejem i tyle . Byłes z nim wielkim kolegą , ale widze to wolałeś jego eq niż przyjazń czy co tam z wami było . Narka UjaranyZlodzieju


OFF





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych