Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Zmniejszenie dmg broniom do 130lv (eventowych)



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

Ankieta: dmg (29 użytkowników oddało głos)

dmg

  1. jestem na nie (14 głosów [48.28%])

    Procent z głosów: 48.28%

  2. Głosowano jestem na tak (15 głosów [51.72%])

    Procent z głosów: 51.72%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 CrissAngel1234

CrissAngel1234

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Dołączył sob, 15 paź 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPo za Ziemne :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:A co cię to... ?
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzaplaMen
  • Gildia:DevastatioN
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:CzaplaMen
  • Gadu-Gadu:Nie powiem ;P
  • Hobby:Granie w virtualmt2
    Piłka nożna
    Ulepszanie :)
    Prankowanie


Napisano 01 październik 2017 - 08:17

Zmniejszenie dmg broniom do 130lv (eventowych) 

Uważam że gra na 135lv jet bezsensu ale server tak robi zeby to tylko byl cel gry (dla nie których)

po zmniejszeniu dmg przybędzie 254 i ruszy server skonczy sie to nie bij mnie 255 bo ja 135lv 

A dmg maja za duze w broniach wienc trzeba je obciać 

co to za sens gry np: zaczyna taki 254 i go zabija 135lv 

Glosujcie Pozdro <3


Użytkownik CrissAngel1234 edytował ten post 01 październik 2017 - 08:18

  • lCebullbal lubi to

#2 Kirito-kun

Kirito-kun

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 132 postów
  • Dołączył czw, 01 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 01 październik 2017 - 08:43

Kolejny o to samo? :D Nie wiem czy wiesz, ale w obrocie jest bodajże 5 najów i ze 4 nimfy, które pięknie wybonowane biją więcej niż eventówki. Może im też zmniejszymy dmg bo biedni 254 w eq exp dostają oklep? :D Na nie.
  • Pomalowany;* lubi to

#3 CrissAngel1234

CrissAngel1234

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Dołączył sob, 15 paź 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPo za Ziemne :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:A co cię to... ?
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzaplaMen
  • Gildia:DevastatioN
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:CzaplaMen
  • Gadu-Gadu:Nie powiem ;P
  • Hobby:Granie w virtualmt2
    Piłka nożna
    Ulepszanie :)
    Prankowanie


Napisano 01 październik 2017 - 08:44

to weś i wybonuj bo wiekzość leje sie w tych broniach co maja 3k dmg i w perf bonach bija za duzo :C


  • lCebullbal lubi to

#4 CrissAngel1234

CrissAngel1234

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Dołączył sob, 15 paź 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPo za Ziemne :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:A co cię to... ?
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzaplaMen
  • Gildia:DevastatioN
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:CzaplaMen
  • Gadu-Gadu:Nie powiem ;P
  • Hobby:Granie w virtualmt2
    Piłka nożna
    Ulepszanie :)
    Prankowanie


Napisano 01 październik 2017 - 08:52

Kolejny o to samo? :D Nie wiem czy wiesz, ale w obrocie jest bodajże 5 najów i ze 4 nimfy, które pięknie wybonowane biją więcej niż eventówki. Może im też zmniejszymy dmg bo biedni 254 w eq exp dostają oklep? :D Na nie.

Ci biedni 254 do czegos dażą w odrużnieniu od 135lv bo to tylko w 80% hamstwo i itp


  • MorganFreeman lubi to

#5 Kirito-kun

Kirito-kun

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 132 postów
  • Dołączył czw, 01 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 01 październik 2017 - 09:03

Ci biedni 254 do czegos dażą w odrużnieniu od 135lv bo to tylko w 80% hamstwo i itp


Dobrze, że należę do tych 20.%, uff.. Twierdzisz, że my nie dążymy do niczego? Z chęcią przeszedłbym na 254, ale robić ww z ręki w 40 min jedną, to wolę pozostać na dt. Jakieś sensowne argumenty, czy kolejny temat pokroju pustaka czy taxera?
  • Dutch lubi to

#6 qwerty010

qwerty010

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Dołączył pon, 24 wrz 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Wojciech
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Tita
  • Gildia:ShadowBlade
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 01 październik 2017 - 14:31

Ja wolałbym aby podwyższono dmg broniom podstawowym czyli np. taki szpon, skarabki, oss itp :D

Użytkownik qwerty010 edytował ten post 01 październik 2017 - 14:31

  • Pomalowany;* i Kirito-kun lubią to

#7 CrissAngel1234

CrissAngel1234

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Dołączył sob, 15 paź 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPo za Ziemne :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:A co cię to... ?
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzaplaMen
  • Gildia:DevastatioN
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:CzaplaMen
  • Gadu-Gadu:Nie powiem ;P
  • Hobby:Granie w virtualmt2
    Piłka nożna
    Ulepszanie :)
    Prankowanie


Napisano 01 październik 2017 - 15:39

Dobrze, że należę do tych 20.%, uff.. Twierdzisz, że my nie dążymy do niczego? Z chęcią przeszedłbym na 254, ale robić ww z ręki w 40 min jedną, to wolę pozostać na dt. Jakieś sensowne argumenty, czy kolejny temat pokroju pustaka czy taxera?

 

Broń warta 20kb zbr 5kb all besti najnowszy pets za ta kase masz eq na 254 i owszem dązycie do hamstwa xD



#8 Penga

Penga

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 373 postów
  • Dołączył pią, 22 sty 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoFredekBezKredek
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Penga/lSzewczyKl
  • Gildia:Kredek Bez Fredek
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Siema ja jestem Fredek :)

Napisano 01 październik 2017 - 15:56



Broń warta 20kb zbr 5kb all besti najnowszy pets za ta kase masz eq na 254 i owszem dązycie do hamstwa xD

do hamstwa sam dazysz bo masz problem jak zaczynasz do 135lvl i cie on zabija... i tu ci dupe sciska bo myslisz ze swoim smiesznym eq do expa ubijesz wszystkich... wez sie za mapki to zarobisz na eq exp i pvp wtedy nie bd cie ubijal 135lvl ! a po 2 to nasz wybór jakim lvl chce grać i jakie mieć eq wiec mozesz odjechac od tego tematu... po 2 ja ci licze ile masz warte eq [b] ? no jakoś nie to po chui mi wyliczasz wartosc mojego eq !!


  • Kirito-kun lubi to

virtualmt21501151824__mrocznapenga.png


#9 CrissAngel1234

CrissAngel1234

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Dołączył sob, 15 paź 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPo za Ziemne :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:A co cię to... ?
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzaplaMen
  • Gildia:DevastatioN
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:CzaplaMen
  • Gadu-Gadu:Nie powiem ;P
  • Hobby:Granie w virtualmt2
    Piłka nożna
    Ulepszanie :)
    Prankowanie


Napisano 01 październik 2017 - 16:00



do hamstwa sam dazysz bo masz problem jak zaczynasz do 135lvl i cie on zabija... i tu ci dupe sciska bo myslisz ze swoim smiesznym eq do expa ubijesz wszystkich... wez sie za mapki to zarobisz na eq exp i pvp wtedy nie bd cie ubijal 135lvl ! a po 2 to nasz wybór jakim lvl chce grać i jakie mieć eq wiec mozesz odjechac od tego tematu... po 2 ja ci licze ile masz warte eq [b] ? no jakoś nie to po chui mi wyliczasz wartosc mojego eq !!

Ja o sobie nie mowie bo niema takiego kozaka 135 zeby nie dostal ale chodzi mi o sens gry a co do zachowania masz tutaj http://www.forum.vir...l/topic/159061-żenująca-kultura-gildii-patriotic/page-2#entry1126166 i wiele wiencej ss mg dac o kulturze tej grupy servera

A co do eq waszego jak dmg zniza (mam taka nadzieje ) to wteczas sie slowa nie powiem 


Użytkownik CrissAngel1234 edytował ten post 01 październik 2017 - 16:01


#10 CrissAngel1234

CrissAngel1234

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Dołączył sob, 15 paź 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPo za Ziemne :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:A co cię to... ?
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzaplaMen
  • Gildia:DevastatioN
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:CzaplaMen
  • Gadu-Gadu:Nie powiem ;P
  • Hobby:Granie w virtualmt2
    Piłka nożna
    Ulepszanie :)
    Prankowanie


Napisano 01 październik 2017 - 16:06

a dodam ze chcial bym zeby admin sie wypowiedzial na ten temat


  • lCebullbal lubi to

#11 GeForce

GeForce

    Słaby pisarz

  • Globtroter
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Dołączył śro, 08 lip 15
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGrudziądz
  • Województwo:K-pomorskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Shinovar
  • Gildia:Eternals
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Shinovar


Napisano 01 październik 2017 - 18:01

Niech najlepiej usuną te bronie eventowe , bo dropki 135 lvl padają na skilla od 255 i potem płaczą , że są gorsi a tak naprawde to czyste lenistwo bo nie chce im się expić tylko stoją na tym 135 biją się o te ripery żeby zarobić marne 100b gdzie robiąc jedno ww w 5 min można zarobić z 60bryłek a nawet wiecej.

 

Co do autora tematu polecam kupić słownik.

 

I tak na marginesie gratulacje dla gracza "Kirito-kun" aka "Key"   za wbicie 135 lvl tutaj od 2011 roku !! GZGZ

 

 

Niech zmniejszą dmg jeśli nie chcą usuwać tych broni to może będą chociaż mniej warte a nie żeby taki szmelc który daje 20 na ludzi czy tam 40 czy kij wie ile kosztował po 10kb tak samo te walentynkowe po 20kb... ja już moge sobie na 255 kupić runiczną bron +6 do pvp za 4-5kb  i mam w niej ponad 200 luda .. 

Więc niech te 135 przestaną w ogóle grać bo 135 lvl to dla mnie zwykły dropek na oponki żeby sobie zarobić na pierwszy boski item +9 bo na takim levelu to sobie możecie z mnisią zbroją pobiegać i metki w red lesie bić albo oponki a nie robić z kimś pvp , polecam ruszyć dupke i wbijać ten 254 potem swoje "pro eq 135" sprzedać na pchlim targu i zainwestować w biologa a potem w eq exp i pvp na 254/255 , bo ja mając runiczną bron +0 mam więcej na luda w niej niż wy w całym eq .. pozdrawiam ;)


  • CrissAngel1234 i Enigmatic lubią to
"Beatka ma zawsze rację , nie ma się co z nią kłócić"

#12 CrissAngel1234

CrissAngel1234

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Dołączył sob, 15 paź 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPo za Ziemne :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:A co cię to... ?
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzaplaMen
  • Gildia:DevastatioN
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:CzaplaMen
  • Gadu-Gadu:Nie powiem ;P
  • Hobby:Granie w virtualmt2
    Piłka nożna
    Ulepszanie :)
    Prankowanie


Napisano 01 październik 2017 - 18:03

Niech najlepiej usuną te bronie eventowe , bo dropki 135 lvl padają na skilla od 255 i potem płaczą , że są gorsi a tak naprawde to czyste lenistwo bo nie chce im się expić tylko stoją na tym 135 biją się o te ripery żeby zarobić marne 100b gdzie robiąc jedno ww w 5 min można zarobić z 60bryłek a nawet wiecej.

 

Co do autora tematu polecam kupić słownik.

 

I tak na marginesie gratulacje dla gracza "Kirito-kun" aka "Key"   za wbicie 135 lvl tutaj od 2011 roku !! GZGZ

 

 

Niech zmniejszą dmg jeśli nie chcą usuwać tych broni to może będą chociaż mniej warte a nie żeby taki szmelc który daje 20 na ludzi czy tam 40 czy kij wie ile kosztował po 10kb tak samo te walentynkowe po 20kb... ja już moge sobie na 255 kupić runiczną bron +6 do pvp za 4-5kb  i mam w niej ponad 200 luda .. 

Więc niech te 135 przestaną w ogóle grać bo 135 lvl to dla mnie zwykły dropek na oponki żeby sobie zarobić na pierwszy boski item +9 bo na takim levelu to sobie możecie z mnisią zbroją pobiegać i metki w red lesie bić albo oponki a nie robić z kimś pvp , polecam ruszyć dupke i wbijać ten 254 potem swoje "pro eq 135" sprzedać na pchlim targu i zainwestować w biologa a potem w eq exp i pvp na 254/255 , bo ja mając runiczną bron +0 mam więcej na luda w niej niż wy w całym eq .. pozdrawiam ;)

Zgadzam sie z tb xD 



#13 Kirito-kun

Kirito-kun

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 132 postów
  • Dołączył czw, 01 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 01 październik 2017 - 18:50

Niech najlepiej usuną te bronie eventowe , bo dropki 135 lvl padają na skilla od 255 i potem płaczą , że są gorsi a tak naprawde to czyste lenistwo bo nie chce im się expić tylko stoją na tym 135 biją się o te ripery żeby zarobić marne 100b gdzie robiąc jedno ww w 5 min można zarobić z 60bryłek a nawet wiecej.

 

Co do autora tematu polecam kupić słownik.

 

I tak na marginesie gratulacje dla gracza "Kirito-kun" aka "Key"   za wbicie 135 lvl tutaj od 2011 roku !! GZGZ

 

 

Niech zmniejszą dmg jeśli nie chcą usuwać tych broni to może będą chociaż mniej warte a nie żeby taki szmelc który daje 20 na ludzi czy tam 40 czy kij wie ile kosztował po 10kb tak samo te walentynkowe po 20kb... ja już moge sobie na 255 kupić runiczną bron +6 do pvp za 4-5kb  i mam w niej ponad 200 luda .. 

Więc niech te 135 przestaną w ogóle grać bo 135 lvl to dla mnie zwykły dropek na oponki żeby sobie zarobić na pierwszy boski item +9 bo na takim levelu to sobie możecie z mnisią zbroją pobiegać i metki w red lesie bić albo oponki a nie robić z kimś pvp , polecam ruszyć dupke i wbijać ten 254 potem swoje "pro eq 135" sprzedać na pchlim targu i zainwestować w biologa a potem w eq exp i pvp na 254/255 , bo ja mając runiczną bron +0 mam więcej na luda w niej niż wy w całym eq .. pozdrawiam ;)

Widzę, że w końcu pozbierałeś się po wczorajszym :D Ja Cię naprawdę rozumiem, że posiadanie postaci 254/255 i ciągłe stanie w kole jest dużo ciekawsze od gildyjnego bicia się na neutralnej mapce, ale opanowałbyś się. Gdyby nie kradzież sprzed ponad półtora roku zapewniam Cię, że grałbym na 255, więc jak nie znasz sytuacji to się przymknij. Polecam przypomnieć sobie co Ci wczoraj napisałem w czterech punktach, bo jak widzę trafiłem w samo sedno :D

Co Wam da ograniczenie dmg na eventówki? Wszyscy przerzucą się na normalne bronie, a typowi 254 dalej będą dostawać solidny oklep. 


  • Brolly lubi to

#14 CrissAngel1234

CrissAngel1234

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Dołączył sob, 15 paź 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPo za Ziemne :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:A co cię to... ?
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzaplaMen
  • Gildia:DevastatioN
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:CzaplaMen
  • Gadu-Gadu:Nie powiem ;P
  • Hobby:Granie w virtualmt2
    Piłka nożna
    Ulepszanie :)
    Prankowanie


Napisano 01 październik 2017 - 18:52

Widzę, że w końcu pozbierałeś się po wczorajszym :D Ja Cię naprawdę rozumiem, że posiadanie postaci 254/255 i ciągłe stanie w kole jest dużo ciekawsze od gildyjnego bicia się na neutralnej mapce, ale opanowałbyś się. Gdyby nie kradzież sprzed ponad półtora roku zapewniam Cię, że grałbym na 255, więc jak nie znasz sytuacji to się przymknij. Polecam przypomnieć sobie co Ci wczoraj napisałem w czterech punktach, bo jak widzę trafiłem w samo sedno :D

Co Wam da ograniczenie dmg na eventówki? Wszyscy przerzucą się na normalne bronie, a typowi 254 dalej będą dostawać solidny oklep. 

wądpie :C





CrissAngel1234 otrzymał ostrzeżenie za ten post od Jareek.: Bezsensowne posty

#15 GeForce

GeForce

    Słaby pisarz

  • Globtroter
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Dołączył śro, 08 lip 15
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGrudziądz
  • Województwo:K-pomorskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Shinovar
  • Gildia:Eternals
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Shinovar


Napisano 01 październik 2017 - 18:57

Widzę, że w końcu pozbierałeś się po wczorajszym :D Ja Cię naprawdę rozumiem, że posiadanie postaci 254/255 i ciągłe stanie w kole jest dużo ciekawsze od gildyjnego bicia się na neutralnej mapce, ale opanowałbyś się. Gdyby nie kradzież sprzed ponad półtora roku zapewniam Cię, że grałbym na 255, więc jak nie znasz sytuacji to się przymknij. Polecam przypomnieć sobie co Ci wczoraj napisałem w czterech punktach, bo jak widzę trafiłem w samo sedno :D

Co Wam da ograniczenie dmg na eventówki? Wszyscy przerzucą się na normalne bronie, a typowi 254 dalej będą dostawać solidny oklep. 

xDDD przecież to ty gimbusie uciekłeś jak cię ztyrałem na shoutboxie , jak wasza gildia liczy z 5 osób gościu w dodatku same 135 co miecz+9 założą z kd powtórki +0  , jeden 255 lvl wali wszystkie gildie takie jak wasza na raz w jednym momencie na 1 skilla więc jakim to gównem trzeba być żeby myśleć , że mając 135 lvl jest się kimś :DD weź gościu tyle razy ci pisałem wczoraj żebyś zaczął expić a nie w tym kole stoisz ciągle , ja stoje bo ja na innym serwerze też gram a tu nie bede latał map bo sie nie opłaca mi. Dałeś się okraść ? no tak jak dzieciak z gimnazjum podaje wszystkim passy na prawo i lewo to tak jest .. no przykro mi siedź dalej w kole zamiast expić i zarabiać chociaż na minimum eq..


"Beatka ma zawsze rację , nie ma się co z nią kłócić"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych