Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Uaktualnienie i odświeżenie serwera.



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#16 maliniak1247

maliniak1247

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Dołączył pią, 23 lut 24
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ivashenkov
  • Królestwo:Jinno

Napisano 08 marzec 2024 - 09:47

Na tym serwerze jestem od 2011 wczesniej gralem tez na pl bardzo dlugo. Hasla jakie mam sa tak skonstruowane aby dalo je sie wpisac szybko. Nie uzyealem nigdy zadnych botow wiec i nie zdazylo sie zadne wlamanie na konto.
Dalej jestem na nie!!

Przyznam szczerze, że nie rozumiem powiązania botów i włamania na konto. Nie trzeba instalować sobie żadnego bota czy innego zewnetrznego oprogmowania aby ktoś nam się włamał. Całe szczęście, że nigdy nie miałeś żadnego włamu i szczerze życzę Ci aby tak pozostalo. Natomiast prawde mówiąc w tym momencie Twoja odpowiedź wygląda jakby uzasadnieniem bylo "nie bo nie". Oczywiście logicznym jest, że masz pełne prawo do takiego a nie innego poglądu na ten temat a ja nie mam prawa nic na Tobie w żaden sposób wymusić. Ze swojej strony mogę jedynie prosić abyś wziął pod uwagę innych graczy dla których opcja zapisu loginu oraz hasła jest po prostu przydatna a niekiedy wręcz potrzebna. Pamiętaj też, że ewentualne dodanie takiej funckji do klienta nie zmusza Ciebie w żaden sposób do korzystania z niej. Dalej możesz wpisywać swój login i hasło wystukując za każdym razem swoje dane. 

PS. Fajnie jest widzieć, jak stary wyjadacz zabiera głos w temacie. Może chciałbyś wypowiedzieć się na inny aspekt mojego tematu? Jest jeszcze naprawde sporo do omówienia! :D


Użytkownik maliniak1247 edytował ten post 08 marzec 2024 - 09:48


#17 KulawyR1

KulawyR1

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 63 postów
  • Dołączył sob, 11 lut 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGoczałkowice Zdrój
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Adam
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Auslander
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:Pędzenie bimbru.

Napisano 08 marzec 2024 - 10:05

Powiem ci ze reszta zmian jest mi jakoś obojetna. Jeszcze moge wypowiedzieć na temat lepszego BS. Wymixowalem tutaj eq dla 15 postaci ktore posiadam i uwazam ze działa całkiem dobrze. Wiem wiem wy mlodzi chcecie wszystko szybko a najlepiej odrazu ja sie delektowalem mixowani3

#18 maliniak1247

maliniak1247

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Dołączył pią, 23 lut 24
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ivashenkov
  • Królestwo:Jinno

Napisano 08 marzec 2024 - 10:16

Powiem ci ze reszta zmian jest mi jakoś obojetna. Jeszcze moge wypowiedzieć na temat lepszego BS. Wymixowalem tutaj eq dla 15 postaci ktore posiadam i uwazam ze działa całkiem dobrze. Wiem wiem wy mlodzi chcecie wszystko szybko a najlepiej odrazu ja sie delektowalem mixowani3

Bardzo dziękuję za nazwanie mnie młodym!! :D Może i nie jestem 40latkiem ale i tak fajnie zostać odmłodzonym :P A co do BSa to dopowiem tylko, że w innych postach można znaleźć stanowisko Administracji na ten temat. Jakieś zmiany mają być ale jeszcze nie wiemy jakie. Uważam, że mixowanie 1-5 to i tak kropla w morzu potrzeb patrząc na to ile pracy trzeba włożyć w zrobienie sensownego EQ. Miejmy ten jeden malutki krok za sobą po prostu trochę szybciej. :) Też mixowałem sporo itemów, zapewne jak każdy gracz. Faktycznie bs działa DOSYĆ SPRAWNIE zwłaszcza jeżeli włączymy go w eq i pod f6. Ale jednak jest to bs z czasów około 2014r i ma po prostu pewne braki jak np. konieczność ustawienia itemu na 1 slocie. W skrócie nie każdemu on po prostu pasuje :) Jeżeli możemy coś zmienić na lepsze to dlaczego nie? :P



#19 KulawyR1

KulawyR1

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 63 postów
  • Dołączył sob, 11 lut 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGoczałkowice Zdrój
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Adam
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Auslander
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:Pędzenie bimbru.

Napisano 08 marzec 2024 - 11:29

Kolego na forum jestes od tygodnia w grze pewnie ze 3, postaci jeszcze nie wyexpiles, biologa nie zrobiłeś ale wielką rewolucje chcesz wprowadzac. Pogaraj troche z tym co jest na serwerze da sie żyć. Traktuj to jako przyjemność te wszystkie niedociagniecia. Pozdrawiam i dalej na NIE!

#20 maliniak1247

maliniak1247

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Dołączył pią, 23 lut 24
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ivashenkov
  • Królestwo:Jinno

Napisano 08 marzec 2024 - 12:09

Kolego na forum jestes od tygodnia w grze pewnie ze 3, postaci jeszcze nie wyexpiles, biologa nie zrobiłeś ale wielką rewolucje chcesz wprowadzac. Pogaraj troche z tym co jest na serwerze da sie żyć. Traktuj to jako przyjemność te wszystkie niedociagniecia. Pozdrawiam i dalej na NIE!

Rzeczywiścnie na forum jestem od niedawna, do poprzedniego konta zapomniałem hasła, nie mam też już dostępu do emaila niestety. Tutaj masz 100% racji, to konto jest dość swieże. W grze nie jestem 3 tygodnie, pierwszy raz zagrałem na Virtualu jeszcze w czasach szkolnych, dokładniej mówiąc około 2011/2012 roku. Grałem na Virtualu na wielu różnych kontach (w tym na współdzielonych z innymi graczami, dobrze rozwiniętymi :P) podczas życia tego serwera. Rzeczywiście były przerwy ale zawsze wracałem. Doświadczałem na własnej skórze wielu etapów rozjowu serwera i wbrew Twojej opinii biologa też miałem zrobionego - i tutaj też warto się zatrzymać bo w temacie nie wspomniałem o 1 sekundowym delay'u podczas oddawania tego biologa :) Dziękuję bardzo za przypomnienie. Osobiście wspomnianego przeze mnie delaya nie uważam uważam za coś złego, ale na pewno za coś zbędnego. Wydaje mi się, że jest to warte poruszenia w innym temacie. Wracając do Twojej odpowiedzi.. Nie ukrywam, że bardzo zastanawiające jest dla mnie Twoje tak bardzo negatywne nastawienie do mnie jak i zmian które zaproponowałem w temacie. Wspomniałem wcześniej, że jak najbardziej uważam że każdy powienien zabrać, wyrazić swoją opinię ale w tym momencie zaczynam odnosić wrażenie jakyś traktował ten temat jako coś co Ciebie atakuje. Zupełnie niejasny jest dla mnie argument "Kolego na forum jestes od tygodnia w grze pewnie ze 3, postaci jeszcze nie wyexpiles, biologa nie zrobiłeś ale wielką rewolucje chcesz wprowadzac" bo brzmi to jakby Twoim zdaniem gracze z mniejszym doświadczeniem na serwerze lub po prostu krótszym stażem nie mieli prawa głosu. Ponadto nikt nie mówi o żadnej wielkiej rewolucji, bo nawet w temacie napisałem o tym, że ameryki i gamechangera nie odkryłem. Są to wyłącznie propozycje USPRAWNIENIA I UAKTUALNIENIA serwera pod kątem potrzeb dzisiejszych graczy. Faktycznie z tym co jest na serwerze da się żyć i nikt nie Twierdzi, że jest inaczej, po prostu mogłoby byc lepiej. W tym wszystkim chodzi mi o to aby przyciągnąć jak najwięcej nowych gracz oraz tych którzy chcieliby powrócić a troche ich by się na pewno znalazło. Często na Live'ach YT/TikTok pojawiają sie głosy, że ktoś wrócił na 1 dzień po x latach ale uciekł bo brakuje podstawowych jak na te czasy rzeczy. Nowego gracza też nie zainteresuje serwer na którym nie ma w jego opinii podstawowych rzeczy (spotkał je na innych serwerach, tu też by chciał, aby grać komfortowo[mowa wlasnie o logowaniu czy bsie m.in.]). Dodam jeszcze, że na przestrzeni ostatnich lat występowały większe zmiany niż te o których ja napisałem. :) Pozdrawiam i dalej uważam, że jeżeli możemy coś zmienić to CZEMU NIE !!!  :P



#21 KulawyR1

KulawyR1

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 63 postów
  • Dołączył sob, 11 lut 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGoczałkowice Zdrój
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Adam
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Auslander
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:Pędzenie bimbru.

Napisano 08 marzec 2024 - 12:16

Do ciebie osobiscie nic nie mam. Tylko wkurzam sie jak widze co drugi dzien posty bo komus cos nie pasuje cos bardzo by chcial usprawnic a sam wiele swoja postacia nie osiągnął w grze. Oczywiscie nie chodzi mi tutaj o twoja postac tylko o 90% tych ktorzy chca zmian.

#22 maliniak1247

maliniak1247

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Dołączył pią, 23 lut 24
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ivashenkov
  • Królestwo:Jinno

Napisano 08 marzec 2024 - 12:33

Do ciebie osobiscie nic nie mam. Tylko wkurzam sie jak widze co drugi dzien posty bo komus cos nie pasuje cos bardzo by chcial usprawnic a sam wiele swoja postacia nie osiągnął w grze. Oczywiscie nie chodzi mi tutaj o twoja postac tylko o 90% tych ktorzy chca zmian.

Super! :D Bardzo mnie cieszy, że tym razem źle oceniłem sytuację i nie jesteś do mnie uprzedzony. :)

Sam niestety widzisz, że jest więcej osób które chciały by zmian na serwerze. Tematy tego typu bez powodu się nie pojawiają.

A może właśnie przez brak omówionych "innowacji" właśnie niektórzy gracze chcący zmian nie potrafią dobrnąć do momentu który można nazwać "osiągnięciem czegoś"?

Być może brak niektórych z w/w funkcji sprawia, że odechciewa im się rozgrywki po prostu. No bo zobacz.. Dlaczego mają się "męczyć" bo czegoś im brakuje skoro mogą iść gdzieś gdzie to jest i już nie narzekać? Ja jestem osobą która łatwo nie odpuszcza sobie i mimo że bywałem na innych serwerach bardzo chciałbym grać dalej tutaj, stąd moje zaangażowanie w "odświeżenie" i tym samym ściągnięcie tutaj wiekszej liczby graczy. Sam byś nie chciał zobaczyć większej ilości ludzi na spotach, ustawek w m1 i pod DT na najróżniejszym przedziale lvl'owym? :D Pewności nie mam ale wydaje mi się, że starsi gracze tacy jak Ty również by chcieli więcej osób. To po prostu przekłada się na przyjemniejszą grę. :) Wydaje mi się, że niewygodne dla Ciebie logowanie/bs/zmiana ch czy inny z wymienionych są niewielką ceną za wzrost ilości online :)



#23 KulawyR1

KulawyR1

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 63 postów
  • Dołączył sob, 11 lut 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGoczałkowice Zdrój
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Adam
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Auslander
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:Pędzenie bimbru.

Napisano 08 marzec 2024 - 13:09

Powiem ci ze gram tyle lat i nigdy pvp i inne tego typu ustawki mnie nie krecily. Wiecej graczy w sumie tez bym nie chcial bo spowoduje to pewnie wieksze lagi i czestsze wywalanie serwera. A juz noe wspomne to tloku w DT.
Kolejna sprawa metin jest taka gra w ktorej jak sie cos ulepsza napewno sie cos innego zepsuje. Wiec lepiej nie ruszac czegos co sprawia duzej liczbie usob frajde.
Co do nowych graczy to byli są i będą metin jest dosc nudna gra dla smakoszy

#24 Pomalowany;*

Pomalowany;*

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 268 postów
  • Dołączył sob, 02 lip 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoEutin
  • Województwo:Lubuskie
  • Imię:.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Kumino
  • Gildia:.
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Kumino
  • Hobby:Styl


Napisano 08 marzec 2024 - 13:21

Powiem ci ze gram tyle lat i nigdy pvp i inne tego typu ustawki mnie nie krecily. Wiecej graczy w sumie tez bym nie chcial bo spowoduje to pewnie wieksze lagi i czestsze wywalanie serwera. A juz noe wspomne to tloku w DT.
Kolejna sprawa metin jest taka gra w ktorej jak sie cos ulepsza napewno sie cos innego zepsuje. Wiec lepiej nie ruszac czegos co sprawia duzej liczbie usob frajde.
Co do nowych graczy to byli są i będą metin jest dosc nudna gra dla smakoszy

Patrząc na twój tok myślenia to najlepiej się cofać niż rozwijać 



#25 maliniak1247

maliniak1247

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Dołączył pią, 23 lut 24
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ivashenkov
  • Królestwo:Jinno

Napisano 08 marzec 2024 - 14:04

Powiem ci ze gram tyle lat i nigdy pvp i inne tego typu ustawki mnie nie krecily. Wiecej graczy w sumie tez bym nie chcial bo spowoduje to pewnie wieksze lagi i czestsze wywalanie serwera. A juz noe wspomne to tloku w DT.
Kolejna sprawa metin jest taka gra w ktorej jak sie cos ulepsza napewno sie cos innego zepsuje. Wiec lepiej nie ruszac czegos co sprawia duzej liczbie usob frajde.
Co do nowych graczy to byli są i będą metin jest dosc nudna gra dla smakoszy

Przyznam szczerze, że jest to bardzo mało popularna opinia na temat metina :D 

Nie zrozum mnie źle, ale przypomnę tylko, że metin jest grą multiplayer a nie singleplayer i cała zabawa polega na mniej lub bardziej rozwiniętej rywalizacji czy to PVP czy PVM. Dla znacznej części społeczności im więcej graczy tym lepiej, ja sam się pod tym w 100% podpinam. Z tym ze cos dużej ilości osób sprawia frajdę nie do końca mogę się zgodzić. O ile rzeczywiście dość spore grono dalej gra na Virtualu tak jest naprawde dużo głosów wśród graczy mówiących o tym ze przydałoby się poprawić i usprawnić niektóre aspekty gry. Natomiast lagi są zależne od optymalizacji samej gry, a to jak dobrze gra jest zoptymalizowana zależy juz tylko i wyłącznie od tego ile pracy włoży w to Administracja. A czy nowi gracze byli, są i będą? Oczywiście, że tak. Tylko pojawia się pytanie: Na jak długo będą? Nie wyssałem sobie z palca tych wszystkich potrzeb. Jak już wspomniałem, rozmawiałem z aktywnymi graczami w grze, rozmawiałem z tymi którzy wrócili na chwilę, rozmawiałem też z tymi którzy chcieliby wrócić ale czegoś im brakuje jak i z tymi którzy chcieli zacząć ale bardzo szybko się zrazili. Nie badałem tematu tylko na samym Virtualu ale również na grupach, pod filmamy/live'ami oraz na innych serwerach. Wielu graczy z innych serwerow czy nawet PLa zna Virtuala (jest on taką troche polską ikoną Privów) i ma na jego temat coś do powiedzenia. Polecam to samemu również sprawdzić :)



#26 Śmieszek

Śmieszek

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Dołączył pon, 26 sie 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Adrian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Shadow
  • Gildia:ShadowGarden
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Piano and calligraphy


Napisano 08 marzec 2024 - 14:14

Brak konieczności pakowania petów do króla fenka oraz zmiena ulep potrzebnych do spakowania petów typu jaś to coś co powinno być już dawno. Do pakowania Jasia proponuję użyć ulep z v3, które tylko zawadzają( tak początkowo nie będzie to duży koszt na spakowanie z czasem sytuacja się unormuje) ewentualnie śmieciowe ulepy z pradawki.

Balans klas pvm: ninja fajny, ale szamanem też bym pyknął.
Balans pvp: Bm jest zbyt duża bestią, jakieś podbicie dmg dla innych klas coś?

Propozycja: przy biciu z mounta brak odpychania bossów( delikatnie mija to się z celem walenie hita, bądź używanie pelerynki i bieg pod ścianę)

Naprawienie systemu ulepszeń oraz dropu:
Przykład kd robione u npc. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że można to nazwać rng, jak często wygląda to tak, że jak wejdzie 1 kd to jest moment, w którym możemy zrobić takich z 5 i wszystkie wejdą, a potem przez dłuższy czas te same kd pali.( prawdopodobnie słabo opisałem o co mi chodzi, ale kto palił kd ten w temacie).

Jeśli chodzi o drop typowy przykład z zorda:
1 dnia dropią łezki
2 dnia dropią olejki
3 dnia coś tam innego itd.
Prosiłbym o bardziej rng bez tych śmiesznych manipulacji dropem( tak wiem dropu nikt nie zmieniał XD)

Ity low lv nie wymagające ulep: można tam dać 100% na ulepszenie? Jaki sens jest palić yangi przy 30%?

Proponuję dodać drop starych rud do nemere. Powód? Biżu niebiańskie i boskie.

Proponuję dodać możliwość zdobycia nowych rud z jakiegoś bossa( z jakiego kwestia " do dogadania"). Powodem jest to, że nie każdy jest w stanie odpalić te 4 konta, żeby kopać na kopalni. Poza tym nie po to robię eq exp, żeby zostać lepszym górnikiem XD.

Jak coś wymyślę to może jeszcze coś napisze. Pozdrawiam i przesyłam buziaczki Młody Shadowowy
  • Matidbb1 lubi to

#27 maliniak1247

maliniak1247

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Dołączył pią, 23 lut 24
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ivashenkov
  • Królestwo:Jinno

Napisano 08 marzec 2024 - 14:16

Patrząc na twój tok myślenia to najlepiej się cofać niż rozwijać 

Rzeczywiście podejście KulawegoR1 trochę tak wygląda, ale musimy też zrozumieć graczy którzy trzymają się "starego dobrego metina" bo wszyscy od niego zaczynaliśmy. Jeden się mniej przywiązał, drugi bardziej :D Wiadomo nie od dziś, że niektóre osoby po prostu z natury nie przepadają za zmianami, bo dobrze im w środowisku do którego się przyzwyczaili. W tym temacie to już nasze zadanie, czyli graczy którzy tych zmian by chcieli aby te osoby przekonać, że zmiany (a już zwłaszcza tak delikatne, choć bardzo istotne) nie są niczym złym i niosą za sobą więcej dobrego niż złego. Sam staram się o to aby jak najdokładniej to wszystko wyjaśnić, opisać, przedstawić i uzasadnić.

Krytyka moich "zaleceń" ze strony Kulawego jest jak najbardziej zasadna i potrzebna. Dzięki tego typu dyskusji jestem w stanie dużo więcej omówić i po prostu mieć szerszą perspektywę na to czego oczekują gracze, a tym samym dużo lepiej ukształtować sugerowane przeze mnie zmiany! :)

 

Rozmawiajmy o tym wszystkim dalej! Niech temat staje się rozległy i precyzyjniejszy! Dokładnie o to w tym wsyzstkim chodzi Panie i Panowie.

Serdecznie zapraszam do dalszej dyskusji! 



#28 maliniak1247

maliniak1247

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Dołączył pią, 23 lut 24
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ivashenkov
  • Królestwo:Jinno

Napisano 08 marzec 2024 - 14:52

Brak konieczności pakowania petów do króla fenka oraz zmiena ulep potrzebnych do spakowania petów typu jaś to coś co powinno być już dawno. Do pakowania Jasia proponuję użyć ulep z v3, które tylko zawadzają( tak początkowo nie będzie to duży koszt na spakowanie z czasem sytuacja się unormuje) ewentualnie śmieciowe ulepy z pradawki.

Balans klas pvm: ninja fajny, ale szamanem też bym pyknął.
Balans pvp: Bm jest zbyt duża bestią, jakieś podbicie dmg dla innych klas coś?

Propozycja: przy biciu z mounta brak odpychania bossów( delikatnie mija to się z celem walenie hita, bądź używanie pelerynki i bieg pod ścianę)

Naprawienie systemu ulepszeń oraz dropu:
Przykład kd robione u npc. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że można to nazwać rng, jak często wygląda to tak, że jak wejdzie 1 kd to jest moment, w którym możemy zrobić takich z 5 i wszystkie wejdą, a potem przez dłuższy czas te same kd pali.( prawdopodobnie słabo opisałem o co mi chodzi, ale kto palił kd ten w temacie).

Jeśli chodzi o drop typowy przykład z zorda:
1 dnia dropią łezki
2 dnia dropią olejki
3 dnia coś tam innego itd.
Prosiłbym o bardziej rng bez tych śmiesznych manipulacji dropem( tak wiem dropu nikt nie zmieniał XD)

Ity low lv nie wymagające ulep: można tam dać 100% na ulepszenie? Jaki sens jest palić yangi przy 30%?

Proponuję dodać drop starych rud do nemere. Powód? Biżu niebiańskie i boskie.

Proponuję dodać możliwość zdobycia nowych rud z jakiegoś bossa( z jakiego kwestia " do dogadania"). Powodem jest to, że nie każdy jest w stanie odpalić te 4 konta, żeby kopać na kopalni. Poza tym nie po to robię eq exp, żeby zostać lepszym górnikiem XD.

Jak coś wymyślę to może jeszcze coś napisze. Pozdrawiam i przesyłam buziaczki Młody Shadowowy

Sposób pakowania początkowych petsów aż do petsów typu Jaś należałoby ustalić np. poprzez jakąś ankietę po konsultacji z conajmniej kilkoma graczami zaprawionymi w handlu i Administracją. Osobiście uważam, że każdy pet mógłby pozostać z koniecznością zapakowania go, bo jednak to pozwala na utrzymanie jakiejkolwiek wartości wymaganych ulepszaczy. Natomiast Jaśki to juz trochę taki pewnego rodzaju midgame i tutaj w mojej opinii należałoby zachować ich wartość na nieco wyższym poziomie, ale przy odstąpieniu od pomysłu 50% na zapakowanie.

 

Propozycja z biciem z mounta brzmi jak ciekawe rozwiązanie, rzeczywiście mogłoby to przywrócić inne klasy do zycia w zakresie PVM

 

Rozumiem, że w przypadku wytwarzania KD masz na myśli coś na wzór bramki czasowej w trakcie której KD wchodzą a w innych momentach już nie da rady?

Mi osobiście cięzko się wypowiedzieć, bo wszystkie kd jakie chciałem zrobić po prostu spaliło :D 

W tym przypadku Administracja musiałaby się wypowiedzieć szerzej na ten temat. :)

 

Co do dropu: Ja sam osobiście wole jak wszystko zależy od rng niż ew. odgórnych ustaleń. Fajnie jakby wypowiedzieli się też inni gracze na ten temat. 

 

Ulepszanie itemów niewymagających ulepszaczy: Rzeczywiście 30% to trochę mało i z czasem może to delikatnie frustrować, ale uważam to za dość normalne rozciąganie w czasie niektórych czynności, jedynie to zamiast 100% jak w Twojej propozycji zaproponowałbym może jakieś 70%? niech popali trochę, ale z umiarem :D 

 

Drop starych rud z Nemere: Rzeczywiście, mogłoby to mieć jakiś sens, pod warunkiem ograniczenia dropiącej ilości np do kilku/kilkunastu sztuk na 1 dungeon lub do kilkuset sztuk/dzień. Możnaby tutaj zasugerować mnóstwo rozwiązań. Górnictwo jest jedną z wizytówek Virtuala. Żal byłoby zabić ten segment tym bardziej, że jest to źródło zarobku u początkujących graczy.

 

Drop nowych rud z Bossów: jak w przypadku nemere, odpowiednia kalibracja miałaby sens, trzeba to natomiast bardzo dobrze wyważyć.

 

Jak najbardziej zapraszam do podrzucania następnych pomysłów. Jako gracze nie jesteśmy tylko od grania! Jesteśmy też od tego aby nam wszystkim żyło się lepiej! :D 

 

Pozdrawiam :)



#29 Aico

Aico

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Dołączył wto, 16 sty 24
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:Aico
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 08 marzec 2024 - 16:47

podstawowe rzeczy jakie tu brakuja to: Zapamietywanie cen podczas wystawiania sklepow
zapisywanie danych do kont 
Z tymi petami to jest cos chorego. ja mam siedem petow gdzie drop do spakowania jednego peta leci mapa 220lv i jest 20% szans na spakowanie.........
jak by było mało trudne nie idzie kupic tych ulepszaczy (shuriken k.klejnotu itp....) mowie tutaj o pety 10sr
i co do Dt prywatnego jestem jak najbrdziej za
 



#30 KulawyR1

KulawyR1

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 63 postów
  • Dołączył sob, 11 lut 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGoczałkowice Zdrój
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Adam
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Auslander
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:Pędzenie bimbru.

Napisano 08 marzec 2024 - 17:03

To ja jeszcze dodam odnosnie dropu ktory  na tym serwerze mnie naprawde wkurza. To ile jest % na dropniecie czegos konretnego to mnie malo interesuje raz dropnie raz nie ale puste bosy sa naprawde denerwujace. Uwarzam ze nie powinno byc takiego czegos ze czekasz na bosa 3-4h i trafia ci sie 3 puste. Chodzi mi tutaj o bosy  takie jak 9 ogonow, zjawa zoltego tygrysa, upiorna zemra i inne tego typu. Jak juz ubilem bosa i jest do niego przypisana szkata to niech ona leci z kazdego dodatki juz moga byc losowo.


  • Matidbb1 lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych