Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

koniec gry Liliana


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 poziom

poziom

    Junior Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Dołączył nie, 03 kwi 11

Napisano 22 grudzień 2011 - 16:14

Chciałbym ogłośić wszem i wobec że w z zwiazku z banem Liliana kończy gre nie bede sie tłumaczyc czy używałam KM czy tez nie ci co mnie znaja dobrze wiedza że NIE ale ok chciałabym podziekowac kilku graczą za gre

Warsexion - zawsze byłes ok moge na ciebie liczyc tez w realu wiecxej takich ludzi

innym krórych nie wymienie bo niechce przekręcać nicków też dziękuje możecie sie na dole dopisać

dziekuje za wszystkie wojny oraz eventi .Także dzieki za wypady do smerfów

trzymajcie sie w realu

(tępcie boty oraz prubujcie ogarnąć jinno)

PS.Jeżeli administracja przeszuka konto i uzna ze skruci mi bana chetnie wróce bo na forum czasem wpadne jesli nie to żegnam was na zawsze

#2 xxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxx

    Senior Member

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Dołączył czw, 15 gru 11

Napisano 22 grudzień 2011 - 16:18

* prubujcie skruci *
Hmm, ciekawa z Ciebie osoba ;D To jest prywatny serwer, i nie rozumiem dlaczego po jednym banie jak najbardziej nalezacym sie, konczysz gre, tutaj jest wszystko ulatwione, kasa, exp, eq... eh nie rozumiem :D Coz, fajnie bylo sie posmiac, pozdrow brata ^^

#3 poziom

poziom

    Junior Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Dołączył nie, 03 kwi 11

Napisano 23 grudzień 2011 - 06:43

brata pozdrowiłam w prezencie usunełam mu wszystkie servery metinale i tak virtual to bedzie dla mnie najlepszy priv na którym grałam

Użytkownik poziom edytował ten post 23 grudzień 2011 - 06:44


#4 poziom

poziom

    Junior Member

  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Dołączył nie, 03 kwi 11

Napisano 23 grudzień 2011 - 06:52

po dłuższym odpoczynku całkiem możliwe że powruce pod innym nickiem wiec 3 majcie sie




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych