Jump to content

Loteriada - click Posted ImageZasady eventów - click Posted Image Fotograf - click Posted Image Koło fortuny - click


Photo

Archer czy Dagger ?


  • This topic is locked This topic is locked

Poll: Archer czy Dagger ? (9 member(s) have cast votes)

Archer czy Dagger ?

  1. Voted Archer (8 votes [88.89%])

    Percentage of vote: 88.89%

  2. Dagger (1 votes [11.11%])

    Percentage of vote: 11.11%

Vote
18 replies to this topic

#16 Noname123

Noname123

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2134 posts
  • Joined Thu, 26 Dec 13

Posted 13 May 2014 - 13:34

Archer jest w pvp najlepszy moim zdaniem , daggerem nie walniesz tyle co archerem 



#17 MlodyTrolek

MlodyTrolek

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 64 posts
  • Joined Wed, 02 Apr 14
  • MiastoPolska
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 13 May 2014 - 14:46

archer jest do pvp i do exp bo daggerem i tak ci nie oplaca sie expic z skillami



#18 Sacrize

Sacrize

    Wredny

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3382 posts
  • Joined Tue, 24 Jul 12
  • Państwo: Country Flag
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GM]Sacrize
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Shinsoo

Posted 14 May 2014 - 14:27

Moim Zdaniem acher jest lepszy pod pvp a dagger pod exp :D

 

Archer jest w pvp najlepszy moim zdaniem , daggerem nie walniesz tyle co archerem 

 

archer jest do pvp i do exp bo daggerem i tak ci nie oplaca sie expic z skillami

 

Z tego co widzę autor tematu otrzymał odpowiedź na swoje pytanie. Dlaczego więc piszecie dalej?


Dołączona grafika

Zawsze i wszędzie VirtualMT2.


#19 Sacrize

Sacrize

    Wredny

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3382 posts
  • Joined Tue, 24 Jul 12
  • Państwo: Country Flag
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GM]Sacrize
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Shinsoo

Posted 14 May 2014 - 14:27

Automatyczne generowane wiadomości

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum. VirtualMT2

Dołączona grafika

Zawsze i wszędzie VirtualMT2.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users