Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika


Zdjęcie
* * * * * 3 głosy

Drop klucza na WW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Matidbb1

Matidbb1

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Dołączył śro, 23 cze 21
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:Matidbb1
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Matidbb1

Napisano 13 marzec 2024 - 14:57

Siemka, wychodzę z propozycją na zmienienie szansy na drop klucza na WW, aktualnie baronka oddaje potężnie pod względem zarobku a gracze, którzy idą wyżej wchodząc na WW, spotykają się z sytuacją gdzie trzeba stać po 5-8 minut w oczekiwaniu na drop klucza żeby zbić pustego bosa, jak na moje sam zarobek na ww nie jest jakiś wybitny, lecz fajnie by było gdyby faktyczny % na drop klucza był większy, chociażby dla tego że dungeon taki jak baronka pod względem zarobku i opłacalności bije na łeb WW, a ulepy na baronke ludzie w większości dropią używając klickera/macro i co 20 minut wpisują capthe żeby postać im nie wylogowało, gdzie na WW już taki patent nie przejdzie. Chciałbym też uprzedzić komentarze w stylu "Na baronke trzeba dropić klucze w V1 i użerać się z ludźmi", tak jest to jakiś argument jednakże spotów jest kilka i nie trzeba dropić na bigu żeby sporo na niej zarobić. Można stać na spotach praktycznie nie obleganych przez graczy i tak czy siak kręcić o wiele więcej pewnych bryłek na godzinę z wkładem 7kb na postać z biologiem i fenkiem gdzie w porównaniu do WW sama postać/pet/eq jest już o wiele więcej cięższe do zrobienia (oczywiście porównując do początków rozgrywki na serwerze, nie chodzi mi o to że ciężko jest zacząć latać WW).


Użytkownik Matidbb1 edytował ten post 13 marzec 2024 - 14:58


#2 Shadownman

Shadownman

    Początkujący

  • Globtroter
  • PipPip
  • 284 postów
  • Dołączył pon, 11 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Paweł
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Pazgierrr
  • Gildia:Invincible
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:To i tamto :)


Napisano 13 marzec 2024 - 15:20

popieram ale nie tylko na ww, ale i zbrojownia warownia niebiosa (przydzial) wszystkie te mapy maja glupi klucz albo przydzial ktory raz dropnie z pierwszego moba a raz trzeba stac po 15 min zeby dostac NIC :) 

 

niestety dluzej dropie klucz niz robie mape do klucza co jest troche slabe :/

licze ze admin zmieni klucz badz da opcje jaka jest na krysztalowej, bo zwiekszanie spotow/szybsze ich respy nic nie daje :)


  • SchiZi, Platte i Matidbb1 lubią to

#3 Kondo

Kondo

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Dołączył wto, 12 mar 24
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lVIPlGruI3y
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 13 marzec 2024 - 15:22

Dokładnie,

Czasem drop kluczy na mapkach dobija!!!!!

Raz wyleci po 1 mobku a drugi raz stoje 15minut i do tego pusty boss...



#4 NaEssie

NaEssie

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Dołączył śro, 13 mar 24
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:NaEssie
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:NA TSIE? XD

Napisano 13 marzec 2024 - 15:28

Siemka, wychodzę z propozycją na zmienienie szansy na drop klucza na WW, aktualnie baronka oddaje potężnie pod względem zarobku a gracze, którzy idą wyżej wchodząc na WW, spotykają się z sytuacją gdzie trzeba stać po 5-8 minut w oczekiwaniu na drop klucza żeby zbić pustego bosa, jak na moje sam zarobek na ww nie jest jakiś wybitny, lecz fajnie by było gdyby faktyczny % na drop klucza był większy, chociażby dla tego że dungeon taki jak baronka pod względem zarobku i opłacalności bije na łeb WW, a ulepy na baronke ludzie w większości dropią używając klickera/macro i co 20 minut wpisują capthe żeby postać im nie wylogowało, gdzie na WW już taki patent nie przejdzie. Chciałbym też uprzedzić komentarze w stylu "Na baronke trzeba dropić klucze w V1 i użerać się z ludźmi", tak jest to jakiś argument jednakże spotów jest kilka i nie trzeba dropić na bigu żeby sporo na niej zarobić. Można stać na spotach praktycznie nie obleganych przez graczy i tak czy siak kręcić o wiele więcej pewnych bryłek na godzinę z wkładem 7kb na postać z biologiem i fenkiem gdzie w porównaniu do WW sama postać/pet/eq jest już o wiele więcej cięższe do zrobienia (oczywiście porównując do początków rozgrywki na serwerze, nie chodzi mi o to że ciężko jest zacząć latać WW).

Ja dropie na 5 kont ulepy z baronki i jest giga zarobek, moim zdaniem nie powinno być czegoś takiego, że baronka jest aż tak opłacalna. Jak dla mnie WW jest o wiele bardziej wymagające i powinni zrobić coś w kierunku ewentualnego ułatwienia tego dungeonu czy też skrócenia jego czasu. Sam szykuje się na WW, ale nie widzę większego sensu pójścia wyżej właśnie z tego względu. 



#5 Matidbb1

Matidbb1

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Dołączył śro, 23 cze 21
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:Matidbb1
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Matidbb1

Napisano 13 marzec 2024 - 15:32

Ja dropie na 5 kont ulepy z baronki i jest giga zarobek, moim zdaniem nie powinno być czegoś takiego, że baronka jest aż tak opłacalna. Jak dla mnie WW jest o wiele bardziej wymagające i powinni zrobić coś w kierunku ewentualnego ułatwienia tego dungeonu czy też skrócenia jego czasu. Sam szykuje się na WW, ale nie widzę większego sensu pójścia wyżej właśnie z tego względu. 

Jak mam doradzić, to nie ma sensu iść na WW latając baronke na 5 kont, ja kupiłem postacie i je ubrałem bo już nie mogłem patrzeć na pająki a teraz nie mogę patrzeć na słaby drop i bicie mobów przez 5-10 minut żeby dostać klucz a później zerowy drop z bosa



#6 moszini

moszini

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Dołączył śro, 14 lut 24
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoChorzów
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:moszu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:moszini
  • Gildia:ZrobimyCIQQ
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 13 marzec 2024 - 15:56

ja bym zaproponował pewny drop klucza po którymś spocie i to załatwiłoby sprawe, ale też nie przesadzone bo nie oszukujmy sie ww to szybki dung więc jakby każdy go robił 3 minuty to gospodarka serwera mogla by troche na tym ucierpiec 


  • Bangy lubi to

#7 Shadownman

Shadownman

    Początkujący

  • Globtroter
  • PipPip
  • 284 postów
  • Dołączył pon, 11 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Paweł
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Pazgierrr
  • Gildia:Invincible
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:To i tamto :)


Napisano 13 marzec 2024 - 16:02

ja bym zaproponował pewny drop klucza po którymś spocie i to załatwiłoby sprawe, ale też nie przesadzone bo nie oszukujmy sie ww to szybki dung więc jakby każdy go robił 3 minuty to gospodarka serwera mogla by troche na tym ucierpiec


Każdy dung robie 3 do 4 minut bo nigdy nie liczyłem i co mam stac na kluczu po 10/15 minut

#8 paHooo

paHooo

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Dołączył wto, 16 sty 18
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:ebebebebebee
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:paHo

Napisano 13 marzec 2024 - 16:29

Mam nadzieje ze nie wyniknie z tego nerf baronowki a buff ww i innych tego pokroju dungow trzeba sie ruszyc do przodu a nie cofac



#9 Matidbb1

Matidbb1

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Dołączył śro, 23 cze 21
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:Matidbb1
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Matidbb1

Napisano 13 marzec 2024 - 17:12

Mam nadzieje ze nie wyniknie z tego nerf baronowki a buff ww i innych tego pokroju dungow trzeba sie ruszyc do przodu a nie cofac

Nerf baronki moim zdaniem nie ma sensu, aktualnie dobrze ze jest dung dla nowych graczy na któym można zarobić na eq i jakkolwiek wbić się w server i zacząć rozgrywke, nerfienie go nie miałoby sensu lecz większy sens miały lekki buff ww i mapek typu waro/zbrojownia, chociażby pod względem tego klucza, bo aktualnie nie ma większego sensu latać ww jak na baronce się takie siano trzepie


Użytkownik Matidbb1 edytował ten post 13 marzec 2024 - 17:13


#10 Śmieszek

Śmieszek

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Dołączył pon, 26 sie 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Adrian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Shadow
  • Gildia:ShadowGarden
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Piano and calligraphy


Napisano 13 marzec 2024 - 18:41

Ja bym zostawił klucz jak jest. Ewentualnie dodał jakieś stałe B, które lecą z dunga ofc w przypadku ww to bardzo małe ilości, ale zawsze coś więcej się odłoży. Jeśli ktoś ma wybitne eq I robi mapę krócej niż dropi klucz to polecam iść na bardziej wymagającą mapkę.

#11 Shadownman

Shadownman

    Początkujący

  • Globtroter
  • PipPip
  • 284 postów
  • Dołączył pon, 11 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Paweł
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Pazgierrr
  • Gildia:Invincible
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:To i tamto :)


Napisano 13 marzec 2024 - 20:13

Ja bym zostawił klucz jak jest. Ewentualnie dodał jakieś stałe B, które lecą z dunga ofc w przypadku ww to bardzo małe ilości, ale zawsze coś więcej się odłoży. Jeśli ktoś ma wybitne eq I robi mapę krócej niż dropi klucz to polecam iść na bardziej wymagającą mapkę.

leca x 2 medale czasami oraz 100b Adrianku :P drop jak na darmowa mape jest fajny ale nie zmienia to faktu ze te klucze sa czasami naprawde do d**y i leca mega tragicznie ;) 

 

a dlaczego taka krysztalowa ma bardzo dobry system z dropem kluczyka? ( dla tych ktorzy nie byli, z kazdego spota po ubiciu pewnej ilosci mobow leci klucz ktory jest prawidlowy lub nie, po nieprawidlowym spoty respia sie i znow powtarzamy drop klucza z spota ktory moze byc dobry lub nie i tak dalej az do prawidlowego. zazwyczaj 1 klucz jest ok i trwa to jakos 1 min :)  ) moze powinnismy to skopiowac i dodac na warownie/zbrojownie/ww/zorda?


  • SchiZi lubi to

#12 LonD

LonD

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Dołączył wto, 02 maj 23
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:LonD
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:REQ

Napisano 13 marzec 2024 - 20:29

Popieram Dropienie klucz to jest dramat i jeszcze pusty drop



#13 PLinNL

PLinNL

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Dołączył pią, 16 lut 24
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoOlsztyn
  • Województwo:W-mazurskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:PLinNL
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 14 marzec 2024 - 04:17

Ja bym pozostał przy obecnym rozwiązaniu - Dungeon jest darmowy, a dodatkowo można na nim zarobić. Co więcej, jest to prywatne WW.



#14 Kondo

Kondo

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Dołączył wto, 12 mar 24
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lVIPlGruI3y
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 14 marzec 2024 - 06:47

Ja bym pozostał przy obecnym rozwiązaniu - Dungeon jest darmowy, a dodatkowo można na nim zarobić. Co więcej, jest to prywatne WW.

Prywatne z czego czasem dropisz 25 minut klucz i nic nie ma z bossa. SMIECH 


Użytkownik Kondo edytował ten post 14 marzec 2024 - 06:47


#15 Fluck

Fluck

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
  • Dołączył czw, 01 lut 24
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:Flucek
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 14 marzec 2024 - 08:03

Ja dodałbym zamiast dropi klucza z potworów, kilka metinów w większej ilości hp do zbicia, zajęło by to chwilę czasu, ale nie byłoby takiej losowości i można by wrzucić do nich jakikolwiek drop co zwiększyło by sam zarobek z mapy który i tak nie jest duży
  • Pomalowany;*, Matidbb1 i LonD lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych