Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

kradzież


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
38 odpowiedzi w tym temacie

#31 สุดท้าย

สุดท้าย

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2030 postów
  • Dołączył pon, 13 maj 13

Napisano 05 listopad 2013 - 15:57

napisałem juz na support jeszcze zanim ten temat powstał



#32 Benuś

Benuś

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Dołączył sob, 14 wrz 13
  • Państwo: Country Flag
  • Miastotego nie da się opisać dosłownie
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 listopad 2013 - 16:02

Przecież on Cię nie okradł, sam mu dałeś



#33 Avible

Avible

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów
  • Dołączył wto, 02 lip 13

Napisano 05 listopad 2013 - 16:24

Tak jak up pożyczyłeś na własną odpowiedzialność...
Ale próbuj odzyskać u admina

#34 Stiff

Stiff

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 649 postów
  • Dołączył pon, 20 sie 12
  • MiastoGangster's Paradise !
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Makabryczny™
  • Gildia:BRAT3RSTWO <3
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 05 listopad 2013 - 16:45

Dobry zwyczaj nie pożyczaj . :D


Dołączona grafika


#35 สุดท้าย

สุดท้าย

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2030 postów
  • Dołączył pon, 13 maj 13

Napisano 05 listopad 2013 - 17:08

dobra już można zamknąć bo się dowiedziałem(od administracj) że nie ważne co zrobi(Yogi20) to i tak to odzyskam



#36 Guest_ღ Tomasz ღ_*

Guest_ღ Tomasz ღ_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 05 listopad 2013 - 17:17

500zł+?

Jak ukradniesz komuś złotówkę to nie jesteś złodziejem?

Czy złotówkę warte, czy 500 złoty, kradzież to kradzież.

 

Potwierdzenie, że wydałeś prawdziwe pieniądze na grę?

Jeszcze się przyznasz, że handlujesz wirtualnymi rzeczami?

 

A jakbyś miał napisać, że kupujesz przez IS,

to jesteś w błędzie.

 

"Kupując" w IS wpłacasz dobrowolnie, a te SM, które Ci dadzą są jedynie formą podziękowania :).

Powiem ci tylko tyle poczytaj troszke o tych sprawach a potem się wypowiadaj aby zgłosić sprawę na policje musisz mieć jakieś potwierdzenie że wydałeś na to prawdziwe pieniądze

""Kupując" w IS wpłacasz dobrowolnie, a te SM, które Ci dadzą są jedynie formą podziękowania :)." a to co napisałeś nic nie zmienia jeśli chcesz to ukradnij moje eq ja zgłoszę sprawę na policje pokaże potwierdzenia wpłaty prawdziwych pieniędzy i zobaczymy co się stanie  co do kwoty to nie jestem pewien czy to jest 500zł czy 200zł ale napewno musisz mieć potwierdzenia wpłaty czy to IS czy Alle*** :) 

Jak dalej mi nie wierzysz napisz na PW a ci znajde kilka spraw skradzionego eq które zostały zgłoszone na policje



#37 Benuś

Benuś

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Dołączył sob, 14 wrz 13
  • Państwo: Country Flag
  • Miastotego nie da się opisać dosłownie
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 listopad 2013 - 17:18

Powiem ci tylko tyle poczytaj troszke o tych sprawach a potem się wypowiadaj aby zgłosić sprawę na policje musisz mieć jakieś potwierdzenie że wydałeś na to prawdziwe pieniądze

""Kupując" w IS wpłacasz dobrowolnie, a te SM, które Ci dadzą są jedynie formą podziękowania :)." a to co napisałeś nic nie zmienia jeśli chcesz to ukradnij moje eq ja zgłoszę sprawę na policje pokaże potwierdzenia wpłaty prawdziwych pieniędzy i zobaczymy co się stanie  co do kwoty to nie jestem pewien czy to jest 500zł czy 200zł ale napewno musisz mieć potwierdzenia wpłaty czy to IS czy Alle*** :) 

Jak dalej mi nie wierzysz napisz na PW a ci znajde kilka spraw skradzionego eq które zostały zgłoszone na policje

 

To może na polskim zostały zgłoszone.



#38 สุดท้าย

สุดท้าย

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2030 postów
  • Dołączył pon, 13 maj 13

Napisano 05 listopad 2013 - 17:22

Powiem ci tylko tyle poczytaj troszke o tych sprawach a potem się wypowiadaj aby zgłosić sprawę na policje musisz mieć jakieś potwierdzenie że wydałeś na to prawdziwe pieniądze

""Kupując" w IS wpłacasz dobrowolnie, a te SM, które Ci dadzą są jedynie formą podziękowania :)." a to co napisałeś nic nie zmienia jeśli chcesz to ukradnij moje eq ja zgłoszę sprawę na policje pokaże potwierdzenia wpłaty prawdziwych pieniędzy i zobaczymy co się stanie  co do kwoty to nie jestem pewien czy to jest 500zł czy 200zł ale napewno musisz mieć potwierdzenia wpłaty czy to IS czy Alle*** :) 

Jak dalej mi nie wierzysz napisz na PW a ci znajde kilka spraw skradzionego eq które zostały zgłoszone na policje

ale ja od początku nie chciałem iść na policje bo i tak na to nic nie wydałem a co do kwoty to chyba do 500zł jest jakaś niewielka karaz za kradzież a powyżej jest zaybiście sporawa



#39 Guest_ღ Tomasz ღ_*

Guest_ღ Tomasz ღ_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 05 listopad 2013 - 17:31

To może na polskim zostały zgłoszone.

Człowieku kradzież to kradzież czy to jest PL czy Priv a nawet inna gra to i tak można zgłosić sprawę na policje






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych