Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Warownia

warownia

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
62 odpowiedzi w tym temacie

#1 ferdi

ferdi

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1352 postów
  • Dołączył nie, 03 cze 12
  • Nick w grze:ferdnix
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 13 kwiecień 2015 - 20:49

ogólnie chodzi mi teraz żeby poznać wasze zdanie na temat warowni bo tak zostały dodane cyklopy i klucz do dropniecia normalnie mapkę robiło sie w 10 min w przeciętnym eq cyklopy i klucz +5 min do mapy teraz gdy zostały dodane do zabicia 7 posejdony osobiście mi mapa wydłużyła sie gdzieś tak do 20 min ponieważ posejdony muszę brać pojedynczo posiadam przeciętne eq takie które starcza na mapke prawie że w sam raz został jeszcze 1 sprawa posejdony lubią dawać omdlenia :D jak był 1 do zabicia to była mała możliwość żebym go nie zabił a teraz to normalnie chyba modlić się będę musiał zacząć żeby z 3 razy nie omdliła bo po mnie będzie jeżeli chodzi o drop to może i tak ale też po 1 sztuce choć i to dobre bo mogło  być nic ale osobiście (nie wiem jak wy) wolał bym żeby było jak dawniej żeby był  ten 1 posejdon do zabicia 

 

możecie pisac zrób lepsze eq itp ta zrób tylko przy dobrych wiatrach to może z 300b przez 1h zarobie wiem że sa tacy co pewnie biorą wszystkie posejdony na raz ale moim skromnym zdaniem uderzy to mocno w graczy którzy mają podobne eq do mojego bo porostu jak dzisiaj poszedłem 1 raz bo miałem małą przerwę to już mi sie nie chce na tą mape wracać 

 

chciałbym poznać wasze zdanie.

 

jedna kropka na takie wypociny jest dobrze :P


  • ! WING3D lubi to

#2 ¢ιαѕтєк

¢ιαѕтєк

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Dołączył sob, 15 lut 14
  • Nick w grze:lCukiernikl
  • Gildia:Vixa
  • Królestwo:Jinno

Napisano 13 kwiecień 2015 - 20:54

San nje mam full eq i powiem Ci tak
Gdy zostaly dodane 2 pietra mapa trwała od 15-20 min w zależnoścu od dropu klucza teraz te posejdony .. Wszystkie wziąć to ryzyko bo mdlą jak cholera .. Tyle ode mnie ;)
  • ! DENSZE lubi to

Dołączona grafika


#3 ZjaraanyArab

ZjaraanyArab

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3017 postów
  • Dołączył śro, 27 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSzczєcιи.
  • Województwo:Z.pomorskie
  • Imię:Szymon
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CandrevaTM
  • Gildia:MσкrσCι
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Arab / ArabTM


Napisano 13 kwiecień 2015 - 20:55

Również nie jestem zwolennikiem tych posejdonów. Za kompas trzeba zapłacić 50B, a mapkę można skończyć po 2 bossach, jeśli otrujemy jednego posejdona. Czyli nic specjalnego. Akurat mi to za wiele nie przeszkadza, ale na EQ standardowe, w którym dawało się radę mapę to męczarnia pokroju DT.

 

Jednak, może były ukryte wady tego systemu posejdonów i dlatego tak to wygląda.


  • Klaudia <3 i RayaeLi lubią to

Dołączona grafika

Data utworzenia konta: 2013-03-22.
Data zakończenia gry : Coś koło 17roku. 🤔

#4 ferdi

ferdi

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1352 postów
  • Dołączył nie, 03 cze 12
  • Nick w grze:ferdnix
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 13 kwiecień 2015 - 21:03

jeżeli sie nic nie zmieni na warowni to po prostu zaraz zarabiać sie nigdzie nie da to zakończę gre tak jak ją szybko zacząłem myślę że raczej jedne gracz w to czy w to nie zrobi różnicy i tak

 

jeszcze przeczytałem to co pisał admin w ogłoszeniach że był jakiś błąd to mapke sie robiło przez jakieś 2 lata i nagle musi być zmienione to nie kapuje troche tego ale coś na rzeczy musi być 


Użytkownik ferdi edytował ten post 14 kwiecień 2015 - 07:52


#5 Selvuk

Selvuk

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 441 postów
  • Dołączył pon, 11 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSuwałki
  • Województwo:Podlaskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Selvuk
  • Gildia:Psyhiatryk Selvuka
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:...


Napisano 13 kwiecień 2015 - 21:34

jeżeli sie nic nie zmieni na warowni to po prostu zaraz zarabiać sie nigdzie nie da to zakończę gre tak jak ją szybko zacząłem myślę że raczej jedne gracz w to czy w to nie zrobi różnicy i tak
 
jeszcze przeczytałem to co pisał admin w ogłoszeniach że był jakiś błąd to mapke sie robiło przez jakieś 2 lata i nagle musi być zmienione to nie kapuje troche tego ale coś na żeczy musi być


Powiem ci ze ja wczesniej i teraz tak czy siak je bije zawsze prawidłowy na koncu bilem bo szkoda ulep ale jak przeszkadza ci żeby wziac 1-2posejdony naraz.. Ja biorę wszystkie naraz i mi się lepiej robi bo szybciej je mogę zabić i iść dalej
Jesli np na zbrojowni nie biles tych strażników to tyle miotel w plecy byles ... To tak samo jak tu
Wiec nie wiem co to za żale.
Lepiej juz będzie zrobic żeby usunęli piętro z kluczem

Dołączona grafika


#6 Jack37

Jack37

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 201 postów
  • Dołączył pią, 31 sty 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:K-pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Jack37
  • Gildia:MisiePysie
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Jack37
  • Gadu-Gadu:12045722
  • Hobby:wypalanie stuffu

Napisano 13 kwiecień 2015 - 21:41

co racja  to racja. zmiany wprowadzone maja utrudnić tym co maja już jakieś runiczne eq wyrobione żeby tez mogli podropić przynęty na kolejne ulepszenia eqwipunku ale nie wiem czy wzieli pod uwagę właśnie takich graczy co nie maja runicznych tasaków, berła czy noży do expa mapa ciągnie się długo przez dodatkowe pietra i jeszcze te posejdony doszły to ostro potrafi utrudnić grę..

mi samemu po mapie okolo 20minut dropły tylko 3lodzie.. to ja nie wiem jak tu zarobić lub eq wbić na runiczne jak na minus sie potrafi wyjsc jak kompas wiecej wart niż wejscie na mape do tego ten czas jej zakończenia..



Selvuk. tylko że ty zrobiłeś runiczna eq za czasowo starej waro/zbrojo to tobie bez różnicy teraz, a ci co robią maja prze****ne teraz to robić :)


jak bywały tematy lub propozycje co do ułatwienia to starsi gracze pisali czemu oni maja miec łatwiej ? teraz można napisać czemu mają mieć ciężej ? ;)


Użytkownik Jack37 edytował ten post 13 kwiecień 2015 - 21:47



Dołączona grafika


#7 Cudaqu

Cudaqu

    Inteligent

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1656 postów
  • Dołączył sob, 15 gru 12
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 14 kwiecień 2015 - 06:02

Jest to wydluzenie czasu o pare minut ale zeby to jeszcze z tych posejdonow dropily normalnie ulepki ale nie po 1szt. Smiechu warte tez sie zastanawiam w jakim kierunku zostalo to zrobione bo skoro tyle czasu wszystko bylo ok a tu nagle takie zmiany.Pewnie admin napisze ze kiedys waro/zbroj robilo sie w pt.po4-5 osob ale to byly inne czasy

Dołączona grafika


#8 RayaeLi

RayaeLi

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Dołączył nie, 13 lip 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoChunjo
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Baro
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:RayaeLi
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Damian aka Baro
  • Hobby:Muzyka, Gry , Sport

Napisano 14 kwiecień 2015 - 06:09

Moim Zdaniem , moglby byc ten 1 posejdon do ubicia z tych kordow , bo zanim ubijemy te wszystkie pokolei , to troche zajmuje a jak jeden sie przetruje , to nagle cala mapa poszla na straty , bo osoba ktora ma przecietne eq i daje rade ledwo na bossach nie moze zrobic mapy bo pan Admin sobie dal wieksze utrudnienie nie myslac o tych slabszych graczach ,

 

Dziekuje na tyle .


Dołączona grafika

#9 ferdi

ferdi

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1352 postów
  • Dołączył nie, 03 cze 12
  • Nick w grze:ferdnix
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 14 kwiecień 2015 - 07:49

niby coś bylo pamiętam pisane że ten serwer jest easy ale coraz bardziej widać że to chyba nie prawda bo tak na ulepszenie czegoś jest bardzo mały % szans że sie powiedzie teraz jeszcze te utrudnienia jak pamietam raz admin pisał taki przykład  bo nie pamietam dokładnie co pisał że jak spali 20 raz a za 21 ulepszy to możemy sie cieszyć że sami zrobiliśmy ta tylko normalny grać woli już kupić coś gotowego niż samemu robić nie wiem jak inni ale tak jest w moim przypadku co do warowni to nie wiem zaraz wyjdzie że 1h będzie sie mape robić teraz coraz bardziej mnie to werwia bo niby mam teraz czas na gre a wejde tylko zobacze czy coś z shopa nie zeszło bo na warownie to nawet mi się iść nie chce i tak 100% zgadzam sie z tym co napisał jack23 bo zawsze w propozycjach było po co coś zmieniać my mieliśmy gorzej to niech oni mają a teraz jest tak że znowu osoby z słabym eq zostają odsunięte a te z lepszym mogą sobie pozowlić na szybsze robinie osobiście teraz bym sobie nie wyobrażał zaczęcia gra od nowa bo dopóki by sie doszlo do runicznego to już więcej ulepszeń by wyszło 

 

zresztą można teraz porównać ceny lodzi nie mówię żeby było łatwo ale żeby ta gra miała jakiś sens 

takie oczywiście jest moje zdanie wyszedłem trochę dalej niż tylko teamt  warowni 



#10 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 14 kwiecień 2015 - 08:55

Nie bardzo rozumiem pretensji, w chwili obecnej macie 7 posejdonów z dropem - poprzednia wersja która opierała się na zabiciu prawdziwego potworka dawała znacznie niższy drop. Niezorientowanym chciałbym przypomnieć że ten akurat dungeon od zawsze wymagał poświecenia odrobiny czasu na zrobienie, a drop niektórych ulepszaczy celowo od pierwszych dni wprowadzenia tych map na serwer był odrobinę "obcięty" w stosunku do innych ulepek.


  • Jareek. i melistov lubią to

virtualmt21516717016__769671423939699945


#11 ferdi

ferdi

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1352 postów
  • Dołączył nie, 03 cze 12
  • Nick w grze:ferdnix
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 14 kwiecień 2015 - 09:09

ja ogólnie wolał bym jak było przedtem bo na tych ulepkach po 1 sztuce to da sie zarobic z 7b może a mam 5 min w plecy nie wiem jak to rozpisać tylko wychodzi jak dla mnie na to że w 1h zamiast zarobić okolo 400b zarobie 300 bo te ulepki które sa to i tak są po 1b i mało kto je kupuje nie liczyc tego że Posejdona chyba najcieżej zabić 

 

 

a i tak ta mapa wymaga czasu ale kiedyś było to 10 min gdzie aż dropić sie chciało :D a teraz jest to 20 zależy jeszcze kiedy ten klucz dropnie cos tam było chyba zwiekszone % na wiekszy drop ognisk ale weź teraz ogniska sprzedaj zaraz lodzie od ognisk będą droższe :D

 

Ja to wszystko licze jako sprzedawca :D i normalnie teraz to osobiście mi sie nie opłaca raczej chodzić 



#12 FaQ

FaQ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 177 postów
  • Dołączył sob, 01 lut 14
  • MiastoTutaj a gdzie....?
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Tubas
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:Informatyka Programowanie etc.

Napisano 14 kwiecień 2015 - 09:11

A takie małe pytanie do Administracji po co zostały dodane piętro z kluczem nie raz się stoi tam z 10 min nie lepiej zrobić bez klucza a zwykły spot jak na 1 piętrze....? 

Do tych posejdonów nic nie mam jest to z korzyścią dla graczy tak czy siak i tak je all biłem :D


Użytkownik FaQ edytował ten post 14 kwiecień 2015 - 09:12

Dołączona grafika


#13 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 14 kwiecień 2015 - 09:15

ja ogólnie wolał bym jak było przedtem bo na tych ulepkach po 1 sztuce to da sie zarobic z 7b może a mam 5 min w plecy nie wiem jak to rozpisać tylko wychodzi jak dla mnie na to że w 1h zamiast zarobić okolo 400b zarobie 300 bo te ulepki które sa to i tak są po 1b i mało kto je kupuje nie liczyc tego że Posejdona chyba najcieżej zabić 

 

 

a i tak ta mapa wymaga czasu ale kiedyś było to 10 min gdzie aż dropić sie chciało :D a teraz jest to 20 zależy jeszcze kiedy ten klucz dropnie cos tam było chyba zwiekszone % na wiekszy drop ognisk ale weź teraz ogniska sprzedaj zaraz lodzie od ognisk będą droższe :D

 

Ja to wszystko licze jako sprzedawca :D i normalnie teraz to osobiście mi sie nie opłaca raczej chodzić 

Co do czasu jaki trzeba poświecić na zrobienie mapy to się nie zgodzę. Wyobraź sobie okiem sprzedawcy co by się działo z twoim zarobkiem kiedy mapę dałoby się zrobić w 3-4 minuty. Jeśli chodzi o sam drop to sprawdź jak sytuacja wygląda teraz, ponieważ kilka dni na serwerze ustawiony był 50% bonus dropu, więc mogło to być przyczyną mniejszej ilości ulepek z tych map.


A takie małe pytanie do Administracji po co zostały dodane piętro z kluczem nie raz się stoi tam z 10 min nie lepiej zrobić bez klucza a zwykły spot jak na 1 piętrze....? 

Do tych posejdonów nic nie mam jest to z korzyścią dla graczy tak czy siak i tak je all biłem :D

Policz tak szczerze ile Ci się schodzi zanim dropniesz klucz. Jeśli rzeczywiście jest to 10 minut to żaden problem ustawić w queście ciut większą szansę na drop klucza.


  • melistov lubi to

virtualmt21516717016__769671423939699945


#14 FaQ

FaQ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 177 postów
  • Dołączył sob, 01 lut 14
  • MiastoTutaj a gdzie....?
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Tubas
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:Informatyka Programowanie etc.

Napisano 14 kwiecień 2015 - 09:18

Mniej więcej jakieś około 1-3 min każdą wyprawę spędzam na dropieniu klucza. Mi to mocno przeszkadza ale bardzo wkurza :)

Kilka razy miałem ze naprawdę coś koło 10 min trzeba było dropić, ale pech to pech .


Użytkownik FaQ edytował ten post 14 kwiecień 2015 - 09:18

Dołączona grafika


#15 ferdi

ferdi

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1352 postów
  • Dołączył nie, 03 cze 12
  • Nick w grze:ferdnix
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 14 kwiecień 2015 - 09:19

kiedyś robiło sie ją w 10 min i tylko napisz że oginska sprzedajesz to 1 min i nie było :D teraz jest 20 min i tylko lodzie,amulety schodzą a lodzie moim zdaniem gorzej dropią niż ogniska nie chodzi mi o to żeby mapke w 4 min zrobić :D tylko żeby dało ją sie w 15 min spokojni zrobić

 

jeżeli chodzi o ten klucz często dropi mi tak po 2-3 spotach ale czasmi zdarza sie że nawet i 8 spotów trzeba wziąć żeby drópł







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: warownia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych