Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Coś Dla Nowych Graczy



  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: Pomoc? (104 użytkowników oddało głos)

v1 dla małych lvl ?

  1. Głosowano Tak (88 głosów [84.62%])

    Procent z głosów: 84.62%

  2. Nie ( Dla czego ? ) (16 głosów [15.38%])

    Procent z głosów: 15.38%

Głosuj
77 odpowiedzi w tym temacie

#31 Yokoshimo

Yokoshimo

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 675 postów
  • Dołączył nie, 12 sie 12

Napisano 28 luty 2015 - 09:14

Na 255lv zrobienie waro czy zbrojo to prosta rzecz i jest duży Zysk w okolo 15min A Mniejsze lv to Co? Mają siedzieć sobie w m2 kopac rude ? Lub iść na Ripera na ktorego trzeba jeszcze zainwestowac zeby go ubić ? i jeszcze 30min się go robi i mamy 20b ....  Gdyby nie trzebabylo inewstować w niego ze dało by sie go ubic bez otrucia to każdy by chodził a tak to nie opłaca się Macie po 255lv i myślicie tylko o sobie co By zrobić a inni to Co mają powiedziec Zrób sobie nowe konto od nowa i zobacz jak idzie zarobić ;) Na waszym kochanym riperze czy rudzie Pozdro Zastanówcie się co piszecie


  • ✫ sNtr ✫ lubi to
Pomogłem daj Like

#32 karla

karla

    Początkujący

  • Płeć Piękna
  • PipPip
  • 283 postów
  • Dołączył śro, 09 lip 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Karlitta
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 28 luty 2015 - 10:00

Na nie. Mam nadzieje, ze administracja nie wprowadzi kolejnej indywidualnej mapy, gra polega na rywalizacji, a bez niej jest nudno. Jak dla mnie dobra opcja byloby zwiekszenie oponek oraz resp jakiegos razadora na mapie metin raz na godzine, troche byscie sie powkurzali, ze ksuja, ale byloby znacznie ciekawiej.

Dołączona grafika


#33 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 28 luty 2015 - 10:01

Jakie? Razador? DT? Czy może powiesz mi że DK jest dla małych lvl? Ludzie opanujcie się. Jestem oczywiście za mimo iż mam 254 i latam v1/v2 to uważam, że ten serwer z najlepszego priva w Polsce schodzi na dno...

 

I nie tylko z powodu nie równego traktowania graczy z niskim lvl.

Powiedz o jakie traktowanie graczy Ci chodzi, swoją wypowiedzią za przeproszeniem stawiasz tezę którą pozwolę sobie odbić w drugą stronę i stwierdzić że z każdym napisanym postem pokazujesz publicznie jak bardzo nie masz pojęcia o czym piszesz, tak że spokojnie z takimi wypowiedziami bo mogę na szybko bez żadnego szukania zacytować ci kilka twoich postów w których to Twój sposób zwrócenia na siebie uwagi zszedł na psy, a już na pewno sięgnął dna.

 

W chwili obecnej żeby nie "lecieć" po najniższej linii oporu z działu propozycje ograniczające się do dodania bosów, bryłek z map i innych abstrakcyjnych i nieprzemyślanych propozycji, postawiliśmy na coś bardziej ambitnego, czyli:

 

  1. Przebudowa archaicznych nagród biologa (dla nowych graczy będą dodatkowe rzeczowe nagrody za każdą wykonaną misję)
  2. Przebudowa mapy metin 90lvl

Zdaje sobie sprawę że propozycja nie każdemu przypadnie do gustu, ale prywatnych map które służyły by za kopalnie bryłek tu nie będzie.


virtualmt21516717016__769671423939699945


#34 lMateuszl

lMateuszl

    Oszust

  • Banned
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył śro, 20 mar 13
  • MiastoZgadnij
  • Nick w grze:xAvellx
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 28 luty 2015 - 10:49

Na nie. Mam nadzieje, ze administracja nie wprowadzi kolejnej indywidualnej mapy, gra polega na rywalizacji, a bez niej jest nudno. Jak dla mnie dobra opcja byloby zwiekszenie oponek oraz resp jakiegos razadora na mapie metin raz na godzine, troche byscie sie powkurzali, ze ksuja, ale byloby znacznie ciekawiej.


Rywalizacji? I mówi to osoba, która bez pomocy Yeppy nie miała by tego co ma ;)

#35 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 28 luty 2015 - 10:52

Rywalizacji? I mówi to osoba, która bez pomocy Yeppy nie miała by tego co ma ;)

Yeppie też to z nieba nie spadło, ani nie dostał tego za free, a to że gra z kimś wspólnie i pomaga mu w grze nie powinno Ciebie normalnie w świecie interesować, ponieważ większość graczy właśnie w ten sposób gra.


virtualmt21516717016__769671423939699945


#36 lMateuszl

lMateuszl

    Oszust

  • Banned
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył śro, 20 mar 13
  • MiastoZgadnij
  • Nick w grze:xAvellx
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 28 luty 2015 - 10:59

Yeppie też to z nieba nie spadło, ani nie dostał tego za free, a to że gra z kimś wspólnie i pomaga mu w grze nie powinno Ciebie normalnie w świecie interesować, ponieważ większość graczy właśnie w ten sposób gra.


Tylko mówię ze bez niego nie miała by. Hmm grają, masz rację, ale nie grają z GM ;) jest różnica, a jaka to już nie bd pisał o eventach itp bo po co ;)

#37 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 28 luty 2015 - 11:01

Tylko mówię ze bez niego nie miała by. Hmm grają, masz rację, ale nie grają z GM ;) jest różnica, a jaka to już nie bd pisał o eventach itp bo po co ;)

Słuchaj nie mierz wszystkich swoją miarą, to co ty byś wyprawiał będąc gm mało mnie interesuje, natomiast nie ubieraj kogoś w swoje buty ok.


virtualmt21516717016__769671423939699945


#38 lMateuszl

lMateuszl

    Oszust

  • Banned
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył śro, 20 mar 13
  • MiastoZgadnij
  • Nick w grze:xAvellx
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 28 luty 2015 - 11:05

Słuchaj nie mierz wszystkich swoją miarą, to co ty byś wyprawiał będąc gm mało mnie interesuje, natomiast nie ubieraj kogoś w swoje buty ok.



Czytaj ze zrozumieniem. Czy ja coś pisałem co bym robił jak bym był GM? Nie nic o tym nie pisałem, więc nie wiem co to za bezsensowny komentarz.

#39 ✫ sNtr ✫

✫ sNtr ✫

    Kombinator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1747 postów
  • Dołączył sob, 23 cze 12
  • MiastoPołczyn-Zdrój
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Pomogłem ? Like :)

Napisano 28 luty 2015 - 11:11

Na nie. Mam nadzieje, ze administracja nie wprowadzi kolejnej indywidualnej mapy, gra polega na rywalizacji, a bez niej jest nudno. Jak dla mnie dobra opcja byloby zwiekszenie oponek oraz resp jakiegos razadora na mapie metin raz na godzine, troche byscie sie powkurzali, ze ksuja, ale byloby znacznie ciekawiej.

Skoro masz 255 to po co sie wypowiadasz skoro nie wiesz co to jest zarabianie na małym lvl ? rywalizacja? to moze tobie bedziemy na mapki dawac 3 kto bd ci rozwalał spota i bd 2 lata chodzić zeby cos mieć podejrzewam ze po 3tyg wbijania ci sie na spot pisała bys tematy a skoro nie wiesz co to jest zarabianie na małym lvl zachowaj dla siebie swoje sugestnie 




[font="'comic sans ms', cursive;"][color=#33ff99;]SntRr
<3[/color][/font]

 


#40 ✫ sNtr ✫

✫ sNtr ✫

    Kombinator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1747 postów
  • Dołączył sob, 23 cze 12
  • MiastoPołczyn-Zdrój
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Pomogłem ? Like :)

Napisano 28 luty 2015 - 11:18

Powiedz o jakie traktowanie graczy Ci chodzi, swoją wypowiedzią za przeproszeniem stawiasz tezę którą pozwolę sobie odbić w drugą stronę i stwierdzić że z każdym napisanym postem pokazujesz publicznie jak bardzo nie masz pojęcia o czym piszesz, tak że spokojnie z takimi wypowiedziami bo mogę na szybko bez żadnego szukania zacytować ci kilka twoich postów w których to Twój sposób zwrócenia na siebie uwagi zszedł na psy, a już na pewno sięgnął dna.

 

W chwili obecnej żeby nie "lecieć" po najniższej linii oporu z działu propozycje ograniczające się do dodania bosów, bryłek z map i innych abstrakcyjnych i nieprzemyślanych propozycji, postawiliśmy na coś bardziej ambitnego, czyli:

 

  1. Przebudowa archaicznych nagród biologa (dla nowych graczy będą dodatkowe rzeczowe nagrody za każdą wykonaną misję)
  2. Przebudowa mapy metin 90lvl

Zdaje sobie sprawę że propozycja nie każdemu przypadnie do gustu, ale prywatnych map które służyły by za kopalnie bryłek tu nie będzie.

O niesprawiedliwe traktowanie bo na 230+ jest od uja map a na 100-150 do zarobienia sa 3 z tego nic praktycznie nie mozna zarobić ...
I nie chodzi o bryłki z map za free po prostu zrobienie mapy podobnej do v1 z wejsciem płatnym i bossami bo serwer sie powieksza na wyzszy lvl eq itp a na mały lvl nic sie nie dzieje i jak tu zachęcić nowych graczy ? tym ze maja kopac 24/24 i z tego ze rudy nie schodza 




[font="'comic sans ms', cursive;"][color=#33ff99;]SntRr
<3[/color][/font]

 


#41 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 28 luty 2015 - 11:23

Czytaj ze zrozumieniem. Czy ja coś pisałem co bym robił jak bym był GM? Nie nic o tym nie pisałem, więc nie wiem co to za bezsensowny komentarz.

Nie trzeba być Sherlock`em Holmsem żeby się domyśleć co chciałeś powiedzieć. Więc komentarz jak najbardziej na miejscu.


virtualmt21516717016__769671423939699945


#42 lMateuszl

lMateuszl

    Oszust

  • Banned
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył śro, 20 mar 13
  • MiastoZgadnij
  • Nick w grze:xAvellx
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 28 luty 2015 - 11:32

No widocznie trzeba, bo nie wiesz co chciałem napisać więc zbędny komentarz dajesz, bo napisałem to co chciałem.

#43 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 28 luty 2015 - 11:36

O niesprawiedliwe traktowanie bo na 230+ jest od uja map a na 100-150 do zarobienia sa 3 z tego nic praktycznie nie mozna zarobić ...
I nie chodzi o bryłki z map za free po prostu zrobienie mapy podobnej do v1 z wejsciem płatnym i bossami bo serwer sie powieksza na wyzszy lvl eq itp a na mały lvl nic sie nie dzieje i jak tu zachęcić nowych graczy ? tym ze maja kopac 24/24 i z tego ze rudy nie schodza 

Czyli sugerujesz "zrobić mapę z potworkami z których bez opamiętania bada dropiły bryłki tak żeby gracz grający 3 dni mógł dogonić gracza który spędził tu 5 lat, dobrze rozumiem o to chodzi ?

Otóż form zarobku na niski lvl masz co najmniej kilka, z tym że żadna z nich nie polega na wyłączeniu z użytku górnej części ciała. Uważam że poświecenie 10 minut na bramy piekieł czy DT przy zarobku 200 bryłek to wystarczająca kasa dla niskiego lvl.


  • Papryg lubi to

virtualmt21516717016__769671423939699945


#44 karla

karla

    Początkujący

  • Płeć Piękna
  • PipPip
  • 283 postów
  • Dołączył śro, 09 lip 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Karlitta
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 28 luty 2015 - 11:38

Skoro masz 255 to po co sie wypowiadasz skoro nie wiesz co to jest zarabianie na małym lvl ? rywalizacja? to moze tobie bedziemy na mapki dawac 3 kto bd ci rozwalał spota i bd 2 lata chodzić zeby cos mieć podejrzewam ze po 3tyg wbijania ci sie na spot pisała bys tematy a skoro nie wiesz co to jest zarabianie na małym lvl zachowaj dla siebie swoje sugestnie


Kazdy gracz zaczynal z lvl 1 i kazdy przechodzil przez to samo. Zaczelam grac w wakacje, zarabialam dropiac perly, bo na oponke szans nie mialam, no chyba, ze o 4 w nocy. Kopalam rude aby ulepszac boskie eq i chodzilam na eventy aby kupic postac po fioletach na mapy. W 1 tygodniu gry kupilam zbroje z kd +8 za kase z eventow.... Prosze nie mow, ze nie ma zarobku na malych lvl, Kotek sypie brylkami na prawo i lewo w eventach, wystarczyc otworzyc tylko oczy.

Dołączona grafika


#45 ✫ sNtr ✫

✫ sNtr ✫

    Kombinator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1747 postów
  • Dołączył sob, 23 cze 12
  • MiastoPołczyn-Zdrój
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Pomogłem ? Like :)

Napisano 28 luty 2015 - 11:45

Kazdy gracz zaczynal z lvl 1 i kazdy przechodzil przez to samo. Zaczelam grac w wakacje, zarabialam dropiac perly, bo na oponke szans nie mialam, no chyba, ze o 4 w nocy. Kopalam rude aby ulepszac boskie eq i chodzilam na eventy aby kupic postac po fioletach na mapy. W 1 tygodniu gry kupilam zbroje z kd +8 za kase z eventow.... Prosze nie mow, ze nie ma zarobku na malych lvl, Kotek sypie brylkami na prawo i lewo w eventach, wystarczyc otworzyc tylko oczy.

Chyba siedziałaś 24/7 a niektórzy nie maja szczęścia załapać sie na eventy albo czasu na kopanie i dropienie nie ma a mape raz dwa i ma juz cos kasy ... od wakacji powiadasz? to szybko sie eq dorobiłaś co niektórzy od początku serwera dorabiaja :) albo grasz 24/7 albo sama tego nie zrobiłas 
No chyba ze przez cała gre dropiłaś perly i kopałaś rudy i od kompa nie odchodziłaś to oki.

PS: Nie sugeruje ani nie mówie ze Maciek ci coś dał zeby nie było.

Ale dla mnie do jest dziwne ludzie graja od początku serwa i maja gorsze eq od cb a ty grasz od wakacji i masz eq lepsze z jednych na serwie ...


Użytkownik ✫ sNtr ✫ edytował ten post 28 luty 2015 - 12:02



[font="'comic sans ms', cursive;"][color=#33ff99;]SntRr
<3[/color][/font]

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych