Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

NightWolf rekrutuje!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 OPioi

OPioi

    Junior Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
  • Dołączył śro, 20 lip 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Tajemnica emeryta!
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 26 sierpień 2011 - 19:35

Witam wszystkich przgl±daj±cych.
Jak w temacie jest podane nowa gildia NightWolf rekrutuje.

Jest to nowa gildia, stworzona by umiliæ grê, i troszkê pozamiataæ w top (proszê nie wstrzynaæ wojny co do tej wypowiedzi).
Jak narazie ¶r gildi to 180. Jest nas 7 ( Jupiter, KingOfBuff, Wolverrine, RudnikDager)pozosta³ych nie znam nicków dok³adnie. Reszta znajomych (Dziubson,LordArek,Fabek i inni) dojd± w najbli¿szym czasie.

W gildi wymagane jest Kd wita(+7/8) abs/eq na wojne broñ z kd (+7/8) i Lvl+140.

P.S Wszelkie komêtarze dotycz±ce negatywnej opinii gildi nie s± mile widziane, poniewa¿ gildia zosta³a za³o¿ona dzi¶ rano, wiec du¿o o niej nie wiesz.

Serdecznie zaprasza lider: Jupiter :)

Użytkownik OPioi edytował ten post 28 sierpień 2011 - 18:49


#2 DuHast66

DuHast66

    Junior Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Dołączył sob, 09 lip 11

Napisano 26 sierpień 2011 - 20:38

Z Dedykacj± dla ActOfWar :) ? Co to mia³o znaczyæ,bo co¶ nie rozumiem za dobrze ?; ]

#3 Drakix

Drakix

    Junior Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Dołączył pią, 19 sie 11

Napisano 26 sierpień 2011 - 20:59

..eeee..... Moge ja dojsc?? Sura WP...narazie 94lvl ale wbije.... Co do wita to wlasnie szukam czegos....a i woja 160 klade jak chcem..:) ....eq maczuga i inne....jak co pisz w grze xDarkV

#4 OPioi

OPioi

    Junior Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
  • Dołączył śro, 20 lip 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Tajemnica emeryta!
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 26 sierpień 2011 - 21:58

To mia³o znaczyc, ¿e w poprzednich gildiach np: LastLegion i TheEvolutio pisali¶cie negatywne cechy naszej gildi, wiec teraz was uprzedzam tylko, bo gildia nie ma nawet 24h a wy jeste¶cie w stanie napiasæ o niej ju¿ tyle z³ych ¿eczy. Co do Drakix, kup zbroje napisz do mnie zrobimy testa i mo¿e Cie dodam.

#5 OPioi

OPioi

    Junior Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
  • Dołączył śro, 20 lip 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Tajemnica emeryta!
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 27 sierpień 2011 - 07:14

hmmm ref? ;d

#6 Yaashaa

Yaashaa

    Senior Member

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 589 postów
  • Dołączył śro, 06 lip 11

Napisano 27 sierpień 2011 - 07:30

Widzisz ale sam zaczoles ;] Tam bez dedykacji gdyby bylo to zaden/zadna z nas <AoW> Nie doczepiloo by sie :)

#7 Godar

Godar

    Junior Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
  • Dołączył śro, 29 cze 11

Napisano 27 sierpień 2011 - 08:33

Poco ta Dedykacja ? Zupe³nie bez sensu :) . Do TheEvolution i LastLegion by³o siê o co zaczepiæ ;] .PS: Pozdro .

#8 Wolverrine

Wolverrine

    Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 172 postów
  • Dołączył wto, 17 maj 11

Napisano 27 sierpień 2011 - 13:28

Poco ta Dedykacja ? Zupe³nie bez sensu :) . Do TheEvolution i LastLegion by³o siê o co zaczepiæ ;] .PS: Pozdro .

Witam Ciê kochany graczu i chcia³bym wiedzieæ co masz do mojej dawnej gildii? By³o siê o co zaczepiæ? A dok³adnie o co? Jak nie masz ¿adnych ss to siê ju¿ tu nie wypowiadaj. A jak chcesz to ja Ci grê umilê, ale nie wiem czy bêdziesz zachwycony. PS: Równie¿ pozdrawiam, do tej k³ótni nie mam zamiaru siê mieszaæ ale mojej gildii (LastLegion) obra¿aæ nie masz prawa. Dziêkujê i proszê, ¿eby¶ siê ju¿ tu nie wypowiada³.

Masz pytanie? Pisz pw, postaram się pomóc!

Dołączona grafika


#9 Drakix

Drakix

    Junior Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Dołączył pią, 19 sie 11

Napisano 27 sierpień 2011 - 13:42

eee to ja znowu mam juz 100lvl mam juz stal z witem +7 dzisiaj bd robil zlotego...:)

#10 Godar

Godar

    Junior Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
  • Dołączył śro, 29 cze 11

Napisano 28 sierpień 2011 - 09:02

Wolv co ty mi za przeproszeniem zrobiæ mo¿esz ;) ? Tylko co niektórym cz³onkom twojej dawnej gildi mia³bym co¶ do powiedzenia . I nie jeste¶ tu od tego ¿eby zabraniaæ mi siê wypowiadaæ (napewno nie ty ) !PS: Pozdrawiam Godar ;)

#11 Wolverrine

Wolverrine

    Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 172 postów
  • Dołączył wto, 17 maj 11

Napisano 28 sierpień 2011 - 09:12

Wolv co ty mi za przeproszeniem zrobiæ mo¿esz ;) ? Tylko co niektórym cz³onkom twojej dawnej gildi mia³bym co¶ do powiedzenia . I nie jeste¶ tu od tego ¿eby zabraniaæ mi siê wypowiadaæ (napewno nie ty ) !PS: Pozdrawiam Godar ;)

Mo¿esz sobie rozmawiaæ negatywnie o cz³onkach mojej dawnej gildii, ale nie o gildii. A co to wypowiadania siê to po co masz pisaæ wypowiedzi, które nie maj± sensu. Je¶li masz jakie¶ problemy to proszê pisaæ do mnie w grze. Ja naprawdê nie wiem dlaczego obra¿asz LastLegion. Ja nigdy z³ego s³owa nie powiedzia³em na Twoj± gildie a powody s± ró¿ne i zawsze siê znajd±.Oczywi¶cie, ¿e ¿adna gildiia nie jest '' ¶wiêta'' ale proszê, ¿eby¶ ¼le o mojej gildii nie mówi³.

Masz pytanie? Pisz pw, postaram się pomóc!

Dołączona grafika


#12 Grailay

Grailay

    Junior Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Dołączył pią, 12 sie 11

Napisano 28 sierpień 2011 - 09:17

P.S Wszelkie komêtarze dotycz±ce negatywnej opinii gildi nie s± mile widziane, poniewa¿ gildia zosta³a za³o¿ona dzi¶ rano, wiec du¿o o niej nie wiesz. Dedykacja (ActOfWar).



Nie umiecie czytac ? Po co spamicie ?.

#13 Wolverrine

Wolverrine

    Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 172 postów
  • Dołączył wto, 17 maj 11

Napisano 28 sierpień 2011 - 09:28

P.S Wszelkie komêtarze dotycz±ce negatywnej opinii gildi nie s± mile widziane, poniewa¿ gildia zosta³a za³o¿ona dzi¶ rano, wiec du¿o o niej nie wiesz. Dedykacja (ActOfWar).



Nie umiecie czytac ? Po co spamicie ?.


Chyba Ty nie umiesz czytaæ, czyta³e¶ o czym my w ogóle piszemy? A poza tym nic nie wiesz to siê nie wypowiadaj i tyle.

Masz pytanie? Pisz pw, postaram się pomóc!

Dołączona grafika


#14 Godar

Godar

    Junior Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
  • Dołączył śro, 29 cze 11

Napisano 28 sierpień 2011 - 18:07

Gdyby nie wypowieæ Pana Jupitera, nieby³o by tematu :D. A do twojej dawnej gildi Wolv osobi¶cie nic niemam .

#15 RudnikDagger

RudnikDagger

    Banned

  • Banned
  • Pip
  • 22 postów
  • Dołączył sob, 23 lip 11

Napisano 28 sierpień 2011 - 19:10

Ehh , mnie juz w tedy u was nie bylo . Przez takich ludzi jak Warsexion czy arek nie pisze sie... Obecnie zostaje na chunjo , jak cos PW :>




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych