Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Boskie tarcze PvP


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
48 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vampired

Vampired

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Dołączył śro, 17 sie 11
  • Płeć:Kobieta

Napisano 17 marzec 2013 - 18:54

Na wstepie napisze iz nic nie sugeruje administracji poprzez zalozonie tego tematu. Chodzi oczywiscie o nowowprowadzone tarcze ; mianowicie o ilosc potrzebnych na nia ulepszaczy. Napiszę tylko o  rzymskich cyfrach i czerwonych ying yangach pomijając korony króla etc. Na ulepszenie boskiej tarczy PvP 0 która nie daje żadnych bonów potrzebne jest 110 czerwonych ying yangów i 110 Rzymska cyfra V (5)

 

Rzymską cyfre I możemy wydropić z elfa , ale co z ulepszaniem? na II (2) Potrzeba 10 szkatułek śmierci , 10 naginii , 10 azraela, więc do Rzymkiej cyfry V zużyjemy po 50 szkatułek.  50 szkatułek każdego rodzaju * 110 potrzebnych ulepszaczy wychodzi nam po 5500 szkatulek. Oczywiście trzeba to pomnożyć przez 2 , ponieważ potrzebne też są ying yangi.  11.000 szkatułek każdego rodzaju to lekka przesada , zwłaszcza że potrzeba też szkatułki azraela. Tak więc mając razem 33.000 szkatułek + ulepszacze ze smoka  mamy już boską tarcze PvP 0 która nie daje żadnych bonusów. Opis ulepszeń owej tarczy na poziomy I  II i  III znajduje się w dziale ogłoszenia. Zachęcam do wypowiadania się na ten temat graczy ze starszym stażem.


  • Majestatyczny i lubią to

#2 thorinos

thorinos

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Dołączył śro, 23 maj 12
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17 marzec 2013 - 18:57

Ja to nawet tego nie probowałem robić więc nawet nie wiem czy z rzymskiej cyfry I na II jest 100% ? bo moze tez nie :P no ale jeżeli mam coś napisać to dla mnie też jest to  w chwili obecnej niewykonalne robiac jednoczesnie bronie i zbroje :)



#3 Head

Head

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 559 postów
  • Dołączył sob, 17 gru 11

Napisano 17 marzec 2013 - 19:30

Nie to zebym coś sugerował ale przecież o wiele łatwiej i lepiej dla administracji kupić boską tarcze pvp za 400k smoczych monet przeciez mozna to zrobic w 5min nie trzeb sie męczyć pół roku :)


  • BAD i Stelkor ! lubią to

#4 Mlecyk

Mlecyk

    Senior Member

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1742 postów
  • Dołączył pon, 08 sie 11
  • MiastoKsiężomierz


Napisano 17 marzec 2013 - 19:41

Nie to zebym coś sugerował ale przecież o wiele łatwiej i lepiej dla administracji kupić boską tarcze pvp za 400k smoczych monet przeciez mozna to zrobic w 5min nie trzeb sie męczyć pół roku :)

 

jakby nie ty to bym nawet nie wiedzial ze w is jest

Wedlug mnie to juz jest jakis zart :D



#5 bambusek

bambusek

    Inteligent

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1833 postów
  • Dołączył śro, 29 lut 12


Napisano 17 marzec 2013 - 19:42

no lekka przesada tak samo jak z biologiem bo jak sb wyobraże że moje eq jest warte mniej niż 15 odp na miecze i 15 odp na 2 reke to lekki zawał : d 


rudzi szczerbaci z małymi pindolkami mają zakaz wstępu na serwer!


#6 Mlecyk

Mlecyk

    Senior Member

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1742 postów
  • Dołączył pon, 08 sie 11
  • MiastoKsiężomierz


Napisano 17 marzec 2013 - 19:48

do tego jeszcze te bronie virtualmt2+10 w is ...


Użytkownik Mlecyk edytował ten post 17 marzec 2013 - 19:49


#7 мαυρкα ♥

мαυρкα ♥

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 116 postów
  • Dołączył czw, 21 lut 13
  • MiastoEuforia ♥
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17 marzec 2013 - 19:53

Rzeczywiście przesada, do tego dochodzi biolog, który działa na takiej samej zasadzie co tarcze, tzn potrzebne są takie same ulepki.


Dołączona grafika

#8 Head

Head

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 559 postów
  • Dołączył sob, 17 gru 11

Napisano 17 marzec 2013 - 19:58

a te bronie +10 myslalem ze to zart a tu sie okazuje ze za tydzien jakies pieprzone dzieci is'u beda chodzily w broniach +10 a ja od 2miesiecy mecze sie zeby na +9 zrobic



#9 Vampired

Vampired

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Dołączył śro, 17 sie 11
  • Płeć:Kobieta

Napisano 17 marzec 2013 - 19:59

Należy jeszcze dodać że szansa na pomyślne ulepszenie to 60%.



#10 ♥Wąż♥

♥Wąż♥

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Dołączył pią, 13 kwi 12

Napisano 17 marzec 2013 - 20:03

Jak dla Mnie to jest chore... teraz do wszystkiego trzeba te szkaty i do tego takie liczby. Na is to tylko zarobić można, wszystko się wokół tego kręci.



#11 Head

Head

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 559 postów
  • Dołączył sob, 17 gru 11

Napisano 17 marzec 2013 - 20:06

Proponuje do is dodać tak w paczkach po 1k szkat smierci/nagini i 100 azraela. pln na kontach bedzie roslo aż miło :)



#12 αρσѕтαтє

αρσѕтαтє

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Dołączył nie, 27 sty 13

Napisano 17 marzec 2013 - 20:08

Akurat się teraz dowiedziałem, że te Bronie Virtual +10 są dostępne w Is... ludzie, na Boga, każdy się męczy ze zrobieniem ich, chodzi na bossiki i wgl ulepsza, no nie oszukujmy się, każdy się stara tak ? . A tu patrz, ktoś sobie w Is'a załaduje i już ma taką +10 .. jak dla Mnie to z deczka nie sprawiedliwe, co do tarcz, to dla Mnie też niewykonalne niestety .... Teraz robię zbroję i łuk w zwysz, a jak sobie pomyślę co to za ulepszacze i jaką ilość ich trzeba na zrobienie Tarczy PVP 0 która nie daje żadnych bonów to aż Mnie troszke zniechęca to wszystko ..; f


Nick : SZOKAWA15

#13 thorinos

thorinos

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Dołączył śro, 23 maj 12
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17 marzec 2013 - 20:10

Tarcze tarczami , prędzej czy pózniej się jakoś to zrobi , ale to ze ludzie się męczyli i palili po 100 razy bron na +6 +7 itp ........ a tu teraz w is jest +10 i jakies za przeproszeniem neo moze to miec bo ma bogatych starych lub coś to czyste przegięcie, troche szacunku dla graczy którzy robią eq sami i się z tym meczą po kilka miesięcy... Moja propozycja : na nowa tarcze 100% na ulepszenie, jak ktoś nazbiera up to niech ma pewność że będzie mieć tą tarcze bo ulepszacze są niebotycznej ilosci , natomiast bronie powinny być z isu wycofane i takie jest moje zdanie



#14 SindBad

SindBad

    KS Soraka

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1022 postów
  • Dołączył śro, 20 lut 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoEuforia
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17 marzec 2013 - 20:42

Zrobieni Tarczy Jest 100% jak byście czytali wypowiedzi admina, Ulepszenie Yin-Yang jak i Rzymskiej Cyfry również 100%. Nic tylko narzekacie to za mały % to tego za dużo. Każda decyzja ma jakieś konsekwencje został zwiększony % na ulepszenie to I itemy dodali Do is. % by nie było pewnie itemow również. Wiec jak następnym razem zaczniecie na coś narzekać pomyślicie  co wasza prośba może przynieś i zastanowicie się  ze 2 razy. Tyle z mojej strony. Mówicie ze na wszystko szkaty to i administracja wprowadziła wam nową mapkę ale tez wam się pewnie nie spodoba bo potrzeba medal portalu który jest tylko z is. I Choćby Administracja stawała na głowie to i tak wam nic się nie spodoba


Użytkownik SindBad edytował ten post 17 marzec 2013 - 20:45

  • Acanti i ღRBDღ lubią to

#15 ღRBDღ

ღRBDღ

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 78 postów
  • Dołączył pon, 11 lut 13

Napisano 17 marzec 2013 - 20:49

xDDDDDDDDDDDD


Użytkownik zвυитσωαиу edytował ten post 17 marzec 2013 - 20:49

Nick:RBD Lvl:254 Klasa:Szaman Gildia Euforia Kochanie : Powiedziałbym że Kochanka <3




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych