Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Dla Tych Co Nie Wiedzą O Co Chodzi :)



  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: Avito (39 użytkowników oddało głos)

Avito na prowadzącego ? :)

  1. Głosowano Tak! (11 głosów [28.21%])

    Procent z głosów: 28.21%

  2. Nie ! (28 głosów [71.79%])

    Procent z głosów: 71.79%

Głosuj
89 odpowiedzi w tym temacie

#16 Anessi

Anessi

    Niekryty krytyk

  • Płeć Piękna
  • PipPipPipPip
  • 725 postów
  • Dołączył czw, 26 paź 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Dashi
  • Nick na TS:Dashi


Napisano 19 sierpień 2018 - 12:29

Wyprosil :D mieli go dość to mu dali prowadzącego I już xd

#17 Morganax

Morganax

    [GM]LiseQ

  • Game Master
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1836 postów
  • Dołączył śro, 02 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoDaleko :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Monika
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:[GM]LiseQ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:LiseQ


Napisano 19 sierpień 2018 - 12:58

*
Popularny

A więc tak :

1. Kiedyś prowadziłam karaoke i też trafił się taki osobnik ISeeYou, który uważał, że wszystko jest ustawione (jury było różne np ktoś z amnezji, dyniowych itd) przez co więcej event się nie odbył. Ostatnio pojawił się temat aby eventy wróciły i pierwsze karaoke było naprawdę fajne z 10 osób i mimo, że jury (3osoby) były z Eternals nikt z tej gildii nie wygrał(chodzi mi o 1 miejsce), a więc EVENT NIE BYŁ JAKOŚ USTAWIONY.

2. Zawsze przed karaoke Avito daje temat czy ktoś chce na jury i tam się zgłaszają chętni.... i z nich wybiera 

3. Rozmawiałam z Avito czy chce prowadzić ten event zgodził się i temu on go prowadzi nikomu to nie przeszkadzało do tego czasu, aż ktoś nie wygrał karaoke... Wpisuje on pkt wybiera jury i nic złego nikomu nie robi więc nie wiem co to za pomysły i durne ankiety.

4. Osoba, która założyła temat chyba trochę sobie podkoloryzowała min. to że oceniali go słabiej bo śpiewał RAP. 

Anessi zaproponowałaś ankietę dobrze, że nikt takiej nie zrobił na ciebie jak miałaś MOD-a. 


Użytkownik Morganax edytował ten post 19 sierpień 2018 - 13:00

“ Żyjemy w skażonym świecie [...] dlatego jeśli widzisz coś pięknego, czujesz prawdziwe wzruszenie , spotykasz dobrego człowieka – bierz to. Oglądaj, dotykaj, słuchaj. Choćby kwadrans, choćby jeden błysk światła, choćby jedna rozmowa. ”

 

 

virtualmt21614385352__86.gif


#18 Qki

Qki

    Junior Member

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1053 postów
  • Dołączył pon, 19 wrz 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Qki
  • Gildia:Unicorn
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Qki
  • Hobby:Moja Żona,Grafika, Muzyka


Napisano 19 sierpień 2018 - 13:01

Więc, może daj się wykazać komuś innemu jeśli chodzi o prowadzenie i dobieranie jury. Może faktycznie coś umknęło twojej uwadze. A pamiętaj że w każdej plotce jest ziarnko prawdy. Dlatego warto się zastanowić nad tym.

A więc tak :
1. Kiedyś prowadziłam karaoke i też trafił się taki osobnik ISeeYou, który uważał, że wszystko jest ustawione (jury było różne np ktoś z amnezji, dyniowych itd) przez co więcej event się nie odbył. Ostatnio pojawił się temat aby eventy wróciły i pierwsze karaoke było naprawdę fajne z 10 osób i mimo, że jury (3osoby) były z Eternals nikt z tej gildii nie wygrał(chodzi mi o 1 miejsce), a więc EVENT NIE BYŁ JAKOŚ USTAWIONY.
2. Zawsze przed karaoke Avito daje temat czy ktoś chce na jury i tam się zgłaszają chętni.... i z nich wybiera 
3. Rozmawiałam z Avito czy chce prowadzić ten event zgodził się i temu on go prowadzi nikomu to nie przeszkadzało do tego czasu, aż ktoś nie wygrał karaoke... Wpisuje on pkt wybiera jury i nic złego nikomu nie robi więc nie wiem co to za pomysły i durne ankiety.
4. Osoba, która założyła temat chyba trochę sobie podkoloryzowała min. to że oceniali go słabiej bo śpiewał RAP. 
Anessi zaproponowałaś ankietę dobrze, że nikt takiej nie zrobił na ciebie jak miałaś MOD-a.


Dołączona grafika


#19 Anessi

Anessi

    Niekryty krytyk

  • Płeć Piękna
  • PipPipPipPip
  • 725 postów
  • Dołączył czw, 26 paź 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Dashi
  • Nick na TS:Dashi


Napisano 19 sierpień 2018 - 13:21

A więc tak :
1. Kiedyś prowadziłam karaoke i też trafił się taki osobnik ISeeYou, który uważał, że wszystko jest ustawione (jury było różne np ktoś z amnezji, dyniowych itd) przez co więcej event się nie odbył. Ostatnio pojawił się temat aby eventy wróciły i pierwsze karaoke było naprawdę fajne z 10 osób i mimo, że jury (3osoby) były z Eternals nikt z tej gildii nie wygrał(chodzi mi o 1 miejsce), a więc EVENT NIE BYŁ JAKOŚ USTAWIONY.
2. Zawsze przed karaoke Avito daje temat czy ktoś chce na jury i tam się zgłaszają chętni.... i z nich wybiera 
3. Rozmawiałam z Avito czy chce prowadzić ten event zgodził się i temu on go prowadzi nikomu to nie przeszkadzało do tego czasu, aż ktoś nie wygrał karaoke... Wpisuje on pkt wybiera jury i nic złego nikomu nie robi więc nie wiem co to za pomysły i durne ankiety.
4. Osoba, która założyła temat chyba trochę sobie podkoloryzowała min. to że oceniali go słabiej bo śpiewał RAP. 
Anessi zaproponowałaś ankietę dobrze, że nikt takiej nie zrobił na ciebie jak miałaś MOD-a.

Co ty się możesz do mojego moda doczepiac? Przeszkadzało ci to aż tak bardzo że dużo się wydarzylo I musiałaś za dużo jak zwykle powiedzieć w wyższe sfery. Ja ci się do GM nie wpierdzielam więc ty się nie mieszaj w moje sprawy:D
Skoro robi temat kto chce być jury to dlaczego ja nie mogę byc ? Dowiem się wogole ? Czy to jest tylko takie twoje widzi mi się ona nie I uj

#20 Morganax

Morganax

    [GM]LiseQ

  • Game Master
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1836 postów
  • Dołączył śro, 02 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoDaleko :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Monika
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:[GM]LiseQ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:LiseQ


Napisano 19 sierpień 2018 - 13:22

Co ty się możesz do mojego moda doczepiac? Przeszkadzało ci to aż tak bardzo że dużo się wydarzylo I musiałaś za dużo jak zwykle powiedzieć w wyższe sfery. Ja ci się do GM nie wpierdzielam więc ty się nie mieszaj w moje sprawy:D

Ja tylko przekazałam co napisałaś :) a co napisałaś chyba wiesz i nie muszę przypominać prawda? 


  • Czarny75 lubi to

“ Żyjemy w skażonym świecie [...] dlatego jeśli widzisz coś pięknego, czujesz prawdziwe wzruszenie , spotykasz dobrego człowieka – bierz to. Oglądaj, dotykaj, słuchaj. Choćby kwadrans, choćby jeden błysk światła, choćby jedna rozmowa. ”

 

 

virtualmt21614385352__86.gif


#21 Anessi

Anessi

    Niekryty krytyk

  • Płeć Piękna
  • PipPipPipPip
  • 725 postów
  • Dołączył czw, 26 paź 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Dashi
  • Nick na TS:Dashi


Napisano 19 sierpień 2018 - 13:23

Ja tylko przekazałam co napisałaś :) a co napisałaś chyba wiesz i nie muszę przypominać prawda?

Ty się lepiej swoimi sprawami zajmij :) A nie mieszaj się w plotkowanie bo już dość nagadalas
  • Issana lubi to

#22 Morganax

Morganax

    [GM]LiseQ

  • Game Master
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1836 postów
  • Dołączył śro, 02 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoDaleko :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Monika
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:[GM]LiseQ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:LiseQ


Napisano 19 sierpień 2018 - 13:27

Ty się lepiej swoimi sprawami zajmij :) A nie mieszaj się w plotkowanie bo już dość nagadalas

Nie będę z tobą dyskutować bo szkoda czasu :) dobrze, że na TS taka wyszczekana jesteś :) 

Temat dotyczy czegoś innego więc nie zaśmiecajmy. 


  • Czarny75 lubi to

“ Żyjemy w skażonym świecie [...] dlatego jeśli widzisz coś pięknego, czujesz prawdziwe wzruszenie , spotykasz dobrego człowieka – bierz to. Oglądaj, dotykaj, słuchaj. Choćby kwadrans, choćby jeden błysk światła, choćby jedna rozmowa. ”

 

 

virtualmt21614385352__86.gif


#23 вιgѕмσкє αкα ραωєℓ

вιgѕмσкє αкα ραωєℓ

    Słaby pisarz

  • Globtroter
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Dołączył nie, 24 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoMielec
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Paweł
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:ToTenCwel
  • Gildia:BrainDead
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:lIceCubel
  • Gadu-Gadu:Brak
  • Hobby:Mechanika Pojazdowa, Wozy starej daty


Napisano 19 sierpień 2018 - 13:28

A więc tak :

1. Kiedyś prowadziłam karaoke i też trafił się taki osobnik ISeeYou, który uważał, że wszystko jest ustawione (jury było różne np ktoś z amnezji, dyniowych itd) przez co więcej event się nie odbył. Ostatnio pojawił się temat aby eventy wróciły i pierwsze karaoke było naprawdę fajne z 10 osób i mimo, że jury (3osoby) były z Eternals nikt z tej gildii nie wygrał(chodzi mi o 1 miejsce), a więc EVENT NIE BYŁ JAKOŚ USTAWIONY.

2. Zawsze przed karaoke Avito daje temat czy ktoś chce na jury i tam się zgłaszają chętni.... i z nich wybiera 

3. Rozmawiałam z Avito czy chce prowadzić ten event zgodził się i temu on go prowadzi nikomu to nie przeszkadzało do tego czasu, aż ktoś nie wygrał karaoke... Wpisuje on pkt wybiera jury i nic złego nikomu nie robi więc nie wiem co to za pomysły i durne ankiety.

4. Osoba, która założyła temat chyba trochę sobie podkoloryzowała min. to że oceniali go słabiej bo śpiewał RAP. 

Anessi zaproponowałaś ankietę dobrze, że nikt takiej nie zrobił na ciebie jak miałaś MOD-a. 

Nooo to teraz wgl jury tyyleee sie zapisalo ze szkok (odnosnie punktu 2) . Zeby eventy wróciły to dlaczego karaoke rap nie wróciło ?A co 4 to są Twoje urojenia ;) Kiedyś było karaoke rap i zwykle i nie było kłótni ;) 


Dołączona grafika

#24 Mikaylla

Mikaylla

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
  • Dołączył nie, 26 kwi 15

Napisano 19 sierpień 2018 - 13:29

вιgѕмσкє αкα ραωєℓ w kolejnym temacie robisz problem i wielka aferę z czego ?! Nie wygrałeś karaoke i "płaczesz" ciężko ci zaakceptować to że byli lepsi od cb(wiem że niektórym ciężko to przyznać)  czy że mniej brył wygrałeś niż chciałeś (jak tam to lepiej idź na mapy) ? Oceniało cie  kilka różnych osób i mniej więcej mieli takie samo zdanie (czyli chyba nie było tak idealnie i tak super jak się tb wydaje czy twoim ziomkom )  . Marudzicie o karaoke i porównujecie do tego co było kiedyś nie będzie takie jak kiedyś bo nie siedzi na ts już tyle ludzi jak wcześniej a ci co siedzą to ponad 80% z nich to ludzi którzy siedzą tylko u sb na kanale ze swoimi ziomkami i nie bawią się w jakieś eventy .Dopierdzieliliście się do Avito nie wiem czemu  <_<  może nie prowadzi tego eventu idealnie ale prowadzi! Od czasu Matiego nic się nie działo bo nikomu się nie chciało ruszyć tyłka albo byli mocni tylko w gębie a nic nie robili tak jak wy !
  • ღ мιχ™, KESTI i Avito lubią to

#25 Qki

Qki

    Junior Member

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1053 postów
  • Dołączył pon, 19 wrz 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Qki
  • Gildia:Unicorn
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Qki
  • Hobby:Moja Żona,Grafika, Muzyka


Napisano 19 sierpień 2018 - 13:29

Nie będę z tobą dyskutować bo szkoda czasu :) dobrze, że na TS taka wyszczekana jesteś :) 
Temat dotyczy czegoś innego więc nie zaśmiecajmy.

Wracając do tematu, to dasz szansę komuś innemu się wykazać i napiszesz to oficjalnie?

Dołączona grafika


#26 вιgѕмσкє αкα ραωєℓ

вιgѕмσкє αкα ραωєℓ

    Słaby pisarz

  • Globtroter
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Dołączył nie, 24 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoMielec
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Paweł
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:ToTenCwel
  • Gildia:BrainDead
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:lIceCubel
  • Gadu-Gadu:Brak
  • Hobby:Mechanika Pojazdowa, Wozy starej daty


Napisano 19 sierpień 2018 - 13:30

Nie będę z tobą dyskutować bo szkoda czasu :) dobrze, że na TS taka wyszczekana jesteś :)

Temat dotyczy czegoś innego więc nie zaśmiecajmy. 

Monika ale to Ty sie jej zaczęłaś czepiać jakby jej MOD grał role w karaoke xDD bezsens ...


Dołączona grafika

#27 Anessi

Anessi

    Niekryty krytyk

  • Płeć Piękna
  • PipPipPipPip
  • 725 postów
  • Dołączył czw, 26 paź 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Dashi
  • Nick na TS:Dashi


Napisano 19 sierpień 2018 - 13:31

Nie będę z tobą dyskutować bo szkoda czasu :) dobrze, że na TS taka wyszczekana jesteś :) 
Temat dotyczy czegoś innego więc nie zaśmiecajmy.

A Ty myślisz że tutaj ci nie powiem co myślę? Mi to loto czy ty mi bana wpieprzysz czy nie. Ostatnio jak weszłam na ts bo miałaś do mnie problem I chciałaś się kłócić to na drugi dzień już nie byłaś taka cwana. Więc przemysl trochę coś zanim POWIESZ I NAPISZESZ coś I komuś:) A raczej upewnij się ile w tym prawdy bo gadac to ty też umiesz tylko trochę slabej prawdy w tym jest. Fakt zboczylas trochę z tematem pod koniec swojej wypowiedzi więc że tak powiem. Daj mi powód dlaczego nie mogę byc jury bo to nie tylko od avito zależy zapewne

#28 Guest_PasiaG_*

Guest_PasiaG_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 19 sierpień 2018 - 13:35

Anessi nie chce atakowac Cie w żaden sposób ale nie byłabyś bezstronna jako Jury...
Pamiętam jak miałaś Moda i z koleżanka w m1 prowokowałyście mnie a ty z Moda pisałaś że to ja prowokuje i moge wyłapać bana :D

Ale co tam ja wiem...


  • Avito lubi to

#29 вιgѕмσкє αкα ραωєℓ

вιgѕмσкє αкα ραωєℓ

    Słaby pisarz

  • Globtroter
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Dołączył nie, 24 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoMielec
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Paweł
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:ToTenCwel
  • Gildia:BrainDead
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:lIceCubel
  • Gadu-Gadu:Brak
  • Hobby:Mechanika Pojazdowa, Wozy starej daty


Napisano 19 sierpień 2018 - 13:36

вιgѕмσкє αкα ραωєℓ w kolejnym temacie robisz problem i wielka aferę z czego ?! Nie wygrałeś karaoke i "płaczesz" ciężko ci zaakceptować to że byli lepsi od cb(wiem że niektórym ciężko to przyznać)  czy że mniej brył wygrałeś niż chciałeś (jak tam to lepiej idź na mapy) ? Oceniało cie  kilka różnych osób i mniej więcej mieli takie samo zdanie (czyli chyba nie było tak idealnie i tak super jak się tb wydaje czy twoim ziomkom )  . Marudzicie o karaoke i porównujecie do tego co było kiedyś nie będzie takie jak kiedyś bo nie siedzi na ts już tyle ludzi jak wcześniej a ci co siedzą to ponad 80% z nich to ludzi którzy siedzą tylko u sb na kanale ze swoimi ziomkami i nie bawią się w jakieś eventy .Dopierdzieliliście się do Avito nie wiem czemu  <_<  może nie prowadzi tego eventu idealnie ale prowadzi! Od czasu Matiego nic się nie działo bo nikomu się nie chciało ruszyć tyłka albo byli mocni tylko w gębie a nic nie robili tak jak wy !

Ouuu ... Powtarzam jeszcze raz ja mam w poważaniu to karaoke i miejsce jakie zająłem  ;) tylko w jury był koleś z którym miałem kose ;) mało tego dziwi mnie tez fakt ze ty cały czas jury jesteś ;) . Bylas w JURY i nie byłaś w stanie zachować się jak jury gdy malina sypał ,,komplementy '' R3Qowi dopuściłaś ludzi do eventu po 30min ;) jesteście JURY a nie znacie nawet regulaminu  ?nawet się zachować nie potrafisz podczas eventu wychodzisz bo cos Ci sie piecze ...  to kto was dopuścił do tego ? dalej mam wymieniać ? poprzednie edycje tez pamietam ;)


Dołączona grafika

#30 Morganax

Morganax

    [GM]LiseQ

  • Game Master
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1836 postów
  • Dołączył śro, 02 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoDaleko :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Monika
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:[GM]LiseQ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:LiseQ


Napisano 19 sierpień 2018 - 13:37

Hehe chodziło mi o to, że dobrze na kogoś pierdzielić i się śmiać gdzie sytuacje są podobne. 

Osoba, która chce "prowadzić" to niech wejdzie na TS3 do Wojtka.

Dziewczyno sama chciałaś się pogodzić, a teraz wylatujesz mi tu z jakimiś ..... Wyjdź na dwór i troche ochłoń, a jak tak bardzo chcesz dalej to ciągnąć wejdź na TS.


  • Czarny75 lubi to

“ Żyjemy w skażonym świecie [...] dlatego jeśli widzisz coś pięknego, czujesz prawdziwe wzruszenie , spotykasz dobrego człowieka – bierz to. Oglądaj, dotykaj, słuchaj. Choćby kwadrans, choćby jeden błysk światła, choćby jedna rozmowa. ”

 

 

virtualmt21614385352__86.gif






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych