Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Zmiana na mapie Bramy Piekieł



  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: Poprawimy mapę? (87 użytkowników oddało głos)

Poprawimy mapę?

  1. Tak (85 głosów [97.70%])

    Procent z głosów: 97.70%

  2. Nie (2 głosów [2.30%])

    Procent z głosów: 2.30%

Głosuj
77 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sacrize

Sacrize

    Wredny

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3382 postów
  • Dołączył wto, 24 lip 12
  • Państwo: Country Flag
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GM]Sacrize
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 21 sierpień 2015 - 15:51

Od jakiegoś czasu obserwuję nieciekawą sytuację na w/w mapie. Już na początku mocno przykładaliśmy się do tego, aby była ona ciekawym elementem zarobku dla nowych graczy. Skutkiem wielu zmian trudność tej mapy oparła się wyłącznie na "szyfrach", których z tego co wiem nikt nie cierpi. Mamy przed sobą aktualizację tej mapy. Obecnym pomysłem jest całkowite uproszczenie systemu do bicia potworów. Całość postaram się opisać poniżej, waszym zadaniem jest ocenianie i podsuwanie lepszych pomysłów.

1. Wejście na mapę standardowo u Potomka. Pojawia się możliwość wejścia samemu lub w PT. Opcja PT oznacza wpłatę większej ilości przepustek. 1 przepustka = 1 osoba w PT.

2. Po wejściu na mapę lider otwiera (klikając) dowolną pieczęć na moście. Na danej wysepce rozpoczyna się zadanie polegające na zabijaniu respiących się co 1s potworów aż do wydropienia Piekielnego Zarodka. Całość wykonujemy 6 razy czyli raz na każdą wysepkę.

3. Po uzbieraniu 6 Piekielnych Zarodków lider przenosi je na Obelisk stojący w centralnej części mapy. Obelisk przenosi osobę bądź Pt na arenę Razadora.

4. Na arenie zabijamy potwory oraz respiące się co jakiś czas Isavele. Po zabiciu 3 tych mini-bossów na mapie pojawia się Razador.
 

Czekam na konkretne komentarze oraz zezwolenie na przeprowadzenie takiej aktualizacji. Mapa ma służyć wam, więc od was zależy czy poprawka zostanie przeprowadzona.


Użytkownik Sacrize edytował ten post 21 sierpień 2015 - 15:55

Dołączona grafika

Zawsze i wszędzie VirtualMT2.


#2 xLunatykx

xLunatykx

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 82 postów
  • Dołączył czw, 16 paź 14
  • Płeć:Mężczyzna
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 21 sierpień 2015 - 16:42

Jestem na tak ponieważ te szyfry są za trudne tyle kombinacji jest za trudno zrobić a jak jeszcze trafi się 2x to już lepiej opuścić mapę miałem tak to zwątpiłem w ten drop bo na perłach już lepiej idzie zarobić i szybciej.


Użytkownik krzysiek255 edytował ten post 21 sierpień 2015 - 16:43


#3 mystique

mystique

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 639 postów
  • Dołączył sob, 11 lut 12
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 sierpień 2015 - 16:45

Ułatwi to trochę grę dla nowych osób więc jestem na tak.


Nick:Mystique

Postać:Dagger

Lvl:254

Gildia:FamilyTeam

Królestwo:Chunjo

Rodzina:Jest,poza grą :)


#4 BLU3

BLU3

    Niebieski Bandzior

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1919 postów
  • Dołączył sob, 24 lis 12
  • Miasto:)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Nie gram :)
  • Gildia:-X-
  • Królestwo:Chunjo
  • Gadu-Gadu:L


Napisano 21 sierpień 2015 - 17:12

Nie wiem czy już nie przesadzacie, ripper ma zwiększony drop bryłek i razador też ( z tego co Celadon pisał ). Dobrze, że troszczycie się o nowych graczy, ale nie zapominajcie o weteranach, którzy zrobią sobie mały lvl z topowym ekwipunkiem i sobie będą tego razadora w parę minut robić. Mi to jest obojętne.



#5 wy3mam

wy3mam

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 115 postów
  • Dołączył sob, 21 mar 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Wy3mam
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 21 sierpień 2015 - 17:17

Zdecydowanie taka opcja jest lesza od istniejacej. Wielu graczy mialo trudnosci z odgadnieciem szyfru. Taka mozliwosc pozwoli poczatkujacym znacznie latwiej pokonywac mapke a co za tym idzie cos zarobic


Dołączona grafika


#6 Maernovsky

Maernovsky

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Dołączył sob, 01 lut 14

Napisano 21 sierpień 2015 - 17:28

Na tak. To utrudni troszkę i ułatwi gre różnorodnosć się przyda!


Dołączona grafika


#7 ♥ Aliss ♥

♥ Aliss ♥

    Komentator

  • Płeć Piękna
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1031 postów
  • Dołączył pią, 03 sie 12
  • Płeć:Kobieta
  • Królestwo:Shinsoo


Napisano 21 sierpień 2015 - 17:35

Jestem na tak , moim zdaniem dużo lepsza opcja niż obecna.


                                Dołączona grafika               


#8 ZjaraanyArab

ZjaraanyArab

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3017 postów
  • Dołączył śro, 27 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSzczєcιи.
  • Województwo:Z.pomorskie
  • Imię:Szymon
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CandrevaTM
  • Gildia:MσкrσCι
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Arab / ArabTM


Napisano 21 sierpień 2015 - 17:38

Nie chodzę na tę mapę .. Ale pomysł MEGA.


  • Klaudia <3 lubi to

Dołączona grafika

Data utworzenia konta: 2013-03-22.
Data zakończenia gry : Coś koło 17roku. 🤔

#9 KreatywnyNick

KreatywnyNick

    Początkujący

  • Płeć Piękna
  • PipPip
  • 224 postów
  • Dołączył pon, 14 lip 14
  • Płeć:Kobieta
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 21 sierpień 2015 - 17:46

Super pomysł :)



#10 mystique

mystique

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 639 postów
  • Dołączył sob, 11 lut 12
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 sierpień 2015 - 17:47

Właśnie to jedyny problem z tym 100% większym dropem bryłek że tak jak wysokie lvl bogaciły się na tym kosztem nowych graczy tak teraz będą bogacić się jeszcze bardziej :P

  


Użytkownik mystique edytował ten post 21 sierpień 2015 - 17:49

Nick:Mystique

Postać:Dagger

Lvl:254

Gildia:FamilyTeam

Królestwo:Chunjo

Rodzina:Jest,poza grą :)


#11 Bakuś

Bakuś

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 166 postów
  • Dołączył pon, 17 gru 12
  • MiastoKłodzko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CoolDagger
  • Gildia:InvectuM
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 21 sierpień 2015 - 18:29

Na tak, pomysł fajny. Aż się przejdę tam swoim helerem.

 

Nie piszcie, że ceny niebańskiego i boskiego Eq spadają w dół, bo spadną jeszcze bardziej.

Kiedyś były drogie, ale teraz są lepsze itemy  i wiadomo, że z czasem słabsze itemy jak aktualnie zbroje na 220 i 240 poleca w dół. Za jakieś 3-4 miechy runki będą jeszcze tańsze bo to będzie Eq "dobre" ale nie Bardzo dobre. Bez hejtów tylko.


Użytkownik Bakuś edytował ten post 21 sierpień 2015 - 18:32

[font="'comic sans ms', cursive;"]SZAMAN HELER 135LvL[/font]
Postać SCHREK sprzedałem 13 Grudnia 2014 o 18:24 Nie odpowiadam za czyny nowego właściciela.
Postać DeatchDragon sprzedałem 15 Marca 2013 o 15:51 Nie odpowiadam za czyny nowego właściciela.

 

 

 

 

<===| Nie ja na avku.


#12 Selvuk

Selvuk

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 441 postów
  • Dołączył pon, 11 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSuwałki
  • Województwo:Podlaskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Selvuk
  • Gildia:Psyhiatryk Selvuka
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:...


Napisano 21 sierpień 2015 - 19:31

Niby dobre rozwiązanie ale My (duża ekipa starych graczy)  będzie troche zawiedziona ponieważ kiedyś z ripa dropilo od 10 do 100b i prawie zawsze jakeis 30b potem zwiekszyliście ze bedzie dropić wiecej brylek a wczesniej dodaliscie razadora a teraz to juz tak latwo jak dropi od 80b do 250b z ripa i razador taki easy będzie

 

Teraz taki nowy gracz zarobi bardzo szybko np na takim ripie pare razy pojdzie i bedzie mial juz item +9 boski sobie kupi a my musielismy zarobic sobie na kilofy i kopac godzinami bo nei dropilo jak teraz do 250b i ciezko bylo kupic item boski +9  chodzac na ripa od 10 do 100b patola 

 

To wasz wybór ale może jakaś rekompensata dla nas za takie cos xdd 


  • #Alistar lubi to

Dołączona grafika


#13 ZjaraanyArab

ZjaraanyArab

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3017 postów
  • Dołączył śro, 27 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSzczєcιи.
  • Województwo:Z.pomorskie
  • Imię:Szymon
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CandrevaTM
  • Gildia:MσкrσCι
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Arab / ArabTM


Napisano 21 sierpień 2015 - 19:54

Niby dobre rozwiązanie ale My (duża ekipa starych graczy)  będzie troche zawiedziona ponieważ kiedyś z ripa dropilo od 10 do 100b i prawie zawsze jakeis 30b potem zwiekszyliście ze bedzie dropić wiecej brylek a wczesniej dodaliscie razadora a teraz to juz tak latwo jak dropi od 80b do 250b z ripa i razador taki easy będzie

 

Teraz taki nowy gracz zarobi bardzo szybko np na takim ripie pare razy pojdzie i bedzie mial juz item +9 boski sobie kupi a my musielismy zarobic sobie na kilofy i kopac godzinami bo nei dropilo jak teraz do 250b i ciezko bylo kupic item boski +9  chodzac na ripa od 10 do 100b patola 

 

To wasz wybór ale może jakaś rekompensata dla nas za takie cos xdd 

 

To powiedz jak ktoś kto zaczyna grę, ma Was dogonić ? Jakieś ułatwienie muszą mieć, bo w końcu tu kur%@#$ nikt nie będzie grał. A twoja rekompensata dla Was będzie pod nazwą "www.virtualmt2.pl --- > Błąd wczytywania strony ".


  • Klaudia <3 lubi to

Dołączona grafika

Data utworzenia konta: 2013-03-22.
Data zakończenia gry : Coś koło 17roku. 🤔

#14 Bakuś

Bakuś

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 166 postów
  • Dołączył pon, 17 gru 12
  • MiastoKłodzko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CoolDagger
  • Gildia:InvectuM
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 21 sierpień 2015 - 19:56

Niby dobre rozwiązanie ale My (duża ekipa starych graczy)  będzie troche zawiedziona ponieważ kiedyś z ripa dropilo od 10 do 100b i prawie zawsze jakeis 30b potem zwiekszyliście ze bedzie dropić wiecej brylek a wczesniej dodaliscie razadora a teraz to juz tak latwo jak dropi od 80b do 250b z ripa i razador taki easy będzie

 

Teraz taki nowy gracz zarobi bardzo szybko np na takim ripie pare razy pojdzie i bedzie mial juz item +9 boski sobie kupi a my musielismy zarobic sobie na kilofy i kopac godzinami bo nei dropilo jak teraz do 250b i ciezko bylo kupic item boski +9  chodzac na ripa od 10 do 100b patola 

 

To wasz wybór ale może jakaś rekompensata dla nas za takie cos xdd 

Kd8 wit kosztowało 40b za czasów które ja pamiętam. Zwykły pets 500-700b. A teraz kd vit8 350b, pets 150-200b. Wcześniej mało bryłek dropiło ale były niskie ceny. Teraz ceny są wysokie,a dropi bryłek więcej. Jeżeli popatrzeć z perspektywy czasu. 

Według mnie jest to dobre rozwiązanie, a i tak możesz 24/7 siedzieć na dungach na nikim lvl to i tak was "starych graczy" nie dogoni. 


Użytkownik Bakuś edytował ten post 21 sierpień 2015 - 19:59

[font="'comic sans ms', cursive;"]SZAMAN HELER 135LvL[/font]
Postać SCHREK sprzedałem 13 Grudnia 2014 o 18:24 Nie odpowiadam za czyny nowego właściciela.
Postać DeatchDragon sprzedałem 15 Marca 2013 o 15:51 Nie odpowiadam za czyny nowego właściciela.

 

 

 

 

<===| Nie ja na avku.


#15 Selvuk

Selvuk

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 441 postów
  • Dołączył pon, 11 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSuwałki
  • Województwo:Podlaskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Selvuk
  • Gildia:Psyhiatryk Selvuka
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:...


Napisano 21 sierpień 2015 - 20:27

To powiedz jak ktoś kto zaczyna grę, ma Was dogonić ? Jakieś ułatwienie muszą mieć, bo w końcu tu kur%@#$ nikt nie będzie grał. A twoja rekompensata dla Was będzie pod nazwą "www.virtualmt2.pl --- > Błąd wczytywania strony ".

Chyba ciebie tez

Juz zrobili od 80 do 250b drop z ripa i jeszcze razadora ulatwiac to sam nie wiem bo bardzo bardzo dużo zwiększyli drop z ripa

Tu jednak chodzi o stratę czasu kiedys tyle i tyle trzeba bylo posiecic a dzis z tym czym dużo mniej czasu

Użytkownik Selvuk edytował ten post 21 sierpień 2015 - 20:28

Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych