Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

czas na razadorze


  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: czas na razadorze (32 użytkowników oddało głos)

.

  1. Głosowano tak (28 głosów [87.50%])

    Procent z głosów: 87.50%

  2. nie (4 głosów [12.50%])

    Procent z głosów: 12.50%

Głosuj
54 odpowiedzi w tym temacie

#46 Lucyferek

Lucyferek

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 468 postów
  • Dołączył sob, 07 lip 12
  • Miasto:)
  • Nick w grze:CyrCusia
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 16 lipiec 2014 - 20:57

Widzę że dalej dążycie do tego by iść jak automaty za każdym razem powodzenie lub co kilka razy oj nie nie nie i JESZCZE RAZ NIE . Admin sam napisał chcecie zarobek to trochę sprytu i zażartość w końcu się uda i zarobek będzie i to nie mały zapewne  :) . Wiem jesteście przyzwyczajenie że wchodzicie na mapkę i 100% na zysk ..... lecz teraz na tej mapce nie liczy się eq jak na 99% mapek lecz spryt i duże szczęście  ;) 
Niech albo usuną ten temat albo mapkę bo dzieci zaczynają płakać że nie dają rady i trzeba poprawki   :) 
Tyle w temacie :)


Użytkownik Lucyferek edytował ten post 16 lipiec 2014 - 21:04

Dołączona grafika


#47 Pisar

Pisar

    Pokemon

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1148 postów
  • Dołączył śro, 28 gru 11
  • MiastoKambodża
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Pisar
  • Gildia:Obojetnie
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:cycki

Napisano 16 lipiec 2014 - 22:59

Widzę że dalej dążycie do tego by iść jak automaty za każdym razem powodzenie lub co kilka razy oj nie nie nie i JESZCZE RAZ NIE . Admin sam napisał chcecie zarobek to trochę sprytu i zażartość w końcu się uda i zarobek będzie i to nie mały zapewne  :) . Wiem jesteście przyzwyczajenie że wchodzicie na mapkę i 100% na zysk ..... lecz teraz na tej mapce nie liczy się eq jak na 99% mapek lecz spryt i duże szczęście  ;) 
Niech albo usuną ten temat albo mapkę bo dzieci zaczynają płakać że nie dają rady i trzeba poprawki   :) 
Tyle w temacie :)

 

czlowieku nie wiesz nawet jak wyglada mapka t osie nie wypowiadaj gadasz ze trzeba sprytu? jak jestes taki sprytny ta ja zrob na tej mapce jak nie masz farta i trafisz choc na 1 szyfry masz po mapie wiec skoncz sie wypowiadac na temat o ktorym nie masz zielonego pojecia 


Jak ludzie na mnie mówią : Pisar / Pisarek / Pisuar / Pisu / Pisau / Pisauek / Pisuarek / Psiór / Pisak / Pisag / Pisiu / Pisklak / Pśór / Gwałciciel

jak chcesz się pomodlić gg : 49696360 (Czasem jestem) 

Jestem pokemonem i mam swoje pokemony BIJACZ ! 

Dołączona grafika

                                                                                                                                     Sygna od koxa Chimure 

 


#48 Guest_Wruszek Zembuszek_*

Guest_Wruszek Zembuszek_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 17 lipiec 2014 - 01:39

Widzę że dalej dążycie do tego by iść jak automaty za każdym razem powodzenie lub co kilka razy oj nie nie nie i JESZCZE RAZ NIE . Admin sam napisał chcecie zarobek to trochę sprytu i zażartość w końcu się uda i zarobek będzie i to nie mały zapewne  :) . Wiem jesteście przyzwyczajenie że wchodzicie na mapkę i 100% na zysk ..... lecz teraz na tej mapce nie liczy się eq jak na 99% mapek lecz spryt i duże szczęście  ;) 
Niech albo usuną ten temat albo mapkę bo dzieci zaczynają płakać że nie dają rady i trzeba poprawki   :) 
Tyle w temacie :)

Byłes kiedys na tej mapce? W osmiu nie nadazamy z dropem pieczeci na szyfry. A Kodow jest 6 i non stop zle.... Powodzenia ze zgadniesz dwa razy pod rzad po dwa razy kod. Do tego ze w tym samym czasie wydropisz osiemnaście* pieczeci do kodow....

 

Ps. Jak nie rozumiesz to. Na jedna probe jest tylko 6 mozliwosci. Czyli na jedno wyzwanie to mozesz nawet dropic 36 pieczeci. Ja z grupa wydropilismy 30 na jednym wyzwaniu


Użytkownik Happy :) edytował ten post 17 lipiec 2014 - 03:53


#49 Kondziuu

Kondziuu

    Wolny Szczelec

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2572 postów
  • Dołączył pon, 02 lip 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:Konrad
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Kondziuu
  • Gildia:Brak
  • Nick na TS:Kondziu


Napisano 17 lipiec 2014 - 04:41

Widzę że dalej dążycie do tego by iść jak automaty za każdym razem powodzenie lub co kilka razy oj nie nie nie i JESZCZE RAZ NIE . Admin sam napisał chcecie zarobek to trochę sprytu i zażartość w końcu się uda i zarobek będzie i to nie mały zapewne  :) . Wiem jesteście przyzwyczajenie że wchodzicie na mapkę i 100% na zysk ..... lecz teraz na tej mapce nie liczy się eq jak na 99% mapek lecz spryt i duże szczęście  ;) 
Niech albo usuną ten temat albo mapkę bo dzieci zaczynają płakać że nie dają rady i trzeba poprawki   :) 
Tyle w temacie :)

 

hahahah nie wiesz jak ta mapa wygląda nawet i bd się wymądrzać...Nazwę to inaczej "podlizywanie się"...Dzieci ? takiś tego pewny to może na ts pogadamy bo nie lubię jak ktoś mnie nie zna i ciśnie od dzieci itp...

 

Co do tematu powiem tak jak dla mnie ta mapa nie jest do przejścia jak się trafi 2x na szyfry...Do tego te piekielne zarodki dropią jakby chciały a nie mogły...Pieczęcie do otwarcia obelisk tak samo...


Dołączona grafika

#50 Daxaron

Daxaron

    Paint Master

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 185 postów
  • Dołączył pon, 02 gru 13
  • MiastoMozambik xD
  • Płeć:Mężczyzna
  • Hobby:Female

Napisano 17 lipiec 2014 - 06:57

Widzę że dalej dążycie do tego by iść jak automaty za każdym razem powodzenie lub co kilka razy oj nie nie nie i JESZCZE RAZ NIE . Admin sam napisał chcecie zarobek to trochę sprytu i zażartość w końcu się uda i zarobek będzie i to nie mały zapewne  :) . Wiem jesteście przyzwyczajenie że wchodzicie na mapkę i 100% na zysk ..... lecz teraz na tej mapce nie liczy się eq jak na 99% mapek lecz spryt i duże szczęście  ;) 
Niech albo usuną ten temat albo mapkę bo dzieci zaczynają płakać że nie dają rady i trzeba poprawki   :) 
Tyle w temacie :)

 

Tyle w temacie??

Proponuje żebyś nie zaglądał do tego tematu jak nic do niego nie wnosisz....

Usnąć mapkę albo temat?? Idź zobacz jak mapka wygląda wtedy zacznij komentować , to twoje wypowiedzi będą miały jaką wagę a tak jest to tylko czyste pier....


Dołączona grafika


#51 Lucyferek

Lucyferek

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 468 postów
  • Dołączył sob, 07 lip 12
  • Miasto:)
  • Nick w grze:CyrCusia
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 17 lipiec 2014 - 15:44

widzę Hejty :) wyrażam jedynie swoją opinie na ten temat :) większość z was co mnie hejtują to osoby które grają tutaj dość długo i przyzwyczailiście się do tego że wszystko będzie zależeć jedynie od eq a jak nie to od sposobu na przejście . Jeżeli jest tak trudno to ogarnąć nawet w 8 osób to znaczy że nagroda za pozytywne zakończenie  Dungeonu jest Spora   ;)


Użytkownik Lucyferek edytował ten post 17 lipiec 2014 - 15:47

Dołączona grafika


#52 Daxaron

Daxaron

    Paint Master

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 185 postów
  • Dołączył pon, 02 gru 13
  • MiastoMozambik xD
  • Płeć:Mężczyzna
  • Hobby:Female

Napisano 17 lipiec 2014 - 15:57

widzę Hejty :) wyrażam jedynie swoją opinie na ten temat :) większość z was co mnie hejtują to osoby które grają tutaj dość długo i przyzwyczailiście się do tego że wszystko będzie zależeć jedynie od eq a jak nie to od sposobu na przejście . Jeżeli jest tak trudno to ogarnąć nawet w 8 osób to znaczy że nagroda za pozytywne zakończenie  Dungeonu jest Spora   ;)

 

tak nagroda jest spora...

udało się nam z Arabem ukończyć dungeon i nagroda to ....uwaga....

szkata biologa  a w niej ... 5x fioletowo zioło ;)


Dołączona grafika


#53 Lucyferek

Lucyferek

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 468 postów
  • Dołączył sob, 07 lip 12
  • Miasto:)
  • Nick w grze:CyrCusia
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 17 lipiec 2014 - 16:35

tak nagroda jest spora...

udało się nam z Arabem ukończyć dungeon i nagroda to ....uwaga....

szkata biologa  a w niej ... 5x fioletowo zioło ;)

 

 

 

no widzisz udało się :) Brawo :)


Użytkownik Lucyferek edytował ten post 17 lipiec 2014 - 16:35

Dołączona grafika


#54 Daxaron

Daxaron

    Paint Master

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 185 postów
  • Dołączył pon, 02 gru 13
  • MiastoMozambik xD
  • Płeć:Mężczyzna
  • Hobby:Female

Napisano 17 lipiec 2014 - 16:45

no widzisz udało się :) Brawo :)

 

no tak udało się ale skończ komentować o kosmicznych nagrodach...


Dołączona grafika


#55 Pisar

Pisar

    Pokemon

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1148 postów
  • Dołączył śro, 28 gru 11
  • MiastoKambodża
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Pisar
  • Gildia:Obojetnie
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:cycki

Napisano 17 lipiec 2014 - 18:40

widzę Hejty :) wyrażam jedynie swoją opinie na ten temat :) większość z was co mnie hejtują to osoby które grają tutaj dość długo i przyzwyczailiście się do tego że wszystko będzie zależeć jedynie od eq a jak nie to od sposobu na przejście . Jeżeli jest tak trudno to ogarnąć nawet w 8 osób to znaczy że nagroda za pozytywne zakończenie  Dungeonu jest Spora   ;)

 

 

uważasz że tylko ktoś z eq ma coś do powiedzenia? po czym to wnioskujesz? happy i loozerek w eq nie grzeszą bo lozerka nawet na maczke nie stac a hejtuja cie bo nie wiesz o czym a sie wypowiadasz 


Jak ludzie na mnie mówią : Pisar / Pisarek / Pisuar / Pisu / Pisau / Pisauek / Pisuarek / Psiór / Pisak / Pisag / Pisiu / Pisklak / Pśór / Gwałciciel

jak chcesz się pomodlić gg : 49696360 (Czasem jestem) 

Jestem pokemonem i mam swoje pokemony BIJACZ ! 

Dołączona grafika

                                                                                                                                     Sygna od koxa Chimure 

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych