Jump to content

Historyk (aktualizacja) - click Posted ImageZasady Eventów - click Posted Image Lotto - click Posted Image Komiks - click Posted Image Odgadnij liczbę - click


Photo

Nagrody Ox


  • This topic is locked This topic is locked

Poll: nagrody ox za każdą rundę (36 member(s) have cast votes)

czy jesteś za otrzymywaniem nagród za kazdą rundę Ox ?

  1. tak (22 votes [61.11%] - View)

    Percentage of vote: 61.11%

  2. nie (14 votes [38.89%] - View)

    Percentage of vote: 38.89%

Vote
82 replies to this topic

#46 zapomnienie

zapomnienie

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 posts
  • Joined Mon, 16 Jul 18
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto-
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:-
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:-
  • Gildia:-
  • Nick na TS:-
  • Hobby:Koniec gry .

Posted 13 September 2018 - 19:44

Jakbys byla intelgentna to bys nie spamila tutaj i nie nabijala sobie postow bezsensownym spamem

A jedyny idiota ktorego widzisz to jak wstajesz z rana i patrzysz w lustro :)
CZY JEST TUTAJ KTOS KTO ZAMKNIE ALBO TE CWIERCMOZGI ALBO TEMAT?!

ja odpowiadam na komentarze a nie nabijam sobie posty bo szczerze nie zależy mi na tym . 

a tobie juz nawet nie chce mi sie odpisywac bo szkoda mojego czasu wiec jeśli mozesz opuść temat i nie rób tu chlewu bede bardzo wdzieczna bo i tak nie wnosisz do tematu nic potrzebnego 



#47 lGrzesiekl

lGrzesiekl

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 posts
  • Joined Thu, 23 Aug 18
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podlaskie
  • Imię:Grzesiek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lGrzesiekl
  • Nick na TS:Grzesiek


Posted 13 September 2018 - 19:45

Za to ty KOBIETO jesteś w CH* UJ inteligentna. Po 1. Znaki interpunkcyjne stawiamy bez spacji dlatego Tobie polecam szkołę. Po 2. Dążysz do tych nagród jak osoba która na prawdę stoi w m2 i czeka na oxa. Skoro robisz ww, to dlaczego marudzisz na zarobek. 24 szkaty razy 1.5b= 36b, dolicz ulepki z nagino śmierci elfa mumi i szkaty azraela, dropnie Ci medal i masz lekko 350b za 5 minut ww. To bardzo dużo.. Ludzie kopią cały dzień rude żeby tyle zarobić;). Gdy były nagrody, i 100 osób dostawalo 3 kompasy, jakie one miały wartość, to samo z medalami. Ogarnij się, tyle mogę Ci polecić, zamknij temat jeżeli możesz i nie upokarzaj się przed ludźmi. Reasumując, jestem na nie.
  • PasiaG likes this

#48 PasiaG

PasiaG

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 0 posts
  • Joined Wed, 04 Jan 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Posted 13 September 2018 - 19:45

ja odpowiadam na komentarze a nie nabijam sobie posty bo szczerze nie zależy mi na tym . 

a tobie juz nawet nie chce mi sie odpisywac bo szkoda mojego czasu wiec jeśli mozesz opuść temat i nie rób tu chlewu bede bardzo wdzieczna bo i tak nie wnosisz do tematu nic potrzebnego 

To na uj odpisujesz :) Pisalem Ci tępa ruro ze pv jak cos... Nie odpisuje bo widze ze nie dociera do Ciebie zadna informacja -_-


  • lGrzesiekl likes this



PasiaG was given a warning for this post by Alexaa: Obraza innych użytkowników forum

#49 #Alistar

#Alistar

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 871 posts
  • Joined Wed, 23 Jul 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKraków
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Krystian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Alistar
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Ali


Posted 13 September 2018 - 19:46

ja odpowiadam na komentarze a nie nabijam sobie posty bo szczerze nie zależy mi na tym . 

a tobie juz nawet nie chce mi sie odpisywac bo szkoda mojego czasu wiec jeśli mozesz opuść temat i nie rób tu chlewu bede bardzo wdzieczna bo i tak nie wnosisz do tematu nic potrzebnego 

Nie, Ty nie odpowiadasz na komentarze. Ty sama robisz ten syf w swoim temacie próbując udowodnić każdemu kto ma inną opinie niż "tak", że się myli. Udajesz czy poważnie tego nie widzisz? :lol: 


  • Rosierek, PasiaG and lGrzesiekl like this

Dołączona grafika


#50 zapomnienie

zapomnienie

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 posts
  • Joined Mon, 16 Jul 18
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto-
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:-
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:-
  • Gildia:-
  • Nick na TS:-
  • Hobby:Koniec gry .

Posted 13 September 2018 - 19:50

To na uj odpisujesz :) Pisalem Ci tępa ruro ze pv jak cos... Nie odpisuje bo widze ze nie dociera do Ciebie zadna informacja -_-

co za dno , reprezentujesz sobą jedynie patologie nic wiecej 



#51 PasiaG

PasiaG

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 0 posts
  • Joined Wed, 04 Jan 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Posted 13 September 2018 - 19:51

Eh Patologie to ty mozesz miec w domu :)
Przestan juz dyskutowac bo rzygac mi sie chce jak patrze na te bzdury ktore piszesz :D Z resztą nie tylko mi :D



#52 BurnFear

BurnFear

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 posts
  • Joined Wed, 19 Oct 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubuskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:BuurnFear
  • Gildia:Brak
  • Królestwo:Chunjo

Posted 13 September 2018 - 19:53

@ PasiaG , XDDD Pękła linka w sprzęgle komuś chyba... Dziecko, dziecka, za bardzo nie powtarzaj, bo zatniesz się jak korba rozdzielcza w starze ;) Z tym IQ przesadziłeś, bo skoro on ma mieć załóżmy 22 IQ to Twój rozmiar buta wynosi 23 xd Adekwatnie, zgasiłeś sam Siebie, po za tym nie wiem czy sens ma pisanie do kogoś "dziecko" skoro ta osoba może być młodsza o rok od Ciebie, mimo tego 4 razy większa, potraktuje jak komara, szybka otwarta i dechy... Nawiązując do tematu, nagrody powinny być dawane nawet w tej małej ilości za każde pytanie czy też rundę, aby uczestnicy mieli w sumie zapał do tego aby brać aktywny udział w tym. 

Dziękuję, moja opinia ;)


Edited by BurnFear, 13 September 2018 - 19:54.

  • konrad704, zapomnienie and єƨƙєяє like this

#53 zapomnienie

zapomnienie

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 posts
  • Joined Mon, 16 Jul 18
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto-
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:-
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:-
  • Gildia:-
  • Nick na TS:-
  • Hobby:Koniec gry .

Posted 13 September 2018 - 19:55

Eh Patologie to ty mozesz miec w domu :)
Przestan juz dyskutowac bo rzygac mi sie chce jak patrze na te bzdury ktore piszesz :D Z resztą nie tylko mi :D

do takich osob jak ty nie da sie dotrzec widać ze masz poważny problem z czytaniem ze zrozumieniem . 

ppowtarzam po raz kolejny napisałam swoją opinie i chciałam zobaczyc co o tym myslą inni po to jest ''dyskusja'' a to ty wyzywasz mnie od roznych  ii po co ? sprawia ci to radosc? mnie to nie rusza a to ze jestem aktywna w temacie i odpisuje to chyba nie przestepstwo ? tacy jak ty akurat nie powinni miec prawa glosu ani prawa do wypowiedzi 



#54 lGrzesiekl

lGrzesiekl

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 posts
  • Joined Thu, 23 Aug 18
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podlaskie
  • Imię:Grzesiek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lGrzesiekl
  • Nick na TS:Grzesiek


Posted 13 September 2018 - 19:55


@ PasiaG , XDDD Pękła linka w sprzęgle komuś chyba... Dziecko, dziecka, za bardzo nie powtarzaj, bo zatniesz się jak korba rozdzielcza w starze ;) Z tym IQ przesadziłeś, bo skoro on ma mieć załóżmy 22 IQ to Twój rozmiar buta wynosi 23 xd Adekwatnie, zgasiłeś sam Siebie, po za tym nie wiem czy sens ma pisanie do kogoś "dziecko" skoro ta osoba może być młodsza o rok od Ciebie, mimo tego 4 razy większa, potraktuje jak komara, szybka otwarta i dechy... Nawiązując do tematu, nagrody powinny być dawane nawet w tej małej ilości za każde pytanie czy też rundę, aby uczestnicy mieli w sumie zapał do tego aby brać aktywny udział w tym.
Dziękuję, moja opinia ;)[/quote]


@ PasiaG ,
Idąc twoją logiką to za samo zalogowanie się do gry każdy gracz powinien dostawać nagrodę żeby miał chęć do dalszej gry xd

Edited by lGrzesiekl, 13 September 2018 - 20:00.


#55 PasiaG

PasiaG

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 0 posts
  • Joined Wed, 04 Jan 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Posted 13 September 2018 - 19:56

@ PasiaG , XDDD Pękła linka w sprzęgle komuś chyba... Dziecko, dziecka, za bardzo nie powtarzaj, bo zatniesz się jak korba rozdzielcza w starze ;) Z tym IQ przesadziłeś, bo skoro on ma mieć załóżmy 22 IQ to Twój rozmiar buta wynosi 23 xd Adekwatnie, zgasiłeś sam Siebie, po za tym nie wiem czy ma pisanie do kogoś "dziecko" skoro ta osoba może być młodsza o rok od Ciebie, mimo tego 4 razy większa, potraktuje jak komara, szybka otwarta i dechy... Nawiązując do tematu, nagrody powinny być dawane nawet w tej małej ilości za każde pytanie czy też rundę, aby uczestnicy mieli w sumie zapał do tego aby brać aktywny udział w tym. 

Dziękuję, moja opinia ;)

Co ty za głupoty piszesz XD Odstaw leki albo bierz polowe mniej -_- Zgasilem sam Siebie? Ma mniejsze IQ niz moj numer buta czyli wedlug twojego myslenia skoro mam rozmiar buta 44 to ona ma IQ 43 :D Z reszta nie bd wnikac w to myslenie bo palnales taka glupote ze az plakac sie ze smiechu chce :D
Jak chcesz zablysnac to nastepnym razem posyp sie brokatem i skonczcie ten zbędny spam :D Mowilem zapraszam na pv w grze :) Nie będe na forum sie kłocić bo to nie ma sensu :) Bez odbioru


do takich osob jak ty nie da sie dotrzec widać ze masz poważny problem z czytaniem ze zrozumieniem . 

ppowtarzam po raz kolejny napisałam swoją opinie i chciałam zobaczyc co o tym myslą inni po to jest ''dyskusja'' a to ty wyzywasz mnie od roznych  ii po co ? sprawia ci to radosc? mnie to nie rusza a to ze jestem aktywna w temacie i odpisuje to chyba nie przestepstwo ? tacy jak ty akurat nie powinni miec prawa glosu ani prawa do wypowiedzi 

Ty to nie powinnas miec wgl prawa glosu bo nie dociera do Ciebie zeby zamkąc juz jadaczke i nie dyskutowac :) Pisze Ci kazdy cos a ty nadal sie kompromitujesz -_-



#56 konrad704

konrad704

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 67 posts
  • Joined Sun, 15 Oct 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Konrad
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:errorpolak
  • Gildia:BloodAngel
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Errorpolak
  • Hobby:Walki-Kendo , Paintball , Virtualmt2

Posted 13 September 2018 - 19:58

Idąc twoją logiką to za samo zalogowanie się do gry każdy gracz powinien dostawać nagrodę żeby miał chęć do dalszej gry xd

wiem do czego zmierzasz ale zeby chociaz raz w tyg w weekend takie 2 rundki z nagrodami za kazda runde dali to bylby spokoj .czy sie myle ?

:ph34r:  :blink:  :blink:



#57 zapomnienie

zapomnienie

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 posts
  • Joined Mon, 16 Jul 18
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto-
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:-
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:-
  • Gildia:-
  • Nick na TS:-
  • Hobby:Koniec gry .

Posted 13 September 2018 - 19:59

Co ty za głupoty piszesz XD Odstaw leki albo bierz polowe mniej -_- Zgasilem sam Siebie? Ma mniejsze IQ niz moj numer buta czyli wedlug twojego myslenia skoro mam rozmiar buta 44 to ona ma IQ 43 :D Z reszta nie bd wnikac w to myslenie bo palnales taka glupote ze az plakac sie ze smiechu chce :D
Jak chcesz zablysnac to nastepnym razem posyp sie brokatem i skonczcie ten zbędny spam :D Mowilem zapraszam na pv w grze :) Nie będe na forum sie kłocić bo to nie ma sensu :) Bez odbioru


Ty to nie powinnas miec wgl prawa glosu bo nie dociera do Ciebie zeby zamkąc juz jadaczke i nie dyskutowac :) Pisze Ci kazdy cos a ty nadal sie kompromitujesz -_-

to moze inteligencie wyjasnij dlaczego sie kompromituje ? bo jak narazie to tylko obrażasz i nic poza tym 



#58 PasiaG

PasiaG

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 0 posts
  • Joined Wed, 04 Jan 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Posted 13 September 2018 - 20:01

to moze inteligencie wyjasnij dlaczego sie kompromituje ? bo jak narazie to tylko obrażasz i nic poza tym 

Boże laska jaka ty głupia jestes to szkoda mi słow XD zaprosilem Cie na pv z 20 razy hahaha Argumenty napisalo ci kilka osob wyzej nie bd powtarzac tego co bylo w kolko mowione bo ze jestes tlukiem i nic do Ciebie nie dociera to nic na to nie poradze hah Chcesz dyskutowac to wez na pv albo utkaj juz rure :(



#59 zapomnienie

zapomnienie

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 posts
  • Joined Mon, 16 Jul 18
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto-
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:-
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:-
  • Gildia:-
  • Nick na TS:-
  • Hobby:Koniec gry .

Posted 13 September 2018 - 20:02

Boże laska jaka ty głupia jestes to szkoda mi słow XD zaprosilem Cie na pv z 20 razy hahaha Argumenty napisalo ci kilka osob wyzej nie bd powtarzac tego co bylo w kolko mowione bo ze jestes tlukiem i nic do Ciebie nie dociera to nic na to nie poradze hah Chcesz dyskutowac to wez na pv albo utkaj juz rure :(

ale po co na pv niech wszyscy tu zobacza jaki jestes durny 





zapomnienie was given a warning for this post by Alexaa: Obraza innych użytkowników forum

#60 PasiaG

PasiaG

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 0 posts
  • Joined Wed, 04 Jan 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Posted 13 September 2018 - 20:03

ale po co na pv niech wszyscy tu zobacza jaki jestes durny 

Jak narazie tepa dzido kazdy widzi jaka ty jestes durna i w jaki sposob Sobie nabijasz posty XD skonczylem dyskusje bo z parapetem sie nie wygra :) Narazie






2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users