Jump to content

Historyk (aktualizacja) - click Posted ImageZasady Eventów - click Posted Image Lotto - click Posted Image Komiks - click Posted Image Odgadnij liczbę - click


Photo

Jak oceniacie event?



  • This topic is locked This topic is locked
50 replies to this topic

#31 ZjaranaKicia

ZjaranaKicia

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 124 posts
  • Joined Mon, 08 Feb 16
  • Nick w grze:ZjaranaKicia
  • Królestwo:Shinsoo

Posted 03 November 2016 - 14:53


Zgadzam się, miałem 17 miejsce, 49% a dostałem nagrodę o wartości 2/3kb, nawet mniej bo ceny spadną, dostałem gorszą nagrodę niż niektóre osoby z 20 miejsca ponad to coś tu jest nie tak... Pierwsza 10 po 15kb jakoś a ja za 17 2/3k no to coś tu nie tak, i jeszcze osoby które zmieniły królestwo w ostatniej chwili i miały po 100% to zarobili z 20k a mieli mniej niż nie jedna osoba z chunjo z pierwszej 7ki jak nie 10tki.. 2 dni latania dla marnych 2/3kb gdzie mogłem mapy robić i bym mial około 10k...



Sanderin jak zawsze ubogi i biedny bo prawie nic nie zarobił


Event całkiem fajny 
  • WOLFxPOMPA likes this

#32 szpadel10000

szpadel10000

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 5 posts
  • Joined Sat, 20 Aug 16

Posted 03 November 2016 - 14:53

+Event fajny, kreatywny ogólnie 

+Pomysł z poliformią też był fajny jak ktoś nie da cukierka

- Jak odszedłeś od ziomka daleko i kliknąłeś tak to nie  traciłeś cukierka i cie nie zamieniało czasami

- Niektóre poliformie były trochę przekombinowane np. piec z bramy piekieł albo kolumna xD


Edited by szpadel10000, 03 November 2016 - 14:54.


#33 Sanderin

Sanderin

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7796 posts
  • Joined Wed, 11 Jul 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Z.pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sanderin
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo


Posted 03 November 2016 - 15:04

Sanderin jak zawsze ubogi i biedny bo prawie nic nie zarobił
Event całkiem fajny

Chodzi o to że latalem 2dni a mam nagrodę gorsza od osób które mają po 30miejscu...

#34 GoldShinoBBi

GoldShinoBBi

    Słaby pisarz

  • Globtroter
  • PipPipPip
  • 402 posts
  • Joined Mon, 16 Mar 15
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoŁódź
  • Województwo:Lódzkie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:BONGO
  • Królestwo:Shinsoo


Posted 03 November 2016 - 15:56

Nagrody spoko a event dosyć fajny chociaż nie udało mi się dużo zarobić, więc mam nadzieję że na święta będzie dużo lepiej :)

#35 VipKhan

VipKhan

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 754 posts
  • Joined Sat, 01 Sep 12

Posted 03 November 2016 - 16:02

Miałeś 32 miejsce w rankingu tak ? czyli 73 cuksy/punkty i 34% z hakiem a ja miałem miejsce 13 w rankingu, 108 cuksów/punktów i 50% z hakiem a nagrode dostałeś podobną do mojej ( 42 kompasy/mapki/metale, 5 medali, 200b, 10 red pereł i smoking dyniowy), tylko że ja już nie dostałem żadnej broni dyniowej, nie żebym miał coś przeciwko twojej nagrodzie, bo to tylko jeden z przykładów, ale gdzie tutaj sprawiedliwość, bo raczej nie przy rozdawaniu nagród ( losowych ) a miały być zależne od %-ów.     ,,pierwsze 10 osób w rankingu dostanie bonus, nagroda dla pierwszych osób z każdego królestwa+ każdy dostaje nagrodę zależnie od %''

A powiedz mi ile miales w eq ogólnie cukierkow?



#36 ιαммуѕєℓf

ιαммуѕєℓf

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 197 posts
  • Joined Thu, 17 Dec 15

Posted 03 November 2016 - 16:12

Ogólnie event był nawet ciekawy, ale w dość słabych dniach bo akurat w 1 Listopada nie powinno się przesiadywać nad Metinem tylko iść na groby :P

Ale tak to event nawet spoko :P


Edited by ιαммуѕєℓf , 03 November 2016 - 16:12.

  • Z3kochaniec likes this

#37 Alokerth

Alokerth

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 posts
  • Joined Fri, 11 Jul 14
  • Królestwo:Chunjo

Posted 03 November 2016 - 18:38

Ogólnie event przeciętny, co prawda nie było bezsensownego zrzucania respów dyń przez GM o jakiś tam losowych godzinach, na którym żerowała tylko topka. Właściwie każdy miał szanse co wygrać, były zamiany w roślinki i inne zabawne bramy, jednak sporo bugów (zamiana w moba pomimo podzielenia się cukierkiem itp) i trochę niesprawiedliwy sposób nagradzania (na głównej postaci gdzie miałem ponad 20% dostałem tylko o 14 magicznych metali i smieci ze szkaty eventowej więcej niż na bufie gdzie nie miałem nawet 1%, to jest porażka) obniża moją ocenę. Gdyby poprawić nagradzanie myślę, że byłoby OK, nawet pomimo bugów.

Edited by Alokerth, 03 November 2016 - 18:41.


#38 Łukasz

Łukasz

    Doskonały Mówca

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4034 posts
  • Joined Wed, 13 Nov 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:BBX
  • Gildia:Bajlandoo
  • Królestwo:Chunjo


Posted 03 November 2016 - 18:39

Bardzo fajny event, ale nie brałem udziału. Ważne jednak, że coś się działo i było trochę graczy ;)



#39 Satael

Satael

    Komentator

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1125 posts
  • Joined Mon, 28 Oct 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPińczów
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:Łukasz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Satael
  • Gildia:nic specjalnego :)
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Sport- głównie piłka nożna i piłka ręczna
    Motoryzacja
    Historia i Ciekawostki
    Film i Myzyka
    Anime i Manga - Naruto The Best
    Wrestling - WWE/WWF i IMPACT


Posted 03 November 2016 - 18:50

A powiedz mi ile miales w eq ogólnie cukierkow?

nwm ponad 170 chyba, ale te cukierki nie powinny mieć nic do nagrody, przynajmniej tak wynikało z wypowiedzi administracji, liczyć miały się tylko % w rankingu a jak się okazało było z tym różnie :)



#40 VipKhan

VipKhan

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 754 posts
  • Joined Sat, 01 Sep 12

Posted 03 November 2016 - 21:44

nwm ponad 170 chyba, ale te cukierki nie powinny mieć nic do nagrody, przynajmniej tak wynikało z wypowiedzi administracji, liczyć miały się tylko % w rankingu a jak się okazało było z tym różnie :)

No właśnie, nie powinno liczyć lecz pewnie liczyło, może dlatego dostałem dyniaka bo miałem ich 220 szt w eq ogółem, może dlatego



#41 Sacrize

Sacrize

    Wredny

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3382 posts
  • Joined Tue, 24 Jul 12
  • Państwo: Country Flag
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GM]Sacrize
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Shinsoo

Posted 03 November 2016 - 22:29

Cukierków w eq nie liczyło, ale mniejsza.. Nagroda była rozdawana na podstawie % tak jak o tym informowaliśmy + bonusy dla 10 osób w rankingu + pierwszych z każdego królestwa. Dyniaki dropią losowo od 8~10% też w sumie jako bonusik. Tyle w temacie nagród.


  • Jareek. likes this

Dołączona grafika

Zawsze i wszędzie VirtualMT2.


#42 EmPeTrzy

EmPeTrzy

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 400 posts
  • Joined Wed, 23 Apr 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKielce
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:Kamil
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Oponka/Empe3
  • Gildia:Mordixy
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:MP3
  • Hobby:Zielone KAWASAKI KFX 700 V-TWIN/ OFRROAD / GOTOWANIE / SPORT / MUZYKA /

Posted 04 November 2016 - 09:48

miód malina  :wub:



#43 ER5

ER5

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 158 posts
  • Joined Wed, 29 Jun 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TREJD
  • Nick na TS:HENIU HACZYK

Posted 04 November 2016 - 11:04

Mi się nie podobało, jedynie to że wprowadzaliście w błąd ludzi, jak event jeszcze trwał, chodzi mi tutaj o wpis Sacraiza dot, tego że nagrody będą lepsze od 10 i 50% i szczerze mówiąc ulatałem się te 2 dni tylko po to aby mieć te 50% i się udało bo miałem 52% co było naprawdę dobrym wynikiem, a jak się teraz okazuje straciłem tylko czas, bo nagrodę otrzymałem gorszą od niektórych ludzi, którzy mieli po 30-40% a podobno nagrody były zależne tylko od tych % ( jakoś teraz tego nie widać ).

 

Event inny od poprzednich i całkiem fajny, lecz kilka rzeczy musicie na przyszłość dopracować i starać się chociaż przemyśleć ( ustalić przed eventem nagrody i dopasować do miejsca w rankingu czy tych % -ów ) rozdawnie nagród.

Jestem tego samego zdania, było mówione inaczej i robiłem tak żeby utrzymać się w tych 50%, okazało sie jednak że osoby które były dalej w rankingu i miały poniżej 50% również dostały to samo ...

Ale mniejsza o to, event w miare dobry. W końcu coś nowego :>



#44 STARKUS

STARKUS

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 posts
  • Joined Wed, 26 Oct 16
  • Nick w grze:STARKUS
  • Królestwo:Jinno

Posted 04 November 2016 - 16:08

Co do Eventu, w ranku ogolnym byłem 93 zaś ranku jinno 13 z 22%, cuksów posiadałem 100szt, gdyby, ktoś chciał wiedzieć

co dostałem:

-10 red perel

-1x worek 200b

-1x kompas

-1x mapka

-5x medal portalu

-15x metali prem

-1x dyniowy strój  

-1x szkata event nr2

Moja ocena Eventu: Jak najbardziej na plus mimo owych bugów o których wspominaliście wyżej pomysł oryginalny i przyjemny, system zdobywania cukierków również spoko. Pozostaje tylko podziekować i pogratulować Administracji za włożony czas. Co do nagród, hmn mimo ze zabrakło Dyniaka to rekompensuje to spadek cen owych broni na targu z 14k do 6k :)

Pozdrawiam STARKUŚ


Edited by STARKUS, 04 November 2016 - 16:10.


#45 Kanekin

Kanekin

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 posts
  • Joined Wed, 02 Nov 16

Posted 04 November 2016 - 18:55

Jak dla mnie event ciekawy i nie mam problemów z tym, że było kilka niedociągnięć. Włożyli troche pracy w jakiekolwiek przygotowania wiec przestańcie marudzić, że z własnej woli coś zrobili dla serwera dlatego ode mnie osobiscie szacun.
Co do nagród:
150x mapa
150x kompas
100 mag. Metal
Kd inta +8
6x Medal portalu
Miecz halloween
Dyniowy łuk
Pustynny bojownik
1x worek bryleķ.
Nagrody nagrodami ale liczyła sie zabawa. Pozdrawiam ludzi którzy razem ze mną stali przed pumpkinem 01.11 o 22:00 w jinno. Takiego ubawu dawno nie miałem i to sie liczy na eventach.

Pozdro dla reszty i dzięki za zabawe. Event bardzo dobry

Kanekin

P.S
Co do ludzi którzy będą mieli problem, że dostali gorsze nagrody.
Byłem 6 na serwerze, miałem 143 cuksy zaliczone a 500 w eq i do tego pierwszy z królestwa. Jinno górą ^^

Edited by Kanekin, 04 November 2016 - 18:58.






Also tagged with one or more of these keywords: Nowość

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users