Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

Coś Dla Nowych Graczy



  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: Pomoc? (104 użytkowników oddało głos)

v1 dla małych lvl ?

  1. Głosowano Tak (88 głosów [84.62%])

    Procent z głosów: 84.62%

  2. Nie ( Dla czego ? ) (16 głosów [15.38%])

    Procent z głosów: 15.38%

Głosuj
76 odpowiedzi w tym temacie

#46 karla

karla

    Początkujący

  • Płeć Piękna
  • PipPip
  • 283 postów
  • Dołączył śro, 09 lip 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Karlitta
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 28 luty 2015 - 12:00

Chyba siedziałaś 24/7 a niektórzy nie maja szczęścia załapać sie na eventy albo czasu na kopanie i dropienie nie ma a mape raz dwa i ma juz cos kasy ... od wakacji powiadasz? to szybko sie eq dorobiłaś co niektórzy od początku serwera dorabiaja :) albo grasz 24/7 albo sama tego nie zrobiłas


Jak nie masz czasu to nie graj albo idz na easy serwer. Zreszta sa mapy: dt i bramy

Dołączona grafika


#47 ✫ sNtr ✫

✫ sNtr ✫

    Kombinator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1747 postów
  • Dołączył sob, 23 cze 12
  • MiastoPołczyn-Zdrój
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Pomogłem ? Like :)

Napisano 28 luty 2015 - 12:04

hehheheh DT ? poczytaj wcześniejsze posty 30min sie robi i trzeba mieć bardzo dobre eq na maly lvl a na czym zarobić na dupie? ....
Bramy rezador ? spoko na 20 razy moze 1 odgadniesz szyfr :) wiec pozdro sam byłem 15 min mine i logło mnie bo szyfr do dupy




[font="'comic sans ms', cursive;"][color=#33ff99;]SntRr
<3[/color][/font]

 


#48 karla

karla

    Początkujący

  • Płeć Piękna
  • PipPip
  • 283 postów
  • Dołączył śro, 09 lip 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Karlitta
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 28 luty 2015 - 12:12

Nie wiem co tobie sie wydaje, ale na zrobienie mapy tez trzeba miec czas, taka warownia to 15 min, a z jednej mapki zarobek jest niewielki, wiec z 20 map trzeba zrobic, dolicz krotkie przerwy i pol dnia nie ma, wiec i na takie mapy braknie i czasu. Bo chyba nie myslisz, ze za 20b ktos nastawia Ci bossow na pustej mapie ??

Dołączona grafika


#49 ! DENSZE

! DENSZE

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Dołączył pon, 06 sie 12
  • MiastoGrybów..
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:PHILADELFIA
  • Gildia:__________
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 28 luty 2015 - 12:28

Kazdy gracz zaczynal z lvl 1 i kazdy przechodzil przez to samo. Zaczelam grac w wakacje, zarabialam dropiac perly, bo na oponke szans nie mialam, no chyba, ze o 4 w nocy. Kopalam rude aby ulepszac boskie eq i chodzilam na eventy aby kupic postac po fioletach na mapy. W 1 tygodniu gry kupilam zbroje z kd +8 za kase z eventow.... Prosze nie mow, ze nie ma zarobku na malych lvl, Kotek sypie brylkami na prawo i lewo w eventach, wystarczyc otworzyc tylko.

 

 

 

Nie każdy gra cały dzien by być na eventach


Dołączona grafika


#50 Passa:)))))

Passa:)))))

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 199 postów
  • Dołączył pią, 13 gru 13
  • MiastoGdynia
  • Hobby:Sport

Napisano 28 luty 2015 - 12:30

Jak dla mnie zbędne pełno eventow jest 



#51 Yokoshimo

Yokoshimo

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 675 postów
  • Dołączył nie, 12 sie 12

Napisano 01 marzec 2015 - 07:45

A Wy myślicie że DT I Razador to dochodowe mapy? Japie***** Z Tych map nie idzie zarobić nic Więc albo zwiększy szanse dropy bryłek bo jak narazie widać po komentarzach TYCH CO CHODZĄ NA RIPA WIEDZA JAKI JEST DROP a Ci co nie chodza to niech się nie wypowiadają ;)


Pomogłem daj Like

#52 Szanio

Szanio

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Dołączył wto, 30 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoDomek
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Paweł
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:SzanioTPS
  • Gildia:Szukam
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Sport.

Napisano 01 marzec 2015 - 09:12

Ja zarobiłem na eventach 1700b. Można dodać te mapki ;) jestem na neutral xD

[color=#006400;][font="'lucida sans unicode', 'lucida grande', sans-serif;"]POMOGŁEM[/color][/font][color=#0000ff;][font="'lucida sans unicode', 'lucida grande', sans-serif;"], [/color][/font][color=#a52a2a;][font="'lucida sans unicode', 'lucida grande', sans-serif;"]ZAINSPIROWAŁEM[/color][/font][color=#0000ff;][font="'lucida sans unicode', 'lucida grande', sans-serif;"], [/color][/font][color=#ff0000;][font="'lucida sans unicode', 'lucida grande', sans-serif;"]PODNIECIŁEM[/color] ??[/font][color=#0000ff;][font="'lucida sans unicode', 'lucida grande', sans-serif;"] DEJ PAN +[/color][/font]

 

 


#53 LothrykMT

LothrykMT

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 652 postów
  • Dołączył wto, 05 mar 13
  • MiastoPomogłem? Daj Like :D
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Tynajus
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 01 marzec 2015 - 18:00

Moja propo: 5 oponek,2 ripy,2 razadory - max zarobek:400b - wejscie na mapę - nowa przepustka(mozna wykorzystac przepustke do lochu pajakow v2 a mape z lochu małp:

25 min na przejście i trzeba szukać komnaty z oponkami, po rozwaleniu klikamy na posąg, wylatuje rip, potem to samo 2gi i potem to z razadorami


[color=rgb(0,0,0);font-family:Roboto, arial, sans-serif;font-size:13px;]╭━━━╮╱╱╱╱╱╭╮
┃╭━╮┃╱╱╱╱╱┃┃
┃╰━━┳╮╭┳━━┫┃╭┳━━╮
╰━━╮┃╰╯┃╭╮┃╰╯┫┃━┫
┃╰━╯┃┃┃┃╰╯┃╭╮┫┃━┫
╰━━━┻┻┻┻━━┻╯╰┻━━╯
╭╮╭╮╭╮╱╱╱╱╱╱╱╭╮
┃┃┃┃┃┃╱╱╱╱╱╱╱┃┃
┃┃┃┃┃┣━━┳━━┳━╯┃
┃╰╯╰╯┃┃━┫┃━┫╭╮┃
╰╮╭╮╭┫┃━┫┃━┫╰╯┃
╱╰╯╰╯╰━━┻━━┻━━╯
╭━━━╮╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╭╮╱╱╱╱╱╱╱╭╮
┃╭━━╯╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱┃┃╱╱╱╱╱╱╱┃┃
┃╰━━┳╮╭┳━━┳━┳╮╱╭┳━╯┣━━┳╮╱╭╮┃┃
┃╭━━┫╰╯┃┃━┫╭┫┃╱┃┃╭╮┃╭╮┃┃╱┃┃╰╯
┃╰━━╋╮╭┫┃━┫┃┃╰━╯┃╰╯┃╭╮┃╰━╯┃╭╮
╰━━━╯╰╯╰━━┻╯╰━╮╭┻━━┻╯╰┻━╮╭╯╰╯
╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╭━╯┃╱╱╱╱╱╱╭━╯┃
╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╰━━╯╱╱╱╱╱╱╰━━╯[/color]


#54 Filip

Filip

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Dołączył pią, 18 kwi 14
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto♥ Alusi
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:bzuska
  • Królestwo:Shinsoo


Napisano 01 marzec 2015 - 18:33

Taa łatwo tym wszystkim 255 mówić że na niskim lvlu można zarobić.... Skoro tak uważacie to powiedzcie mi jak ma zarobić ktoś kto nie potrafi szybko pisać, ma słabe kilofy i nie może ukopac 1k bursztynu, nie jest w stanie obronić sobie spota na tanace oraz nie wygrywa codziennie oxa. Co ma taki gracz zrobić? Kopać rude 10h dziennie żeby mieć parę brył? Wszyscy chcą żeby na wysokim lvlu było łatwiej, a jak jest opcja pomóc niskim lvlą to pewne osoby i tak są na nie... Serio pomyślcie trochę o innych i popatrzcie jaka jest przepaść między 255/4 a 100-200lvlami. Mam nadzieje że ta wypowiedź trafi do osób do których miała trafić.

virtualmt21490727359__makl.png


#55 Nakutwiacz

Nakutwiacz

    Junior Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 144 postów
  • Dołączył sob, 05 lis 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Nakutwiacz
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 01 marzec 2015 - 18:46


Jak nie masz czasu to nie graj albo idz na easy serwer. Zreszta sa mapy: dt i bramy

 


Otóż form zarobku na niski lvl masz co najmniej kilka, z tym że żadna z nich nie polega na wyłączeniu z użytku górnej części ciała. Uważam że poświecenie 10 minut na bramy piekieł czy DT przy zarobku 200 bryłek to wystarczająca kasa dla niskiego lvl.

 

Karla Ty tak serio? Co ja mam iść z baronem na razadora? Żeby w przyzwoitym czasie zrobić razadora potrzeba bić około 100k z hita. Wiesz ile to kosztuje bryłek? 6x itemy 250/20 = 120b + maczuga z potworkiem +8 ok 500 jak nie więcej a all kd+7 do expa ok 350b. 

 

Admin: 10 minut to jest średni czas zrobienia wyzwania z szyfrem. Zazwyczaj jak trafisz 2 wyzwania z szyfrem to jest koniec. 200 bryłek? Z dupy to wytrzasnąłeś. Chodziłem z kolegą i najwięcej nam 100b dropnęło. Na 15 udanych podejść ani razu nie dropnęło więcej bryłek ani itemu wartego więcej niż 100b. Nawet ponad 5 razy było 10b. Zauważ, że trzeba to jeszcze na pół podzielić albo i na 3 części.



#56 Mlecyk

Mlecyk

    Senior Member

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1742 postów
  • Dołączył pon, 08 sie 11
  • MiastoKsiężomierz


Napisano 01 marzec 2015 - 19:06

po co wam nowe dangeony i tak niske lv mogą zarobic:

1. kopanie rudy ( od czegos trzeba zacząc)

2.DT maly drop ale dla malego lv musi straczyc 

3 razdor tu juz lepszy drop

4.(140lv) można dropic osci (proszę mi nie mówic ze sie nie da na tym lv, bo zaczynałem grę, kiedy krew to było marzenie i jakos dalem rade wtedy dropic)

5.(150lv) Misje PO czyli hadesy miecz najlepiej błekit czysty +9 (150b) kd mozna juz samemu włożyć nawet +7, eq exsp 250/20 bony 1-5 40% na mistyki i można wydropic na tym z 80b na 1h(potem z polepszaniem eq 150b na 1h)

6. slyszlałem ze mają zmienic nagrody z biologa wiec może na tym tez bedzie mozna zarobic

7. Ox godzina 23.00 starczy wejść paroma kontami i odpowiedzieć na parę pytań i już jakaś nagroda wpadnie. Nie trzeba od razu wygrać. 

8. Oponka 

9. Ogónie Eventy

10. Dropienie pereł ( na zrobienie podstawowego)


  • Kondziuu lubi to

#57 Nakutwiacz

Nakutwiacz

    Junior Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 144 postów
  • Dołączył sob, 05 lis 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Nakutwiacz
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 01 marzec 2015 - 19:24


po co wam nowe dangeony i tak niske lv mogą zarobic:
1. kopanie rudy ( od czegos trzeba zacząc)
2.DT maly drop ale dla malego lv musi straczyc 
3 razdor tu juz lepszy drop
4.(140lv) można dropic osci (proszę mi nie mówic ze sie nie da na tym lv, bo zaczynałem grę, kiedy krew to było marzenie i jakos dalem rade wtedy dropic)
5.(150lv) Misje PO czyli hadesy miecz najlepiej błekit czysty +9 (150b) kd mozna juz samemu włożyć nawet +7, eq exsp 250/20 bony 1-5 40% na mistyki i można wydropic na tym z 80b na 1h(potem z polepszaniem eq 150b na 1h)
6. slyszlałem ze mają zmienic nagrody z biologa wiec może na tym tez bedzie mozna zarobic
7. Ox godzina 23.00 starczy wejść paroma kontami i odpowiedzieć na parę pytań i już jakaś nagroda wpadnie. Nie trzeba od razu wygrać. 
8. Oponka 
9. Ogónie Eventy
10. Dropienie pereł ( na zrobienie podstawowego)

 

1. rudy nie schodzą tak kolorowo

2. nwm

3. samo eq ok 1kb na razadora

4. na 140 tez trzeba miec wyrafinowanego buffa albo super eq zeby wbic szybciej niz w miesiac

5. to samo co 4)

6. no to na pewno Ci dadza tyle zeby na razadora chociaz sie dalo isc

7.  ..

8. cały czas zajęta przez +200 lvl

9. dla małych lvli oprócz krzyżowki to niezbyt bo rzadko kiedy ktoś na niskich na tsie siedzi.

10. zrobiłem w 1,5h 3 stacki i tylko 6 redków czyli 18b na godzine to niezbyt dobry wynik



#58 Mlecyk

Mlecyk

    Senior Member

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1742 postów
  • Dołączył pon, 08 sie 11
  • MiastoKsiężomierz


Napisano 01 marzec 2015 - 19:42

4. na 140 tez trzeba miec wyrafinowanego buffa albo super eq zeby wbic szybciej niz w miesiac

5. to samo co 4)

 

wbicie 140 lv to 3-5 dni 



#59 Nakutwiacz

Nakutwiacz

    Junior Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 144 postów
  • Dołączył sob, 05 lis 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Nakutwiacz
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 01 marzec 2015 - 19:46


4. na 140 tez trzeba miec wyrafinowanego buffa albo super eq zeby wbic szybciej niz w miesiac
5. to samo co 4)
 
wbicie 140 lv to 3-5 dni 

 

bez buffa od 90 do 100 będziesz wbijał pare dni bo w av2 bez buffa spota nie uciągniesz chyba, że eq all +8 i 250/20



#60 Mlecyk

Mlecyk

    Senior Member

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1742 postów
  • Dołączył pon, 08 sie 11
  • MiastoKsiężomierz


Napisano 01 marzec 2015 - 19:49

bez buffa od 90 do 100 będziesz wbijał pare dni bo w av2 bez buffa spota nie uciągniesz chyba, że eq all +8 i 250/20

 

ja mowie o expieniu z bufem w pt od 1 poziomu 

 

eq stalka bez kd 

reszta 6/7 bon 20 na potwory 2 byle jaki 

miecz bojowy/truta/lub ktrórys z tych z szkat smierci


Użytkownik Mlecyk edytował ten post 01 marzec 2015 - 19:52





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych