Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

135 lvl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#46 Penga

Penga

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 373 postów
  • Dołączył pią, 22 sty 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoFredekBezKredek
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Penga/lSzewczyKl
  • Gildia:Kredek Bez Fredek
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Siema ja jestem Fredek :)

Napisano 07 lipiec 2017 - 08:02

tylko jest 1 problem najwiekszy płacz robisz ty o te pety wez sie za ge a w miesiac ogarniesz ładne eq


virtualmt21501151824__mrocznapenga.png


#47 Farknes

Farknes

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 124 postów
  • Dołączył nie, 05 kwi 15
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:PanRiv
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 07 lipiec 2017 - 09:48

Oho widzę, że doszliśmy do punktu tzw" ściany", w której kiedy nie masz już żadnych normalnych argumentów, zaczynasz komentować osobe z którą prowadzisz dyskusje, co wgl nie ma związku z tematem.
Uwaga, mam już 255lvl, mam już wystarczająco dobre eq żeby chodzić na mapki, mogę też się bawić w randomowe napierdzielanie się w miastach. Nie piszę tego dla swoich korzyści, tylko po to, żeby serwer mógł ożyć. Jeśli możesz to skup się na temacie, a nie na tym co ja mam w eq.
Tu chodzi o to żeby jakoś zachęcić nowych ludzi do gry , bo jak wiesz serwerów jest multum, ten wiadomo jest najlepszy bo najdłużej stoi, ale co z tego kiedy taki newbie chce pograć sobie przez jakiś czas, znudzi mu się, lub się zniechęci i pójdzie dalej, poszukać czegoś lepszego, no chyba, że akurat serwer jest wystarczająco dobry, Tutaj jak już ogarnie jak wygląda sytuacja na serwie, w sensie zarobki, koszt itemow i problem z koksami na 135 to po prostu wyjdzie i nie wróci.

#48 taxer1921

taxer1921

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów
  • Dołączył pią, 16 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XTaxer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:taxer
  • Hobby:ogladanie psa jak sra

Napisano 07 lipiec 2017 - 09:55

placze o to ze ludzie z tymi petami stoja na 135 i utrudniaja gre nowym przez co mocno ich zniechecaja nie dosc ze trzeba przesiedziec na niskim lvl sporo to jeszcze caly czas jest sie przez takich pajacow gnebionym :)


tumblr_og1fqs146r1vv1g70o1_540.gifvirtualmt21501278032__beka_xd.png

 


#49 Sardaar

Sardaar

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Dołączył nie, 15 gru 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sardaar
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 07 lipiec 2017 - 11:04

Poświęciłem wczoraj 3h (przez dzień) biegalem po różnych ch mapy metin 1 i opisywane przez was sytuację zdarzały się tylko na ch1. Gracze zmieniali się, bili itp nie działo się nic w stylu jakim opisujecie. Poza 2 przypadkami nikt mnie nie wyganial z mapy, wręcz próbowali szukać ugody. A te 2 przypadki to postacie z bao bao. Od ch2-ch7 widziałem jedna postać z rezadorem przez 3h. 2 mapy przez 10 min stały puste. Więc już do końca nie rozumiem, dlatego ja już się nie wypowiadam w tym temacie, bo wyczerpalem już zasoby swojego zrozumienia dla was.

#50 taxer1921

taxer1921

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów
  • Dołączył pią, 16 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XTaxer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:taxer
  • Hobby:ogladanie psa jak sra

Napisano 07 lipiec 2017 - 11:10

no widzisz u mnie wyglada to tak ze przez wiekszosc czasu np 1h nie ma nikogo albo przynajmniej nikogo kto moglby mi zagrozic ale po jakims czasie pojawia sie mily przyjaciel ktory albo sam ma razadora na 2 postaci albo takiego cwaniaka wola ten wola swoich kolegow i tak to wyglada :) i co mam zrobic wtedy? isc na inny kanal ktory praktycznie zawsze jest zajety wiec bede musial pogonic NOWEGO gracza ktorych mimo wszystko bardzo duzo tam widuje?


tumblr_og1fqs146r1vv1g70o1_540.gifvirtualmt21501278032__beka_xd.png

 


#51 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Dołączył sob, 31 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Napisano 07 lipiec 2017 - 15:50

Poświęciłem wczoraj 3h (przez dzień) biegalem po różnych ch mapy metin 1 i opisywane przez was sytuację zdarzały się tylko na ch1. Gracze zmieniali się, bili itp nie działo się nic w stylu jakim opisujecie. Poza 2 przypadkami nikt mnie nie wyganial z mapy, wręcz próbowali szukać ugody. A te 2 przypadki to postacie z bao bao. Od ch2-ch7 widziałem jedna postać z rezadorem przez 3h. 2 mapy przez 10 min stały puste. Więc już do końca nie rozumiem, dlatego ja już się nie wypowiadam w tym temacie, bo wyczerpalem już zasoby swojego zrozumienia dla was.

To masz ciekawe obserwacje, drogi kolego. Ja dzisiaj z ciekawości zaglądnąłem na oponki i poza ch1, co już jest klasykiem, na 3 innych CH siedziały cwaniaczki z dyniakami a najsłabszy pet jakiego widziałem u nich to król fenek. Oczywiście jeden z nich miał razadora, a inny nawet smoka :)
Rzeczywiście nowi gracze nawiążą z nimi walkę.

Niestety cały problem jest w tym, że ci owi gracze albo tam siedzą i nic praktycznego nie robią albo sobie dropki tworzą i argumentują swoją obecność "dropieniem". Oczywiście taki drop to najlepiej z arrą i jakimś dyniaczkiem do obrony, albo kolegami z gildii.
Tymczasem większość z nich ma postaci 250+ lv i mogą a nawet powinni tam zarabiać, bo zarobek tam jest dużo lepszy niż na oponach. Ale dlaczego oni siedzą na oponkach to już sobie sam odpowiedz.

Takimi sytuacjami zataczamy błędne koło. Ci starsi gracze zajmują spoty nowym, a w konsekwencji tego bardziej ograni z nowych graczy zajmują spoty mniej ogranym nowym graczom. To doprowadza do tego, że część z nowych graczy jest zdegustowana początkiem gry na serwerze i w rezultacie jakiś % z nich nie decyduje się na dalszą zabawę z serwerem.

Chyba to dobrze wyjaśniłem.

Podsumówując na niskich poziomach nie mogą być dostępne przedmioty, które czynią tak ogromną różnicę w walce między graczami. Tak jak na każdym innym serwerze na którym grałem najmocniejsze itemy są ograniczane lv`elami i dostępne dopiero na wysokich poziomach, kiedy gracze już są ograni i nie przeszkadza to nowym.
Ktoś powie, że nie osiągnęły tego co virtual - no dobrze, ale to nie oznacza, że w pewnych kwestiach virtual nie może wziąć przykładu z innych serwerów.

Użytkownik TypowyPustak edytował ten post 07 lipiec 2017 - 15:54

  • TheCartonick i taxer1921 lubią to

#52 taxer1921

taxer1921

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów
  • Dołączył pią, 16 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XTaxer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:taxer
  • Hobby:ogladanie psa jak sra

Napisano 08 lipiec 2017 - 15:38

nie no pustak co ty przeciez nie ma zadnego problemu na 135 a dalej nie rozumiem dlaczego nikt z administracji nie zabral glosu w tej dyskusji wystarczyloby napisac nawet by zebrac w nowym temacie pomysl graczy na np nowe zarobki dla 140-180 z latwym wykonaniem ale nieee przeciez jest dobrze jak jest :).

virtualmt21499531658__patriotic_gowna.pn


tumblr_og1fqs146r1vv1g70o1_540.gifvirtualmt21501278032__beka_xd.png

 


#53 Penga

Penga

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 373 postów
  • Dołączył pią, 22 sty 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoFredekBezKredek
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Penga/lSzewczyKl
  • Gildia:Kredek Bez Fredek
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Siema ja jestem Fredek :)

Napisano 08 lipiec 2017 - 16:31

nie no pustak co ty przeciez nie ma zadnego problemu na 135 a dalej nie rozumiem dlaczego nikt z administracji nie zabral glosu w tej dyskusji wystarczyloby napisac nawet by zebrac w nowym temacie pomysl graczy na np nowe zarobki dla 140-180 z latwym wykonaniem ale nieee przeciez jest dobrze jak jest :).

virtualmt21499531658__patriotic_gowna.pn

Patriotic odpowiedz na wszystkie twoje pytania tam tylko takie coś jest

 


virtualmt21501151824__mrocznapenga.png


#54 taxer1921

taxer1921

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów
  • Dołączył pią, 16 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XTaxer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:taxer
  • Hobby:ogladanie psa jak sra

Napisano 08 lipiec 2017 - 16:48

nie tylko patriotic tak robi :) earthquake dyniowi paradise nie wiem co tam jeszcze ale gildia tu niewiele zmienia po prostu :)


tumblr_og1fqs146r1vv1g70o1_540.gifvirtualmt21501278032__beka_xd.png

 


#55 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Dołączył sob, 31 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Napisano 09 lipiec 2017 - 04:27

Patriotic to bynajmniej najwyższa skrajność. Oni są TOP1 w irytowaniu nowych graczy.
Takie tam odrzutki z GanjiMafii a później Gumisiów. Kilka dni temu weszedłem sobie na ich TS`a (Nie pytajcie jak zdobyłem hasło :P) i tam się dopiero dzieje. Małe chamidła na mnie naskoczyły i zaczęła się świńska agresja wspomagana wyzwiskami.

Także to właśnie tacy gracze są problemem - cwaniaki, chamy i zarazem idioci.

Jeżeli chodzi o resztę wymienionych gildii to nie wszyscy gracze tacy są. Niektórzy z nich posiadający np. mocarne pety nie przeszkadzają nowym graczom a argumentują swoją obecność walką z takimi gildiami jak Patriotic.

Natomiast to tylko zachęca do ograniczenia lv pewnych itemów albo zrobienia czegokolwiek aby ich wyrzucić na wyższe poziomy. Jeżeli administracja szuka rzeczy, która jest głównym powodem tego, że nowi gracze często nie decydują się na dalszą grę to na screenie kilka postów wyżej jest ona ujęta w pełnej okazałości.

Użytkownik TypowyPustak edytował ten post 09 lipiec 2017 - 04:28


#56 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Dołączył sob, 31 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Napisano 09 lipiec 2017 - 04:37

Jeżeli autor chce wskazówki to jest jedna. Rzucić wszystko i uciekać ze 135 lv. Tak ja poczynam robić.
Przez długi czas próbowałem walczyć z tymi chwastami męcząc się tygodniami na DT i ciułając EQ pvp za kilkadziesiąt kb, ale po prostu mam ostatnio dość i najlepsza możliwa rzecz jaką mogłem zrobić to wymienić cholernego dyniaka za EQ pod zarabianie na 254 lv.

I tobie też to polecam. Uzbierać, ale na DT (Ostatnio dosyć tam pusto) - około 9kb i kupić buty zimorodka, zbroję na 220 lv all 8 i boski kaptur. Oczywiście ulepszyć peta na kenaia/króla. Robiąc stale biologa to wystarczy na bezproblemowe wykonanie Wieży Wygnańców. A na 254 lv jest taki zarobek, że bez problemu zarobisz na peta typou razador czy dalsze EQ.

Tylko jest jeden warunek: musisz również do 165 lv wyexpić drugą postać aby ominąć ograniczenia map związanych z PT, potem na metin 2 już obie się expi jednocześnie.

#57 Kreatywny :ph34r:

Kreatywny :ph34r:

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 143 postów
  • Dołączył pią, 02 maj 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:V3Ali
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Ali


Napisano 09 lipiec 2017 - 06:10

W PT również możesz expic przed 165lvl przecież.Ja expilem 2 postacie równocześnie w PT od 30 do 254lvl ;)

Tak naprawdę problemem nie są te razadory i celowe utrudnianie gry nowym przez ameby, które nawet tam nie zarabiają(już ciul jakby faktycznie tam zarabiali i dlatego bili).Problemem jest tu brak jakiegokolwiek pvp i map zarobkowych od 140 do 254lvla (jedynie ww na 180,ale to mapa prywatna).Brakuje na poziomach 150-dajmy na to 200 takiej mapy typu metin 1. Na której możnaby było zarabiać grosze ze slabym eq, ale możnaby też było założyć besti/niebiańskie/boskie i sie ponawalać.

#58 taxer1921

taxer1921

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów
  • Dołączył pią, 16 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XTaxer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:taxer
  • Hobby:ogladanie psa jak sra

Napisano 09 lipiec 2017 - 08:30

dzieki za wskazowke i taki mam wlasnie zamiar :) a co do dt to probowalem robic ale idac na dt skonczylo sie na 2v4+x2buff ;( (i to w nocy)

co do dyskusji to naprawde trzeba cos z tym zrobic bo co z tego ze ja za kilka dni wyjde z tego 135 jak sytuacja sie nie zmieni zaprosilem ostatnio kolege na server zrobilem mu podstawowe eq zeby zbil oponki pilnuje by nikt go nie pogonil i oczywiscie po chwili wpada jakis dumny wieczny 135 i wola 5 kolegow :l to naprawde jest smutne jak sie na to patrzy


tumblr_og1fqs146r1vv1g70o1_540.gifvirtualmt21501278032__beka_xd.png

 


#59 Pysian

Pysian

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 168 postów
  • Dołączył śro, 22 sie 12


Napisano 09 lipiec 2017 - 12:14

Abstra***ac, czy są to chamscy idioci-czy nie. Ja im się nie dziwię, że tak robią, na 254 lvl nie ma żadnej mapy na której trzeba walczyć o spota, wszystko to prywatne mapy, gdzie nikt ci nie przeszkadza, nie ma żadnej rywal8zacji o spota, czy mapę. Oni się po prostu nudzą na tych 254 lvl. Może warto by przemyśleć na poważnie ta propozycje, aby dodać jakaś mapę, gdzie te wszystkie hlvlowe postacie mogły rywalizować?
Ktoś napisał że można dodać mapę od 150 albo 200. Ok... Ale w tedy będzie ten sam problem, właśnie na tych mapach, nowy gracz utknie na 150, czy 200 lvl.

Użytkownik Pysian edytował ten post 09 lipiec 2017 - 12:15


#60 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Dołączył sob, 31 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Napisano 09 lipiec 2017 - 14:06

Abstra***ac, czy są to chamscy idioci-czy nie. Ja im się nie dziwię, że tak robią, na 254 lvl nie ma żadnej mapy na której trzeba walczyć o spota, wszystko to prywatne mapy, gdzie nikt ci nie przeszkadza, nie ma żadnej rywal8zacji o spota, czy mapę. Oni się po prostu nudzą na tych 254 lvl. Może warto by przemyśleć na poważnie ta propozycje, aby dodać jakaś mapę, gdzie te wszystkie hlvlowe postacie mogły rywalizować?
Ktoś napisał że można dodać mapę od 150 albo 200. Ok... Ale w tedy będzie ten sam problem, właśnie na tych mapach, nowy gracz utknie na 150, czy 200 lvl.

Oczywiście, że nie utknie.

Bez przeszkadzania tych cwaniaków do 135 lv idzie spokojnie uzbierać na podstawowe EQ pod WW,a wtedy nie ma sensu się zatrzymywać na 150 czy 200 tylko expić aż do końca.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych