Jump to content

Historyk (aktualizacja) - click Posted ImageZasady Eventów - click Posted Image Lotto - click Posted Image Komiks - click Posted Image Odgadnij liczbę - click


Photo

Powrót?


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 Verrückt

Verrückt

    Szambelan Mi³osierny

  • Użytkownik
  • Pip
  • 0 posts
  • Joined Mon, 16 May 11

Posted 30 August 2011 - 11:39

Witam, mam zamiar powróciæ na serwer, i zastanawia³em siê - Czy warto? Jestem do¶æ do¶wiadczonym graczem, tu na forum te¿ niema³o widzia³em i niema³o wiem, widaæ to (mam nadziejê). Ale widzê te¿, ¿e serwer zmienia siê w zastraszaj±cym tempie. Szczerze obawiam siê o to trochê bo takie radykalne zmiany mog± czasem nie¼le namieszaæ. Tak wiêc do wszystkich graj±cych tutaj ze 2 miechy lub wiêcej i moich dobrych znajomych - wracaæ? Jest warto, co¶ jeszcze mam szansê osi±gn±æ, czy gra bêdzie mi nadal sprawiaæ przyjemno¶æ? My¶lê, ¿e mo¿ecie mi pomóc a wiêc czekam na odpowiedzi.Pozdrawiam, Fidel ;)P.S. > Oby ten temat móg³ te¿ pomóc innym w mojej sytuacji albo nowym graczom.

#2 Arexel

Arexel

    Senior Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 104 posts
  • Joined Mon, 04 Jul 11

Posted 30 August 2011 - 12:23

Wróæ i baw siê dobrze, jak za dawnych czasów ;)

#3 Pestka

Pestka

    Junior Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 0 posts
  • Joined Thu, 05 May 11

Posted 30 August 2011 - 12:42

Hmm... Czy warto?? Raczej tak ;] Chocia¿ ja nie by³am na serwie od kilku dni... heh... Ale powróæ, poniewa¿ nie bêdê mia³a z kim pisaæ i wgl... ;]

#4 Fido

Fido

    Senior Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 102 posts
  • Joined Fri, 22 Jul 11

Posted 30 August 2011 - 13:25

Gram tu troche ponad miecha,wiec niewiem czy wezmie "nasza milosc" moje zdanie do serca,radzilbym poczekac "Milordzie" ^^Straszne lagi na serwerze,tylko sie bedziesz denerwowal.

#5 BreezeMan

BreezeMan

    Junior Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 0 posts
  • Joined Sun, 03 Jul 11

Posted 30 August 2011 - 14:20

Ja gram od ponad pó³ roku (chwilowe przerwy by³y, ale siê skoñczy³y). Wiêc szanowny Milordzie, Waæpan mo¿e wróciæ, ale proszê uwa¿aæ na lagi. Podobno ma byæ usuniête, ale to w swoim czasie.

#6 Godar

Godar

    Junior Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 5 posts
  • Joined Wed, 29 Jun 11

Posted 30 August 2011 - 14:33

Oczywi¶cie ¿e warto . Come On :> .




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users