Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Kilka Propozycjii


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 HeXo

HeXo

    Junior Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Dołączył sob, 27 sie 11

Napisano 27 sierpień 2011 - 20:23

Siema chcia³ bym wam dzi¶ zaproponowaæ kilka moich pomys³ów zacznijmy morze od pierwszej
1.
Odbugowanie
Moba Nazywaj±cy siê Dzik 7 lvl . Nie da siê go dedn±æ nie wa¿ne jakie staty . Chcê kto¶ i¶æ na pieski ale s± i dziki które dedaj± nas .
2.
Ograniczenie do V2
. Denerwuje was to ¿e przychodzi 150 lvl dropiæ sobie sztabki ?? i przy okazji deda was non stop i nie da expiæ ? Wprowadzili by¶my ograniczenia do 90 lvla . Poniewa¿ nawet po 80 lvl exp nie ro¶nie wiêc nie ma sensu co tam expiæ . Ale Denerwuj±ce jest to ¿e zajmuj± spoty nie wa¿ne jakie ch ka¿de zape³nione . I nawet nie pozwol± expiæ bo dropi± sztabki
3.
Czat
.Lepiej by by³o je¶li info o graczach kto wbi³ lvl zaczyna³o siê od 125lvla . To zmniejszy lagi .
4.
Lagi
. Czy nie da³o by siê naprawiæ lagów inaczej czy da siê co¶ zrobiæ ¿eby lagów nie by³o ? Bo Pvp to co 3 pvp laguje albo przy biciu metka to kilka razy zd±¿y siê zlagowaæ . ( nie mam s³abego neta )
5.
Moby
Nie s±dzicie ¿e moby z redlasu i lasu nie maj± zbyt du¿o defa ? W³±czy³em kilka priwów naraz i zobaczy³em ile maj± moby to a¿ siê przerazi³em prawie 100k hp . Metin bitwy tyle ma . Na innych privach moby maj± w redlasie / lesie po 12 k / 9k hp . Nie wiem czemu a¿ tak du¿o 100k hp .
6.
Przeszywka
Moby dedaj± mnie maj±c 2,5k Defa Idê do lasu metka rozwalam a ja patrze jebud ded a ja takie ga³y z wiedz± ¿e wiadome Przeszywka wchodzi na ale nie a¿ tak . Szczególnie ¿e moby siê rozwala pó³ godziny . ( nie mam s³abego eq ) Atla v2 jest dobrze i V2 ale Redlas moby to przeszywa wchodzi jak ja cie nie mogê .
7. Wed³ug mnie lepiej by³o by gdyby nie dropi³y sztabki 500k / 1kk tylko 2kk ale wiêcej . Zaoszczêdzi to na miejscu w ekwipunku jak i czas .
To chyba na tyle . Dziêkuje za uwagê oraz dziêkuje ¿e to przeczytali¶cie i mam nadzieje ¿e nad tym rozmy¶licie .
Pozdrawiam

#2 Arexel

Arexel

    Senior Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 104 postów
  • Dołączył pon, 04 lip 11

Napisano 28 sierpień 2011 - 08:10

Punkty : 1, 5, 6 - na tak. 7. - Na Nie, ceny posz³y by w górê. Co do reszty punktów nie mam zdania.

#3 Ku3eN20

Ku3eN20

    Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 80 postów
  • Dołączył nie, 28 sie 11

Napisano 28 sierpień 2011 - 08:52

¯aden z danych punktów nie jest pisany , z proporcj± przemy¶leñ . Pomy¶l , po co kto¶ mia³by siê bawiæ w plikach ró¿nych typów tylko dlatego ,¿e Tobie siê nie spodobalo.. cytujê : 150 lv. w v2?

Jestem na
NIE.

#4 Mihost0054

Mihost0054

    Junior Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
  • Dołączył nie, 07 sie 11

Napisano 28 sierpień 2011 - 09:09

1,2,3,4,5,6,7 - nie!

#5 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 28 sierpień 2011 - 10:30

1. To jest zrobione po to, aby nie by³o botów, widaæ masz bota, i Ci to przeszkadza ;]2. Nagraj filmik, albo zmieñ ch.3. Ale¿ mi to obci±¿enie dla serwera. Wy wszyscy wiecie, co zmniejszy lagi...4. Jest w trakcie naprawy.5. Najwidocznie tak ma byæ.6. Jednak nie masz dobrego eq.7. Jak ju¿ pisa³em, bocik chodzi :]

virtualmt21516717016__769671423939699945





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych