Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

czas na razadorze


  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: czas na razadorze (32 użytkowników oddało głos)

.

  1. Głosowano tak (28 głosów [87.50%])

    Procent z głosów: 87.50%

  2. nie (4 głosów [12.50%])

    Procent z głosów: 12.50%

Głosuj
54 odpowiedzi w tym temacie

#31 Ragerr & Southpaw♥™ツ

Ragerr & Southpaw♥™ツ

    Ragerr™

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2090 postów
  • Dołączył śro, 24 sie 11
  • MiastoZamość
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 lipiec 2014 - 22:06

Jeśli nie wiesz i nie byłeś na mapce to się nie wypowiadaj bo guzik wiesz
proponuje Dac 2 kamienie.
(lucyferek ty zazdroscisz bo ktoś ma runiczne a ty nie? Widać kto placze a jeśli propozycja dla cb jest płaczem to chyba z lekcji uciekales).

Użytkownik Ragerr♥™ツ edytował ten post 15 lipiec 2014 - 22:07

[color=#ff0000;]Nick: :ph34r:[/color][color=rgb(255,0,0);font-size:18px;] [/color][color=#ff0000;]Ragerr™ :ph34r:[/color][color=rgb(255,0,0);font-size:18px;]  / Commando[/color]

[color=#0000ff;]Lvl: 255 / 255[/color]

[color=#00ffff;]Krolestwo: Chunjo / Chunjo[/color]

[color=#00ff00;]Gildia: Bajlandoo [/color]

[font="'courier new', courier, monospace;"][color=#696969;] :wub:[/color][/font][color=rgb(105,105,105);font-size:18px;font-family:'courier new', courier, monospace;] [/color][font="'courier new', courier, monospace;"][color=#696969;]GOOD BYE!!!!!! :wub:[/color][/font][color=rgb(105,105,105);font-size:18px;font-family:'courier new', courier, monospace;] [/color]


#32 lolo77

lolo77

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 145 postów
  • Dołączył śro, 24 kwi 13

Napisano 16 lipiec 2014 - 04:58

Wiecie co osobiście nie byłem na mapce lecz patrze sobie i widzę Ludzi Z topowym Eq ( 255 lvl-e Runiczne eq itp ) robią Dropki na ten dungeon :) a on miał być dla słabszych graczy coś tu nie gra ;) Według mnie Administracja przemyślała i przetestowała Dungeon i dała 30min . Nagroda musi być duża i zapewne taka jest więc nie płaczcie że nie dajecie rady . W końcu komuś się Pewnie jest jakiś sposób itp itd ;) 
A co do tych co robią dropki Żałośni jesteście :) nie udaje się wam przejść Dungeonu w Eq najlepszym jakie ino jest możliwe na ten przedział lvl-owy i Odrazu Płacz bo mało czasu itp itd ;) 
AMEN :)


A i jestem Na NIE :)

 

Po części popieram lucyferka bo 254/255 porobili dropki i chodzą na mapek która jest zamiast dt. Problem na tej mapie jest taki że przy pomyślnym przejściu można wycisnąć ok 2kb i tu jest problem, bo z ripa było 100b i taki 250+ nawet raz nie pomyślał żeby zrobić dropka na marne 100b. Lepiej niech administracja usunie przpustkę bo przecież swojego dropa trzeba pilnować żeby nikt nie sksuł  (samo pt) da szkatę z której bd dropilo max 100b + 5perel i ew. metal premium i dopiero zaczną chodzić małe lv.. bo w grze i tak częściej leci napis że ktoś zabił ripa na nie razadora.



#33 Kondziuu

Kondziuu

    Wolny Szczelec

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2572 postów
  • Dołączył pon, 02 lip 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:Konrad
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Kondziuu
  • Gildia:Brak
  • Nick na TS:Kondziu


Napisano 16 lipiec 2014 - 05:04

Wiecie co osobiście nie byłem na mapce lecz patrze sobie i widzę Ludzi Z topowym Eq ( 255 lvl-e Runiczne eq itp ) robią Dropki na ten dungeon :) a on miał być dla słabszych graczy coś tu nie gra ;) Według mnie Administracja przemyślała i przetestowała Dungeon i dała 30min . Nagroda musi być duża i zapewne taka jest więc nie płaczcie że nie dajecie rady . W końcu komuś się Pewnie jest jakiś sposób itp itd ;) 
A co do tych co robią dropki Żałośni jesteście :) nie udaje się wam przejść Dungeonu w Eq najlepszym jakie ino jest możliwe na ten przedział lvl-owy i Odrazu Płacz bo mało czasu itp itd ;) 
AMEN :)


A i jestem Na NIE :)

 

 

Pierw idź się przejdź na tą mapkę a potem się dopiero wypowiadaj bo to co tu piszesz to jest żałosne...Eq może nie trzeba mieć wygórowanego na tą mapkę ale jest jest za dużo tych bram do otwarcia...6 bram w 30 min ? traf na 2x szyfry i uwierz mi nie zrobisz mapki...Może i nie zawsze nie musi się udać ale byliśmy z Pisarem wczoraj na tej mapie to pierw trafiliśmy na szyfry gdzie spędziliśmy całe 30 min bo ciągle były złe kody+słabo zaczęły dropić te "piekielne zarodki" a na drugiej otworzyliśmy 4 bramy (gdzie na 4 trafiliśmy na Obeliska i słabo dropiły te pieczęcie)  doszliśmy do piątej zostało 5 min gdzie miały się pojawić te bossy "Isavel" (jakoś tak) i w ciągu tych paru minut nie pojawił się żaden boss ;)

 

Jestem za zwiększeniem czasu albo chociaż zwiększeniu dropu tych pieczęci i zrobieniem coś z szyfrem


Dołączona grafika

#34 Daxaron

Daxaron

    Paint Master

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 185 postów
  • Dołączył pon, 02 gru 13
  • MiastoMozambik xD
  • Płeć:Mężczyzna
  • Hobby:Female

Napisano 16 lipiec 2014 - 06:42

Wiecie co osobiście nie byłem na mapce lecz patrze sobie i widzę Ludzi Z topowym Eq ( 255 lvl-e Runiczne eq itp ) robią Dropki na ten dungeon :) a on miał być dla słabszych graczy coś tu nie gra ;) Według mnie Administracja przemyślała i przetestowała Dungeon i dała 30min . Nagroda musi być duża i zapewne taka jest więc nie płaczcie że nie dajecie rady . W końcu komuś się Pewnie jest jakiś sposób itp itd ;) 
A co do tych co robią dropki Żałośni jesteście :) nie udaje się wam przejść Dungeonu w Eq najlepszym jakie ino jest możliwe na ten przedział lvl-owy i Odrazu Płacz bo mało czasu itp itd ;) 
AMEN :)


A i jestem Na NIE :)

 

Mapa dla słabszych graczy??

A ludzie z pro eQ nie dają rady??

To gdzie tu sens twojej wypowiedzi?? że stworzona dla mniejszych lvli?

Przejdź mapkę kilka razy i wyraź swoją opinię na ten temat


Dołączona grafika


#35 NoMatter

NoMatter

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 244 postów
  • Dołączył sob, 15 gru 12
  • MiastoDaleko. ;o
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 16 lipiec 2014 - 07:36

Jestem na tak, macie moje poparcie.



#36 VipKhan

VipKhan

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 754 postów
  • Dołączył sob, 01 wrz 12

Napisano 16 lipiec 2014 - 07:53

Jestem na tak, lecz lepszym rzwiazaniem by bylo zwiekszyc szanse na drop kodow i pieczęci



#37 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 16 lipiec 2014 - 08:02

Timery zostały poprawione, stopień trudności ustawiony na MEDIUM dmg bossów taki że wstyd pisać i jeszcze macie problemy ze zrobieniem tej mapki? jeśli tak no to sorry czas możemy wyłączyć sprzątnąć potworki i za same wejście ustawić drop drewnianego EQ bo przy ustawieniach jakie proponujecie po jednym dniu każdy będzie operował takimi sumami bryłek, że funkcję tobołka trzeba będzie zastąpić workami na bryłki. Przykro mi bardzo, mapa jest w formie misji i na pewno nie doprowadzimy do sytuacji: wpadł/wypadł/zebrał drop wpadł/wypadł/zebrał drop 100 razy dziennie.

Krótko mówiąc chcesz nieźle zarobić? podejmij wyzwanie.


  • kotek i Szczery1989 lubią to

virtualmt21516717016__769671423939699945


#38 lMateuszl

lMateuszl

    Oszust

  • Banned
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył śro, 20 mar 13
  • MiastoZgadnij
  • Nick w grze:xAvellx
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 16 lipiec 2014 - 08:27

Tutaj zgadzam się w pełni z adminem, stały by całe toboly pand bao bao , kilofow +5 itp.


Na nie.

#39 Pisar

Pisar

    Pokemon

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1148 postów
  • Dołączył śro, 28 gru 11
  • MiastoKambodża
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Pisar
  • Gildia:Obojetnie
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:cycki

Napisano 16 lipiec 2014 - 08:56

Timery zostały poprawione, stopień trudności ustawiony na MEDIUM dmg bossów taki że wstyd pisać i jeszcze macie problemy ze zrobieniem tej mapki? jeśli tak no to sorry czas możemy wyłączyć sprzątnąć potworki i za same wejście ustawić drop drewnianego EQ bo przy ustawieniach jakie proponujecie po jednym dniu każdy będzie operował takimi sumami bryłek, że funkcję tobołka trzeba będzie zastąpić workami na bryłki. Przykro mi bardzo, mapa jest w formie misji i na pewno nie doprowadzimy do sytuacji: wpadł/wypadł/zebrał drop wpadł/wypadł/zebrał drop 100 razy dziennie.

Krótko mówiąc chcesz nieźle zarobić? podejmij wyzwanie.

 

 

skoro tak  to może podejmiesz wyzwanie i sprobojesz ja przejsc? bo myśle ze nawet z 255 i runikami nie dasz rady bo ci poprostu nie starczy czasu mysle ze nawet na 10 prob byś zadnej nie przeszedl bo jak trafi sie na szyfry to juz mozna wyjsc z mapki i probowac. wiec najpierw zobatrz czy mapke wgl da sie przejsc chociaz w tych 10 probach a potem ustaw czas bo 5min an kazda z bram to paranoja obliska robi sie minimum 6-7min tylko bosy isavele robbi sie krotko wiec zeby przejc mapke musialbys trafic na 4 bramy z isavelami i 2 z obeliskami bo nawet jak bd mial 4 z isavelami i trafisz na szyfry to najprawdopodobniej nie zdazysz 


Jak ludzie na mnie mówią : Pisar / Pisarek / Pisuar / Pisu / Pisau / Pisauek / Pisuarek / Psiór / Pisak / Pisag / Pisiu / Pisklak / Pśór / Gwałciciel

jak chcesz się pomodlić gg : 49696360 (Czasem jestem) 

Jestem pokemonem i mam swoje pokemony BIJACZ ! 

Dołączona grafika

                                                                                                                                     Sygna od koxa Chimure 

 


#40 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 16 lipiec 2014 - 10:03

Sprawdź jak wygląda sytuacja w dniu dzisiejszym, bo swoimi wypowiedziami opartymi na wizycie z przed 2 dni wprowadzasz ludzi w błąd. Poziom trudności odpowiadający za wykonanie zadań został zmniejszony o 20%


virtualmt21516717016__769671423939699945


#41 SueAmor

SueAmor

    Dawca.

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2135 postów
  • Dołączył nie, 26 sie 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubuskie
  • Imię:Krystian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:BBX
  • Gildia:Brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Piłka nożna
    Forza Juve!


Napisano 16 lipiec 2014 - 10:15

Jak dzisiaj byłem w nocy po tej przerwie to moim zdaniem jest nadal tak samo jak wczoraj, 2 dni temu. No chyba, że zostało zmienione coś po 3 godzinie w nocy.


Dołączona grafika


#42 xKondzio

xKondzio

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1107 postów
  • Dołączył pią, 03 maj 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Konrad
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Aussie
  • Królestwo:Jinno


Napisano 16 lipiec 2014 - 12:08

Ja wlasnei mam zamiar zrobic postke i chodzic na tego bossa, ale nie wiem czy jest w tym sens, widze ze administracja sie wysilila na darmo bo mapka pewnie bedzie niepotrzebna, albo poprostu niemozliwa w wykonaniu.



#43 Daxaron

Daxaron

    Paint Master

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 185 postów
  • Dołączył pon, 02 gru 13
  • MiastoMozambik xD
  • Płeć:Mężczyzna
  • Hobby:Female

Napisano 16 lipiec 2014 - 12:19

włąsnie z mapki wyszedłem...

tzn czas sie mi skończył

pierwsza brama ... kody

1kod za 2razem ... 2kodu nie zdązyłem..probowałem 5x a zarodki dropia jakby sie im nie chciało...

lipa jak dla mnie:)

 

wiem wiem... nie chce nie musze chodzić ;)


Dołączona grafika


#44 Pisar

Pisar

    Pokemon

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1148 postów
  • Dołączył śro, 28 gru 11
  • MiastoKambodża
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Pisar
  • Gildia:Obojetnie
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:cycki

Napisano 16 lipiec 2014 - 14:14

Sprawdź jak wygląda sytuacja w dniu dzisiejszym, bo swoimi wypowiedziami opartymi na wizycie z przed 2 dni wprowadzasz ludzi w błąd. Poziom trudności odpowiadający za wykonanie zadań został zmniejszony o 20%

 

 

no to mówie zobatrz sobie czy sam dasz rade bo wiem ze mobki sa slabe bo bylem tylko sie konczy czas jak jestes taki przekonany ze mapka jest latwa ta ja zrob przynajmniej 1 raz na 10 prob


Jak ludzie na mnie mówią : Pisar / Pisarek / Pisuar / Pisu / Pisau / Pisauek / Pisuarek / Psiór / Pisak / Pisag / Pisiu / Pisklak / Pśór / Gwałciciel

jak chcesz się pomodlić gg : 49696360 (Czasem jestem) 

Jestem pokemonem i mam swoje pokemony BIJACZ ! 

Dołączona grafika

                                                                                                                                     Sygna od koxa Chimure 

 


#45 Guest_Wruszek Zembuszek_*

Guest_Wruszek Zembuszek_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 16 lipiec 2014 - 18:32

Bylem na teh mapie. 1wsze wyzwanie szyfry. Czas 15min 2 i 3 to moby. 4 znow szyfry. Nie odgadnelismy nawet jednrj kombinajcji. Zosralo nam 10 min i nie zrobilismy nic w 8miu.
Jestem za tym pomyslem lub ograniczeniem ilosci wyzwań z szyframi do 1 lub ewentualnie zmniejszenie ilosci szyfrow do odgadniecia na mapie do jednego. Ta mapa jest teraz poprostu niewykonalna. Nirwazne jakie kt ma eq.

Ps. Sorki za pisownie ale jestem ana telefonie




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych