Jump to content

Historyk (aktualizacja) - click Posted ImageZasady Eventów - click Posted Image Lotto - click Posted Image Komiks - click Posted Image Odgadnij liczbę - click


Photo

135 lvl


  • Please log in to reply
76 replies to this topic

#61 Pysian

Pysian

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 168 posts
  • Joined Wed, 22 Aug 12


Posted 09 July 2017 - 16:36

A teraz jaki jest sens zatrzymywać się na 135? Chodzi o kasę, na oponkach najszybciej się zarabia, tylko o to chodzi(tak mi się wydaje, bo nigdy nie byłem na tej mapie po revorku)...
Jak ja mialem 100, czy 135 i wbijalem 254 to nie było oponek. Tzn były, ale kompletnie nieopłacalne, nikt tam nie zarabiał. Bez oponek też można uzbierać na eq pod ww, wielu przed wami się udało, uwierzcie.
Mi generalnie strasznie podoba się ta idea walki o spota, zawsze mi tego brakowało na virtualu I trochę wam zazdroszczę. Chodzi mi bardziej o przepaść pomiędzy pogatymi, a biednymi na tej mapie.

#62 taxer1921

taxer1921

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 posts
  • Joined Fri, 16 Jun 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XTaxer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:taxer
  • Hobby:ogladanie psa jak sra

Posted 09 July 2017 - 19:56

HAHAHAHAHAHAHHAHAHA zazdroscisz walki na 30k hp (badz 70-80 z podstawowym) na goscia ktory ma razadora (+600k i 8k ataku) z dyniakiem i eq na 120? XDDDDDDDD warto tez dodac ze taki delikwent nigdy nie walczy sam zawsze w grupie najlepiej 4 badz 5 osobowej :) to jest katowanie a nie rywalizacja XD

edit: taka mala ciekawostka dzisiaj po napisaniu prawdy o pewnym graczu i jego gildi ocenzuruje zeby nikt nie widzial Pat*io*ic S*mer*D bylem gnebiony na wszystkich kanalach przez jakies 40minut :)


Edited by taxer1921, 09 July 2017 - 20:00.

tumblr_og1fqs146r1vv1g70o1_540.gifvirtualmt21501278032__beka_xd.png

 


#63 SuSzArKa

SuSzArKa

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 104 posts
  • Joined Sun, 02 Apr 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPoznań
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Mikołaj
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Grymaszek/lSoullesl
  • Gildia:Amarena
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:SuSzArKa
  • Hobby:Jebanie Patriotick

Posted 15 July 2017 - 13:53

Witam Wszystkich!

Ja jestem za tym zeby zostawic te pety bo trzeba bylo sie trudzic zeby na takiego peta uzbierac wiec proponuje zeby zrobic prywatna mape metin1 zeby np była 1 oponka na mapie nie 2/ripera tez prywatne i ilosc wypadania bryłek zmniejszyc do ilości 100b max



#64 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 posts
  • Joined Sat, 31 Dec 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Posted 15 July 2017 - 14:02

Propozycja z oponką mogłaby być. Ewentualnie 2 oponki ale za to jakaś wejściówka, typu amuletu miriness czy magicznej mapy (A może jakaś nowa, która dropiłaby np. z 9-ciu ogonów, tak jak amulet z ognistego króla) i ograniczenie czasu przebywania na mapie, do np. 30 minut czy godziny jednorazowo.

Co do DT to zdecydowanie na nie z robieniem mapy prywatnej z takim ograniczeniem zarobku. Już teraz nie zarabia się tam przyjemnie, a żeby uzbierać na EQ pod mapki na 254 lv trzeba się tam trochę pomęczyć.
Aktualnie DT nie jest jakoś bardzo oblegane i na wielu CH przez sporą część dnia spoty stoją puste, na niektórych nawet gotowy metek się przytrafi, więc to chyba nie jest wielki problem. Oczywiście, zdarzają się przypadki gdzie jakiś cwaniak z peciorem wchodzi i celowo atakuje, ale na DT nie jest to częste.

A pety do ograniczenia lv, bo tylko psują balans na niskich poziomach i stanowią często przez ludzi je wykorzystujących utrudnienie dla graczy chcących np. zarobić na oponach. A to, że takiego peta trudno zdobyć to nie jest argument, bo jego trudno zdobyć, a w zasadzie prawie się nie da na 135, za to na 255 to już banalna sprawa. Te mocarne pety tylko pogłębiają i tak dużą różnicę między graczami grającymi na 135 a tymi na 255, a do tego w przeciwieństwie do misji biologa czy EQ mogą być używane przeciwko tym pierwszym typom graczy.

#65 MakeMyDay

MakeMyDay

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 844 posts
  • Joined Tue, 23 Apr 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:MakeMyDay
  • Królestwo:Shinsoo


Posted 15 July 2017 - 14:18

Skoro kopanie rud to taki beznadziejny sposób na zarobek, to idź do m1 dropić sztabki i zobaczysz jak zarabiali Ci, którzy teraz mają razorki na 135lvlu :) Podropisz godzinkę/dwie i zmienisz zdanie na temat kopania rud :)
Co do propozycji, oczywiście na nie.

Edited by MakeMyDay, 15 July 2017 - 14:19.


#66 ! WING3D

! WING3D

    Słaby pisarz

  • Globtroter
  • PipPipPip
  • 451 posts
  • Joined Mon, 09 Feb 15
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKraków(Krzeszowice)
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Strażak
  • Gildia:OSP
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Strażak(ReQ)
  • Hobby:OSP <3 pomoc potrzebującym


Posted 15 July 2017 - 14:20

Dla mnie bez sensu i tak to nie przejdzie jsli chcecie usunieca 135 lvl z razorami to niech tez z 255 usuną i problemie nie potrzeny temat jest dobrze i po co psuc nie podoba sie zmien server lub zarób na razora bądz jaska ????????????????????????


Edited by ! σffι¢ιαℓ Wariat, 15 July 2017 - 14:21.


#67 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 posts
  • Joined Sat, 31 Dec 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Posted 15 July 2017 - 14:28

Dla mnie bez sensu i tak to nie przejdzie jsli chcecie usunieca 135 lvl z razorami to niech tez z 255 usuną i problemie nie potrzeny temat jest dobrze i po co psuc nie podoba sie zmien server lub zarób na razora bądz jaska ????????????????????????

Dla mnie bez sensu i tak to nie przejdzie jsli chcecie usunieca 135 lvl z razorami to niech tez z 255 usuną i problemie nie potrzeny temat jest dobrze i po co psuc nie podoba sie zmien server lub zarób na razora bądz jaska ????????????????????????

Popatrz, razadory to przedmioty takie bardziej elitarne i niezwykle trudne w zdobyciu dla zwykłego gracza nie mającego wyrobionej postaci 254/255. Skoro to przedmioty elitarne to powinny być dostępne dopiero na najwyższych poziomach.
Tak jest z EQ otchłani, piekielnym, misjami biologa i wieloma innymi rzeczami. Te rzeczy elitarne dające bardzo mocne bonusy powinny być ograniczane. Skoro wymienione itemy są, to pety też powinny być.

Dać 135 lv peta typu razador to tak jakby dać możliwość używania boskiego kaptura, i korzystania z bonusów misji biologa fioletowych ziół i worków. To nie wygląda źle?
Pety aktualnie na niskich poziomach psują balans. O wiele ciekawiej byłoby bez nich. Jak ktoś sobie na nie zapracował na 254 lv to niech używa na 254 lv. Gra na 135 lv sama z siebie nie wymaga stosowania lepszego peta niż król feniks, a jedynie cwaniaki chcące być bezkarne w pvp i budować ego, mają to głęboko. Bo w końcu na 254 mimo takiego peta można przegrać z jakimś lepszym graczem, i dlatego tam jest "nudno", nie?

@MakeMyDay

Ci, którzy teraz mają razadorki grali w czasach, kiedy najlepszym petem był lodowy feniks. Oni sobie mogli wywalczyć oponki, DT, razka, mieli to samo co gracze dziś.
I dlaczego "Na nie"? Bo ty masz takiego peta i będziesz płakał jak skończy się bezkarność w pvp? Proszę o realne i wartościowe argumenty, a nie coś takiego.

Edited by TypowyPustak, 15 July 2017 - 14:30.


#68 MakeMyDay

MakeMyDay

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 844 posts
  • Joined Tue, 23 Apr 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:MakeMyDay
  • Królestwo:Shinsoo


Posted 15 July 2017 - 14:42

@pustak
Po 1. Nie mam żadnej postaci 135, tylko gram na 255.
Po 2. Gdy najlepszym petem był lodowy fenek, to na oponkach przez cały dzień można było zarobić tyle, co dzisiaj przez 20min.
Po 3. Kiedyś nie było mapek zarobkowych jak dt i razador i ludzie nie płakali, ze musza kopać rudy, tylko każdy sie cieszył, ze zarobił 2b za 255 rudy. Teraz każdy nowy gracz myśli, ze w tydzień sobie całe eq zrobi???? Trzeba sie napracować miesiące, żeby cos tutaj osiągnąć.
Po 4. Ja ciągle nie wiem, jaki wy macie problem z pójściem na ch7 i kopanien rud. Nikt wam wtedy nie będzie przeszkadzał i będziecie mogli sobie spokojnie zarabiać :)

#69 ! WING3D

! WING3D

    Słaby pisarz

  • Globtroter
  • PipPipPip
  • 451 posts
  • Joined Mon, 09 Feb 15
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKraków(Krzeszowice)
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Strażak
  • Gildia:OSP
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Strażak(ReQ)
  • Hobby:OSP <3 pomoc potrzebującym


Posted 15 July 2017 - 14:49

Czesc jestem nowym graczem na virtualu i po okolo tygodniu czy 2 gry tutaj doszedlem do pewnych wnioskow otoz zaczynajac gre tutaj mozna sie bardzo niemilo zaskoczyc widzac wiele gildii stojacych na 135lvlu i katujacych nowych graczy na oponkach badz tez riperze.(chociaz tam jeszcze nie bylem jednak zgaduje ze pewnie moze byc podobnie tyle ze na ripera juz jakies eq trzeba miec wiec chyba nie moe byc tak zle) pisze ten temat w dyskusjach poniewaz w propozycjach nie moglem zalozyc tematu :)

jako nowy gracz sadze ze nalezaloby cos zrobic by te 135lvle "usunac" z gry jednak chodzi o to aby zachecic ich do wbijania wiekszego poziomu jednoczesnie zniechecajac do zostania na 135 by nie gnebic tak nowych graczy to co mozna zrobic by zachecic pozostawiam jako temat dyskusji a moj pomysl by ich zniechecic to przeniesienie dyniowego (i calej reszty eventowego eq) eq na 140/150 lvlu tak samo ustalic jakis prog lvlowy dla petow ktore daja OGROMNEGO boosta taki razador nie moze byc dostepny na 135 wystarczyloby podniesc go nawet rowniez do 140/150 i problem w pewnym stopniu by zniknal. pisze o tym bo zaczynajac tu gre i bijac oponki jest to straszne doswiadczenie dla nowego zajete sa one prawie caly czas (oprocz nocy itd ale to wiadomo) najczesciej przez graczy ktorzy juz wlasnie maja 135 i eq badz nawet gdy nie maja to potrafia ksuc i wolac kolegow ktorzy wolaja swoich i w ten sposob nowy gracz musi walczyc z 3/4 (lub wiecej) osobami z pelnym eq i razadorem a to chyba nie jest zbyt ciekawe :)

zachecam do dyskusji na ten temat i innych pomyslow jak mozna zwalczyc taki problem

ps:przepraszam za brak polskich znakow i ogolnie brzydko wygladajacy post jednak pisze na szybko i troche w nerwach. :D jak znajde czas to edytuje o ile sie da.

powiedz co ci nie pasuje to ze nie masz razora twoja sprawa zarób polecam oponki a nie bicie i wyzywanie na oponkach ps Herso lNeQl Pozdrawia



#70 taxer1921

taxer1921

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 posts
  • Joined Fri, 16 Jun 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XTaxer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:taxer
  • Hobby:ogladanie psa jak sra

Posted 16 July 2017 - 07:45

przeciez ja zarabiam caly czas :) a to ze kogos wyzywam i probuje pogonic z oponek to nic dzinego jak widze dropa co ma arre dyniaka bojownika i full pod pvp bo to nie jest normalne. dropa robi sie najnizszym kosztem by przyniosl jak najwyzsze zyski a to co widze na oponkach mozna podpiac pod patologie i tyle. wielu ludzi ktorych spotykam mowi ze ma dosc gry tutaj przez takich jak wy ktorzy z arrami/razorami dropia na oponach mimo ze dawno powinno wbijac 254. przeciez aby wbijac 254 wystarczy krola fenka na poczatek nawet nie arre tylko fenka wiec po co wam razor na 135? do bicia nowych tylko i wylacznie, mowicie ze bijecie sie miedzy soba? no popatrz odkad tu gram to juz kilkanscie/dziesiat razy wpadly mi takie gildie jak patriotic dyniowi earthquake itd w 3-5 osob bo ktos od nich sie zalogowal na moim kanale i uznal ze jego a skoro sie nie wylogowalem tylko podjalem z nim walke w klasie to przeciez musi wolac kolegow skoro 1v1 nie wygra :).


tumblr_og1fqs146r1vv1g70o1_540.gifvirtualmt21501278032__beka_xd.png

 


#71 Kirito-kun

Kirito-kun

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 132 posts
  • Joined Thu, 01 Jun 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Królestwo:Chunjo

Posted 16 July 2017 - 08:12

Witam Wszystkich!
Ja jestem za tym zeby zostawic te pety bo trzeba bylo sie trudzic zeby na takiego peta uzbierac wiec proponuje zeby zrobic prywatna mape metin1 zeby np była 1 oponka na mapie nie 2/ripera tez prywatne i ilosc wypadania bryłek zmniejszyc do ilości 100b max


Prywatne DT i max 100b z rippka, po 40 minutach czekania na metka, więc max 100b po prawie godzinie roboty. Tak by to wyglądało z Twoją propozycją. Chyba, że masz na myśli zrobienie drugiej WW tylko z ripperem na ostatnim piętrze, ale o tym nie wspomniałeś :P DT jest dobre.takie jakie jest i nie ma co ruszać. Na temat oponek już mi się nie chce wypowiadać ;v

#72 Penga

Penga

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 373 posts
  • Joined Fri, 22 Jan 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoFredekBezKredek
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Penga/lSzewczyKl
  • Gildia:Kredek Bez Fredek
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Siema ja jestem Fredek :)

Posted 16 July 2017 - 08:27

jak ja kocham ten płacz :) powiedz mi koles na co ci eq boskie skoro mozesz latać na 255 lvl z niebiańskim na 54 lvl   no powiedz poco ci  jesli uwazasz ze arra razador itd jest nie potrzebnym petem


virtualmt21501151824__mrocznapenga.png


#73 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 posts
  • Joined Sat, 31 Dec 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Posted 16 July 2017 - 08:51

jak ja kocham ten płacz :) powiedz mi koles na co ci eq boskie skoro mozesz latać na 255 lvl z niebiańskim na 54 lvl   no powiedz poco ci  jesli uwazasz ze arra razador itd jest nie potrzebnym petem

Nikt nie sugeruje, że nie są to potrzebne pety. Tu są sugestie, że nie są potrzebne na 135 lv i to jest prawda.



#74 Penga

Penga

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 373 posts
  • Joined Fri, 22 Jan 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoFredekBezKredek
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Penga/lSzewczyKl
  • Gildia:Kredek Bez Fredek
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Siema ja jestem Fredek :)

Posted 16 July 2017 - 09:15

Nikt nie sugeruje, że nie są to potrzebne pety. Tu są sugestie, że nie są potrzebne na 135 lv i to jest prawda.

co za czlowiek sam piszesz raz ze sa niepotrzebne a teraz ze sa potrzebne


  • Sayres likes this

virtualmt21501151824__mrocznapenga.png


#75 taxer1921

taxer1921

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 posts
  • Joined Fri, 16 Jun 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XTaxer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:taxer
  • Hobby:ogladanie psa jak sra

Posted 16 July 2017 - 14:40

heh spotkalem dzisiaj pana Penga na oponkach a konkretnie jego ninje 125lv z smokiem i eq za chora ilosc brylek probowalem z nim rozmawiac ale nic konkretnego nie uslyszalem jedynie ze "argumenty sa na forum" XD  argumenty jakie? ze cena spadnie, ze sobie zarobil to ma, ze mozna w miesiac zrobic XX kb co raczej nie jest mozliwe szczegolnie ze nie kazdy ma tyle czasu a nawet jesli to po co az tyle skoro aby wyjsc z 135lv potrzeba ~15 kb nie wiecej wliczajac eq i peta (nie wiem jak z biologiem bo sam siedze na 135 i zbieram na podstawowe eq nadal) jedyny argumenty ktory do mnie trafia to taki ze na 254/255 nie ma z kim sie bic to ma sens z takiej racji ze nie ma mapy open pvp pod zarobek a taka byc powinna by gracze mogli sie wykazac.

teraz chcialbym by ktos napisal w propozycjach nowy temat juz ostateczny na temat ulepszenia servera (nie wiem dlaczego nie moge pisac w propozycjach jak i zalozyc tematu....) otoz nalezaloby w 1 aktualizacji zachecic do grania na max poziomie jak i zniechecic do zostanie na 135. po mojemu skoro tak bardzo podoba im sie mapa na 90 z oponkami to mozna ja wykorzystac ustawic wejsciowke od 220 do 255 na taka sama mape metki zmienic na odpowiednie z tym lvlem z ktorych rownie rzadko jak na tej od 90 lecialyby jakies ulepszacze (nie wiem jakie nie mam 255 xd) a na srodku mapy pierdyknac jakiegos bossa ktory respi sie co np godzine albo dwie i leca z niego naprawde fajne przedmioty do tego do jego zabicia potrzebaby 2/3 osob z dobrym eq exp to by dalo bardzo duzy wachlarz mozliwosci w rywalizacji dla 255lvli cale gildie moglyby walczyc o niego a ci biedniejsi mogliby bic metki podobnie jak teraz te oponki na 90 a przeciez nadal sa mapki albo ww gdzie nie trzeba obawiac sie innych) a co do petow to na 135 wystarczy max krol fenek i tak to powinno wygladac ze pety podstawy-krol fenek dostepne sa od 1 lvl a arra-150 razor-200 te lepsze od 250 bo naprawde te lepsze pety nie sa potrzebne do niczego oprocz bicia innych graczy do zabicia ripa wystarczy bao bao mam nadzieje ze ktos zbierze to w kupe i razem z ankieta wstawi w propozycjach (no bo ja nie moge :/) sory jak gdzies porobilem literowki czy cos ale pisalem w miare na szybko :) takie rozwiazanie powinno przypasc do gustu wiekszosci (mniejszosci ktora naprawde sie lubi pastwic nad nowymi a nie tylko sie nudzi brakiem walki na 255 i tak sie nie dogodzi)


tumblr_og1fqs146r1vv1g70o1_540.gifvirtualmt21501278032__beka_xd.png

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users