Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Nagrody Ox


  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: nagrody ox za każdą rundę (36 użytkowników oddało głos)

czy jesteś za otrzymywaniem nagród za kazdą rundę Ox ?

  1. tak (22 głosów [61.11%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 61.11%

  2. nie (14 głosów [38.89%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 38.89%

Głosuj
82 odpowiedzi w tym temacie

#16 Rosierek

Rosierek

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6152 postów
  • Dołączył sob, 05 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 13 wrzesień 2018 - 18:25

To wyjazd na ww i policz sobie ile przelecisz nim ci 1 medal dropnie hehe  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)

A to temat dot. OX czy WW? Skoro uważasz, że drop medali na WW jest słaby to skontaktuj się z adminem lub zrób temat aby zwiększyć drop.

Ale dlaczego mierzysz wszystkich jedna miara i nie umiesz kulturalnie napisac komentarza? czy naprawde trzeba od razu po chamsku ? 

A to jakoś nie kulturalnie napisałem ? Wyraziłem swoją opinię, OX jest to EVENT. Nie miejsce zarobku, a jedynie dodatek.



#17 zapomnienie

zapomnienie

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Dołączył pon, 16 lip 18
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto-
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:-
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:-
  • Gildia:-
  • Nick na TS:-
  • Hobby:Koniec gry .

Napisano 13 wrzesień 2018 - 18:26

Zrobienie eq do expa to nie problem :D a ww to prosta latwa i przyjemna mapka

sugerujesz ze nie mam eq i nie robie mapek ? akurat mam i robie ich bardzo duzo dlatego widze jak czesto dropia medale 



#18 konrad704

konrad704

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 67 postów
  • Dołączył nie, 15 paź 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Konrad
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:errorpolak
  • Gildia:BloodAngel
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Errorpolak
  • Hobby:Walki-Kendo , Paintball , Virtualmt2

Napisano 13 wrzesień 2018 - 18:27

A to temat dot. OX czy WW? Skoro uważasz, że drop medali na WW jest słaby to skontaktuj się z adminem lub zrób temat aby zwiększyć drop.

Sam zaczoles temat wypad na mapki wiec o co ci chodzi ? ;D 



#19 PasiaG

PasiaG

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył śro, 04 sty 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 13 wrzesień 2018 - 18:28

jak masz eq 250+ peta typu jas i 255 lvl to fajna mapka a co powiedza tacy co maja eq pol smocze pol boskie i chca v2 polatac dla szkat albo v1 dla zysku ? na to patrz a nie na to jak tobie sie lata  :D  :D  ;) 

Ja ww robilem w blekicie gladku zimorodach majac tylko nasior i kask boski reszta smocze :D a i pets krol i nie plakalem tylko klepalem dalej eq zeby robic szybciej.
Nikt nie kaze im w takim eq v1/v2 latac XD Polataja WW doklepia lepsze eq i stopniowo bd reszte mapek robic.
I tak jak powiedzial Rosierek Temat o OXie a zszedl na mapki



#20 zapomnienie

zapomnienie

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Dołączył pon, 16 lip 18
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto-
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:-
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:-
  • Gildia:-
  • Nick na TS:-
  • Hobby:Koniec gry .

Napisano 13 wrzesień 2018 - 18:29

A to temat dot. OX czy WW? Skoro uważasz, że drop medali na WW jest słaby to skontaktuj się z adminem lub zrób temat aby zwiększyć drop.

A to jakoś nie kulturalnie napisałem ? Wyraziłem swoją opinię, OX jest to EVENT. Nie miejsce zarobku, a jedynie dodatek.

proponuje czytac ze zrozumieniem , stworzylam tem temat zeby poznac opinie innych graczy a nie po to zebys sugerował mi ze stoje w m1 czy m2 i spamuje o Ox wiec jesli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to moze opuść temat  ;) i skoro ci tak pasuje ze nie ma nagrod to czmeu jak byly nie stowrzyles tematu typu '' po co nagrody z ox , robic mapki a nie stac w m1 i korzystac z ox'' 


Użytkownik zapomnienie edytował ten post 13 wrzesień 2018 - 18:33


#21 Rosierek

Rosierek

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6152 postów
  • Dołączył sob, 05 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 13 wrzesień 2018 - 18:40

proponuje czytac ze zrozumieniem , stworzylam tem temat zeby poznac opinie innych graczy a nie po to zebys sugerował mi ze stoje w m1 czy m2 i spamuje o Ox wiec jesli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to moze opuść temat  ;) i skoro ci tak pasuje ze nie ma nagrod to czmeu jak byly nie stowrzyles tematu typu '' po co nagrody z ox , robic mapki a nie stac w m1 i korzystac z ox'' 

"Kożelanko" jak sięgniesz w archiwa na forum to znajdziesz moje posty dot. OX. Wielokrotnie również o tym mówiłem na TS osobom tutaj "dowodzącym".

A co do 1 zdania, wyraziłem swoje zdanie więc na co drążysz temat? Ktoś jest przeciwny Twojej propozycji to od razu gorszy?

 

PS. Na tym kończę dyskusję, bo schodzi w złą stronę. Bella ciao, bella ciao, bella ciao ciao ciao.


Użytkownik RσѕιєяєK edytował ten post 13 wrzesień 2018 - 18:41

  • ¢яιєℓℓ i Virtualnybill95 lubią to

#22 zapomnienie

zapomnienie

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Dołączył pon, 16 lip 18
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto-
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:-
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:-
  • Gildia:-
  • Nick na TS:-
  • Hobby:Koniec gry .

Napisano 13 wrzesień 2018 - 18:42

"Kożelanko" jak sięgniesz w archiwa na forum to znajdziesz moje posty dot. OX. Wielokrotnie również o tym mówiłem na TS osobom tutaj "dowodzącym".

A co do 1 zdania, wyraziłem swoje zdanie więc na co drążysz temat? Ktoś jest przeciwny Twojej propozycji to od razu gorszy?

Nie dogadamy się w żaden sposób wiec zakonczmy na tym masz swoje zdanie ja swoje i niech tak zostanie 



#23 Kondziuu

Kondziuu

    Wolny Szczelec

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2572 postów
  • Dołączył pon, 02 lip 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:Konrad
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Kondziuu
  • Gildia:Brak
  • Nick na TS:Kondziu


Napisano 13 wrzesień 2018 - 18:44

jak masz eq 250+ peta typu jas i 255 lvl to fajna mapka a co powiedza tacy co maja eq pol smocze pol boskie i chca v2 polatac dla szkat albo v1 dla zysku ? na to patrz a nie na to jak tobie sie lata  :D  :D  ;)  :P

żeby latać v2 czy tam v1 nie trzeba mieć pro elo eq bo były czasy gdzie nie było nowych petsów a lodowy feniks był najlepszym petsem,zbroja na 220 lv to był max do expa i wtedy ludzie sobie radzili...Na te mapy wystarczy mieć biol po fioletach,zbroja na 220 i boski kaptur nie trzeba mieć full boskiego...

Co do tematu ktoś gdzieś ostatnio płakał w temacie właśnie na temat tego,że OX to przesada bo nagrody,bo coś tam i Morgana się wypowiedziała,że nie będzie już nagród na OX chociaż myślę,że to nie tylko z jej inicjatywy wyszło ;) 

Co do cen jest jak jest ale to wasza wina bo jak dajecie za medale kosmiczne ceny to się teraz nie dziwcie,że chodzą po 300b+ 

reasumując:

jest mi obojętne czy będą te nagrody co pytanie na OX czy tylko nagroda na końcu 


Dołączona grafika

#24 zapomnienie

zapomnienie

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Dołączył pon, 16 lip 18
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto-
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:-
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:-
  • Gildia:-
  • Nick na TS:-
  • Hobby:Koniec gry .

Napisano 13 wrzesień 2018 - 19:07

wszystkim pasowalo jak byly nagrody i kazdy z tego korzystał nikt nie zgłaszal sprzeciwu dlaczego nagle ci którym nic nie brakuje upieraja sie ze jest dobrze tak jak jest ... dlaczego nikt nie pomysli o innych tylko o sobie 



#25 PasiaG

PasiaG

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył śro, 04 sty 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 13 wrzesień 2018 - 19:10

wszystkim pasowalo jak byly nagrody i kazdy z tego korzystał nikt nie zgłaszal sprzeciwu dlaczego nagle ci którym nic nie brakuje upieraja sie ze jest dobrze tak jak jest ... dlaczego nikt nie pomysli o innych tylko o sobie 

Jedyna osoba ktora mysli o Sobie to ty ;D Chcesz sie nachapac z oxow i tyle XD Dla mnie 1/2 oxy tygodniowo z nagrodami i byloby git



#26 zapomnienie

zapomnienie

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Dołączył pon, 16 lip 18
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto-
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:-
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:-
  • Gildia:-
  • Nick na TS:-
  • Hobby:Koniec gry .

Napisano 13 wrzesień 2018 - 19:14

Jedyna osoba ktora mysli o Sobie to ty ;D Chcesz sie nachapac z oxow i tyle XD Dla mnie 1/2 oxy tygodniowo z nagrodami i byloby git

no to chyba jest jakis zart , wiesz szkoda mi takich ludzi  jak ty . z pewnoscia sie nachapam 2 kompasami czy mapkami z oxa masz racje ;3 Brawa dla ciebie za myślenie 



#27 PasiaG

PasiaG

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył śro, 04 sty 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 13 wrzesień 2018 - 19:19

no to chyba jest jakis zart , wiesz szkoda mi takich ludzi  jak ty . z pewnoscia sie nachapam 2 kompasami czy mapkami z oxa masz racje ;3 Brawa dla ciebie za myślenie 

Żart płaczesz o te nagrody z oxa jakby poza nimi innego zarobku nie było XDD Brawa dla Cb zanim bd pisac nastepne glupoty to upewnij sie czy trzezwy jestes XD
Koncze dyskusje bo widze ze nie ma sensu :D Nie pozdrawiam eldo :D
Edit skoro nie nachapasz sie 2 kompasami to po co tyle placzu o te nagrody z oxa? XD


Użytkownik PasiaG edytował ten post 13 wrzesień 2018 - 19:20


#28 konrad704

konrad704

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 67 postów
  • Dołączył nie, 15 paź 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Konrad
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:errorpolak
  • Gildia:BloodAngel
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Errorpolak
  • Hobby:Walki-Kendo , Paintball , Virtualmt2

Napisano 13 wrzesień 2018 - 19:21

Żart płaczesz o te nagrody z oxa jakby poza nimi innego zarobku nie było XDD Brawa dla Cb zanim bd pisac nastepne glupoty to upewnij sie czy trzezwy jestes XD
Koncze dyskusje bo widze ze nie ma sensu :D Nie pozdrawiam eldo :D
Edit skoro nie nachapasz sie 2 kompasami to po co tyle placzu o te nagrody z oxa

Ty masz klapki na oczach czy Ślepy tu nie chodzi tylko o osoby takie jak ty czy ja ale o kazdego gracza . zagraj od nowa moze teraz bez niczego to moze sie przekonasz jak ciezko jest od zera o eq ;)

Bo ty dasz rade na zuo a taki nowy nie ;) to moze niech zuo bez dropu dadza ciekawe czy bedziesz tak samo za tym zeby nie bylo jak za ox ;D


Użytkownik konrad704 edytował ten post 13 wrzesień 2018 - 19:23


#29 bartek537

bartek537

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Dołączył nie, 06 gru 15
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 13 wrzesień 2018 - 19:23

Taaa i po 10 kont będziecie logować. Najlepiej to jakby za 1 dobrą odpowiedź dawali po 50kb. Cieszcie się że w ogóle da radę czasami coś zarobić z tego ox. Zresztą sporo osób nie doceniało wysiłku administracji i ich nagród dlatego teraz jest ich mniej. Ludziom nigdy nie dogodzisz.


Użytkownik bartek537 edytował ten post 13 wrzesień 2018 - 19:25


#30 PasiaG

PasiaG

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył śro, 04 sty 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 13 wrzesień 2018 - 19:24

Ty masz klapki na oczach czy Ślepy tu nie chodzi tylko o osoby takie jak ty czy ja ale o kazdego gracza . zagraj od nowa moze teraz bez niczego to moze sie przekonasz jak ciezko jest od zera o eq ;)

Grałem zapytaj ludzi :) Dobilem 100 lvl zrobilem full smocze eq biola petsa itp wystarczylo dobic 135 i na ripa latac :D Wiec nie pier*ol mi ze ciezko zarobic samemu :)
Wystarczy przestac plakac porobic rogrzewke pokopac rude polatac oponke :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych