Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Zmiana na mapie Bramy Piekieł



  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: Poprawimy mapę? (87 użytkowników oddało głos)

Poprawimy mapę?

  1. Tak (85 głosów [97.70%])

    Procent z głosów: 97.70%

  2. Nie (2 głosów [2.30%])

    Procent z głosów: 2.30%

Głosuj
77 odpowiedzi w tym temacie

#16 Bakuś

Bakuś

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 166 postów
  • Dołączył pon, 17 gru 12
  • MiastoKłodzko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CoolDagger
  • Gildia:InvectuM
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 21 sierpień 2015 - 20:41

Chyba ciebie tez

Juz zrobili od 80 do 250b drop z ripa i jeszcze razadora ulatwiac to sam nie wiem bo bardzo bardzo dużo zwiększyli drop z ripa

Tu jednak chodzi o stratę czasu kiedys tyle i tyle trzeba bylo posiecic a dzis z tym czym dużo mniej czasu

Bo były to początki serwera, myślisz że komuś będzie sie chciało poświęcać 8h dziennie dla gry która ma być rozrywką i gówno z tego mieć ? Was i tak już nowi gracze nie dogonią. Dla was są wprowadzane nowości to dlaczego nowi gracze mają ich nie mieć ? I tak sporo czasu nowi gracze mieli ciężko to teraz przyda się jakieś udogodnienie. 

 

To tak jakby wbić 254lvl i isc na V1, na razadora przepustka która kosztuje 5-10b to tak samo jak medal portalu dla Ciebie. W dodatku 2/10 szans masz że wgl dojdziesz do bossa, a ty masz bossy jak na tacy.  To tylko przykład jest.


[font="'comic sans ms', cursive;"]SZAMAN HELER 135LvL[/font]
Postać SCHREK sprzedałem 13 Grudnia 2014 o 18:24 Nie odpowiadam za czyny nowego właściciela.
Postać DeatchDragon sprzedałem 15 Marca 2013 o 15:51 Nie odpowiadam za czyny nowego właściciela.

 

 

 

 

<===| Nie ja na avku.


#17 Selvuk

Selvuk

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 441 postów
  • Dołączył pon, 11 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSuwałki
  • Województwo:Podlaskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Selvuk
  • Gildia:Psyhiatryk Selvuka
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:...


Napisano 21 sierpień 2015 - 22:34

Bo były to początki serwera, myślisz że komuś będzie sie chciało poświęcać 8h dziennie dla gry która ma być rozrywką i gówno z tego mieć ? Was i tak już nowi gracze nie dogonią. Dla was są wprowadzane nowości to dlaczego nowi gracze mają ich nie mieć ? I tak sporo czasu nowi gracze mieli ciężko to teraz przyda się jakieś udogodnienie. 
 
To tak jakby wbić 254lvl i isc na V1, na razadora przepustka która kosztuje 5-10b to tak samo jak medal portalu dla Ciebie. W dodatku 2/10 szans masz że wgl dojdziesz do bossa, a ty masz bossy jak na tacy.  To tylko przykład jest.


Ziomek ale ja swoja wypowiedz skierowalem do araba a nie do ciebie wiec mam gdzies co napisałeś bo nie pisalem do cb tylko araba i czekam aż odpisze a chyba ty postów masz Malo ze napisałeś. Wpierd sie między vodke a zakąskę.

Dołączona grafika


#18 dinosaur

dinosaur

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Dołączył czw, 31 lip 14
  • MiastoCascade, Seychelles
  • Nick w grze:dinosaur
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 22 sierpień 2015 - 01:22

Przecież po tym się zrobi taka inflacja byłek, że wrócimy do punktu wyjścia. Ja bym te bryłki zmniejszył i dodał coś ci im się przydać tzn. Szkatułki pereł różnych kolorów, broszury oczywiście biżu +0 no i ciężko mi tu dalej wymyślać bo na niskich lv ten wachlarz ulep jest dość ubogi ale szkatułki losowych rud lub losowych kd +7 ale bez przesady tyle brył to zdeczka za dużo patrząc na poziom trudności tych map jeszcze ta propozycja...
  • Selvuk lubi to

#19 lDanl

lDanl

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 184 postów
  • Dołączył nie, 10 maj 15
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSandomierz
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze::)
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Dan

Napisano 22 sierpień 2015 - 05:51

Jestem na tak, myślę że to ułatwi robienie tej mapki 



#20 Mσяfєυѕz™

Mσяfєυѕz™

    Mistrz Eventów

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3099 postów
  • Dołączył pią, 24 sie 12
  • Miasto☞ Pσℓαи∂ ☜
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Mσяfєυѕz ™
  • Gildia:NєνєяFσяgινє
  • Królestwo:Shinsoo
  • Gadu-Gadu:Aиσиумσυѕ™


Napisano 22 sierpień 2015 - 08:09

Ułatwienie dla poczatkujących ;) na tak


Dołączona grafika


#21 LothrykMT

LothrykMT

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 652 postów
  • Dołączył wto, 05 mar 13
  • MiastoPomogłem? Daj Like :D
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Tynajus
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 22 sierpień 2015 - 10:57

Ziomek ale ja swoja wypowiedz skierowalem do araba a nie do ciebie wiec mam gdzies co napisałeś bo nie pisalem do cb tylko araba i czekam aż odpisze a chyba ty postów masz Malo ze napisałeś. Wpierd sie między vodke a zakąskę.

i tym pokazujesz swoją "wyższość" starych graczy nad nowymi ;p on tylko napisał swoje zdanie w publicznym poście w publicznym temacie a nie prywatnym tylko dla "starych mord"

 

 

 "a chyba ty postów masz Malo ze napisałeś" a jak inaczej ma k*rwa nabić? ty masz 3k ale kiedyś mogłeś w każdym temacie nabijać teraz niema gdzie :)

 

@Temat - zajebisty pomysł :) sam miałem ochotę wrócić na serwer i chyba to będzie największa zachęta :)


  • Bakuś i KarambolaToJa lubią to

[color=rgb(0,0,0);font-family:Roboto, arial, sans-serif;font-size:13px;]╭━━━╮╱╱╱╱╱╭╮
┃╭━╮┃╱╱╱╱╱┃┃
┃╰━━┳╮╭┳━━┫┃╭┳━━╮
╰━━╮┃╰╯┃╭╮┃╰╯┫┃━┫
┃╰━╯┃┃┃┃╰╯┃╭╮┫┃━┫
╰━━━┻┻┻┻━━┻╯╰┻━━╯
╭╮╭╮╭╮╱╱╱╱╱╱╱╭╮
┃┃┃┃┃┃╱╱╱╱╱╱╱┃┃
┃┃┃┃┃┣━━┳━━┳━╯┃
┃╰╯╰╯┃┃━┫┃━┫╭╮┃
╰╮╭╮╭┫┃━┫┃━┫╰╯┃
╱╰╯╰╯╰━━┻━━┻━━╯
╭━━━╮╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╭╮╱╱╱╱╱╱╱╭╮
┃╭━━╯╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱┃┃╱╱╱╱╱╱╱┃┃
┃╰━━┳╮╭┳━━┳━┳╮╱╭┳━╯┣━━┳╮╱╭╮┃┃
┃╭━━┫╰╯┃┃━┫╭┫┃╱┃┃╭╮┃╭╮┃┃╱┃┃╰╯
┃╰━━╋╮╭┫┃━┫┃┃╰━╯┃╰╯┃╭╮┃╰━╯┃╭╮
╰━━━╯╰╯╰━━┻╯╰━╮╭┻━━┻╯╰┻━╮╭╯╰╯
╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╭━╯┃╱╱╱╱╱╱╭━╯┃
╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╰━━╯╱╱╱╱╱╱╰━━╯[/color]


#22 BezPowrOtnY

BezPowrOtnY

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 233 postów
  • Dołączył nie, 07 gru 14
  • MiastoKujawsko-Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Azym
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Muzyka - Hip-Hop

Napisano 22 sierpień 2015 - 11:48

Jak najbardziej za! Osobiście chodziłem na razadora i słabo wyglądało, żeby wejść w trzy osoby, samemu = lagi, z innymi = kradzież dropa. Jeszcze te szyfry, mogą się w ogóle nie trafiać, a potem na ostatnim moście się trafia i lipa.

 

Jednak mam pytanie - co z lvl'em? Jakieś ograniczenie jest/ma być? Oraz co z czasem - ile go będzie?



#23 Selvuk

Selvuk

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 441 postów
  • Dołączył pon, 11 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSuwałki
  • Województwo:Podlaskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Selvuk
  • Gildia:Psyhiatryk Selvuka
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:...


Napisano 22 sierpień 2015 - 11:52

i tym pokazujesz swoją "wyższość" starych graczy nad nowymi ;p on tylko napisał swoje zdanie w publicznym poście w publicznym temacie a nie prywatnym tylko dla "starych mord"

 

 

 "a chyba ty postów masz Malo ze napisałeś" a jak inaczej ma k*rwa nabić? ty masz 3k ale kiedyś mogłeś w każdym temacie nabijać teraz niema gdzie :)

 

@Temat - zajebisty pomysł :) sam miałem ochotę wrócić na serwer i chyba to będzie największa zachęta :)

Napisałem post ,dwie osoby zacytowały i potem pisalem do araba bo do bakusia nic nie trzeba odpisywac i jak napsialem post do araba to ten nagle odpowiada za niego  

Przyjrzyj sie 

Wiesz jaki już narost będzie bryłek jak z ripa leci od 80 do 250b i na bram piekiel leci teraz tez wiecej ale wiem zbytnio ile i te dwie mapki sa juz powiekszone o drop a tu jescze ulatwienie zeby szybicje zrobic razadora  

Taki ktoś co będzie to mial to zrobi sobie eq boskie+9 w tydzien czy dwa a np ja i inni musielismy sie meczyk kopac itd bo zapewne ten ktos przy takiej ilosc brylek sobie kupi 


  • PolskiTraktor lubi to

Dołączona grafika


#24 BezPowrOtnY

BezPowrOtnY

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 233 postów
  • Dołączył nie, 07 gru 14
  • MiastoKujawsko-Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Azym
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Muzyka - Hip-Hop

Napisano 22 sierpień 2015 - 12:54

Napisałem post ,dwie osoby zacytowały i potem pisalem do araba bo do bakusia nic nie trzeba odpisywac i jak napsialem post do araba to ten nagle odpowiada za niego  

Przyjrzyj sie 

Wiesz jaki już narost będzie bryłek jak z ripa leci od 80 do 250b i na bram piekiel leci teraz tez wiecej ale wiem zbytnio ile i te dwie mapki sa juz powiekszone o drop a tu jescze ulatwienie zeby szybicje zrobic razadora  

Taki ktoś co będzie to mial to zrobi sobie eq boskie+9 w tydzien czy dwa a np ja i inni musielismy sie meczyk kopac itd bo zapewne ten ktos przy takiej ilosc brylek sobie kupi 

Zawsze mogą zrobić, żeby razador bił więcej. Tak jak ripper, np. albo nawet trochę więcej.



#25 ZjaraanyArab

ZjaraanyArab

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3017 postów
  • Dołączył śro, 27 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSzczєcιи.
  • Województwo:Z.pomorskie
  • Imię:Szymon
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CandrevaTM
  • Gildia:MσкrσCι
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Arab / ArabTM


Napisano 22 sierpień 2015 - 13:54

Przyp$#%#% się, że leci 100B a nie 99.

 

Selvuk, przeczytał bym to co napisałeś .. Ale bez znaków interpunkcyjnych i z taką składnią to wolę popatrzeć na śpiącego psa.

 

Co to tematu, to nie będzie wielkiej zmiany w bryłach na servie ... Dlaczego ? A dlatego, że ile osób chodzi na te mapy ? Widziałem dziś ich aż ...

 

 

3

[ Wiem wiem, regulamin. PLIS BEZ BANA ? ]


  • Klaudia <3 lubi to

Dołączona grafika

Data utworzenia konta: 2013-03-22.
Data zakończenia gry : Coś koło 17roku. 🤔

#26 VipKhan

VipKhan

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 754 postów
  • Dołączył sob, 01 wrz 12

Napisano 22 sierpień 2015 - 15:03

Na tak szyfry byly cieżkie do przejścia i zawsze zostawało 5-6 min do końca a tu trafia sie 2 brama i znowu szyfry (klops po zawodach mozna logać)

 

Pozostawiłbym tylko ilość przepustekk czyli 1 przepustka dla PT natomiast kto chce iść sam tez 1 przepustka

 

Chyba ciebie tez

Juz zrobili od 80 do 250b drop z ripa i jeszcze razadora ulatwiac to sam nie wiem bo bardzo bardzo dużo zwiększyli drop z ripa

Tu jednak chodzi o stratę czasu kiedys tyle i tyle trzeba bylo posiecic a dzis z tym czym dużo mniej czasu

Niby dobre rozwiązanie ale My (duża ekipa starych graczy)  będzie troche zawiedziona ponieważ kiedyś z ripa dropilo od 10 do 100b i prawie zawsze jakeis 30b potem zwiekszyliście ze bedzie dropić wiecej brylek a wczesniej dodaliscie razadora a teraz to juz tak latwo jak dropi od 80b do 250b z ripa i razador taki easy będzie

 

Teraz taki nowy gracz zarobi bardzo szybko np na takim ripie pare razy pojdzie i bedzie mial juz item +9 boski sobie kupi a my musielismy zarobic sobie na kilofy i kopac godzinami bo nei dropilo jak teraz do 250b i ciezko bylo kupic item boski +9  chodzac na ripa od 10 do 100b patola 

 

To wasz wybór ale może jakaś rekompensata dla nas za takie cos xdd

 

To powiedz mi jedno? macie ulatwione robienie piekielnego> idziesz v3 i dropisz za pól darmo hadesy + ulepki

żeby było jeszcze smieszniej kazdy potwierdzi, jakis czas temu mielsićie zarobiek na v3 i to nie mały względem v1/v2 mapek gdzie nie kazdy mógł sb pozwolic isć na v3 bo eq nie miał takiego mocnego,

 

Ta zmiana sie przyda, ps proponowałbym 1 przepustka czy idzie sie samemu czy z pt

 

Tyle z mojej strony



#27 ¢ιαѕтєк

¢ιαѕтєк

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Dołączył sob, 15 lut 14
  • Nick w grze:lCukiernikl
  • Gildia:Vixa
  • Królestwo:Jinno

Napisano 22 sierpień 2015 - 15:12

Na mape nie chodze, ale pomysł znakomity na TAK !


Dołączona grafika


#28 Selvuk

Selvuk

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 441 postów
  • Dołączył pon, 11 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSuwałki
  • Województwo:Podlaskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Selvuk
  • Gildia:Psyhiatryk Selvuka
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:...


Napisano 22 sierpień 2015 - 16:30

Na tak szyfry byly cieżkie do przejścia i zawsze zostawało 5-6 min do końca a tu trafia sie 2 brama i znowu szyfry (klops po zawodach mozna logać)

 

Pozostawiłbym tylko ilość przepustekk czyli 1 przepustka dla PT natomiast kto chce iść sam tez 1 przepustka

 

 

To powiedz mi jedno? macie ulatwione robienie piekielnego> idziesz v3 i dropisz za pól darmo hadesy + ulepki

żeby było jeszcze smieszniej kazdy potwierdzi, jakis czas temu mielsićie zarobiek na v3 i to nie mały względem v1/v2 mapek gdzie nie kazdy mógł sb pozwolic isć na v3 bo eq nie miał takiego mocnego,

 

Ta zmiana sie przyda, ps proponowałbym 1 przepustka czy idzie sie samemu czy z pt

 

Tyle z mojej strony

ja wolalem jak wejscie na v3 kosztowalo 5b i medal  a nie jak teraz 100b i medal nawet jeżeli dropia hadesy teraz 

jak bylo 5b i medal to przynajmniej mniejsze lvl mogly zarobić na hadesach 


  • PolskiTraktor lubi to

Dołączona grafika


#29 xKondzio

xKondzio

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Dołączył pią, 03 maj 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Konrad
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Aussie
  • Królestwo:Jinno


Napisano 22 sierpień 2015 - 17:25

Na tak . 

 

A teraz prawda o 90% forumowiczow . 

 

Propozycja zostala napisana przez Sacrize'a , jak widac wiekszosc jest na Tak , ale gdyby to napisal gracz ktory chodzi na razadora i 3/4 zabije razadora a reszta to brak  czasu na szyfry to wszyscy byli by na nie, bo to wielkie ulatwienie na serwerze , o matko my tego nie mielismy to wy tez nie !



#30 Tikaa

Tikaa

    Początkujący

  • Płeć Piękna
  • PipPip
  • 174 postów
  • Dołączył sob, 10 sty 15
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Tikaa
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 22 sierpień 2015 - 17:33

Uważam że to za  duże ułatwienie jak na razadora który,  "ma specyficzny poziom trudności". Chodzę bardzo często na razadora, kodów nie lubię ale umiem je przejść nawet jak są 3 na mapie... Może zamiast wprowadzania tak drastycznych zmian ułatwić to w inny sposób np.:

1. Szybszy resp moobków, bo czasami nie ma co bić.

2. Większy % dropu zarodków.

3. zamiast 2x szyfrów, zrobić jeden kod do wpisania.

Po co zaraz całą mapkę od zera robić i wszystko zmieniać? Tak to mamy raz bossy, pieczęcie, kody - różnie misje, urozmaicenie. 

 

Wiem że to nie ten temat ale:

Oprócz razadora by można było dodać zarobek od 140-200 lvl. Bo z tego co widzę to jest mnóstwo takich graczy, którym nie chce tworzyć się dropów ew. nie mają za co. A własną postacią by mogli zarobić.


Użytkownik Tikaa edytował ten post 22 sierpień 2015 - 17:36

  • WyjdzNaUlice i Effa - Królowa Ziemi lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych