Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Wielkanocne Kartki - click Dołączona grafika Turniej PvP - click


Zdjęcie

Dlaczego do v2 v3 maja wstęp 140+?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#31 Lavander

Lavander

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 79 postów
  • Dołączył sob, 13 kwi 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Lavander
  • Gildia:TimeOfWar / Olimp
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Lavander

Napisano 04 styczeń 2020 - 13:52

ty nie wiesz nawet o czym dziewczyno piszesz ;d



#32 Elita372

Elita372

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 66 postów
  • Dołączył czw, 28 sie 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:薩查爾
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 04 styczeń 2020 - 14:01

Gdyby na jakiejś mapie stał sobie boss, z którego drop byłby bardzo dobry, a zabicie go byłoby możliwe np. w 5 osób (tak jak na PLu silna lodowa wiedźma kiedyś, respiąca 3x na dobę), to może skłoniłoby to graczy do robienia eq pvp na swoich głównych postaciach.

Ok to twoja propozycja jest troszke bez sensu bo odpowiedz mi zbijasz bossa z gildia i co dalej skoro kolejny będzie za kilka godzin? 



#33 Lavander

Lavander

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 79 postów
  • Dołączył sob, 13 kwi 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Lavander
  • Gildia:TimeOfWar / Olimp
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Lavander

Napisano 04 styczeń 2020 - 14:06

Ok to twoja propozycja jest troszke bez sensu bo odpowiedz mi zbijasz bossa z gildia i co dalej skoro kolejny będzie za kilka godzin? 

 

Stoisz i wyzywasz się po rodzicach itp. xDDDD



#34 Elita372

Elita372

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 66 postów
  • Dołączył czw, 28 sie 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:薩查爾
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 04 styczeń 2020 - 14:11

Stoisz i wyzywasz się po rodzicach itp. xDDDD

Istnieje lepsze rozwiazanie co powiesz na czikena cos oplacało by sie zarobic :D 



#35 karla

karla

    Początkujący

  • Płeć Piękna
  • PipPip
  • 283 postów
  • Dołączył śro, 09 lip 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Karlitta
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 04 styczeń 2020 - 14:15

Ok to twoja propozycja jest troszke bez sensu bo odpowiedz mi zbijasz bossa z gildia i co dalej skoro kolejny będzie za kilka godzin? 

Pamiętam, że przed ubiciem bossa na plu najpierw trwała o niego walka (np. nawet kilka godzin).  Co ja tam wiem? Idę robić obiad :D


Dołączona grafika


#36 Avallach

Avallach

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 532 postów
  • Dołączył sob, 17 lis 18
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lAvallach
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Fan serialu Lost


Napisano 04 styczeń 2020 - 14:16

Jeee tam polityka serwa jest jasna lepszy jeden zacięty/gorliwy gracz niż 500 osób które przegraja Max 10 godzin

giphy.gif


#37 Lavander

Lavander

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 79 postów
  • Dołączył sob, 13 kwi 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Lavander
  • Gildia:TimeOfWar / Olimp
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Lavander

Napisano 04 styczeń 2020 - 14:17

ale o czym ty piszesz pl równaż z privem ?XD



#38 Elita372

Elita372

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 66 postów
  • Dołączył czw, 28 sie 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:薩查爾
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 04 styczeń 2020 - 14:18

Pamiętam, że przed ubiciem bossa na plu najpierw trwała o niego walka (np. nawet kilka godzin).  Co ja tam wiem? Idę robić obiad :D

To pamiętam jak z gildią na innym serwerze zbijaliśmy bosa ktory respił sie x2 dzienie i robilismy dalej mapki a przychodzilismy 5 min. wczesniej i nikt sie nie bił a graczy było po kilka tyś. 



#39 Emoteeek

Emoteeek

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Dołączył pią, 06 gru 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:JuiicyPussy
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 04 styczeń 2020 - 14:18

Jeee tam polityka serwa jest jasna lepszy jeden zacięty/gorliwy gracz niż 500 osób które przegraja Max 10 godzin


Taka polityka nie daje zyskow pieniężnych i tylko glupiec sie tego trzyma lepiej 5k graczy niz 100

#40 Avallach

Avallach

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 532 postów
  • Dołączył sob, 17 lis 18
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lAvallach
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Fan serialu Lost


Napisano 04 styczeń 2020 - 15:06

Ja tam nie wnikam w księgowość virtuala. Kolejni młodzi gniewni rewolucjoniści przyszli na forum. :D


  • sasik100 i Amudiel lubią to

giphy.gif


#41 Emoteeek

Emoteeek

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Dołączył pią, 06 gru 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:JuiicyPussy
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 04 styczeń 2020 - 18:11

Ja tam nie wnikam w księgowość virtuala. Kolejni młodzi gniewni rewolucjoniści przyszli na forum. :D



Wlasnie takich osob jak Ty nam tu nie potrzeba im wiecej szans na lepszt rozwoj nowych graczy tym rozwoj serwera jest znaczniejsza i fajniej sie gra ale jak tak zostanie to ludzie odejda i tyle. A ci co sie dorobili x lat temu wiecznie grac nie będą:)

#42 Avallach

Avallach

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 532 postów
  • Dołączył sob, 17 lis 18
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lAvallach
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Fan serialu Lost


Napisano 04 styczeń 2020 - 18:35

Rozumiem, że jesteś zdolnym programista i lubisz wolontariat? Chcesz pomóc serwerowi to się zaoferuj. Rozwój to też ryzyko że nie wypali wiele rzeczy. Tak jak event na Halloween. Tworzenie nowych zrównoważonych map i funkcjonalność jest ważne ale trzeba ostrożnie do tego podchodzić i tutaj tak jest. Zmiany są ale powolne

I pamiętaj że ten serwer jest hard nie tylko dla rozwiniętych postaci, ale też dla niskich lvlów

Użytkownik Avallach edytował ten post 04 styczeń 2020 - 18:38

giphy.gif


#43 Sihai

Sihai

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 163 postów
  • Dołączył nie, 24 lut 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:W-mazurskie
  • Imię:Ola
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Sihai
  • Królestwo:Shinsoo


Napisano 04 styczeń 2020 - 18:43

-'Kurczak'  w grocie nie jes dla 'nowych graczy'  (a niby czym 'nowy' miał by go ubić  skoro taki 'nowy'). Ograniczenie lvl tu nic nie da (zamiast 255lvl ,będą 150lvl stali).

Osobiście wkurw....** mnie taki stan rzeczy , ale jest jak najbardziej poprawny (nikt bijącym i pilnującym eq nie dał, zapracowali, to mają)

-'Kurczak' w grocie nie jest  (od niedawna) do 'robienia' misji , do tego został dodany na Pustyni Zapomnienia (widać jak wielu robi to misje...nie widziałam NIKOGO w ciągu 4 dni, dlatego tak szybko ją zrobiłam )

- no to do cholerki, po co jest tam ten 'Kurczak'

- proste jak jeba...nie  . Na tym się zarabia (glejt, ale i reszta, bo nie jest tania) Zero biletów, zero bicia mobków na piętrach, zero czekania na klucz, znany czas pojawienia się bossa

Może meritum 

-zabrać drop glejtów z kurczaczka !!!!!!

Skutki

- i tu ciekawe...… cdn



#44 Emoteeek

Emoteeek

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Dołączył pią, 06 gru 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:JuiicyPussy
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 04 styczeń 2020 - 19:05

-'Kurczak' w grocie nie jes dla 'nowych graczy' (a niby czym 'nowy' miał by go ubić skoro taki 'nowy'). Ograniczenie lvl tu nic nie da (zamiast 255lvl ,będą 150lvl stali).
Osobiście wkurw....** mnie taki stan rzeczy , ale jest jak najbardziej poprawny (nikt bijącym i pilnującym eq nie dał, zapracowali, to mają)
-'Kurczak' w grocie nie jest (od niedawna) do 'robienia' misji , do tego został dodany na Pustyni Zapomnienia (widać jak wielu robi to misje...nie widziałam NIKOGO w ciągu 4 dni, dlatego tak szybko ją zrobiłam )
- no to do cholerki, po co jest tam ten 'Kurczak'
- proste jak jeba...nie . Na tym się zarabia (glejt, ale i reszta, bo nie jest tania) Zero biletów, zero bicia mobków na piętrach, zero czekania na klucz, znany czas pojawienia się bossa
Może meritum
-zabrać drop glejtów z kurczaczka !!!!!!
Skutki
- i tu ciekawe...… cdn


Jak robia misje to zabrac drop glejta i niech robiasobie wtedy. Wystarczy przestac caly dzien 255 na dwoch ch i masz 10 k bryl

Rozumiem, że jesteś zdolnym programista i lubisz wolontariat? Chcesz pomóc serwerowi to się zaoferuj. Rozwój to też ryzyko że nie wypali wiele rzeczy. Tak jak event na Halloween. Tworzenie nowych zrównoważonych map i funkcjonalność jest ważne ale trzeba ostrożnie do tego podchodzić i tutaj tak jest. Zmiany są ale powolne
I pamiętaj że ten serwer jest hard nie tylko dla rozwiniętych postaci, ale też dla niskich lvlów


Trafiłeś

Użytkownik Emoteeek edytował ten post 04 styczeń 2020 - 19:06


#45 xKondzio

xKondzio

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1106 postów
  • Dołączył pią, 03 maj 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Konrad
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Aussie
  • Królestwo:Jinno


Napisano 04 styczeń 2020 - 20:32

Mam wrażenie ze każdy poszedł z tematem w inna mańkę..
Gram tu baaardzo długo , dużo razy wracałem na serwer i odchodziłem i ostatnio tez zacząłem grać z czystym kontem i powiem szczerze ze dużo wysiłku włożyłem w stworzenie eq które pozwoli mi np zrobić ripa .. pomijając eventy - nie ma tutaj niestety ŻADNEGO sposobu na zarobek dla osoby początkującej , a o takie osoby trzeba serio jakoś zadbać żeby je zachęcić do dalszej gry , żeby poczuły jakiś klimat tej gry tutaj i mieli motywacje do robienia eq , bo niestety ale na serwerze gra sama stara ekipa , mało kto tu zostaje z nowych graczy , może tylko osoby którym się na starcie poszczęściło w jakiś sposób z hajsem.. czy myślicie ze osoba która zasmakowała gry na współczesnych privach które powstały w przeciągu 2/3 lat będą tutaj kopały rudy kilka dni żeby zarobić na cokolwiek ? XD Żeby pójść na te super wyjechane w kosmos dungi trzeba najpierw wbic lv , zrobić eq- i to nie jakieś byle jakie , wiec pierwsze co gracze spotykają na serwerze to PRL jeśli chodzi o zarobek i mikstury na kartki , a nie super mapki :) a ważne jest pierwsze wrażenie dla nowego gracza żeby chciał wrócić
  • StormMen i Livcia lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych