Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Mapa Pradawnych



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

Ankieta: Powrót do pierwotnej mapy (21 użytkowników oddało głos)

Powrót do pierwotnej mapy

  1. tak (13 głosów [61.90%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 61.90%

  2. nie (8 głosów [38.10%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 38.10%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów
39 odpowiedzi w tym temacie

#1 ola301

ola301

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 100 postów
  • Dołączył wto, 31 sty 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoFrankfurt Am Main
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Ola
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Asenate
  • Gildia:Eternals
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Ola(Sanuye)

Napisano 28 lipiec 2017 - 05:39

Moja propozycja to powrót do pierwotnego stanu mapy pradawnych 

powodem propozycji jest takie uzasadnienie jeśli już ma być w takiej postaci ta mapa to niech wszyscy robią jednakowo  i zaczyna robić te mapkę jak wszyscy czyli od ochlani a nie ze już zrobili i zaczęło przeszkadzać ze inni tez chcą zrobić .Ciekawe o co wtedy by był płacz ze nie morze nazbierać ulepków czy za drogo na zrobienie 

A ja powiem tak była mapka i bylo wszystko dobrze czy ja bym zrobiła teraz czy za rok to jest i tak obojętne bo na tylu graczy co jest na serwie to ci co maja otchlan 9/20 jest garstka ludzi i łatwo ich policzyć reszta ma to gdzieś lub po prostu sie nie chce pradawnych na palcach można policzyć w tej chwili na mapkę prawie nikt nie chodzi a chodzą ci co wypłakali o prywatna mapkę a ci co nie chcieli takiej mapki to wątpię ze będą chodzili powodem za drogo a drugi powód ulepki handel na serwie kiepski drop jeszcze gorszy to na co będą robić te zbroje bron niema sensu robić po to żeby zabić 5 ludzi .

drugim powodem to drop żeby wydropic komplet ulepków na bron to przy dropie takim jakim jest to to jest bezsensu ja ostatnio pomagałam koledze z warownia na 100 warowni wydropiłam 11 sakw i 0 medali na smoku na 50 wejść  cyfr 4 monet 9 kompasów 9 mapek 11 medali 4 jak tu nazbierać na tyle wejść żeby nazbierać komplet ulepków a żeby kupować to ile trzeba mieć b  a żeby mieć b trzeba handlowiec przy obecnym handlu gdzie trzeba sklepik postawić a żeby zeszło co kolwiek to trzeba tydzień lub więcej to w takiej sytuacji nazbieranie kompletu ulepków  minimum 5 miesięcy to poco robić jak ci co maja eq dobre to na większość serwera wystarczy i niema sensu robienia lepszego 

Teraz ile osób robi te mapkę i jak często widać na ogólnym można sie domyślić komu najbardziej to przeszkadzało  


Użytkownik ola301 edytował ten post 28 lipiec 2017 - 05:42

  • BzykuBzyku lubi to

#2 яσуѕєи™

яσуѕєи™

    Inteligent

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1714 postów
  • Dołączył czw, 17 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Roysen
  • Gildia:Despotic
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Roysen


Napisano 28 lipiec 2017 - 07:35

Jak chcesz xd ale bedzie znowu placz ze Amnezja bije na mapie i nikomu nic nie da zrobic. Ja mając eq na maxa nie dam wam bic wiec nie licz na to ze Amnezji juz na mapie nie bedzie

Użytkownik яσуѕєи™ edytował ten post 28 lipiec 2017 - 07:36

  • Раіи i Cнαмρєяу lubią to

virtualmt21614438584__online_traffic_sch


#3 Morganax

Morganax

    [GM]LiseQ

  • Game Master
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1836 postów
  • Dołączył śro, 02 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoDaleko :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Monika
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:[GM]LiseQ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:LiseQ


Napisano 28 lipiec 2017 - 08:11

A więc tak o mape prywatną kto płakał nie będę wskazywać, ale nie były to osoby z gildii Amnezja jak każdy wie zrobili EQ i teraz nasuwa się pytanie gdzie była reszta graczy min. TY jak oni robili tą mapkę dzień i noc? Sami na to zapracowali.

Mapa jest prywatna i bardzo dobrze każdy ma takie sam szanse by wybić sobie wszystkie bosy, oczywiście kosztuje to, ale medale 200b/kompas50b/mapka25b +sakwa i jest na zrobienie 100%.

Zawsze do robienia eq czy runiczne czy otchłani chodziło się na mapki i płaciło po coś jest v1/v2/v3 itp. 

Drop z smoka jak już wiadomo zostanie poprawiony. Jeżeli chodzi o warownie faktycznie biegam na nią i jest no ciężko, ale to nie znaczy, że nie można tego poprawić.

Co do mapy pradawnych jestem i będę na NIE jest teraz bardzo dobrze nie po to robię medaliony by mapa była darmowa, a WY(czyli osoby zakładające takie tematy) nadal nie będziecie na nią chodzić.

 

Ps. nie masz bryłek? Lataj na WW masz też tam szansę na medal + dropisz szkaty mumi potrzebne na medalion + bryłki z mapki zarobisz na kompas mapkę 2xmedal(jedn na mapkę prawdawnych, drugi na v3 po szkaty)


Użytkownik Morganax edytował ten post 28 lipiec 2017 - 08:14

“ Żyjemy w skażonym świecie [...] dlatego jeśli widzisz coś pięknego, czujesz prawdziwe wzruszenie , spotykasz dobrego człowieka – bierz to. Oglądaj, dotykaj, słuchaj. Choćby kwadrans, choćby jeden błysk światła, choćby jedna rozmowa. ”

 

 

virtualmt21614385352__86.gif


#4 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 28 lipiec 2017 - 08:20

ci co wypłakali o prywatna mapkę

1. Prywatnej mapy domagały się osoby, które przez pół roku przyglądały się grzecznie jak 3 osoby biją bosy, wspierane przez kilka osób które były mocno zdziwione czasem jaki trzeba poświęcić na bicie bossa. Więcej szczegółów na pewno znajdziesz u samych źródeł na kanale VIP7 i VIP3.

 

drugim powodem to drop żeby wydropic komplet ulepków na bron to przy dropie takim jakim jest to to jest bezsensu

2. Pewna osoba z VIP7 mówiła że nie zależy jej na zrobieniu itemu pradawnych. Można wnioskować że gdyby wejściówki były darmowe to pewnie by sobie pobiegała po mapie, chociaż można z góry założyć że pojawiła by się w niedługim czasie propozycja zabrania z tej mapy potworków.

 

można sie domyślić komu najbardziej to przeszkadzało

Czytaj punkt 1.

Pozdrawiam. 


  • Rosierek, Sanderin, ! кιиєк™ i 1 inna osoba lubią to

virtualmt21516717016__769671423939699945


#5 BzykuBzyku

BzykuBzyku

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Dołączył sob, 13 kwi 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:BBX
  • Gildia:NeverEnough
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:BzykuBzyku
  • Hobby:Bugowanie brylek


Napisano 28 lipiec 2017 - 08:30

No no... eq na maxa... nie damy nikomu bic. Ja mysle ze w ciszy powinniscie siedzoec ze juz to macie. Bo na szczescie (nie moje ) to nikomu na serwie niechce sie dokladnie przej.ebac wszystkich kont.

Pozdrawiam tych co juz slyszeli bo chyba ktos sie wylamal

#6 яσуѕєи™

яσуѕєи™

    Inteligent

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1714 postów
  • Dołączył czw, 17 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Roysen
  • Gildia:Despotic
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Roysen


Napisano 28 lipiec 2017 - 08:34

No no... eq na maxa... nie damy nikomu bic. Ja mysle ze w ciszy powinniscie siedzoec ze juz to macie. Bo na szczescie (nie moje ) to nikomu na serwie niechce sie dokladnie przej.ebac wszystkich kont.

Pozdrawiam tych co juz slyszeli bo chyba ktos sie wylamal

 

W ciszy siedzieć? hahahaha...  Ja bić bossów nie muszę :) a moge sobie ludzi bić bo to nie jest zabronione. Jedynie Vixie mogę pomóc na tej mapie i nikomu innemu xD


Użytkownik яσуѕєи™ edytował ten post 28 lipiec 2017 - 08:34

virtualmt21614438584__online_traffic_sch


#7 VipKruchyVip

VipKruchyVip

    Komentator

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1046 postów
  • Dołączył pią, 08 lis 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lódzkie
  • Imię:Patryk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:...
  • Gildia:♥ Vixa & Bajlandoo ♥
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:VιρKяυ¢нуVιρ
  • Hobby:Klaskanie jajami o Twoją brode :*
    Yebanie legii


Napisano 28 lipiec 2017 - 08:35

Czy to będzie prywatna mapka czy nie to już nie zależy od nas.

Jeśli chodzi o płacz VIP 3 i VIP7 to tam może po jednej, max dwie osoby ma eq otchłani na takie, żeby mogli robić na pradawnych to nie rozumiem ich płaczu :)

Pomyślcie na temat tych przepustek, bo jednak jest trochę za drogo jak na jedno wejście. Bardziej proponowałbym np medal, mapka i kompas po jednej sztuce i myślę, że byłoby ok, albo już nawet ten sam medalion, bo to połączenie medalion + medal, kompas, mapka to już jest za drogi interes ;)

Pozdrawiam i papa :*



#8 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 28 lipiec 2017 - 08:50

Pomyślcie na temat tych przepustek, bo jednak jest trochę za drogo

Mapa jest droga, ale i ulepki są drogę więc coś za coś. Jeśli wejściówka będzie tania, to skończy się tak jak kiedyś z virtualnym setem i piekielną biżuterią. 

A to efekt tylko jednorazowy, bo jeśli każdy za półdarmo może wejść na mapę i dropić tam przy zerowym stopniu trudności ulepki, to takim itemem który zrobi pocieszy się co najwyżej tydzień, lub dwa bo później jak nie trudno się domyśleć każdy będzie posiadał, zarówno gotowe itemy, jak i ulepszacze.

Dlatego najlepszym i najtańszym sposobem robienia tej mapki, jest robienie mapki wspólnie z koleżanką/kolegą, przez co nie ma stresu że nie ubijemy wszystkich bosów, a cena wejściówki rozkłada się na dwie osoby.


virtualmt21516717016__769671423939699945


#9 VipKruchyVip

VipKruchyVip

    Komentator

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1046 postów
  • Dołączył pią, 08 lis 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lódzkie
  • Imię:Patryk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:...
  • Gildia:♥ Vixa & Bajlandoo ♥
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:VιρKяυ¢нуVιρ
  • Hobby:Klaskanie jajami o Twoją brode :*
    Yebanie legii


Napisano 28 lipiec 2017 - 08:58

Mapa jest droga, ale i ulepki są drogę więc coś za coś. Jeśli wejściówka będzie tania, to skończy się tak jak kiedyś z virtualnym setem i piekielną biżuterią. 

A to efekt tylko jednorazowy, bo jeśli każdy za półdarmo może wejść na mapę i dropić tam przy zerowym stopniu trudności ulepki, to takim itemem który zrobi pocieszy się co najwyżej tydzień, lub dwa bo później jak nie trudno się domyśleć każdy będzie posiadał, zarówno gotowe itemy, jak i ulepszacze.

Dlatego najlepszym i najtańszym sposobem robienia tej mapki, jest robienie mapki wspólnie z koleżanką/kolegą, przez co nie ma stresu że nie ubijemy wszystkich bosów, a cena wejściówki rozkłada się na dwie osoby.

Ja nie boje sie, ze nie ubije, bo mam dosc dobre eq :)

Ale wiesz o tym, ze jak bede z kims latac na mapki i bedziemy placic we 2 na wejsciówkę to wyjdzie na to, ze ulepki beda na pol, albo raz dla tej osoby i raz dla mnie ?

Wiem jak to działa "coś za coś"

Nawet gdybys zmniejszyl wejsciowke na mapke, ale np dał trochę silniejsze bossy ? Co Ty na to ? ;)

Jednak robienie takiego eq powinno wymagac takze dobrego eq do expa, wiec jak ktos nie da rady to bedzie pierw musial dokonczyc eq exp, a potem wezmie sie za eq do pvp.

A co do potworków na tej mapce, to mógłbyś pokminić, żeby na prywatnej były tylko bossy, a moby były na publicznej mapce, żeby poexpić peta, ale to już inna sprawa.



#10 BzykuBzyku

BzykuBzyku

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Dołączył sob, 13 kwi 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:BBX
  • Gildia:NeverEnough
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:BzykuBzyku
  • Hobby:Bugowanie brylek


Napisano 28 lipiec 2017 - 09:03

Roysen zle zrozumiales moj przekaz Misiu :-D O to przeciez chodzi. Owocow zbierac nie bedziemy w pt. NA kopalnie raczej tez sie nie wybiore SORRY no ale lapek 8 kont nieutrzyma. No zlom :-)



BzykuBzyku otrzymał ostrzeżenie za ten post od Morganax: Bezsensowne posty

#11 яσуѕєи™

яσуѕєи™

    Inteligent

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1714 postów
  • Dołączył czw, 17 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Roysen
  • Gildia:Despotic
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Roysen


Napisano 28 lipiec 2017 - 09:05

Roysen zle zrozumiales moj przekaz Misiu :-D O to przeciez chodzi. Owocow zbierac nie bedziemy w pt. NA kopalnie raczej tez sie nie wybiore SORRY no ale lapek 8 kont nieutrzyma. No zlom :-)

 

Na kopalnie sie wchodzi na 4 konta z tego co pamiętam. I tak w ogóle to chyba temat mapy pradawnej więc troszke pomyśl i pisz na temat :)


virtualmt21614438584__online_traffic_sch




яσуѕєи™ otrzymał ostrzeżenie za ten post od Morganax: Bezsensowne posty

#12 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 28 lipiec 2017 - 09:06

a nie boje sie, ze nie ubije, bo

Sugestia była skierowana do osób, które za punkt honoru postawiły sobie obicie 21 bosów w pół godziny. 


virtualmt21516717016__769671423939699945


#13 VipKruchyVip

VipKruchyVip

    Komentator

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1046 postów
  • Dołączył pią, 08 lis 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lódzkie
  • Imię:Patryk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:...
  • Gildia:♥ Vixa & Bajlandoo ♥
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:VιρKяυ¢нуVιρ
  • Hobby:Klaskanie jajami o Twoją brode :*
    Yebanie legii


Napisano 28 lipiec 2017 - 09:11

Sugestia była skierowana do osób, które za punkt honoru postawiły sobie obicie 21 bosów w pół godziny. 

Dlatego napisałem, że jak ktoś nie da rady to zapraszam na inne mapki, żeby pierw dokończyć eq exp.

Jeśli ktoś uważa, że w lodowych nożach czy runce sr +9 da rade ubić te bossy to sorry.

Jeśli chodzi o ubicie bossów to powinni się martwić oni, bo nie robili eq exp, a tutaj do podstawa

Nie piszę tego dlatego, że zrobiliśmy eq exp, tylko dlatego, że to tylko i wyłącznie ich wina, że robią tylko eq pvp

Dlatego mógłbyś przemyśleć co do tych przepustek, bo eq exp to już wyłącznie ich problem i nie Twoja wina, że nie robili.

PS : Za 10kb mogę wypożyczyć eq exp na mapkę pradawnych, pw do mnie ! :D


  • Admin lubi to

#14 Drigiχ

Drigiχ

    Inteligent

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1835 postów
  • Dołączył nie, 13 sty 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoV3
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Michał
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:...
  • Gildia:\/ l X /\
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Drigix

Napisano 28 lipiec 2017 - 09:14

Mapa jest droga, ale i ulepki są drogę więc coś za coś. Jeśli wejściówka będzie tania, to skończy się tak jak kiedyś z virtualnym setem i piekielną biżuterią. 

A to efekt tylko jednorazowy, bo jeśli każdy za półdarmo może wejść na mapę i dropić tam przy zerowym stopniu trudności ulepki, to takim itemem który zrobi pocieszy się co najwyżej tydzień, lub dwa bo później jak nie trudno się domyśleć każdy będzie posiadał, zarówno gotowe itemy, jak i ulepszacze.

Dlatego najlepszym i najtańszym sposobem robienia tej mapki, jest robienie mapki wspólnie z koleżanką/kolegą, przez co nie ma stresu że nie ubijemy wszystkich bosów, a cena wejściówki rozkłada się na dwie osoby.

Tu nie chodzi tylko o to, że wejście na mape jest drogie ale też chodzi tu o czas. Żeby wejsc na pradawnych trzeba iść minimum na 2 mapy. Myślę, że jakby cena wejscia sie nie zmieniła a dało by sie to zrobic z jednej mapki to by więcej ludzi na to biegało.


 Dołączona grafika


#15 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 28 lipiec 2017 - 09:22

Myślę, że jakby cena wejscia sie nie zmieniła a dało by sie to zrobic z jednej mapki to by więcej ludzi na to biegało.

Z tym że czas na tej mapie to jedyna powiedzmy "trudność". Nie może tak być że osoba zaczynająca robić eq, ogarnie od razu całą mapę.


virtualmt21516717016__769671423939699945






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych