Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Wielkanocne Kartki - click Dołączona grafika Turniej PvP - click


Zdjęcie

Kilka Zmian



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

Ankieta: To jak? (67 użytkowników oddało głos)

Zmiana wartości ataku w petach:

  1. Głosowano Tak (59 głosów [88.06%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 88.06%

  2. Nie (8 głosów [11.94%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.94%

Dodanie starych "skilli" petów:

  1. Głosowano Tak (58 głosów [86.57%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 86.57%

  2. Nie (9 głosów [13.43%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 13.43%

Zmiana ulepszaczy na runiczną broń:

  1. Głosowano Tak (57 głosów [85.07%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 85.07%

  2. Nie (10 głosów [14.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 14.93%

Zmiana ulepszaczy na ekwipunek otchłani:

  1. Głosowano Tak (58 głosów [86.57%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 86.57%

  2. Nie (9 głosów [13.43%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 13.43%

Umożliwienie łowienia niskim lvl:

  1. Głosowano Tak (60 głosów [89.55%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 89.55%

  2. Nie (7 głosów [10.45%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.45%

Zmiana odnośnie punktu 6:

  1. Głosowano Tak (58 głosów [86.57%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 86.57%

  2. Nie (9 głosów [13.43%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 13.43%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów
50 odpowiedzi w tym temacie

#46 lKrzychuTM

lKrzychuTM

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 117 postów
  • Dołączył sob, 16 gru 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Krzychu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Fantando/oo/ooo
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Fanta
  • Hobby:...

Napisano 10 lipiec 2018 - 07:56

Kupcie gotowe taniej wyjdzie i łatwiej . Wcześniej metal był 50b gdzie tak naprawdę z tego co wiem nie działał . Każdy pisze o tych broniach gdzie i tak później (wydaje mi się bynajmniej ) ze i tak mało kto to będzie robił bo większa połowa serwera leci w expa i nie myśli o pvp jak zmienia ulepki na runiczne niech ludzie porobia runki to będzie temat żeby otchłani łatwiej robić i tak dalej. Lepiej się zająć małymi lvlami żeby wkońcu szły na 255 .

#47 Alokerth

Alokerth

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Dołączył pią, 11 lip 14
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 10 lipiec 2018 - 09:13

Podsumowując sami sobie jesteśmy winni sytuacji na serwie. Gdyby gracze nie sprzedawali eq poniżej kosztów wytworzenia to nie byłoby takiej sytuacji. Kiedyś broń otchłani kosztowała 100kb+ i ludzie ją robili, bo było taniej niż kupić gotową, podobnie ze zbrojami runicznymi. Nagle gracze zaczęli wystawiać otchłań po 60kb a teraz to po 30kb widzę.

 

Teraz jak przeczytałem kilka tematów na forum, to myślę, że gracze sami sobie komplikują życie, a mają pretensje do administracji (w większości przypadków niesłuszne), administracja nie narzuci cen po których mamy sprzedawać itemki, tylko my to robimy.



#48 lKrzychuTM

lKrzychuTM

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 117 postów
  • Dołączył sob, 16 gru 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Krzychu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Fantando/oo/ooo
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Fanta
  • Hobby:...

Napisano 10 lipiec 2018 - 10:22

Podsumowując sami sobie jesteśmy winni sytuacji na serwie. Gdyby gracze nie sprzedawali eq poniżej kosztów wytworzenia to nie byłoby takiej sytuacji. Kiedyś broń otchłani kosztowała 100kb+ i ludzie ją robili, bo było taniej niż kupić gotową, podobnie ze zbrojami runicznymi. Nagle gracze zaczęli wystawiać otchłań po 60kb a teraz to po 30kb widzę.

 

Teraz jak przeczytałem kilka tematów na forum, to myślę, że gracze sami sobie komplikują życie, a mają pretensje do administracji (w większości przypadków niesłuszne), administracja nie narzuci cen po których mamy sprzedawać itemki, tylko my to robimy.

Akurat tutaj masz Rację ! 



#49 kakaszi12

kakaszi12

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 211 postów
  • Dołączył pon, 22 paź 12

Napisano 10 lipiec 2018 - 11:28

Podsumowując sami sobie jesteśmy winni sytuacji na serwie. Gdyby gracze nie sprzedawali eq poniżej kosztów wytworzenia to nie byłoby takiej sytuacji. Kiedyś broń otchłani kosztowała 100kb+ i ludzie ją robili, bo było taniej niż kupić gotową, podobnie ze zbrojami runicznymi. Nagle gracze zaczęli wystawiać otchłań po 60kb a teraz to po 30kb widzę.

 

Teraz jak przeczytałem kilka tematów na forum, to myślę, że gracze sami sobie komplikują życie, a mają pretensje do administracji (w większości przypadków niesłuszne), administracja nie narzuci cen po których mamy sprzedawać itemki, tylko my to robimy.

dokładnie, ceny na rynku ustalają sami gracze, prostym rozwiązaniem jest po prostu sprzedawanie tych broni drożej ;p



#50 Digifinn

Digifinn

    szczyl z grupy na fb

  • Banned
  • PipPip
  • 244 postów
  • Dołączył nie, 03 lip 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:W-mazurskie
  • Imię:Karol
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Desheer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Desheer
  • Hobby:Motoryzacja, Muzyka, Anime


Napisano 10 lipiec 2018 - 14:09

Podsumowując sami sobie jesteśmy winni sytuacji na serwie. Gdyby gracze nie sprzedawali eq poniżej kosztów wytworzenia to nie byłoby takiej sytuacji. Kiedyś broń otchłani kosztowała 100kb+ i ludzie ją robili, bo było taniej niż kupić gotową, podobnie ze zbrojami runicznymi. Nagle gracze zaczęli wystawiać otchłań po 60kb a teraz to po 30kb widzę.
 
Teraz jak przeczytałem kilka tematów na forum, to myślę, że gracze sami sobie komplikują życie, a mają pretensje do administracji (w większości przypadków niesłuszne), administracja nie narzuci cen po których mamy sprzedawać itemki, tylko my to robimy.


Masz rację oczywiście. Ale zauważ, że wtedy otchłań była najlepszym setem. W tej chwili jest pradawne, a niebawem może wyjść jeszcze lepsze eq, W związku z czym, to słabsze eq tanieje. Wiadomo, że to nie wina administracji. Nikt tu nie obwinia nikogo, stąd propozycja - by dostosować po prostu stan tych rzeczy do obecnych czasów. Niech Wojtek decyduje.

#51 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5238 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 10 lipiec 2018 - 14:40

Masz rację oczywiście. Ale zauważ, że wtedy otchłań była najlepszym setem. W tej chwili jest pradawne, a niebawem może wyjść jeszcze lepsze eq, W związku z czym, to słabsze eq tanieje. Wiadomo, że to nie wina administracji. Nikt tu nie obwinia nikogo, stąd propozycja - by dostosować po prostu stan tych rzeczy do obecnych czasów. Niech Wojtek decyduje.

Pomimo tego iż wyrzuciłem do koszta temat z propozycją aktualizacji, to i tak co niektórzy dalej swoje! Wprowadziliśmy znacznie podniesioną szansę na ulepszenie runicznych itemów i jednocześnie obniżyliśmy wymagany poziom wejścia na dungeon, ale nie może być tak że znajdzie się ktoś, kto wbrew prawom logiki, poświęcił masę  czasu na zrobienie runicznych itemów a później wystawia je za grosze i mało tego wyskakuje z propozycją zrobienia z tych itemów totalnego dna  (nie mówię tu o autorze tematu).  Mapa na tą chwilę jest prosta, nie wymaga jak wcześniej chodzenia w 4 osobowym PT,  przepustki też nie są przesadnie drogie.

 

Krótko mówiąc w serwerowym item shopie runiczne itemy trzymają wartość,  a ktoś kto uznał że warto sprzedać runika poniżej kosztów jego zrobienia i poświęcenia masy czasu, cóż zapewne wie co robi. Dlatego też jestem w stanie przymknąć oko na jeden z punktów regulaminu i pozwolić na odsprzedasz zakupionego w is runicznego itemu.

 

Tak że czekamy na pierwszego janusza biznesu,  który kupi item za 200zł a sprzeda go za 1.50zł i jeszcze się tym pochwali.


virtualmt21516717016__769671423939699945





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych