Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Sklepy

sklepy

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
149 odpowiedzi w tym temacie

#31 VipKhan

VipKhan

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 754 postów
  • Dołączył sob, 01 wrz 12

Napisano 01 kwiecień 2015 - 13:02

Ja natomiast nie moge otworzyc magazynu is mimo iz shopka nigdzie nie widzem pisze że mam zamknać shopka a nigdzie go nie widze, proponuje żeby podczas crashu automatycznie zamykalo shopka



#32 melistov

melistov

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Dołączył pon, 17 lis 14
  • Nick w grze:Yoszimitsu
  • Gildia:BRAT3RSTWO
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 01 kwiecień 2015 - 13:04

Jesli zrobia na ip to zakres ktoregos moze byc taki sam bo wiele ma neta u tego samego dostawcy takze to odpada

[color=#00ff00;]Yoszimitsu [/color][color=#008000;](Kup taniej sprzedaj drożej)[/color]

 

 

 

 

 


#33 Mαdαrα

Mαdαrα

    Haker komputerowy & Programista / Informatyk

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2430 postów
  • Dołączył czw, 01 mar 12
  • MiastoVirtualMT2
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lVirusTl
  • Gildia:Nevermind
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Notepad++, Sieć, S.O., Kodowanie, Sprzęt komputerowy, Grafika, Programowanie, VirtualMT2, Anime(Naruto), League Of Legends


Napisano 01 kwiecień 2015 - 13:08

Jak dla mnie pomysl z jednym kontem na ip jest do niczego , są osoby u których pare osób ma to samo ip ,i co wtedy ? Rowniez nie podoba mi się pomysl z dodaniem mapy , moze byc jak jest.


GRAM TUTAJ OD : 2011-06-13 Godzina : 08:44:01 Informacja od [admin]

Dołączona grafika

Nick : lVirusTl lvl : 255 Guild : Brak

Królestwo : Chunjo

Rodzina : Temari


#34 ¢ιαѕтєк

¢ιαѕтєк

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Dołączył sob, 15 lut 14
  • Nick w grze:lCukiernikl
  • Gildia:Vixa
  • Królestwo:Jinno

Napisano 01 kwiecień 2015 - 13:33

Z mojego punktu widzenia mapa handlowa jest bezsensu, bo nie wykorzystujemy tego co jest udostępnione. Sklepiki przeważnie są na m1 jinno i m2 shinsoo. Pozostają jeszcze 4 lokalizacje, i to jest wciąż jeden kanał. Już bardziej byłbym za przenikaniem przez sklepiki.

Pozdrawiam

Czyli czy twierdzisz że lepiej by było żeby shopy były we wszystkich wioskach .. Nie będę się powtarzał ale powiem Ci tak . Po dwóch dnia Ci się tego odechce jeśli będziesz latał po 6 wioskach po 1 itemek ;]


Dołączona grafika


#35 Litvin

Litvin

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Dołączył śro, 11 lut 15
  • Gildia:brak
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 01 kwiecień 2015 - 13:42

Czyli czy twierdzisz że lepiej by było żeby shopy były we wszystkich wioskach .. Nie będę się powtarzał ale powiem Ci tak . Po dwóch dnia Ci się tego odechce jeśli będziesz latał po 6 wioskach po 1 itemek ;]

 

Bardzo dobrze mnie zrozumiałeś, uważam że ten system by się przyjął. Pamiętam na PL-u jeszcze przed fuzją serwerów tak było. Na cztery kanały drugi był handlowy i było to całkiem dobrze zorganizowane. Poza tym przecież masz wołanie na czacie. Jeśli dla Ciebie chodzenie po 6 mapkach żeby coś znaleźć jest nużące to bardzo proszę abyś nie utożsamiał mnie z Tobą, bo dla mnie nie ma najmniejszego problemu.

Pozdrawiam


Dołączona grafika


#36 PrzemkX

PrzemkX

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 330 postów
  • Dołączył pią, 23 gru 11

Napisano 01 kwiecień 2015 - 14:07

Ja natomiast nie moge otworzyc magazynu is mimo iz shopka nigdzie nie widzem pisze że mam zamknać shopka a nigdzie go nie widze, proponuje żeby podczas crashu automatycznie zamykalo shopka

Mam to samo sklepu nigdzie nie widać a magazynu nie można otworzyć i pisze że muszę zamknąć swój sklep 


  • xSeniorita lubi to

#37 Mαdαrα

Mαdαrα

    Haker komputerowy & Programista / Informatyk

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2430 postów
  • Dołączył czw, 01 mar 12
  • MiastoVirtualMT2
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lVirusTl
  • Gildia:Nevermind
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Notepad++, Sieć, S.O., Kodowanie, Sprzęt komputerowy, Grafika, Programowanie, VirtualMT2, Anime(Naruto), League Of Legends


Napisano 01 kwiecień 2015 - 14:11

Ja natomiast nie moge otworzyc magazynu is mimo iz shopka nigdzie nie widzem pisze że mam zamknać shopka a nigdzie go nie widze, proponuje żeby podczas crashu automatycznie zamykalo shopka

 

Wystarczy poczytac , robisz od nowa shopka wlaczasz tryb offline , zamykasz shopka i wszystko jest okej .


GRAM TUTAJ OD : 2011-06-13 Godzina : 08:44:01 Informacja od [admin]

Dołączona grafika

Nick : lVirusTl lvl : 255 Guild : Brak

Królestwo : Chunjo

Rodzina : Temari


#38 ¢ιαѕтєк

¢ιαѕтєк

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Dołączył sob, 15 lut 14
  • Nick w grze:lCukiernikl
  • Gildia:Vixa
  • Królestwo:Jinno

Napisano 01 kwiecień 2015 - 14:24

Bardzo dobrze mnie zrozumiałeś, uważam że ten system by się przyjął. Pamiętam na PL-u jeszcze przed fuzją serwerów tak było. Na cztery kanały drugi był handlowy i było to całkiem dobrze zorganizowane. Poza tym przecież masz wołanie na czacie. Jeśli dla Ciebie chodzenie po 6 mapkach żeby coś znaleźć jest nużące to bardzo proszę abyś nie utożsamiał mnie z Tobą, bo dla mnie nie ma najmniejszego problemu.

Pozdrawiam

Nie pozdrawiaj tyle, bo Ci dla rodziny nie starczy , a święta idą :D

Co do tematu. Tak masz racje dla mnie latanie po 6 mapkach żeby znaleźć jakiś itemek jest nużące i co z tego że zostaje nam czat i opcja wołaj. Ciekawe jak byś śpiewał gdybyś wystawił shopa w 1 z 6 wiosek a ludziom by sie tam nie chciało chodzić bo po co sie tepać non stop ? ;] Mapa Handlowa była by najlepszym rozwiązaniem


Dołączona grafika


#39 Rosierek

Rosierek

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6152 postów
  • Dołączył sob, 05 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 01 kwiecień 2015 - 15:07

To może i ja się wypowiem...Zamiast wymyślać Mapy Handlowe lepszym rozwiązaniem byłoby zrobienie opcji "Ukryj nazwy sklepów" znacząco to zmniejszy tzw.lagi w M2 Shinsoo czy M1 Jinno.


  • xSeniorita i Elderith lubią to

#40 Ƹ̴Ӂ̴ZinWasBinƸ̴Ӂ̴

Ƹ̴Ӂ̴ZinWasBinƸ̴Ӂ̴

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 727 postów
  • Dołączył czw, 02 lut 12
  • MiastoUnited Kingdom & Wąchock
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Razador
  • Gildia:Legenda VirtualMT2
  • Królestwo:Chunjo
  • Gadu-Gadu:Legenda VirtualMT2
  • Hobby:http://www.twitch.tv/reappers


Napisano 01 kwiecień 2015 - 15:47

To może i ja się wypowiem...Zamiast wymyślać Mapy Handlowe lepszym rozwiązaniem byłoby zrobienie opcji "Ukryj nazwy sklepów" znacząco to zmniejszy tzw.lagi w M2 Shinsoo czy M1 Jinno.

Proponowałem tą opcją która by zmniejszyła lagi .. sam je miewam :(

Ukryj nazwę

ukryj nazwę sklepów

--------------------------------------------------------

Do tego zaproponował bym zmianę w opcji Kupna/Sprzedaży .

Sprzedaż :

Wypożyczenie / Sprzedaj za bryłki/ Sprzedaj za Worki

 

Kupowanie no tak jak piszę z tym że Kupuj za Worki może zmienić kolor okna dialogowego ? Inna czcionka co kolwiek aby ludzie nie miali by problemów z tym, że pomylą się i kupią coś za 5 worków zamiast 5 bryłek (bo czytać nie umieją i płakać będą ) :P


Dołączona grafika
----------------------------------------------------------------------------------------------------
@ Gram tutaj od 2011-08-04 11:15:44® Info od GA.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
 


 


#41 ¢ιαѕтєк

¢ιαѕтєк

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Dołączył sob, 15 lut 14
  • Nick w grze:lCukiernikl
  • Gildia:Vixa
  • Królestwo:Jinno

Napisano 01 kwiecień 2015 - 15:54

To może i ja się wypowiem...Zamiast wymyślać Mapy Handlowe lepszym rozwiązaniem byłoby zrobienie opcji "Ukryj nazwy sklepów" znacząco to zmniejszy tzw.lagi w M2 Shinsoo czy M1 Jinno.

Mapa Handlowa była by do handlu ;]

Do M2 Shinsoo / M1 Jinno 3/4 graczy chodzi tam popatrzeć po shopach , więc nie widze sensu dodawać "Ukryj nazwy sklepów"


Dołączona grafika


#42 xSeniorita

xSeniorita

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 94 postów
  • Dołączył pią, 15 cze 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSomewhere in Poland
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:xSeniorita
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 01 kwiecień 2015 - 17:24

1. co do kolegi lCiastekl to Admin już pisał że nie będzie mapy handlowej do tego większość graczy tego nie chce dlatego nie przeszło w dziale propozycje więc możesz przestać nabijać posty... ;)

 

2. W sumie ciekawy pomysł z tym ukrywaniem nazw shopków :) Ja tam lagów nie mam w m1/ m2 ale zawsze lepiej się poruszać jak szukamy kogoś lub czegoś... szczególnie npc i jak kupujemy coś od kogoś na wołaj  to standardowo m1/m2 strażnik i widać będzie chociaż nick :)


Dołączona grafika

#43 Litvin

Litvin

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Dołączył śro, 11 lut 15
  • Gildia:brak
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 01 kwiecień 2015 - 18:48


Nie pozdrawiaj tyle, bo Ci dla rodziny nie starczy , a święta idą
 

Wybacz, tak już piszę, ale to wyraża szacunek dla każdego z dyskutantów.


Co do tematu. Tak masz racje dla mnie latanie po 6 mapkach żeby znaleźć jakiś itemek jest nużące i co z tego że zostaje nam czat i opcja wołaj. Ciekawe jak byś śpiewał gdybyś wystawił shopa w 1 z 6 wiosek a ludziom by sie tam nie chciało chodzić bo po co sie tepać non stop ? ;] Mapa Handlowa była by najlepszym rozwiązaniem

Z logicznego punktu widzenia jesteś w błędzie. Po co ludzie mają się tam tepać? Jak to, skoro coś potrzebują to jasne że będą się tam tepać, a jeśli znajdą to co sprzedaję ja wcześniej, to trudno to jest normalne. Więc naprawdę ten argument do mnie nie przemawia.

Pozdrawiam  

Dołączona grafika


#44 ZjaraanyArab

ZjaraanyArab

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3017 postów
  • Dołączył śro, 27 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSzczєcιи.
  • Województwo:Z.pomorskie
  • Imię:Szymon
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CandrevaTM
  • Gildia:MσкrσCι
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Arab / ArabTM


Napisano 01 kwiecień 2015 - 19:57

Dziś juz 3 lub 4 raz server "wylogowało" . Może nad tą stabilnością popracować ? Bo ilość sklepów poraża i to co w nich jest też.


  • Violcia<^.^> lubi to

Dołączona grafika

Data utworzenia konta: 2013-03-22.
Data zakończenia gry : Coś koło 17roku. 🤔

#45 BoTx3 MjoT

BoTx3 MjoT

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Dołączył śro, 01 kwi 15
  • Miastotu...
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ślepy? ? ?
  • Gildia:MjoTxNOPE♡KissMeAs
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:Interesuję się kolorem ♡RUDYM♡ ( zardzewiały ).
    Moim życiowym marzeniem jest, przebadanie włosów ludzkich tego koloru.
    Mam nadzieję że, kiedyś Pan Bóg da mi taką możliwość, uprzejmie liczę na ofiarę, tym razem trafi do Mojej kieszeni ; ).
    A ty! Tak ty! Jeśli chcesz pozbyć się tego rudego gatunku to... Like pod jakimś moim POSTEM.... Wielkie dzięki, Bóg Ci wynagrodzi ♧♧♧

Napisano 01 kwiecień 2015 - 20:21

Lubi wywalic sklep xd
Bandyta z mafii w internecie. Helpi may




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych