Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Na Tropie.. - click


Zdjęcie

Nowy dungeon dla graczy z przedziału levelowego 90-140

Serwer

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#16 TakToTenSqubany

TakToTenSqubany

    Renkawiczka

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 402 postów
  • Dołączył wto, 03 kwi 18
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:.


Napisano 25 kwiecień 2019 - 13:43

 

to był tylko przykład , obrazujący jak bardzo ten serwer jest robiony pod 255. Wyobraź sobie , że wchodzi taki Maciuś 1wszy raz na serwer i co ma robić ? Kopać rude ? A może dt na które nawet nie wejdzie , a isavel/razador powie nie , bo za długo. Nie ma żadnego wyboru w porównaniu do wyższego poziomu. Sznaujmy sie , i to ja jestem Pierdo**ięty ? 

A co do 

 

Wytłumacz mi "Już i tak kolejna rzecz została zrobiona pod te niskie lvle  zuo na mapie metin 1," Nie rozumiem tego słowa "Kolejna". Wow pierwszy raz od kilku lat jest coś dla niskich lvli prócz bezużetcznych oponek na Zuo , wydaje mi sie ze z Razadorów też nie ma dropu tak na marginesie. Macie pająka , smoka , itd na tym zuo , z których również na nim jest drop , więc dlaczego z ripera nie ma nic dropić ? Lub też z razadora ? 

 

Dziwisz się dlaczego tacy jak to nazwałeś "Maciusie" nie mają jak zarobić??? Może osoby, które aktualnie stoją na 135lvl ruszyły dupę i zaczęły expić i robić eq na wyższy lvl



#17 lBaNaNl

lBaNaNl

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 289 postów
  • Dołączył nie, 20 mar 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoBerlin
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Bartek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Bestia2115
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Bestia2115


Napisano 25 kwiecień 2019 - 13:46

Dziwisz się dlaczego tacy jak to nazwałeś "Maciusie" nie mają jak zarobić??? Może osoby, które aktualnie stoją na 135lvl ruszyły dupę i zaczęły expić i robić eq na wyższy lvl
  Serwer powinien być skonstruowany tak , żeby na każdym poziome czy to 1 czy to 120 czy to 200 można było sobie pograć z przyjemnością , nie można mieć pretensji do tych ludzi na 135 , bo też sobie chcą pograć , a i tak prędzej czy później im sie to znudzi. Więc nawet ja tu nie pisze żeby była mapa z przedziałem Lvl'owym 1-135 tylko może być 1-75 czy coś takiego 

tenor.gif?itemid=12121836

Nick : Esttebaan   Lvl : 254  Królestwo : Chunjo

Profesja : Wojownik


tenor.gif



 


#18 Cнαмρєяу

Cнαмρєяу

    Słaby pisarz

  • Płeć Piękna
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Dołączył wto, 12 gru 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lódzkie
  • Imię:Karolina
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Champery
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Karmel
  • Hobby:Herbata, kalambury, koty


Napisano 25 kwiecień 2019 - 13:47

 

to był tylko przykład , obrazujący jak bardzo ten serwer jest robiony pod 255. Wyobraź sobie , że wchodzi taki Maciuś 1wszy raz na serwer i co ma robić ? Kopać rude ? A może dt na które nawet nie wejdzie , a isavel/razador powie nie , bo za długo. Nie ma żadnego wyboru w porównaniu do wyższego poziomu. Sznaujmy sie , i to ja jestem Pierdo**ięty ? 

Otóż tak serwer jest robiony pod 255, a wiesz dlaczego? Bo maksymalny lvl to 255, a nie 135. Dlaczego ma być serwer robiony pod 135, bo ludzie chcą tkwić na oponkach i bić się tam? I zaskoczę Cię, ale ostatnio kilka razy wchodziłam na dt i wiesz co? Obyło się bez problemu, nikt mnie nie bił, a co najlepsze jest 5 ch. Na ch1, ch2, ch4, ch5 był metek, a na ch3 dwie gildie biły się o spota, gdzie nie było nawet metka. Codziennie jest masa eventów na których można sporo zarobić, wiem bo sama biorę udział. A jak mówi że Isavel i Razador za długi, to co ja poradzę. Chciałby zarabiać masę bryłek w kilka minut?

 

 

Wytłumacz mi "Już i tak kolejna rzecz została zrobiona pod te niskie lvle  zuo na mapie metin 1," Nie rozumiem tego słowa "Kolejna". Wow pierwszy raz od kilku lat jest coś dla niskich lvli prócz bezużetcznych oponek na Zuo , wydaje mi sie ze z Razadorów też nie ma dropu tak na marginesie. Macie pająka , smoka , itd na tym zuo , z których również na nim jest drop , więc dlaczego z ripera nie ma nic dropić ? Lub też z razadora ? 

 

Bezużyteczne oponki na zuo? Jeśli się nie mylę to mają włączony drop :) Z Razadora leci przepis i capoeira, to też widziałam. I nie czepiam się, że z ripera będzie dropiły gwarantowana szkata, a nawet nie płaczę, że w zordzie czy smoku nie będzie tak samo.

 

Chicken też jest - glejty teraz cena 250-300b do tego ulepy mistyczne. Nie schodzą ulepy? Był event na serwerze zrobiło się mnóstwo króliczków i wydmuszek, można ulepszyć na pawia. Za niebieskiego widziałam już offkę 20kb, a osoba mająca go nawet nie spamiła.

 

Dalej - drop red pereł - zawsze są potrzebne cena stała 5/6b, nie chcesz sellać? Dobra, to rób KD, na które zawsze jest popyt. 

 

Kopanie - nie schodzą Ci rudy? Rób ulepy bestii, a jak one nie chcą zejść zawsze możesz zrobić demo przetopy, które też schodzą po 400/500b albo i nawet nowe KD. Zaraz pewnie powiesz, że procent jest tak mały, że nie opłaca się robić. No cóż.. Nie ma wszystkiego od razu.


Użytkownik Carmex edytował ten post 25 kwiecień 2019 - 13:56


#19 lBaNaNl

lBaNaNl

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 289 postów
  • Dołączył nie, 20 mar 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoBerlin
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Bartek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Bestia2115
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Bestia2115


Napisano 25 kwiecień 2019 - 14:05

I zaskoczę Cię, ale ostatnio kilka razy wchodziłam na dt i wiesz co? Obyło się bez problemu, nikt mnie nie bił, a co najlepsze jest 5 ch. Na ch1, ch2, ch4, ch5 był metek, a na ch3 dwie gildie biły się o spota, gdzie nie było nawet metka.
Jeśli wejde o godzinie 23 czy późniejszej to tak , masz racje.

Codziennie jest masa eventów na których można sporo zarobić, wiem bo sama biorę udział.
 Masa eventów , hm , OX , no i w sumie to czasami jakieś zuo , rzadziej górnik i jacyś tam wojownicy , ok.

Chciałby zarabiać masę bryłek w kilka minut?

TU nie chodzi o zarabianie , tu chodzi o sam fakt , jakim jest to , że są only 3 mapki

Z Razadora leci przepis i capoeira, to też widziałam.
no okej , napisałem ze mi się wydaje , ze nie ma dropu :)

Chicken też jest - glejty teraz cena 250-300b do tego ulepy mistyczne.
 Są też pewni gracze 255 :D , ale to już mniejsza o to.

można ulepszyć na pawia.
I tu znowu , ulepki są drogie , a chodzenie samemu i dropienie zajmie x czasu , i nie pisz " A co bys chcial zeby robilo sie pawia 5 minut" TYlko jeśli 1 czy tam ile ulepka dropi na 1h no to powodzenia w zbieraniu 50sztuk kazdego rodzaju 

Dalej - drop red pereł - zawsze są potrzebne cena stała 5/6b, nie chcesz sellać? Dobra, to rób KD, na które zawsze jest popyt. 
Fakt , tylko , żeby je dropić trzeba mieć 100lvl a exp będzie leciał dalej, ewentualnie s/s expa , który kosztuje tam jakieś 500b , skąd mają na to wziąć ? Z samego dropienia pereł wyexpią 200 lvl czy który tam , i co potem ?

Kopanie - nie schodzą Ci rudy? Rób ulepy bestii, a jak one nie chcą zejść zawsze możesz zrobić demo przetopy, które też schodzą po 400/500b albo i nawet nowe KD. Zaraz pewnie powiesz, że procent jest tak mały, że nie opłaca się robić. No cóż.. Nie ma wszystkiego od razu.
Nie zapominajmy jaki był temat , nowa mapa do zarobku m.in po to żeby gra sie za szybko nie znudzila , ile można kopać rude ? 

tenor.gif?itemid=12121836

Nick : Esttebaan   Lvl : 254  Królestwo : Chunjo

Profesja : Wojownik


tenor.gif



 


#20 Cнαмρєяу

Cнαмρєяу

    Słaby pisarz

  • Płeć Piękna
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Dołączył wto, 12 gru 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lódzkie
  • Imię:Karolina
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Champery
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Karmel
  • Hobby:Herbata, kalambury, koty


Napisano 25 kwiecień 2019 - 14:12

Jeśli wejde o godzinie 23 czy późniejszej to tak , masz racje.

 

 

 Masa eventów , hm , OX , no i w sumie to czasami jakieś zuo , rzadziej górnik i jacyś tam wojownicy , ok.

 

 

TU nie chodzi o zarabianie , tu chodzi o sam fakt , jakim jest to , że są only 3 mapki

 

 

no okej , napisałem ze mi się wydaje , ze nie ma dropu :)

 

 

 Są też pewni gracze 255 :D , ale to już mniejsza o to.

 

 

I tu znowu , ulepki są drogie , a chodzenie samemu i dropienie zajmie x czasu , i nie pisz " A co bys chcial zeby robilo sie pawia 5 minut" TYlko jeśli 1 czy tam ile ulepka dropi na 1h no to powodzenia w zbieraniu 50sztuk kazdego rodzaju 

 

 

Fakt , tylko , żeby je dropić trzeba mieć 100lvl a exp będzie leciał dalej, ewentualnie s/s expa , który kosztuje tam jakieś 500b , skąd mają na to wziąć ? Z samego dropienia pereł wyexpią 200 lvl czy który tam , i co potem ?

 

 

Nie zapominajmy jaki był temat , nowa mapa do zarobku m.in po to żeby gra sie za szybko nie znudzila , ile można kopać rude ? 

 

  1. No niestety muszę Cię zaskoczyć, że wchodziłam w godzinach 14-17 :) 
  2. Masz jeszcze forum,  a czasami TS.
  3. Ale ile byś chciał tych mapek? Boskie eq możesz zrobić nawet samemu wystarczy uzbierać na jakąś początkową zbroję/broń i peta.
  4. --
  5. Jest też misja do zrobienia :D Jak pretensje, to do Wojtka że taką ustalił.
  6. Ale nie musisz ulepek kupować. A nawet jeśli to bambusy 50b, a reszta chyba po 10-15.
  7. Możesz zarobić trochę na oponkach i uzbierasz na ten s/s expa. Nie wszystko będzie od razu.. 

Dokładnie. Temat był o nowej mapce i wypowiedziałam się czemu jestem przeciwna.



#21 lBaNaNl

lBaNaNl

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 289 postów
  • Dołączył nie, 20 mar 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoBerlin
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Bartek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Bestia2115
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Bestia2115


Napisano 25 kwiecień 2019 - 14:19

Dokładnie. Temat był o nowej mapce i wypowiedziałam się czemu jestem przeciwna.
Każdy może mieć własne zdanie , podoba mi się taka dyskusja. Myślę , że na tym możemy już zakończyć temat. 

tenor.gif?itemid=12121836

Nick : Esttebaan   Lvl : 254  Królestwo : Chunjo

Profesja : Wojownik


tenor.gif



 


#22 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 25 kwiecień 2019 - 14:25

Jak wcześniej wspominałem nowe piętra na DT i WW są już gotowe, ale żeby całość nie opierała się na bezmyślnym biciu nowych bosów za pomocą jednego hita i jednej postaci, to rozbudowane dt i ww wprowadzimy po wprowadzeniu nowych bonusów i funkcji sprawdzającej wymagane przepustki na każdej postaci w PT.


  • Morganax, Cz0-kapik i lBaNaNl lubią to

virtualmt21516717016__769671423939699945


#23 lecimy*****tutaj

lecimy*****tutaj

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 103 postów
  • Dołączył śro, 22 cze 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Wojtek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:WirWbaku
  • Gildia:Emeryci
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Wibus
  • Hobby:Nie mam zainteresowań poza Virtualem


Napisano 25 kwiecień 2019 - 14:47

Podsumowując zostanie dodane nowe piętro na dt co mnie bardzo cieszy, ale według mnie dobrym pomysłem było by dodanie więcej rywalizacji i powiększenie znaczenia eq exp. Na ostatnim piętrze dt boss będzie bardziej wymagający i nie do zbicia przez jedną osobę?(taki zord dla niskich leveli)

Jeśli tak to temat jest do zamknięcia a pomysł z nowym piętrem na dt znacząco rozwinie wspólną grę/wojny gilldi na 130 levelu.


  • Lisio lubi to

#24 Yokoshimo

Yokoshimo

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 675 postów
  • Dołączył nie, 12 sie 12

Napisano 25 kwiecień 2019 - 16:52

Po co next mapa przecież wystarczająco jest map np. Dt z riperem czy bramy piekieł z razadorem ;) Na nie :D

To dla 255 tez zrobimy 3 dungi przeciez to wystarczajaco 


Pomogłem daj Like

#25 Kondziuu

Kondziuu

    Wolny Szczelec

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2572 postów
  • Dołączył pon, 02 lip 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:Konrad
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Kondziuu
  • Gildia:Brak
  • Nick na TS:Kondziu


Napisano 25 kwiecień 2019 - 17:19

Jak dla mnie logiczne jest,ze dąży się do osiągnięcia maximum w grze a nie cofa...jest więcej dungow/mapka 255 bo na serwer wchodza nowe rzeczy żeby ciagle rozwijać postać a nie stać w miejscu...macie dt i razadora do tego rozgrzewkę/biolog z czego można zarobić nawet na to „lepsze Eq” żeby ubijać razadora do tego Eq bestii/boskie gdzie kiedyś tego nie było jak dla mnie macie już możliwy zarobek ale wiadome ze trzeba trochę poświecić na to czasu i pokombinować ;)
Dołączona grafika

#26 єƨƙєяє

єƨƙєяє

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 275 postów
  • Dołączył pon, 06 sie 18
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:K-pomorskie
  • Imię:Patryk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:eskereDB
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 25 kwiecień 2019 - 17:42

Wiadomo rozpoczęcie gry od 0 nie jest łatwe, ale wystarczy chcieć. Z tego co pamiętam, to jak zaczynałem grę to dobry miesiąc spędziłem na oponce, mając 90 lvl, potem dobiłem 130 i przerzuciłem się na isavela i czikena, zrobiłem eq exp na ten 130 lvl i jakieś tam pvp żeby dawać radę odbijać spoty. Po 3-4 miesiącach miałem odłożoną kasę na full set boski, gladka i arre i nikt mi w tym nie pomagał. Więc wystarczy chcieć i poświęcić trochę czasu, a nie ciągle narzekać jak to 254/255 mają dobrze, a Ci na 135 źle, bo jednak w tej grze chodzi o to żeby się rozwijać i iść do przodu, a nie stać w miejscu.



#27 M4TIS

M4TIS

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 211 postów
  • Dołączył wto, 04 lip 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:.
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:M4TIS


Napisano 25 kwiecień 2019 - 18:29

Ja tam stoje na 200 i mi dobrze. Propozycja na tak, ale jak nic nie bedzie dodane to plakal nie bede.



#28 konrad704

konrad704

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 67 postów
  • Dołączył nie, 15 paź 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Konrad
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:errorpolak
  • Gildia:BloodAngel
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Errorpolak
  • Hobby:Walki-Kendo , Paintball , Virtualmt2

Napisano 25 kwiecień 2019 - 20:41

Zamiast sie skupiać na lvl 90-140 skupił bym sie na tej luce 140-180.  Zbyt wiele chcecie na tym 90 -135 lvl a w przedziale 140-180 nic nie ma praktycznie 


  • sasik100 lubi to

#29 Ostatni z rodu

Ostatni z rodu

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Dołączył śro, 16 sty 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Staszek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:307
  • Gildia:Chelcedon
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 27 kwiecień 2019 - 20:34

Zamiast sie skupiać na lvl 90-140 skupił bym sie na tej luce 140-180.  Zbyt wiele chcecie na tym 90 -135 lvl a w przedziale 140-180 nic nie ma praktycznie 

około 180 cos tam jest ale w sumie tak jakby nie było. WW się nei opłaca latac z tym lvl, a warownia niby od 200 lvl, a i tak nei da się jej zrobic bo trucie bossa od 243, jeszcze ta mapa metin v2, tu w sumie tak jak ww jak juz dropić to dropkiem 254, bo na 180 ubije sie 1/2 metki w trakcie kiedy ktoś z 254 bije całego spota( tych łatwiejszych oczywiście). Więc się z tobą zgodzę :D



#30 lCyganl <3

lCyganl <3

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 978 postów
  • Dołączył pon, 09 lut 15
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoMyszyniec/ Surowe
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ortrug
  • Gildia:Dominate
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:@lbin

Napisano 09 maj 2019 - 12:45

Co z tych map ma lecieć ? Ruda na niebiańskie / boskie ? To by najbardziej pasowało xd





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość, Serwer

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych