Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika


Zdjęcie

Kilka Zmian



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

Ankieta: To jak? (67 użytkowników oddało głos)

Zmiana wartości ataku w petach:

  1. Głosowano Tak (59 głosów [88.06%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 88.06%

  2. Nie (8 głosów [11.94%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.94%

Dodanie starych "skilli" petów:

  1. Głosowano Tak (58 głosów [86.57%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 86.57%

  2. Nie (9 głosów [13.43%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 13.43%

Zmiana ulepszaczy na runiczną broń:

  1. Głosowano Tak (57 głosów [85.07%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 85.07%

  2. Nie (10 głosów [14.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 14.93%

Zmiana ulepszaczy na ekwipunek otchłani:

  1. Głosowano Tak (58 głosów [86.57%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 86.57%

  2. Nie (9 głosów [13.43%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 13.43%

Umożliwienie łowienia niskim lvl:

  1. Głosowano Tak (60 głosów [89.55%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 89.55%

  2. Nie (7 głosów [10.45%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.45%

Zmiana odnośnie punktu 6:

  1. Głosowano Tak (58 głosów [86.57%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 86.57%

  2. Nie (9 głosów [13.43%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 13.43%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów
50 odpowiedzi w tym temacie

#31 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 09 lipiec 2018 - 08:22

Część z tych propozycji została już w jakimś stopniu wprowadzona wczoraj, nie wykluczone że wraz z jednym dodatkiem coś jeszcze z tego dorzucimy w piątek.

@RσѕιєяєK, Skoro już robisz tu za matkę Teresę to co ty na to, żeby zmniejszyć bonusy w setach pradawnych i demonicznym do takiego stopnia żeby każdy kto ogarnia drop klucza na DT bez problemu, zbędnych kosztów i jakiś tam ulepszaczy, chodzenia po mapach mógł sobie z tobą poradzić. 


virtualmt21516717016__769671423939699945


#32 Yamacho

Yamacho

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 90 postów
  • Dołączył sob, 27 maj 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze::
  • Gildia::
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS::

Napisano 09 lipiec 2018 - 09:20

nie kazda zmiana idzie na gorsze, serwer musi sie rozwijac jesli chcecie zeby ludzie grali bo co da im pare miesiecy stania w miejscu, jesli sa spiny o eq zeby bylo bardziej uzywane to po co bylo to eq wprowadzane, jesli nie mozna sie rozwijac to odechciewa sie grac. Sam latam duzo mapek zeby robic/zarobic na eq ale jesli mialbym robic czesc eq sam to wole sprzedac ulepki i kupic gotowe bo wychodzi duzo taniej i mniej nerwow. Tylko ze bedzie taki moment ze nie bedzie mozna tak robic a ludzie po prostu stana w miejscu i zaczna uciekac. Fajnie ze administracja wprowadza zmiany bo w wiekszosci przypadkach zmiany dotycza graczy ktorzy maja slabsze eq ^^ wiekszosc osob ktora podeszla negatywnie do tematu ma juz zrobiony ekwipunek w dosc znaczym stopniu wiec nie ma sie co dziwic ze nie chca zmian bo ich eq straci na wartosci 


  • Digifinn lubi to

virtualmt21501901638__sygnatura.jpg


#33 Morganax

Morganax

    [GM]LiseQ

  • Game Master
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1835 postów
  • Dołączył śro, 02 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoDaleko :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Monika
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:[GM]LiseQ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:LiseQ


Napisano 09 lipiec 2018 - 09:52

Haha no kto tu bredzi nie będę pisać ^^ znawca rynku i eq się znalazł, jakby im ryb na eq nie trzeba było to nikt by nie płakał. Sam wiesz jak było z mapa pradawnych... Nie mam nic do tego aby poprawić petsy np, ale też nie przesadzajmy.. 100lvl ma może chodzić na v3 czy 30 łowić ryby? Runiki były jak nie było broni do expa teraz po prostu większość tego nie robi, a cena za broń +6 to 10kB więc już jest lepiej bo chodziło po 3/4.
  • Czarny75 lubi to

“ Żyjemy w skażonym świecie [...] dlatego jeśli widzisz coś pięknego, czujesz prawdziwe wzruszenie , spotykasz dobrego człowieka – bierz to. Oglądaj, dotykaj, słuchaj. Choćby kwadrans, choćby jeden błysk światła, choćby jedna rozmowa. ”

 

 

virtualmt21614385352__86.gif


#34 Zaiker.

Zaiker.

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Dołączył czw, 25 maj 17
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto...
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Tomek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:.
  • Gildia:.
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Zaiker


Napisano 09 lipiec 2018 - 10:11

Haha no kto tu bredzi nie będę pisać ^^ znawca rynku i eq się znalazł, jakby im ryb na eq nie trzeba było to nikt by nie płakał. Sam wiesz jak było z mapa pradawnych... Nie mam nic do tego aby poprawić petsy np, ale też nie przesadzajmy.. 100lvl ma może chodzić na v3 czy 30 łowić ryby? Runiki były jak nie było broni do expa teraz po prostu większość tego nie robi, a cena za broń +6 to 10kB więc już jest lepiej bo chodziło po 3/4.

Broni runicznych nikt nie robi, jak ktoś robi podaj mi przykład, btw runiki +6 chodzą z 4kb. Jak ma przybywać broni do pvp skoro nikt tego nie robi? Myślę, że jakbyś tak spróbowała zrobić runik z +6 do +20 to byś zmieniła zdanie... 

Co do v3 proponuje Ci, abyś założyła mistyczne eq i spróbowała zrobić 1 item piekielny do 9.


Użytkownik zαιкєя edytował ten post 09 lipiec 2018 - 10:18

  • bartek537 lubi to

#35 Morganax

Morganax

    [GM]LiseQ

  • Game Master
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1835 postów
  • Dołączył śro, 02 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoDaleko :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Monika
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:[GM]LiseQ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:LiseQ


Napisano 09 lipiec 2018 - 10:17

Broni runicznych nikt nie robi, jak ktoś robi podaj mi przykład, btw runiki +6 chodzą z 4kb. Jak ma przybywać broni do pvp skoro nikt tego nie robi? Myślę, że jakbyś tak spróbowała zrobić runik z +6 do +20 to byś zmieniła zdanie...


Robiłam i to nie raz,akurat miałam run broń +6 i poszła w 30 min za 10kB
  • Czarny75 lubi to

“ Żyjemy w skażonym świecie [...] dlatego jeśli widzisz coś pięknego, czujesz prawdziwe wzruszenie , spotykasz dobrego człowieka – bierz to. Oglądaj, dotykaj, słuchaj. Choćby kwadrans, choćby jeden błysk światła, choćby jedna rozmowa. ”

 

 

virtualmt21614385352__86.gif


#36 Digifinn

Digifinn

    szczyl z grupy na fb

  • Banned
  • PipPip
  • 244 postów
  • Dołączył nie, 03 lip 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:W-mazurskie
  • Imię:Karol
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Desheer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Desheer
  • Hobby:Motoryzacja, Muzyka, Anime


Napisano 09 lipiec 2018 - 10:28

Haha no kto tu bredzi nie będę pisać ^^ znawca rynku i eq się znalazł, jakby im ryb na eq nie trzeba było to nikt by nie płakał. Sam wiesz jak było z mapa pradawnych... Nie mam nic do tego aby poprawić petsy np, ale też nie przesadzajmy.. 100lvl ma może chodzić na v3 czy 30 łowić ryby? Runiki były jak nie było broni do expa teraz po prostu większość tego nie robi, a cena za broń +6 to 10kB więc już jest lepiej bo chodziło po 3/4.

A kto tu płacze przepraszam bardzo? 


Robiłam i to nie raz,akurat miałam run broń +6 i poszła w 30 min za 10kB

To chyba 2 lata temu, bo wtedy ostatnio miało to taką wartość.


  • Rosierek i lZjarany lubią to

#37 Zaiker.

Zaiker.

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Dołączył czw, 25 maj 17
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto...
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Tomek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:.
  • Gildia:.
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Zaiker


Napisano 09 lipiec 2018 - 10:41

Robiłam i to nie raz,akurat miałam run broń +6 i poszła w 30 min za 10kB

Skoro dla Ciebie runik 6 chodzi 10kb to chyba nie mamy o czym gadać...



#38 Morganax

Morganax

    [GM]LiseQ

  • Game Master
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1835 postów
  • Dołączył śro, 02 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoDaleko :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Monika
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:[GM]LiseQ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:LiseQ


Napisano 09 lipiec 2018 - 10:43

 

To chyba 2 lata temu, bo wtedy ostatnio miało to taką wartość.

Jak Arek zmienił LVL  broni wystawiłam i poszła za 10kb ^^ więc ciekawe 2 lata. 

Hm no powiedz kto robi broń runiczna ty ktoś z gildii? Bo ostatnio z tego co pamiętam twoja gildia robiła tematy o mapie pradawnej, że nie da się bić bo Amnezja i trzeba było dać prywatną, a teraz nie widzę by ktoś od was (prócz Yamacho) tam chodził i tak samo ma być z runkami? Zmienić ulepki na perły kawałki kamienia czy może ilość dać po 10 sztuk i 80% na ulepszenie? Nawet jeżeli by było to zmienione wiesz co będzie później na rynku multum broni, których wartość będzie wynosić 1kb i wtedy znowu zobaczymy temat na forum ^^ 

Ps. piszecie taki temat,a  później na PW mam wiadomość, że co z tego jak tych broni i tak czy siak nikt nie będzie robić. BRAWO !!!

 

Jeszcze edit i link do tematu Arka http://www.forum.vir...virtrun/page-2 

Czemu wtedy nic tam nie pisaliście tylko teraz? I polecam zobaczyć na ankietę co zostało przegłosowane.


Użytkownik Morganax edytował ten post 09 lipiec 2018 - 10:50

  • Czarny75 lubi to

“ Żyjemy w skażonym świecie [...] dlatego jeśli widzisz coś pięknego, czujesz prawdziwe wzruszenie , spotykasz dobrego człowieka – bierz to. Oglądaj, dotykaj, słuchaj. Choćby kwadrans, choćby jeden błysk światła, choćby jedna rozmowa. ”

 

 

virtualmt21614385352__86.gif


#39 lKrzychuTM

lKrzychuTM

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 117 postów
  • Dołączył sob, 16 gru 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Krzychu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Fantando/oo/ooo
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Fanta
  • Hobby:...

Napisano 09 lipiec 2018 - 10:57

Moim zdaniem to bardziej zainteresował się przedziałem 1-179 gdyż tam jest bardzo ciężko odkąd kd +7 dropi z ww straciło wartość przez co oponka już nie daje zbytnio zarobku . Jest jeszcze riper ale średni drop tych 100b gdzie czekanie na metina i dropienie kluczu może trwać 1h to nie jest łatwy sposób . Isavel jedyny dobry drop na małym lvlu ale wymagający czasu jednak akurat w tym przypadku opłacalny jednak to przedział do 140 . Powyżej 150 do 179 jest niby kurczak ale co z tego ulepy mistyczne warte mniej niż bestii do tego jest ich tyle że nie widać żeby ktoś to kupował drugi sposób to niby redki z generałów ale wiadomo redki jak i mistyczne ulepki mało warte i nie schodzą . Więc w tym przedziale ciężko o zarobienie na dobrego petsa eq i zrobienie postaci żeby sobie fajnie zbijać bossy dlatego nowe osoby zostają na 135 lvlu . Dlatego uważam że warto dla nowych graczy ułatwić jakoś zarobek podnieść te wartości petsów i u ich umiejętności itp i żeby  mogli zrobić lepszego expa i żeby jak to każdy pisze nie siedzieć 30 min na mapie bo wiadomo exp  to podstawa bo co z tego że dacie łatwe robienie runików do pvp gdzie gracze latają w zbrojach na 220 i lod broniach tylko tyle że mogą ww robić . Nawet jeśli ktoś ma lepszego expa to i tak nie robią pvp tylko dalej expa bo runki/otchłani vs pradawne przepaść więc dla większości to obojętne i tak. Z czasem jak gracze zrobią dobrego expa będą powoli się brali za pvp albo zrobią sobie 135 i tak to wygląda z mojej strony .


  • Yamacho lubi to

#40 bartek537

bartek537

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Dołączył nie, 06 gru 15
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 09 lipiec 2018 - 16:05

Rosierek i reszta szkoda strzępić ryja na nich i tak wiedzą swoje i lepiej tylko założę się że jakby mieli takie eq jak 90% serwera to by inaczej mówili. Jak mnie drażnią tacy ludzie aby sami się mogli nachłapać a reszta w dupie niech sobie np. v3 robią w 5 przez 2 godziny.............


Użytkownik bartek537 edytował ten post 09 lipiec 2018 - 16:07


#41 Digifinn

Digifinn

    szczyl z grupy na fb

  • Banned
  • PipPip
  • 244 postów
  • Dołączył nie, 03 lip 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:W-mazurskie
  • Imię:Karol
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Desheer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Desheer
  • Hobby:Motoryzacja, Muzyka, Anime


Napisano 09 lipiec 2018 - 20:11

Jak Arek zmienił LVL  broni wystawiłam i poszła za 10kb ^^ więc ciekawe 2 lata. 
Hm no powiedz kto robi broń runiczna ty ktoś z gildii? Bo ostatnio z tego co pamiętam twoja gildia robiła tematy o mapie pradawnej, że nie da się bić bo Amnezja i trzeba było dać prywatną, a teraz nie widzę by ktoś od was (prócz Yamacho) tam chodził i tak samo ma być z runkami? Zmienić ulepki na perły kawałki kamienia czy może ilość dać po 10 sztuk i 80% na ulepszenie? Nawet jeżeli by było to zmienione wiesz co będzie później na rynku multum broni, których wartość będzie wynosić 1kb i wtedy znowu zobaczymy temat na forum ^^ 
Ps. piszecie taki temat,a  później na PW mam wiadomość, że co z tego jak tych broni i tak czy siak nikt nie będzie robić. BRAWO !!!
 
Jeszcze edit i link do tematu Arka http://www.forum.vir...virtrun/page-2 
Czemu wtedy nic tam nie pisaliście tylko teraz? I polecam zobaczyć na ankietę co zostało przegłosowane.


Monika, Ale mapa pradawnych była publiczna dawno temu. Nas w Eternals wtedy nie było. A w tej chwili lata ją kilka osób od nas.
Zresztą po co skakać sobie od razu do gardeł?
Ja tu założyłem temat z myślą o słabszych graczach, którzy mają ciężej. No ale mehh. Niby nie powinienem się przejmować, bo dawno mam to za sobą. No ale jak uważacie ;d to była tylko luźna propozycja i przedstawienie mojego zdania.
  • Jareek. lubi to

#42 Morganax

Morganax

    [GM]LiseQ

  • Game Master
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1835 postów
  • Dołączył śro, 02 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoDaleko :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Monika
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:[GM]LiseQ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:LiseQ


Napisano 10 lipiec 2018 - 05:34

Najlepiej aby wypowiedziała się osoba, która jest na tym eq i je robi lub przyszła na Ts jak będzie Wojtek. On nie gryzie..

Użytkownik Morganax edytował ten post 10 lipiec 2018 - 05:35

  • Czarny75 lubi to

“ Żyjemy w skażonym świecie [...] dlatego jeśli widzisz coś pięknego, czujesz prawdziwe wzruszenie , spotykasz dobrego człowieka – bierz to. Oglądaj, dotykaj, słuchaj. Choćby kwadrans, choćby jeden błysk światła, choćby jedna rozmowa. ”

 

 

virtualmt21614385352__86.gif


#43 lKrzychuTM

lKrzychuTM

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 117 postów
  • Dołączył sob, 16 gru 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Krzychu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Fantando/oo/ooo
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Fanta
  • Hobby:...

Napisano 10 lipiec 2018 - 05:49

Teraz z metalem Premium macie 65% na ulepszenie runicznych gdzie kiedyś było 22% i ludzie to ulepszali 3x więcej procent wam dali i nadal źle trzeba docenić to co sie dostało i ciągle nie narzekać gdzie teraz z nowym eq broniami jest dużo łatwiej dropić . Jeśli ktoś będzie chciał to zrobi i tyle . Jak broń będzie załatwa do zrobienia to jak już ktoś pisał będzie mało warta i będzie ich pełno.
  • Morganax lubi to

#44 Alokerth

Alokerth

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Dołączył pią, 11 lip 14
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 10 lipiec 2018 - 07:27

Teraz z metalem Premium macie 65% na ulepszenie runicznych gdzie kiedyś było 22% i ludzie to ulepszali 3x więcej procent wam dali i nadal źle trzeba docenić to co sie dostało i ciągle nie narzekać gdzie teraz z nowym eq broniami jest dużo łatwiej dropić . Jeśli ktoś będzie chciał to zrobi i tyle . Jak broń będzie załatwa do zrobienia to jak już ktoś pisał będzie mało warta i będzie ich pełno.

Tylko że dawniej metale chodziły po 50b, a teraz metale 15% wystawiane są po 1500b. Idąc twoim tokiem rozumowania jest 30x drożej na sam metal.

Dalej, płaczesz, że broni będzie pełno, czy przypadkiem nie o to chodziło autorowi? Większość płacze że nie ma broni na rynku, a koszty ulepszania kilkukrotnie przewyższają wartość broni...

Co do dropienia na runicznych i innych mapach się nie wypowiem, bo po totalnym zepsuciu skilli petów przez administrację, aktualnie nie jestem w stanie zabić żadnego bossa poza WW, choć z dawnymi skillami i bez eq 180lvl exp nie miałem żadnych problemów.

"Jeśli ktoś będzie chciał to zrobi i tyle" z tym się muszę zgodzić. Straciłem około 25kb na broń exp 180 lvl robiąc ją od podstaw, a broń dopiero +19. Narzekam na forum na % ulepszania, szanse włożenia kd, ale palę dalej.

Edit: Z tego co się orientuję na na +19/20 wcale nie ma 3x więcej % na ulepszenie jak to próbujesz przedstawić, a idą tam droższe ulepki w największych ilościach podobnie dla +8/9 dla zbroi...


Użytkownik Alokerth edytował ten post 10 lipiec 2018 - 07:32


#45 #Alistar

#Alistar

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 871 postów
  • Dołączył śro, 23 lip 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKraków
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Krystian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Alistar
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Ali


Napisano 10 lipiec 2018 - 07:45

Niektórzy dalej nie rozumieją jednej rzeczy, kiedyś ludzie robili te bronie nawet przy 20 czy tam 30% BO MUSIELI, nie było podziału na bronie exp, bronie pvp. Co z tego, że zmieniono % na ulepszenie skoro koszt ulep kilkukrotnie przewyższa wartość broni? Jest to po prostu bezużyteczny badziew, bo za tą cenę kupi się lub zrobi już coś zdatnego do expa lub jakąś otchłań do pvp. Gdzie tu logika?

Użytkownik #Alistar edytował ten post 10 lipiec 2018 - 07:45

  • si4see lubi to

Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych