Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Mapa Pradawnych



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

Ankieta: Powrót do pierwotnej mapy (21 użytkowników oddało głos)

Powrót do pierwotnej mapy

  1. tak (13 głosów [61.90%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 61.90%

  2. nie (8 głosów [38.10%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 38.10%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów
39 odpowiedzi w tym temacie

#16 Rosierek

Rosierek

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6152 postów
  • Dołączył sob, 05 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 28 lipiec 2017 - 09:24

Nie wierze w was ... Co wyscie sie uczepili tej Amnezji... W pierwszym miesiacu bylo wiecej osob,a potem do wprowadzania prywatnej bylem Ja,Sanderin,Rojsen oraz sporadycznie Braterstwo czy Eternals  :lol:  lub PalGume . Co nie zmienia faktu,że gdy zaczelismy ich bic to odrazu odpuszczali zamiast zebrac ludzi i sie bronic. Mapa miala sluzyc do RYWALIZACJI ! A gadanie,ze zrobilismy EQ i to przez nas jest prywatna mapa to mozesz sobie odpuscic. Przypomnij kto latal do Wojtka wlasnie o wprowadzenie prywatnej mapy? Mam wymienic?

Jeszcze raz napisz cos na temat Amnezji,ze to nasza wina i to dzieki nam jest tak jak jest to bedziem inaczej gadac  :lol:

Co do tematu... Sam prywatnych mam zrobiłem kilkanaście i jakos problemu nie mam ... Dla chcacego nic trudnego,no ale jeżeli wy wolicie stac w kole (czyt. Vip3/7) i ciagle narzekac jak to jest trudno to nigdy niczego nie osiagniecie. Nie oszukujmy sie. Tak jak wspomnial Roysen wyzej... Wprowadzenie poprzedniej wersji nic nie zmieni,dalej na ta mape bedziemy chodzic. A co za tym idzie? Sami sobie na to odpowiedzcie ;)

 

Pozdrawiam.



#17 Drigiχ

Drigiχ

    Inteligent

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1835 postów
  • Dołączył nie, 13 sty 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoV3
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Michał
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:...
  • Gildia:\/ l X /\
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Drigix

Napisano 28 lipiec 2017 - 09:25

Z tym że czas na tej mapie to jedyna powiedzmy "trudność". Nie może tak być że osoba zaczynająca robić eq, ogarnie od razu całą mapę.

Ale mi chodzi o to żeby medalion zrobić trzeba iść minimum na 2 mapy xd Jakby wszystko na 1 dropiło to mniej czasu by sie marnowało na dropienie ulep .


 Dołączona grafika


#18 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 28 lipiec 2017 - 09:28

mniej czasu by sie marnowało

I tu chyba doszliśmy do sedna, jeśli traktujesz to jako marnowanie czasu to pewnie tylko darmowe wejście na pradawnych będzie Ci odpowiadało.


virtualmt21516717016__769671423939699945


#19 ola301

ola301

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 100 postów
  • Dołączył wto, 31 sty 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoFrankfurt Am Main
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Ola
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Asenate
  • Gildia:Eternals
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Ola(Sanuye)

Napisano 28 lipiec 2017 - 10:02

jak będzie płatna to niech będzie  robienie dalszego eq niema sensu nie chodzi o bryłki kto ile co ma i jakie eq ja mam wystarczające lepszego nie potrzebuje a na 5 osób nie będę ryła mapki płaciła nie wiadomo ile bo po prostu sie nie opłaca a z ww lecą tak medale ze aż szkoda gadać na 30 map 1 medal to wiecie co wole latać smoka morze szkata wyleci eq exsp jak i pvp mam do tego co chce lepszego nie trzeba tylko ciekawe kto będzie latał na te mapkę jak ci co robią zrobią max to będzie tak jak mapka upadłych po 2 latach mapa padnie bo nikomu sie nie będzie chciało marnować na to kasy i problem sam sie rozwiąże a lepszego eq na większość serwera nie potrzeba wiec powodzenia 



#20 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 28 lipiec 2017 - 10:06

jak będzie płatna to niech będzie  robienie dalszego eq niema sensu nie chodzi o bryłki kto ile co ma i jakie eq ja mam wystarczające lepszego nie potrzebuje a n

Czy nie potrzeba lepszego EQ, to się okaże po kolejnej aktualizacji. 


  • Morganax i Rosierek lubią to

virtualmt21516717016__769671423939699945


#21 Sanderin

Sanderin

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7796 postów
  • Dołączył śro, 11 lip 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Z.pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sanderin
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 28 lipiec 2017 - 10:25

Wydać 1k na medalion + tamte ulepki większość ma, to nie wiem czy tak dużo biorąc pod uwagę, że możesz "wchodzić i wychodzić" na tą mapę i masz wszystkie bossy dla siebie, my musieliśmy dropic we 3, a nie raz nawet 4/5 i 21bossów podziel sobie na 3 osoby, to masz po 7 szkat co 42minuty, więc my musieliśmy siedzieć blisko 3 godziny żeby mieć 21szkat, czyli tak jakby całego respa, więc kup sobie medalion za 1k, zrób mapę i ci zostają 2/3 godziny żeby zarobić 1k i pójść na kolejną mapę :)

#22 ola301

ola301

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 100 postów
  • Dołączył wto, 31 sty 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoFrankfurt Am Main
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Ola
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Asenate
  • Gildia:Eternals
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Ola(Sanuye)

Napisano 28 lipiec 2017 - 11:41

Wydać 1k na medalion + tamte ulepki większość ma, to nie wiem czy tak dużo biorąc pod uwagę, że możesz "wchodzić i wychodzić" na tą mapę i masz wszystkie bossy dla siebie, my musieliśmy dropic we 3, a nie raz nawet 4/5 i 21bossów podziel sobie na 3 osoby, to masz po 7 szkat co 42minuty, więc my musieliśmy siedzieć blisko 3 godziny żeby mieć 21szkat, czyli tak jakby całego respa, więc kup sobie medalion za 1k, zrób mapę i ci zostają 2/3 godziny żeby zarobić 1k i pójść na kolejną mapę :)

mi nie przeszkadzała mapa w tamtej postaci jak chciałam nadropic to nadropilam i jeszcze miałam na sprzedaż te ulepkii sam kupowałeś ode mnie jak i reszta wiec nie wiem komu przeszkadzało to ze jest teraz prywatna a teraz to odechciało mi sie robienia i mapki i tego eq doszłam do wniosku ze niepotrzebne mi to mam co mam i to mi wystarczy 



#23 GeForce

GeForce

    Słaby pisarz

  • Globtroter
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Dołączył śro, 08 lip 15
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGrudziądz
  • Województwo:K-pomorskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Shinovar
  • Gildia:Eternals
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Shinovar


Napisano 28 lipiec 2017 - 11:55

Mogliby zrobić publiczną to przynajmniej bym bossy ksuł amnezji bo widze , że mimo max eq to nadal je biją ;d

Vixa jak za rok by robiła pradawne eq to też byłoby kogo bić ;)

 

 

A tak wogóle to już troche osób wylatało tych medalionów żeby ulepki dropić więc nwm czy jest sens zmieniać ;d


"Beatka ma zawsze rację , nie ma się co z nią kłócić"

#24 Telefon яσуѕєи™

яσуѕєи™

    Inteligent

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1714 postów
  • Dołączył czw, 17 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Roysen
  • Gildia:Despotic
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Roysen


Napisano 28 lipiec 2017 - 12:00

Mogliby zrobić publiczną to przynajmniej bym bossy ksuł amnezji bo widze , że mimo max eq to nadal je biją ;d

Vixa jak za rok by robiła pradawne eq to też byłoby kogo bić ;)

 

 

A tak wogóle to już troche osób wylatało tych medalionów żeby ulepki dropić więc nwm czy jest sens zmieniać ;d

 

Z tym runicznym to na pewno kogos ubijesz bru*asie xD


  • ¢яιєℓℓ, Раіи i Cнαмρєяу lubią to

virtualmt21614438584__online_traffic_sch




яσуѕєи™ otrzymał ostrzeżenie za ten post od Jareek.: Bezsensowne posty

#25 Rosierek

Rosierek

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6152 postów
  • Dołączył sob, 05 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 28 lipiec 2017 - 12:01

Mogliby zrobić publiczną to przynajmniej bym bossy ksuł amnezji bo widze , że mimo max eq to nadal je biją ;d

Vixa jak za rok by robiła pradawne eq to też byłoby kogo bić ;)

 

 

A tak wogóle to już troche osób wylatało tych medalionów żeby ulepki dropić więc nwm czy jest sens zmieniać ;d

 

Co ty bys robil? XD W EQ runicznym to na psy mozesz isc conajwyzej ;)

 

mi nie przeszkadzała mapa w tamtej postaci jak chciałam nadropic to nadropilam i jeszcze miałam na sprzedaż te ulepkii sam kupowałeś ode mnie jak i reszta wiec nie wiem komu przeszkadzało to ze jest teraz prywatna a teraz to odechciało mi sie robienia i mapki i tego eq doszłam do wniosku ze niepotrzebne mi to mam co mam i to mi wystarczy 

 

Dziwne,że tak piszesz. Sama latalas do Wojtka i tworzylas tematy o prywatnej mapie,a teraz tylko narzekasz. Zastanowcie sie czego chcecie.



#26 ola301

ola301

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 100 postów
  • Dołączył wto, 31 sty 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoFrankfurt Am Main
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Ola
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Asenate
  • Gildia:Eternals
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Ola(Sanuye)

Napisano 28 lipiec 2017 - 13:37

Co ty bys robil? XD W EQ runicznym to na psy mozesz isc conajwyzej ;)

 

 

Dziwne,że tak piszesz. Sama latalas do Wojtka i tworzylas tematy o prywatnej mapie,a teraz tylko narzekasz. Zastanowcie sie czego chcecie.

o wypraszam sobie nie latałam do Wojtka z tego co wiem to wy najwięcej płakaliście o prywatna mapkę mi nie przeszkadzała w postaci jaka była  i pokaz mi choć jeden temat w którym pisze ze chce prywatna mapkę jak powstała prywatna to napisałam 1 temat  i zostałam ukarana 5 punktami karnymi zastanów sie sam co piszesz i popatrz najpierw na moje posty a potem komentuj 



#27 Telefon яσуѕєи™

яσуѕєи™

    Inteligent

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1714 postów
  • Dołączył czw, 17 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Roysen
  • Gildia:Despotic
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Roysen


Napisano 28 lipiec 2017 - 13:42

o wypraszam sobie nie latałam do Wojtka z tego co wiem to wy najwięcej płakaliście o prywatna mapkę mi nie przeszkadzała w postaci jaka była  i pokaz mi choć jeden temat w którym pisze ze chce prywatna mapkę jak powstała prywatna to napisałam 1 temat  i zostałam ukarana 5 punktami karnymi zastanów sie sam co piszesz i popatrz najpierw na moje posty a potem komentuj 

 

My płakalismy o prywatną mapke? hahahahahahahahahahahahahaha


Pokaż mi chociaż mój 1 post w którym piszę że mają zmienić mapke na prywatną xDD


virtualmt21614438584__online_traffic_sch




яσуѕєи™ otrzymał ostrzeżenie za ten post od Jareek.: Bezsensowne posty

#28 ola301

ola301

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 100 postów
  • Dołączył wto, 31 sty 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoFrankfurt Am Main
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Ola
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Asenate
  • Gildia:Eternals
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Ola(Sanuye)

Napisano 28 lipiec 2017 - 13:58

My płakalismy o prywatną mapke? hahahahahahahahahahahahahaha


Pokaż mi chociaż mój 1 post w którym piszę że mają zmienić mapke na prywatną  

ja nie będę nic nikomu udowadniała mam to gdzieś mi takie eq niepotrzebne morze 4 lata wcześniej gdzie byłą jako tako rywalizacja to tak jak by była mapka normalna jak na początku to morze bym latała ale teraz to sie nie opłaca szkoda męczyć sie z dropieniem czasu i niema satysfakcji ze sie zrobi mam co mam i to mi wystarczy a ze komuś nie pasowała mapka to teraz niech wydaje kasę niech sie meczy życzę powodzenia



#29 Morganax

Morganax

    [GM]LiseQ

  • Game Master
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1836 postów
  • Dołączył śro, 02 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoDaleko :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Monika
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:[GM]LiseQ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:LiseQ


Napisano 28 lipiec 2017 - 14:03

o wypraszam sobie nie latałam do Wojtka z tego co wiem to wy najwięcej płakaliście o prywatna mapkę mi nie przeszkadzała w postaci jaka była  i pokaz mi choć jeden temat w którym pisze ze chce prywatna mapkę jak powstała prywatna to napisałam 1 temat  i zostałam ukarana 5 punktami karnymi zastanów sie sam co piszesz i popatrz najpierw na moje posty a potem komentuj 

Hm po co osoby, które za darmo wybijały wszystkie bosy miały płakać o prywatną mapkę? Zabawne :D.

Mapa prywatna to najlepsze rozwiązane dla osób, które płakały o to, że są bite i nie mogą nic ubić tak jak już napisał Admin. Teraz jest prywatna można spokojnie bić bosy nikt cie nie bije mapa cała dla ciebie. Twój pierwszy temat tyczył się tego, że zabieramy innym kompasy mapki medale, ale jak widać nie brakuje tego i nikt nie piszę, że nie ma tego na serwerze. 

Polecam stać w m2, a eq samo wpadnie do ekwpiunku + nie wychodzić z koło, ponieważ teraz jeżeli ktoś kogoś zabije jest płacz i ból. 


  • Sumers lubi to

“ Żyjemy w skażonym świecie [...] dlatego jeśli widzisz coś pięknego, czujesz prawdziwe wzruszenie , spotykasz dobrego człowieka – bierz to. Oglądaj, dotykaj, słuchaj. Choćby kwadrans, choćby jeden błysk światła, choćby jedna rozmowa. ”

 

 

virtualmt21614385352__86.gif


#30 Telefon яσуѕєи™

яσуѕєи™

    Inteligent

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1714 postów
  • Dołączył czw, 17 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Roysen
  • Gildia:Despotic
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Roysen


Napisano 28 lipiec 2017 - 14:06

ja nie będę nic nikomu udowadniała mam to gdzieś mi takie eq niepotrzebne morze 4 lata wcześniej gdzie byłą jako tako rywalizacja to tak jak by była mapka normalna jak na początku to morze bym latała ale teraz to sie nie opłaca szkoda męczyć sie z dropieniem czasu i niema satysfakcji ze sie zrobi mam co mam i to mi wystarczy a ze komuś nie pasowała mapka to teraz niech wydaje kasę niech sie meczy życzę powodzenia

 

Nie dam rady tego przeczytać...

 

Była mapa dla wszystkich to nikt nie bił więc Wojtek wam poszedł na ręke z tym bo możecie coś zrobić;] no ale wam jak zwykle coś nie pasuje i najwięcej płaczecie na tym forum gdzie za ten czas byś zarobiła bryłki żeby na tą mapke wejść.

ja nie będę nic nikomu udowadniała mam to gdzieś mi takie eq niepotrzebne morze 4 lata wcześniej gdzie byłą jako tako rywalizacja to tak jak by była mapka normalna jak na początku to morze bym latała ale teraz to sie nie opłaca szkoda męczyć sie z dropieniem czasu i niema satysfakcji ze sie zrobi mam co mam i to mi wystarczy a ze komuś nie pasowała mapka to teraz niech wydaje kasę niech sie meczy życzę powodzenia

 

virtualmt21501254328__asenate.jpg

 

To właśnie robisz w tym kierunku żeby eq mieć.. Zamiast stać tutaj to byś poszła na mapkę żeby zarobić na przepustke mapy pradawnych :)


  • Раіи, Temαri ♥, Sandacz321 i 1 inna osoba lubią to

virtualmt21614438584__online_traffic_sch






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych