Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

Nagrody Ox


  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: nagrody ox za każdą rundę (36 użytkowników oddało głos)

czy jesteś za otrzymywaniem nagród za kazdą rundę Ox ?

  1. tak (22 głosów [61.11%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 61.11%

  2. nie (14 głosów [38.89%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 38.89%

Głosuj
82 odpowiedzi w tym temacie

#61 BurnFear

BurnFear

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • Dołączył śro, 19 paź 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubuskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:BuurnFear
  • Gildia:Brak
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 13 wrzesień 2018 - 20:07

Co ty za głupoty piszesz XD Odstaw leki albo bierz polowe mniej Zgasilem sam Siebie? Ma mniejsze IQ niz moj numer buta czyli wedlug twojego myslenia skoro mam rozmiar buta 44 to ona ma IQ 43 Z reszta nie bd wnikac w to myslenie bo palnales taka glupote ze az plakac sie ze smiechu chce Jak chcesz zablysnac to nastepnym razem posyp sie brokatem i skonczcie ten zbędny spam Mowilem zapraszam na pv w grze Nie będe na forum sie kłocić bo to nie ma sensu Bez odbioru
Zabłysnąłeś cieciu jak karetka na sygnale, a brokatem sypali Ciebie, aby chociażby Sroki miały się z kim bawić, bo w końcu one tylko lecą na błyskotki. Sensu nie mają Twoje denne wypowiedzi, które w sumie wywołały gównoburzę, co uświadamia mnie w fakcie, że jesteś typowym robakiem internetowym. Nie wiem jaki rozmiar buta nosisz i ile waty czy tam słomy wkładasz w te buty, ale wg mojego myślenia napisałem ślepaku liczby 22 i 23, nie przekręcaj faktów. Coś więcej? Nie, dziękuję ;) 

Idąc twoją logiką to za samo zalogowanie się do gry każdy gracz powinien dostawać nagrodę żeby miał chęć do dalszej gry xd
Mistrzu, nie za zalogowanie, OX to jest konkurs, a logowanie to logowanie do gry, a po za tym, można tak zrobić, że im mniej osób tym droższe nagrody, nie mówię, że za 1 pytanie musi być bóg wie ile bryłek czy itemków, wystarczy itemek za jakieś 20b ;)  

Jak narazie tepa dzido kazdy widzi jaka ty jestes durna i w jaki sposob Sobie nabijasz posty XD skonczylem dyskusje bo z parapetem sie nie wygra Narazie
I widzisz cienki bolcu, poziom IQ się kłania, obrażasz kobiety, co uwzględnia Cię do tego, że jesteś gościu jakiś nieużyty, nie chcę już wulgarnie tego przedstawiać ;)  

#62 zapomnienie

zapomnienie

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Dołączył pon, 16 lip 18
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto-
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:-
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:-
  • Gildia:-
  • Nick na TS:-
  • Hobby:Koniec gry .

Napisano 13 wrzesień 2018 - 20:07

Jak narazie tepa dzido kazdy widzi jaka ty jestes durna i w jaki sposob Sobie nabijasz posty XD skonczylem dyskusje bo z parapetem sie nie wygra :) Narazie

i co ty chcesz osiagnac wyzywajac mnie ? nie zauwazyles jeszczze ze nie robi to na mnie zadnego wrazenia z ust takiej osoby jak ty ? ja mam 19 postow a ty 200 + i mowisz mi ze sobie nabijam posty bo wypowiadam sie w swoim wlasnym temacie po to wlasnie go stoworzylam geniuszu . Zreszta skoro tak bardzo chcesz to moze na ts wejdziemy a nie na pv bo widze ze uwazasz sie za strasznie dorosłego majac 21 lat ^^ 


  • BurnFear lubi to

#63 PasiaG

PasiaG

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył śro, 04 sty 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 13 wrzesień 2018 - 20:08

Zabłysnąłeś cieciu jak karetka na sygnale, a brokatem sypali Ciebie, aby chociażby Sroki miały się z kim bawić, bo w końcu one tylko lecą na błyskotki. Sensu nie mają Twoje denne wypowiedzi, które w sumie wywołały gównoburzę, co uświadamia mnie w fakcie, że jesteś typowym robakiem internetowym. Nie wiem jaki rozmiar buta nosisz i ile waty czy tam słomy wkładasz w te buty, ale wg mojego myślenia napisałem ślepaku liczby 22 i 23, nie przekręcaj faktów. Coś więcej? Nie, dziękuję ;) 
 

 

Mistrzu, nie za zalogowanie, OX to jest konkurs, a logowanie to logowanie do gry, a po za tym, można tak zrobić, że im mniej osób tym droższe nagrody, nie mówię, że za 1 pytanie musi być bóg wie ile bryłek czy itemków, wystarczy itemek za jakieś 20b ;)  

 

 

I widzisz cienki bolcu, poziom IQ się kłania, obrażasz kobiety, co uwzględnia Cię do tego, że jesteś gościu jakiś nieużyty, nie chcę już wulgarnie tego przedstawiać ;)  

 

Kolejny idiota co w glowie ma pusto nie widzisz dzieciaku ze napisalem Pv? Ostatnia ameba umyslowa ktorej to pisze :D NQ


i co ty chcesz osiagnac wyzywajac mnie ? nie zauwazyles jeszczze ze nie robi to na mnie zadnego wrazenia z ust takiej osoby jak ty ? ja mam 19 postow a ty 200 + i mowisz mi ze sobie nabijam posty bo wypowiadam sie w swoim wlasnym temacie po to wlasnie go stoworzylam geniuszu . Zreszta skoro tak bardzo chcesz to moze na ts wejdziemy a nie na pv bo widze ze uwazasz sie za strasznie dorosłego majac 21 lat ^^ 

Zapraszalem kilkanascie razy wiec parapecie na pv lub ts ;)



#64 zapomnienie

zapomnienie

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Dołączył pon, 16 lip 18
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto-
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:-
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:-
  • Gildia:-
  • Nick na TS:-
  • Hobby:Koniec gry .

Napisano 13 wrzesień 2018 - 20:08

Kolejny idiota co w glowie ma pusto nie widzisz dzieciaku ze napisalem Pv? Ostatnia ameba umyslowa ktorej to pisze :D NQ

po raz kolejny powtorze , moze Ts ? 



#65 PasiaG

PasiaG

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył śro, 04 sty 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 13 wrzesień 2018 - 20:09

po raz kolejny powtorze , moze Ts ? 

Idiotko mowilem ts kanal 48





PasiaG otrzymał ostrzeżenie za ten post od Alexaa: Obraza innych użytkowników forum

#66 Zaiker.

Zaiker.

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Dołączył czw, 25 maj 17
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto...
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Tomek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:.
  • Gildia:.
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Zaiker


Napisano 13 wrzesień 2018 - 20:46

MalyyWP top 1
  • Rosierek i dyzio123 lubią to



Zaiker. otrzymał ostrzeżenie za ten post od Alexaa: Bezsensowne posty

#67 ¢яιєℓℓ

¢яιєℓℓ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 119 postów
  • Dołączył sob, 06 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKotostan
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Rafauu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Criell
  • Gildia:KOT
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:


Napisano 13 wrzesień 2018 - 21:27

Ale Wy "gów*oszopkę" robicie.. Temat z dyskusji o nagrodach z ox'a, zszedł na kłótnie, która to osoba jest glupsza. Gdyby ktoś z Was @PasiaG @zapomnienie miał krztyne ogłady, odpuścili byście temat waszej zasobności intelektualnej.

Reasumując - Wasze herezje, piszcie na pw.

Co do nagród z oxa, raz na jakiś czas, można by niespodziewanie rzucić coś gracza.
  • StayNaked i TakToTenSqubany lubią to

#68 MokryJacek

MokryJacek

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 75 postów
  • Dołączył wto, 28 lis 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:MokraMaciora
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 14 wrzesień 2018 - 06:03

Ja zdecydowanie wole normalne pytania bez pół na pół i nagrodę tylko dla zwycięzcy



#69 double_trouble

double_trouble

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 14 postów
  • Dołączył wto, 01 maj 18
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:x
  • Hobby:kalibers

Napisano 14 wrzesień 2018 - 06:20

kierujcie najlepiej pytania od razu do GM, bo dymy na maxa



#70 Pacam

Pacam

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 233 postów
  • Dołączył czw, 24 gru 15
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XQQR
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Aco cie to

Napisano 14 wrzesień 2018 - 08:33

Pamiętajcie OX to event w ktorym mozesz brać udział a nie musisz wiec co za problem nie ma nagród to po co chodzisz  i piszesz o tym na forum :)


virtualmt21502281487__kot-1.jpg


#71 CrissAngel1234

CrissAngel1234

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Dołączył sob, 15 paź 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPo za Ziemne :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:A co cię to... ?
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzaplaMen
  • Gildia:DevastatioN
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:CzaplaMen
  • Gadu-Gadu:Nie powiem ;P
  • Hobby:Granie w virtualmt2
    Piłka nożna
    Ulepszanie :)
    Prankowanie


Napisano 14 wrzesień 2018 - 12:24

Proponuję aby zrobić blokadę mulitkont na ox  jedno konto z jednego ip

i wtenczas można by było dać jakiś mały upominek a w takiej sytuacji jaka jest to na nie


  • Virtualnybill95 lubi to

#72 Virtualnybill95

Virtualnybill95

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 57 postów
  • Dołączył wto, 02 sie 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 wrzesień 2018 - 15:43

Proponuję aby zrobić blokadę mulitkont na ox  jedno konto z jednego ip

i wtenczas można by było dać jakiś mały upominek a w takiej sytuacji jaka jest to na nie

DOBRY PLAN

#TEMATDOWOJTKA



#73 konrad704

konrad704

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 67 postów
  • Dołączył nie, 15 paź 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Konrad
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:errorpolak
  • Gildia:BloodAngel
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Errorpolak
  • Hobby:Walki-Kendo , Paintball , Virtualmt2

Napisano 15 wrzesień 2018 - 14:54

Nie rozumiem niektorych osob daja nie a pisza ze lepiej by bylo gdyby np 1 konto bylo na ip / jeden raz w tygodniu o stalej porze z nagrodami ... itd. Dajecie a piszecie co innego. Administracja czyta to co piszecie i mysle ze rozważny wasze propozycje jak bedzie wiecej na tak bo jak wchodzi i widzi ze na nie jest wiecej to nawet tego nie czyta bo po co .  :(  



#74 CrissAngel1234

CrissAngel1234

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Dołączył sob, 15 paź 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPo za Ziemne :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:A co cię to... ?
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzaplaMen
  • Gildia:DevastatioN
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:CzaplaMen
  • Gadu-Gadu:Nie powiem ;P
  • Hobby:Granie w virtualmt2
    Piłka nożna
    Ulepszanie :)
    Prankowanie


Napisano 15 wrzesień 2018 - 17:42

Nie rozumiem niektorych osob daja nie a pisza ze lepiej by bylo gdyby np 1 konto bylo na ip / jeden raz w tygodniu o stalej porze z nagrodami ... itd. Dajecie a piszecie co innego. Administracja czyta to co piszecie i mysle ze rozważny wasze propozycje jak bedzie wiecej na tak bo jak wchodzi i widzi ze na nie jest wiecej to nawet tego nie czyta bo po co .  :(  

Ale wiele kont jest bez sensu a tym bardziej o stalej porze przygotuje ktos 20 kont a ktos 1 i to jest fair ?

i pewnie powiesz to w  czym problem zaloguj sobie ile chcesz ale nie kazdy ma kompa za ponad 5 tys zl wzwyż 



#75 Virtualnybill95

Virtualnybill95

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 57 postów
  • Dołączył wto, 02 sie 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 wrzesień 2018 - 18:37

Ale wiele kont jest bez sensu a tym bardziej o stalej porze przygotuje ktos 20 kont a ktos 1 i to jest fair ?

i pewnie powiesz to w  czym problem zaloguj sobie ile chcesz ale nie kazdy ma kompa za ponad 5 tys zl wzwyż 

Ehhh Mt2 ''Metin2'' Opiera się o Procesor a nie  o Kartę Graficzną... - mam xeon  i 10 klientów, bez zawiechy, 3.33ghz a jak podkręcę do 4.2 ghz 16 kont na luzie, a kartę jaką mam ? GT 230 xd 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych