Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Acynox i Kiniaaa skradzione !


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
48 odpowiedzi w tym temacie

#46 Guest_© ßLU3™ © ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ_*

Guest_© ßLU3™ © ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 20 sierpień 2013 - 17:38

Wspolczoje Ci :<<<<<



#47 `Arioch!

`Arioch!

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 125 postów
  • Dołączył sob, 17 sie 13

Napisano 20 sierpień 2013 - 17:41

Bywa i tak. :) Najlepiej nie dawać passów do konta. Jak się ma takich znajomych, ja np. wiem komu mogę podac.



#48 Pan Chow

Pan Chow

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 530 postów
  • Dołączył nie, 26 maj 13
  • MiastoPolska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Hobby:Wędkarstwo

Napisano 20 sierpień 2013 - 17:47

Ja podałem passy tylko 1 osobie , nigdy by nie zabrała 1b bez mojej zgody , jeżeli nastąpi mój zgon to będzie mógł odziedziczyć eq ;d



#49 Piku

Piku

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 114 postów
  • Dołączył nie, 17 mar 13

Napisano 20 sierpień 2013 - 17:52

podałeś mi hasło mógł mój brat lub jego koledze wiec na własna odpowiedzialność podawałeś a w grze pisze i wgl 

 

nie chciałbym nic pisac ale kobieto z kazdym postem powoli sie przyznajesz do tego ze postac Acynox i Kinniaaa zostały opróżnione na tym komputerze z którego akurat korzystasz. Administrator po sprawdzeniu zapisów gry nie będzie patrzał ilu was korzysta z tego komputera tylko poleci " po bandzie " i otrzymasz perna. Garsta ludzi jest juz zostala poinformowana o skradzeniu i obserwują chat we wszystkich królestwach. Każda Twoja próba sprzedaży itemu przywłaszczonego z postaci Acynox bądz Kinniaaa bedzie zapisana za pomocą screan shot'u. Około godziny 22 powinien sie na TeamSpeak3 wiec jakos jeszcze przez tą godzine przypilnujemy. Jak juz drogi Pan Administrator sie pojawi na TS3 to Twoje wszystkie konta zostana do 2060 roku zbanowane a nastepnie sprawdzone. Jezeli znajda ekwipunek Płaczka albo postać ( nawet moze byc skasowana, napewno ip tej postaci sie zapisalo ) z ktorej sprzedawalas poszukiwane przedmioty ten ban nie zostanie sciagniety. do 22 jest jeszcze godzinka. rusz wkoncu mozgownicą i z godnoscia z tej sytuacji wybrnij






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych