Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Uaktualnienie i odświeżenie serwera.



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#31 maliniak1247

maliniak1247

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Dołączył pią, 23 lut 24
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ivashenkov
  • Królestwo:Jinno

Napisano 08 marzec 2024 - 17:27

podstawowe rzeczy jakie tu brakuja to: Zapamietywanie cen podczas wystawiania sklepow
zapisywanie danych do kont 
Z tymi petami to jest cos chorego. ja mam siedem petow gdzie drop do spakowania jednego peta leci mapa 220lv i jest 20% szans na spakowanie.........
jak by było mało trudne nie idzie kupic tych ulepszaczy (shuriken k.klejnotu itp....) mowie tutaj o pety 10sr
i co do Dt prywatnego jestem jak najbrdziej za
 

Bardzo cieszy mnie, że podzielasz moją opinię!! :D

Faktycznie, zapamiętywanie cen teżjest dobrym mykiem, choć jakbym miał to zaklasyfikować w kategorii istotności dla gry, to niestey dalej będzie to hen hen daleko za zmiana ch, zapamietaniem passów czy innych wymienionych przeze mnie niestety :/

Temat petów będzie raczej długo wałkowany, cięzko ujednolicić tę kwestię. Z jednej strony spoko, że zapakwoanie trochę wymaga, z drugiej strony wymaga niekiedy zbyt wiele jak na taką pozornie prostą czynność. Coż.. możemy tylko liczyćna głos administracji w tej sprawie :/ Być może moja propozycja lub  Śmieszka okaże się trafiona, a w konsekwencji w jakiś sposób wprowadzona do gry.

 

Zaproście do dyskusji znajomych, niech dorzucą coś od siebie :) 


To ja jeszcze dodam odnosnie dropu ktory  na tym serwerze mnie naprawde wkurza. To ile jest % na dropniecie czegos konretnego to mnie malo interesuje raz dropnie raz nie ale puste bosy sa naprawde denerwujace. Uwarzam ze nie powinno byc takiego czegos ze czekasz na bosa 3-4h i trafia ci sie 3 puste. Chodzi mi tutaj o bosy  takie jak 9 ogonow, zjawa zoltego tygrysa, upiorna zemra i inne tego typu. Jak juz ubilem bosa i jest do niego przypisana szkata to niech ona leci z kazdego dodatki juz moga byc losowo.

Rzeczywiście, chyba każdy gracz się zgodzi, że za zabicie konkretnego Bossa powinna być gwarancją jego szkatułki. A już tym bardziej w sytuacji kiedy czekamy na tego Bossa dłuższy czas. BTW. właśnie m.in. te szkatułki można by wykorzystać na przebudowę systemu pakowania niektórych petsów :)


Użytkownik maliniak1247 edytował ten post 08 marzec 2024 - 17:28


#32 Śmieszek

Śmieszek

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Dołączył pon, 26 sie 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Adrian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Shadow
  • Gildia:ShadowGarden
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Piano and calligraphy


Napisano 08 marzec 2024 - 17:46

Udało się wymyślić kolejne rzeczy
System ulepszania wędki jest delikatnie mówiąc nieopłacalny. Topielce i czaszki w cenie przez piekielną biżuterię, a niektóre swoje kosztują przez wzgląd na mnicha. Proponuję delikatnie uprościć ulepszanie zmniejszając liczbę potrzebnych ulep.

Ciekawym zagadnieniem jest również system kilofów. Między kilofem +0 a +7 różnica wykopaniej rudy szczerze nie jest aż tak wysoka patrząc na różnice w cenie. Warto byłoby np. W opisie kilofów dodać coś w stylu "wydobycie rudy +X %". Oczywiście też trzeba by było podejść rozsądnie do tematu.

No i na koniec może taki bardziej okolicznościowy temat. Jeśli są eventy, w których trzeba wydropic X itemków, żeby wymienić je na prezent(np na święta 50 ozdób na choinke). Niech nagroda za naszą ciężką pracę nie okazuje się pusta( niemiło przy świętach :(...)
  • Pomalowany;* i DropMefedron lubią to

#33 newbe

newbe

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Dołączył czw, 19 lis 20
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Kuba
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:4sav4sav
  • Gildia:REBELION
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:4sav4sav

Napisano 08 marzec 2024 - 22:09

moze warto pomyslec zeby dodac statystki ogolniejsze postaci i jej osiagniecia na danym dungeonie, np. zakladka w panelu bocznym z iloscia zbitych mobow, bossow, wykopanej rudy, wylowionych ryb itp. ; do dt dodac zakladke gdzie pokazuje ilosci zrobionych danych dungeonow; najlepszy czas a moze nawet dodac ranking ukonczen w danym tygodniu. Fajne urozmaicenie ktore nie wplynie na rozgrywke,  (moze byc wykorzystany przez niektorych graczy jako element rywalizacji na serwerze??) a chyba kazdy by chcial sobie obczaic ilosc map ile zrobil w danym dniu nie liczac po ulepach czy czyms innym. 


  • maliniak1247 lubi to

#34 moszini

moszini

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Dołączył śro, 14 lut 24
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoChorzów
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:moszu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:moszini
  • Gildia:ZrobimyCIQQ
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 08 marzec 2024 - 22:40

bardzo fajnie napisany artykuł, z isem jest jak jest dobrze, raczej wzbogaciłbym go tylko o autopickupa
co do reszty nie wspomniałeś kompletnie o wyszukiwarce która by po prostu ten rynek ruszyła,
bardzo mnie irytuje poświecanie czasu na przejrzenie kazdego sklepu w celu znalezienia jednego itemu
i notorycznie mi o tym wspomina juz nie nawet naście tylko kilkadziesiąt osób że właśnie to jest największym utrapieniem na tym serwerze
czyli brak wyszukiwarki sklepów pozdrawiam. fajna praca włożona w post doceniam


  • maliniak1247 lubi to

#35 LostVape

LostVape

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Dołączył czw, 29 lut 24
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:LostVape
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 09 marzec 2024 - 10:17

Zmiana kanałów na plus.

Zapamiętywanie passów według mnie jest zbędne.

Wyszukiwarka na sklepach plus OGROMNY, bardzo by to ułatwiło.

ItemShopu bym nie ruszał, jest dobrze tak jak jest, ewentualnie rękawice, moneta, pd w róg to dobra opcja do dodania.

W temacie DT nie mam zdania.

Szarf też bym nie ruszał, obecny system jest wystarczający.


  • maliniak1247 lubi to

#36 maliniak1247

maliniak1247

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Dołączył pią, 23 lut 24
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ivashenkov
  • Królestwo:Jinno

Napisano 09 marzec 2024 - 12:36

Udało się wymyślić kolejne rzeczy
System ulepszania wędki jest delikatnie mówiąc nieopłacalny. Topielce i czaszki w cenie przez piekielną biżuterię, a niektóre swoje kosztują przez wzgląd na mnicha. Proponuję delikatnie uprościć ulepszanie zmniejszając liczbę potrzebnych ulep.

Ciekawym zagadnieniem jest również system kilofów. Między kilofem +0 a +7 różnica wykopaniej rudy szczerze nie jest aż tak wysoka patrząc na różnice w cenie. Warto byłoby np. W opisie kilofów dodać coś w stylu "wydobycie rudy +X %". Oczywiście też trzeba by było podejść rozsądnie do tematu.

No i na koniec może taki bardziej okolicznościowy temat. Jeśli są eventy, w których trzeba wydropic X itemków, żeby wymienić je na prezent(np na święta 50 ozdób na choinke). Niech nagroda za naszą ciężką pracę nie okazuje się pusta( niemiło przy świętach :(...)

Na temat wędkarstwa na serwerze ciężko mi się niestety wypowiedzieć, ponieważ będe szczery i przyznam, że na łowieniu spędziłem łącznie może około 30min. Innej wędki niż ta od rybaka nawet w ręku nie miałem. Warto w tej sprawie zaczekać na głos innych graczy. Warto też pamiętać, abyśmy nie oczekiwali wszystkiego na raz. Trzeba mówić o wszystkim co nam nie odpowiada, natomiast dajmy jeszcze Administracji czas na odniesienie się do wcześniejszych pomysłów.

 

Co do kilofów to rzeczywiście, być może warto zwrócić na to uwagę. Wydaje mi się, że dodanie do opisu % które jest przyznane w ramach +7 nie jest jakimś dużym problemem i nie sprawiłoby to Adminom zbyt wielu problemów. Liczę na to, że Ekipa zapozna się z wątkiem i w tej sprawie również da nam swoją odpowiedź.

 

Faktycznie pusta nagroda może być nieco niemiłym zaskoczeniem, ale wydaje mi się, że zwłaszcza w sytuacji w której miałoby nam przybyć graczy chociażby za zasługą w/w przez nas pomysłow taki system pozwoli ustabilizować drop i utrzymać ekskluzywność (a tym samym wartość) niektórych przedmiotów na rynku. Niemniej jednak być może warto to jeszcze z większą liczbą graczy mających nieco większe obycie na rynku.



#37 maliniak1247

maliniak1247

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Dołączył pią, 23 lut 24
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ivashenkov
  • Królestwo:Jinno

Napisano 09 marzec 2024 - 12:51

moze warto pomyslec zeby dodac statystki ogolniejsze postaci i jej osiagniecia na danym dungeonie, np. zakladka w panelu bocznym z iloscia zbitych mobow, bossow, wykopanej rudy, wylowionych ryb itp. ; do dt dodac zakladke gdzie pokazuje ilosci zrobionych danych dungeonow; najlepszy czas a moze nawet dodac ranking ukonczen w danym tygodniu. Fajne urozmaicenie ktore nie wplynie na rozgrywke,  (moze byc wykorzystany przez niektorych graczy jako element rywalizacji na serwerze??) a chyba kazdy by chcial sobie obczaic ilosc map ile zrobil w danym dniu nie liczac po ulepach czy czyms innym. 

Liczniki z pewnością są ciekawym bajerem który trochę urozmaica rywalizację i nadaje nieco więcej przejrzystości całej rozgrywce. Pytanie niestety pojawia się w momencie w którym zastanowimy się ile pracy wymagałoby to od Administracji. Nie wiemy również do końca czy wprowadzenie tego typu elementu nie stanowiłoby dla niektórych graczy nieco przytłaczającego z góry narzuconego wyzwania. Inna sprawa jest taka, że taki ranking w którym konkurujemy "o pietruszkę" nieco mija się z celem i można z góry się domyślić, że chociaż część graczy, a zwłaszcza tych którzy sięgaliby po topke w tym segmencie mogli by czuć się zawiedzeni z wbicia top1 w tygodniu  nie mając z tego nic. Natomiast jeżeli miałaby być za to nagroda no to jaka? X skrzyń z dungeonu? Bardzo ciężko byłoby to wyważyć w realiach Virtuala.

 

W dużym skrócie pozwolę sobie spłycić całą swoją odpowiedź do pytania: Czy na pewno tego aktualnie potrzebujemy?

Broń Boże nie mam na celu zarzucenia Ci w tym momencie, że sięgasz po coś zbędnego. Sam uważam to za ciekawy pomysł, który po prostu wymaga nieco więcej czasu i sam osobiście postawiłbym to na drugim planie. Ale z pewnością chętnie wrócę do tego tematu, jak już ktoś z naszego "zarządu" serwerowego odniesie się do całej tej dyskusji.


  • newbe lubi to

#38 maliniak1247

maliniak1247

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Dołączył pią, 23 lut 24
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ivashenkov
  • Królestwo:Jinno

Napisano 09 marzec 2024 - 13:16

bardzo fajnie napisany artykuł, z isem jest jak jest dobrze, raczej wzbogaciłbym go tylko o autopickupa
co do reszty nie wspomniałeś kompletnie o wyszukiwarce która by po prostu ten rynek ruszyła,
bardzo mnie irytuje poświecanie czasu na przejrzenie kazdego sklepu w celu znalezienia jednego itemu
i notorycznie mi o tym wspomina juz nie nawet naście tylko kilkadziesiąt osób że właśnie to jest największym utrapieniem na tym serwerze
czyli brak wyszukiwarki sklepów pozdrawiam. fajna praca włożona w post doceniam

Rzeczywiście nie wspomniałem o wyszukiwarce, ale miałem ku temu dość konkretny powód. 

Pisząc cały ten artykuł wbrew pozorom przy punkcie o Sklepikach Offline zatrzymałem się na dobre parenaście minut i zastanawiałem się z której strony temat uszczypnąć.

Sam również wieloktornie dostawałem w grze pytanie (głownie od świeżych graczy) czy istnieje w grze wyszukiwarka, kiedy odpowiadałem, że nie ma, to spotykałem się naprawde z różnymi reakcjami.Od "XD" aż po zwykłe stwierdzenie "szkoda, bo za dużo sklepów, aby ręcznie szukać".

Badając cały ten wątek doszły mnie słuchy, że wprowadznie wyszukiwarki może(choć nie musi, nie jestem specjalistą i działam na tym czego się dowiedziałem) wiązać się z generalną przebudową systemu związanego ze sklepikami. Wolałem po prostu nie poruszać tego, bo jest to wątek który okazał się chyba najbardziej problematyczny w trakcie pisania całego tematu. Jeżeli się mylę to bardzo proszę o poprawienie mnie. Być może dowiem się czegoś nowego i konkretnego. :)

 

Przyznaję, mnie osobiście też przeraża przeglądanie sklepów od nowa szukając jednego KD/ulepszacza/itemu który gdzieś widziałem a nie pamiętam gdzie. :/

Gracze nie informujący w nazwie co mają na sklepie również nie ułatwiają sytuacji, a z drugiej strony, to ilość znaków (nie sugerujęze jest za mało, jest chyba jak wszędzie) dozwolona w nazwie sklepu również nieco ich ogranicza.

 

Bardzo dziękuję za miłe słowo i docenienie pracy włożonej w temat. Bardzo mnie to cieszy tym bardziej, że na zebranie tego wszystkiego i opisanie proponowanych rozwiązań poświęciłem trochę czasu. Naprawde bardzo mi miło z tego powodu. Pozdrawiam!! :)


  • moszini lubi to

#39 maliniak1247

maliniak1247

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Dołączył pią, 23 lut 24
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ivashenkov
  • Królestwo:Jinno

Napisano 09 marzec 2024 - 13:42

Zmiana kanałów na plus.

Zapamiętywanie passów według mnie jest zbędne.

Wyszukiwarka na sklepach plus OGROMNY, bardzo by to ułatwiło.

ItemShopu bym nie ruszał, jest dobrze tak jak jest, ewentualnie rękawice, moneta, pd w róg to dobra opcja do dodania.

W temacie DT nie mam zdania.

Szarf też bym nie ruszał, obecny system jest wystarczający.

Pozwolę sobie zasugerować pewną odwrotność względem tego co napisałeś na temat zmiany ch i zapisu danych konta. W sytuacji, kiedy mielibyśmy do wyboru tylko jedną z tych rzeczy to według mnie najlepszym kompromisem byłoby samo zapisywanie passów. Na ekranie logowania wybierasz kanał, konto i się logujesz. Lognie Cię? *klik* i jesteś z powrotem :D Pojawia się OX na który chcesz wejść dodatkowym kontem? *klik* i jesteś :D 

Co do ItemShopu uważam, że w uczciwych pieniądzach prowadzi on tylko i wyłącznie do obustronnych korzyści, jedni zarobią, drudzy mają łatwiej. :)

Monetka, rękawica i PD na pewno nie byłyby źle odebrane przez gracz. Nie chcesz? nie korzystasz po prostu :P

Propozycje kostiumów są tylko i wyłącznie moim wyobrażeniem, które wydaje mi się ciekawym rozwiązaniem na szeroko pojętego rozwoju postaci.

 

Propozycja DT jest ukierunkowana bardziej dla poczatkujacych graczy, którzy mieliby nieco szersze pole do działania. Najpierw mniej dochodowe DT, żeby zrobić EQ a potem PVP o metina na 1 piętrze w DT publicznym i bardziej dochodowym. :D 

 

Szarfy MOGŁYBY stać się interesującym "wydłużeniem" gry, bo jednak pierwszego lepszego itemu raczej by nikt nie wkładał. Natomiast jak najbardziej rozumiem uprzedzenie do nich, nie każdy po prostu przepada za tego typu systemami.

O wyszukiwarce napisał moszini, jeżeli chcesz poznać mój pogląd i odpowiedź na jego propozycję to zapraszam do zapoznania się z moją odpowiedzią do mosziniego.

Jeżeli miałbyś jeszcze jakieś zastrzerzenia odnośnie moich propozycji to gorąco zapszam do dalszej dyskusji.

Jak to już mam w zwyczaju mówić w tym temacie: Po prostu trzeba rozmawiać o tym czego potrzebujemu lub chcemy/nie chcemy!!! :D 

Być może rozszerzanie tego tematu pozwoli nam przekonać Administrację do działania w tych aspektach .:)



#40 Pomalowany;*

Pomalowany;*

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 268 postów
  • Dołączył sob, 02 lip 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoEutin
  • Województwo:Lubuskie
  • Imię:.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Kumino
  • Gildia:.
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Kumino
  • Hobby:Styl


Napisano 09 marzec 2024 - 18:21

Fajnie będzie jeśli administracja napisze co myśli o tym temacie :)


  • maliniak1247 lubi to

#41 maliniak1247

maliniak1247

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Dołączył pią, 23 lut 24
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ivashenkov
  • Królestwo:Jinno

Napisano 09 marzec 2024 - 18:51

Fajnie będzie jeśli administracja napisze co myśli o tym temacie :)

Również na to czekam. Dodam, że z wielką niecierpliwością. Mimo ze PODOBNE tematy się pojawiały na forum, to wydaje mi się że udało mi się w pełni przejrzyście opisać ewentualne oczekiwania i potrzeby graczy. Sporo jest do omówienia, ale mam nadzieję że ilość nie będzie zbyt przytłaczająca dla osób do których przede wszystkim cały temat jest skierowany. 

Tak więc...

 

Administracjo! Czekamy na was!


  • Pomalowany;* lubi to

#42 newbe

newbe

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Dołączył czw, 19 lis 20
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Kuba
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:4sav4sav
  • Gildia:REBELION
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:4sav4sav

Napisano 09 marzec 2024 - 20:05

wiadomo, ze bedzie to wymagalo troche pracy, ale nie oszukujmy sie bo widac ze na serwerze co raz wiecej graczy(i tych nowych, i tych ktorzy wrocili), finansowo na pewno jest do zrobienia, lecz zalezy od administracji czy otworza glowe. Zapomnialem dodac w tamtym poście tematu nagród za taki ranking. Moim pomyslem np. aby nie ingerowac za bardzo rynek, to moze pokusić sie o jakieś nagrody kosmetyczne (sety kostiumów, jakies moze tytuły coś jak ma Ishey(nie wiem czy dobrze napisalem)), na pewno dla ludzi lubiących dobrze wyglądać bedzie to rodzaj zachety, żeby latać mapki. Wydaje mi się, że przez to argument z przytłoczeniem niektórych graczy poprzez ranking nie bedzie miał miejsca, ponieważ jeżeli tak jak napisałem wyżej, będą to nagrody typowo kosmetyczne, nie dajace jakiejś kosmicznej albo jakiejkolwiek przewagi to raczej nie ma czym się przejmować że ktoś jest wyżej w rankingu, a nic mu to nie daje w pvm/pvp. Imo warto pomyśleć, zainwestować w dodatkowego technika, który miał doczynienia z jakimś z nowszych serwerów, a jestem pewien że jak Wojtek pomyśli to jeszcze na tym zarobi :)

 

Liczniki z pewnością są ciekawym bajerem który trochę urozmaica rywalizację i nadaje nieco więcej przejrzystości całej rozgrywce. Pytanie niestety pojawia się w momencie w którym zastanowimy się ile pracy wymagałoby to od Administracji. Nie wiemy również do końca czy wprowadzenie tego typu elementu nie stanowiłoby dla niektórych graczy nieco przytłaczającego z góry narzuconego wyzwania. Inna sprawa jest taka, że taki ranking w którym konkurujemy "o pietruszkę" nieco mija się z celem i można z góry się domyślić, że chociaż część graczy, a zwłaszcza tych którzy sięgaliby po topke w tym segmencie mogli by czuć się zawiedzeni z wbicia top1 w tygodniu  nie mając z tego nic. Natomiast jeżeli miałaby być za to nagroda no to jaka? X skrzyń z dungeonu? Bardzo ciężko byłoby to wyważyć w realiach Virtuala.

 

W dużym skrócie pozwolę sobie spłycić całą swoją odpowiedź do pytania: Czy na pewno tego aktualnie potrzebujemy?

Broń Boże nie mam na celu zarzucenia Ci w tym momencie, że sięgasz po coś zbędnego. Sam uważam to za ciekawy pomysł, który po prostu wymaga nieco więcej czasu i sam osobiście postawiłbym to na drugim planie. Ale z pewnością chętnie wrócę do tego tematu, jak już ktoś z naszego "zarządu" serwerowego odniesie się do całej tej dyskusji.



#43 maliniak1247

maliniak1247

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Dołączył pią, 23 lut 24
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ivashenkov
  • Królestwo:Jinno

Napisano 09 marzec 2024 - 20:59

wiadomo, ze bedzie to wymagalo troche pracy, ale nie oszukujmy sie bo widac ze na serwerze co raz wiecej graczy(i tych nowych, i tych ktorzy wrocili), finansowo na pewno jest do zrobienia, lecz zalezy od administracji czy otworza glowe. Zapomnialem dodac w tamtym poście tematu nagród za taki ranking. Moim pomyslem np. aby nie ingerowac za bardzo rynek, to moze pokusić sie o jakieś nagrody kosmetyczne (sety kostiumów, jakies moze tytuły coś jak ma Ishey(nie wiem czy dobrze napisalem)), na pewno dla ludzi lubiących dobrze wyglądać bedzie to rodzaj zachety, żeby latać mapki. Wydaje mi się, że przez to argument z przytłoczeniem niektórych graczy poprzez ranking nie bedzie miał miejsca, ponieważ jeżeli tak jak napisałem wyżej, będą to nagrody typowo kosmetyczne, nie dajace jakiejś kosmicznej albo jakiejkolwiek przewagi to raczej nie ma czym się przejmować że ktoś jest wyżej w rankingu, a nic mu to nie daje w pvm/pvp. Imo warto pomyśleć, zainwestować w dodatkowego technika, który miał doczynienia z jakimś z nowszych serwerów, a jestem pewien że jak Wojtek pomyśli to jeszcze na tym zarobi :)

Przyznam szczerze, ze ja ze swojej strony nie mam więcej nie mam do dodania, zgadzam się z Tobą w pełni ale też podtrzymuję to co napisalem wcześniej.

 

Warto zasugerować dodatkowego technika ale ciężko mi się wypowiedzieć bo nie mam świadomości tego typu wydatku. Zarobić na pewno by na tym mógł nasz kochany Admin, z resztą poniekąd na wszystkim co zaproponowałem mógłby bo moim głownym celem jest zwiększenie liczby graczy. Nikomu raczej nie trzeba tlumaczyć, że zwiększenie liczby graczy to również zwiększenie potencjalnego przychodu. 

Niestety.. czekamy dalej na odpowiedź administracji. Oby zapoznali się z całym tematem włącznie z innymi propozycjami od graczy w komentarzach. 

Trzymajmy kciuki mocno!!! 


  • newbe lubi to

#44 Kocur

Kocur

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 724 postów
  • Dołączył czw, 31 gru 20
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:;))


Napisano 10 marzec 2024 - 09:34

Za dużo oczekujecie
Każda propozycją na NIE.
  • maliniak1247 lubi to

#45 maliniak1247

maliniak1247

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Dołączył pią, 23 lut 24
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ivashenkov
  • Królestwo:Jinno

Napisano 10 marzec 2024 - 11:09

Za dużo oczekujecie
Każda propozycją na NIE.

Jak najbardziej rozumiem, że niektórym graczom, a już zwłaszcza tym starszym może nie odpowiadać jakakolwiek forma zmian wprowadzanych na ulubionym serwerze, być może dlatego, że chcą dalej czuć klimat do którego się przyzwyczaili lub po prostu mają jakieś inne osobiste przesłanki ku temu.

Jeżeli jednak byłbyś w stanie opisać, co tak naprawdę w Twoim przypadku wywołuje niechęć do wypisanych przeze mnie oraz innych naszych współgraczy pomysłów to bylibyśmy Ci na pewno bardzo wdzięczni. Każde zdanie musimy wziąć pod uwagę prosząc o tego typu zmiany i fajnie by było gdybysmy mieli dane poznać Twoją stronę.

Chciałbym raz jeszcze zaznaczyć, że wszystko co zawarłem ze swojej strony w tym temacie jest sumą głosów wielu osób na przestrzeni wielu dni i żadna z w/w propozycji nie została wymyślona ot tak sobie. Jak już wyżej wspominałem, rozmawiałem z graczami aktywnymi na serwerze, z osobami które chciałyby wrócić, które wróciły ale i tak uciekły i z osobami które coś słyszały o serwerze ale jeszcze nie zaczęły gry bo czegoś im brakuje. Dla mnie osobiście wszystko co mamy na serwerze jest wystarczające i sam byłbym w stanie "przemęczyć się" i grać dalej. Choć nie ukrywam, że fajnie byłoby mieć do czynienia z usprawnieniami. Ważniejsze natomiast jest raczej ściągnięcie nowych/starych graczy i rozbudzenie rozgrywki. Metin jest grą w której dosłownie: Więcej = lepiej. Więcej graczy to nie tylko więcej rywalizacji i bodźca do działania ale także szerszy rynek, szersza perspektywa dla szeroko pojętego rozwoju. Ponadto więcej graczy to też potencjalnie większy zarobek dla serwera o czym już wcześniej wspomniałem. To również powinno nas interesować, jeżeli chcemy aby serwer trwał :) Oczywiście nie mam tu na myśli zaglądania do portfela a po prostu sam fakt świadomości tego, że serwer zarobi na siebie i będzie w stanie dalej działać.

Podsumowując.

Raz jeszcze poproszę abyś uzasadnił swoje "nie", bo rozmowa to jedyny sposób na rozwianie wątpliwości. Daj też szansę innym graczom na zrozumienie Ciebie i Twojego stanowiska, oraz sam pozwól sobie wytłumaczyć niektóre kwestie z perspektywy innych graczy. Nie bądźmy samolubni i wspólnie poszukajmy kompromisów. :)

Pozdrawiam

~MaLo 


  • Pomalowany;*, Namra i PLinNL lubią to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych