Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Na Tropie.. - click


Zdjęcie

Dlaczego do v2 v3 maja wstęp 140+?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#16 Filipiak

Filipiak

    Początkujący

  • Globtroter
  • PipPip
  • 200 postów
  • Dołączył pią, 28 gru 18
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Filipiak
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 04 styczeń 2020 - 12:38

To sobie sam kop za 3h 100 brylek taki cwany jestes

Kopanie - nie

DT - nie

Razador/Isavel - nie

Czego Ty człowieku oczekujesz? 


  • Kar0 lubi to

#17 Kar0

Kar0

    Początkujący

  • Płeć Piękna
  • PipPip
  • 105 postów
  • Dołączył sob, 03 lis 18
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKrosno
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Karolina
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Karoxx
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Znęcanie się


Napisano 04 styczeń 2020 - 12:42

@Filipiak niektórzy nie rozumieją, że robiąc dungeony na niski level gdzie wymagane eq jest słabe i tanie, nie zarobią tyle co na dungeonie od 180 gdzie już potrzeba lepsze eq.



#18 Lavander

Lavander

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 79 postów
  • Dołączył sob, 13 kwi 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Lavander
  • Gildia:TimeOfWar / Olimp
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Lavander

Napisano 04 styczeń 2020 - 12:46

na Chcikenie w tej chwili jest kasa bardzo dobra tylko tam non stop siedza 2-3 osoby siedza 24h 


  • Emoteeek lubi to

#19 karla

karla

    Początkujący

  • Płeć Piękna
  • PipPip
  • 283 postów
  • Dołączył śro, 09 lip 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Karlitta
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 04 styczeń 2020 - 13:03

Czy na tych mapach czasami nie ma misji z rozgrzewki? Np. ja robiłam misje na 255 lvl, więc zablokowanie map dla wyższych lvl byłoby trochę słabe pod tym względem.

Niemniej zgadzam się z ogólnym przekazem Twojego tematu.

Ciężko jest zacząć grę, ciężko jest zarobić, bo ludzie z dużych lvl masowo tworzą postacie 135 lvl z najlepszymi petami, wkładają do broni walentynkowych kd um i okupują całymi dniami oponki, ponieważ tam coś się dzieje.

Przecież na 255 lvl nie opłaca się mieć eq PVP, bo po co? Wojny gildii się chyba nie zdarzają. Nie ma absolutnie żadnego bossa, który stałby na darmowej mapie, o którego trzeba byłoby powalczyć. 

Gdyby na jakiejś mapie stał sobie boss, z którego drop byłby bardzo dobry, a zabicie go byłoby możliwe np. w 5 osób (tak jak na PLu silna lodowa wiedźma kiedyś, respiąca 3x na dobę), to może skłoniłoby to graczy do robienia eq pvp na swoich głównych postaciach.

Nie oszukujmy się z "rywalizacją" nowy gracz ma znacznie mniejsze zdolności finansowe do zrobienia eq pvp niż gracz, który ma swoją główną postać na 255 i lvl 135 dla zabawy.


  • Dutch i Sanderin lubią to

Dołączona grafika


#20 Lavander

Lavander

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 79 postów
  • Dołączył sob, 13 kwi 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Lavander
  • Gildia:TimeOfWar / Olimp
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Lavander

Napisano 04 styczeń 2020 - 13:06

Czy na tych mapach czasami nie ma misji z rozgrzewki? Np. ja robiłam misje na 255 lvl, więc zablokowanie map dla wyższych lvl byłoby trochę słabe pod tym względem.

Niemniej zgadzam się z ogólnym przekazem Twojego tematu.

Ciężko jest zacząć grę, ciężko jest zarobić, bo ludzie z dużych lvl masowo tworzą postacie 135 lvl z najlepszymi petami, wkładają do broni walentynkowych kd um i okupują całymi dniami oponki, ponieważ tam coś się dzieje.

Przecież na 255 lvl nie opłaca się mieć eq PVP, bo po co? Wojny gildii się chyba nie zdarzają. Nie ma absolutnie żadnego bossa, który stałby na darmowej mapie, o którego trzeba byłoby powalczyć. 

Gdyby na jakiejś mapie stał sobie boss, z którego drop byłby bardzo dobry, a zabicie go byłoby możliwe np. w 5 osób (tak jak na PLu silna lodowa wiedźma kiedyś, respiąca 3x na dobę), to może skłoniłoby to graczy do robienia eq pvp na swoich głównych postaciach.

Nie oszukujmy się z "rywalizacją" nowy gracz ma znacznie mniejsze zdolności finansowe do zrobienia eq pvp niż gracz, który ma swoją główną postać na 255 i lvl 135 dla zabawy.

 

a czyżby wojtek nie dodał na pustyni zapomienia chikena żeby ludzie misje zrobili a nie tam ludzi dedali 255 lv ?



#21 Emoteeek

Emoteeek

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Dołączył pią, 06 gru 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:JuiicyPussy
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 04 styczeń 2020 - 13:09

Czy na tych mapach czasami nie ma misji z rozgrzewkni? Np. ja robiłam misje na 255 lvl, więc zablokowanie map dla wyższych lvl byłoby trochę słabe pod tym względem.
Niemniej zgadzam się z ogólnym przekazem Twojego tematu.
Ciężko jest zacząć grę, ciężko jest zarobić, bo ludzie z dużych lvl masowo tworzą postacie 135 lvl z najlepszymi petami, wkładają do broni walentynkowych kd um i okupują całymi dniami oponki, ponieważ tam coś się dzieje.
Przecież na 255 lvl nie opłaca się mieć eq PVP, bo po co? Wojny gildii się chyba nie zdarzają. Nie ma absolutnie żadnego bossa, który stałby na darmowej mapie, o którego trzeba byłoby powalczyć. 
Gdyby na jakiejś mapie stał sobie boss, z którego drop byłby bardzo dobry, a zabicie go byłoby możliwe np. w 5 osób (tak jak na PLu silna lodowa wiedźma kiedyś, respiąca 3x na dobę), to może skłoniłoby to graczy do robienia eq pvp na swoich głównych postaciach.
Nie oszukujmy się z "rywalizacją" nowy gracz ma znacznie mniejsze zdolności finansowe do zrobienia eq pvp niż gracz, który ma swoją główną postać na 255 i lvl 135 dla zabawy.



Niech dadza dethchicena na mape 240+ i niech sie bija miedzy soba o niego a slabsi tu o niego a nie 255 stoi na kazdym ch i lata 135 i zabija go po drop

Sprawiedliwosc ja mam kopac 10h 300 brylek a oni wezma 10k

#22 Lavander

Lavander

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 79 postów
  • Dołączył sob, 13 kwi 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Lavander
  • Gildia:TimeOfWar / Olimp
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Lavander

Napisano 04 styczeń 2020 - 13:09

Przeicez na chcikenach na grocie nikt juz misji nie robi tylko glejty dropią na sprzedasz ;d



#23 Elita372

Elita372

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 66 postów
  • Dołączył czw, 28 sie 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:薩查爾
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 04 styczeń 2020 - 13:13

Niech dadza dethchicena na mape 240+ i niech sie bija miedzy soba o niego a slabsi tu o niego a nie 255 stoi na kazdym ch i lata 135 i zabija go po drop

Sprawiedliwosc ja mam kopac 10h 300 brylek a oni wezma 10k

tak sie składa że jest 2 Deatch Czikeny na mapie Pustynia Zapomnienia wiec nikt praktycznie nie robi misji na grocie V2 i V3 



#24 karla

karla

    Początkujący

  • Płeć Piękna
  • PipPip
  • 283 postów
  • Dołączył śro, 09 lip 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Karlitta
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 04 styczeń 2020 - 13:13

a czyżby wojtek nie dodał na pustyni zapomienia chikena żeby ludzie misje zrobili a nie tam ludzi dedali 255 lv ?

Nie wydaję mi się, aby to się wpasowywało w definicję "bossa, którego można zabić w KILKA osób, respiącego się 3x na dobę, a drop byłby z niego bardzo dobry".

W zasadzie to ja nie wiem, której części mojego posta dotyczy Twój, bo na rozgrzewce też nie ma chickenów...


Dołączona grafika


#25 Elita372

Elita372

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 66 postów
  • Dołączył czw, 28 sie 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:薩查爾
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 04 styczeń 2020 - 13:25

Nie wydaję mi się, aby to się wpasowywało w definicję "bossa, którego można zabić w KILKA osób, respiącego się 3x na dobę, a drop byłby z niego bardzo dobry".

W zasadzie to ja nie wiem, której części mojego posta dotyczy Twój, bo na rozgrzewce też nie ma chickenów...

Tylko nikt poza toba nie mowi że chce bardzo dobry drop z bosa lecz problem w tym że cziken jest obstawiony 24/7 przez 255 lvl 

przez co osoby ktore zaczynaja gre są zmuszone do nużącego zarabiania na 1 item czasami nawet tygodniami 



#26 karla

karla

    Początkujący

  • Płeć Piękna
  • PipPip
  • 283 postów
  • Dołączył śro, 09 lip 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Karlitta
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 04 styczeń 2020 - 13:39

Tylko nikt poza toba nie mowi że chce bardzo dobry drop z bosa lecz problem w tym że cziken jest obstawiony 24/7 przez 255 lvl 
przez co osoby ktore zaczynaja gre są zmuszone do nużącego zarabiania na 1 item czasami nawet tygodniami

Przecież pisałeś też o oponkach, które są obstawione 24/7. Odniosłam się ogólnie do problemu, w którym na wyższych lvl jest nudno, więc gracze masowo robią postacie na niskich lvl, bo tam coś się dzieje, co skutkuje tym, że mapy dla niskich lvl są okupowane całymi dniami.
Zaproponowalam równiez rozwiązanie pozwalające odciążyć wyżej omawiane mapy, bo wysokie lvl miałby motywację do tworzenia eq pvp na swój lvl, a nie na 135.


Nie wiem, ja chyba piszę w obcym języku....
  • Sanderin i Livcia lubią to

Dołączona grafika


#27 Lavander

Lavander

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 79 postów
  • Dołączył sob, 13 kwi 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Lavander
  • Gildia:TimeOfWar / Olimp
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Lavander

Napisano 04 styczeń 2020 - 13:43

Wez przczytaj wzystkie posty od początku w tym temacie  a pożniej się dziewczyno zastanow sie co piszesz ;d



#28 sasik100

sasik100

    Junior Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 255 postów
  • Dołączył pon, 04 lip 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:BLURBLADE
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:BLURBLADE


Napisano 04 styczeń 2020 - 13:46

I te osoby z kilkuletnim stażem wypowiadające się, że niskie lvl tylko narzekają ;p kilka lat temu w porównaniu do dzisiaj było o wiele łatwiej zacząć. Sam niedawno wracałem z prawie czystym kontem i jest to męga udręka dobić eq, aby móc ww robić i normalnie zarabiać. Jak ktoś nowy w grze do mnie pisze o bryłki czy o coś się zapytać, to dam, podpowiem, ale co z tego jak już nigdy tej osoby się nie widzi w grze :D Najbardziej opłacalne jest kopanie(4-5kont), ja tak w godzine zarabiałem na pełnym skupieniu(kilofy +0) 250-400brylek(15b za 255), ale i tak co to jest w porownaniu do tego, że boski kapek+9 kosztuje 10kb+(a to tylko jedna rzecz z wielu potrzebnych na start z WW). Co do dungów na niski poziom, to kopanie rudy opłacalnością je zamiata.

Jak już dyskuja o czikenie, to podczas mojej niskopoziomowej kariery - może raz go mieczem dotknąłem :D 


virtualmt21560115471__sygna_blur_blade_n


#29 karla

karla

    Początkujący

  • Płeć Piękna
  • PipPip
  • 283 postów
  • Dołączył śro, 09 lip 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Karlitta
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 04 styczeń 2020 - 13:47

Wez przczytaj wzystkie posty od początku w tym temacie  a pożniej się dziewczyno zastanow sie co piszesz ;d

Powiedział Lavender, który podczas rozmowy na sb średnio co 2 posty zaprzecza sam sobie xD

Bez odbioru.


Dołączona grafika


#30 Livcia

Livcia

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 52 postów
  • Dołączył nie, 05 sie 18

Napisano 04 styczeń 2020 - 13:51

Niestety nie da rady dogodzic kazdemu




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych