Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika


Zdjęcie
* * * * * 3 głosy

Drop klucza na WW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#16 Bangy

Bangy

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Dołączył wto, 27 lut 24
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lBangy
  • Gildia:ZrobimyCIQQ
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 14 marzec 2024 - 10:03

ja bym zaproponował pewny drop klucza po którymś spocie i to załatwiłoby sprawe, ale też nie przesadzone bo nie oszukujmy sie ww to szybki dung więc jakby każdy go robił 3 minuty to gospodarka serwera mogla by troche na tym ucierpiec 

Mi osobiście nie zdarzyło się jeszcze czekać na klucz dłużej niż 10 min, ale imo to rozwiązanie miałoby chyba najwięcej sensu. Z tym, że "próg" spotów też nie może być za niski. Gwarantowane 100b za Oprawcę też wydaje się dobrym konceptem.



#17 SchiZi

SchiZi

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Dołączył śro, 20 lis 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubuskie
  • Imię:Łukasz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:SchiZi
  • Gildia:Remdragon
  • Królestwo:Shinsoo


Napisano 14 marzec 2024 - 11:39

 
a dlaczego taka krysztalowa ma bardzo dobry system z dropem kluczyka? ( dla tych ktorzy nie byli, z kazdego spota po ubiciu pewnej ilosci mobow leci klucz ktory jest prawidlowy lub nie, po nieprawidlowym spoty respia sie i znow powtarzamy drop klucza z spota ktory moze byc dobry lub nie i tak dalej az do prawidlowego. zazwyczaj 1 klucz jest ok i trwa to jakos 1 min :)  ) moze powinnismy to skopiowac i dodac na warownie/zbrojownie/ww/zorda?


I to jest super pomysł.. dlaczego znów lepsi gracze, którzy robią kryształke mają mieć lepiej jak gracze początkowi ?
Nie raz już dropiłem klucz czy przydział 30minut... I nie raz wychodziłem z mapy xd
  • Shadownman lubi to

#18 PanKrecik

PanKrecik

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Dołączył pią, 28 wrz 12

Napisano 14 marzec 2024 - 13:32

Na NIE
DARMOWA MAPA A WY NARZEKACIE, MOŻE OD RAZU 100% na prada eq?

#19 SchiZi

SchiZi

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Dołączył śro, 20 lis 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubuskie
  • Imię:Łukasz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:SchiZi
  • Gildia:Remdragon
  • Królestwo:Shinsoo


Napisano 14 marzec 2024 - 13:40

Nie chodzi tylko o ww....

Zbrojo, waro, niebiosa i może na końcu ww

#20 Matidbb1

Matidbb1

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Dołączył śro, 23 cze 21
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:Matidbb1
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Matidbb1

Napisano 14 marzec 2024 - 14:00

Na NIE
DARMOWA MAPA A WY NARZEKACIE, MOŻE OD RAZU 100% na prada eq?

Tak, darmowa mapa no i co z tego? WW jest to mapa na którą przechodzisz po zrobieniu sporego progresu jako początkowy gracz na swoim koncie, wcześniej latałeś DT które też było darmowe tylko tyle że trzeba było się bić o dunga z graczami, teraz dodano baronke, która też de facto jest darmowym dungiem, na który możesz wejść po chwili dropu na pająkach a zarobek jest o wiele lepszy od WW. Dlaczego więc nie poprawić dropu klucza na mapach typu ww/waro/zbrojownia, nie jest to coś co drastycznie zwiększy zarobek graczy na tym dungu, dalej będzie to czyste RNG. Nie oszukujmy się, WW jest to dungeon na którym farmisz tak długo dopóki nie zrobisz eq na latanie cięższych dungów typu warownia/zbrojownia, czyli w jakimś sensie było to zrobione na zasadzie progresji postaci, w tym momencie progress jest trochę załamany bo bardziej od WW opłaca się latać baronkę bez większych wymagań, więc dlaczego nie zbuffować w ten sposób tych map skoro i tak ich sens podważył zarobek nowo dodanego dungeona na serverze? Nie chodzi mi o to żeby zbuffować WW lub nerfić baronkę lecz aktualnie nie widzę żadnych przeciwskazań żeby takowej zmiany z kluczem nie wprowadzać...


Użytkownik Matidbb1 edytował ten post 14 marzec 2024 - 14:01

  • Shadownman, Pomalowany;* i Fluck lubią to

#21 Pomalowany;*

Pomalowany;*

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 268 postów
  • Dołączył sob, 02 lip 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoEutin
  • Województwo:Lubuskie
  • Imię:.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Kumino
  • Gildia:.
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Kumino
  • Hobby:Styl


Napisano 14 marzec 2024 - 15:06

Już szkoda słow na brak powrotu na dungi =)


  • ALEXIII lubi to

#22 Ortografic

Ortografic

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Dołączył czw, 02 sie 12


Napisano 14 marzec 2024 - 17:35

Wszystko wszystkim, ale ostatnimi czasy naprawdę ten klucz dropi coraz gorzej. Gram tu jakiś czas i kiedyś stało się po te 10 minut.. To było do zrozumienia no 10-15 minut to jeszcze jest dobrze. Ale teraz dropi nawet do 30 minut, gdzie jak wyżej wspomnieli z oprawcy nie wypadnie nic... Byłoby w porządku dodać jakiś próg do 15 minut, albo mniej więcej do któregoś moba dropnięcie klucza, byłoby to dobrym rozwiązaniem, nie ingerując od razu w gospodarkę serwera..


  • Shadownman i Matidbb1 lubią to

#23 Kondo

Kondo

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Dołączył wto, 12 mar 24
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lVIPlGruI3y
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 16 marzec 2024 - 12:21

Zrobic drop klucza do max 10 respow potworów i po problemie 



#24 H1d4n

H1d4n

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Dołączył sob, 17 lut 24
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podlaskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:H1d4n
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 16 marzec 2024 - 14:04

Spoko, że ww jest prywatne i darmowe. Ale to prawda, od jakiegoś czasu drop klucza jest katorgą, nie mówiąc o dość częstych pustych bossach. Ja osobiście bym ustawił np 100 mobów do ubicia, zajęło by kilka respów, ale przynajmniej każdy by wiedział kiedy przejdzie na kolejne piętro, a nie bicie w nieskończoność i coraz większe wkurzanie się..


  • Shadownman, Pomalowany;* i Matidbb1 lubią to

#25 kenjanoishi

kenjanoishi

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Dołączył nie, 02 lip 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubuskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Iduna
  • Gildia:Remdragon
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 17 marzec 2024 - 13:19

No cóż, jak najbardziej jestem za.

Na ww jak i innych mapach o których wcześniej wspominano drop kluczy i przydziału to maakra. Ostatnio na zordzie dropiłam przydział bardzo długo i zaobserwowałam, że inny gracze w tym czasie porobili kilka mapek. Pominę fakt, że boss oczywiście był pusty :) Jest to zupełnie bez sensu bo nawet na warowni dropisz klucz 10-15 min i oba bossy na końcu często są puste. I to właśnie długie dropienie klucza zniechęca do robienia tych mapek. Podniesienie dropu klucza na pewno nie wprowadzi rewolucji a sprawi, że robienie mapek będzie przyjemniejsze.


Użytkownik kenjanoishi edytował ten post 17 marzec 2024 - 13:24

  • Matidbb1 i Aprilynne lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych